Ako často ste spolu?

Zobraz úvodný príspevok
vitam Vas :-) :-) :-)
Odpovedať
kati, tak zdar dietke ;-) :-p ..urcite mu vyrazis dych.. :-D ;-) a super taka motivacia ;-) :-) co sa pozitivneho myslenia tyka, ja to skusam uz roky, ale vzdy mi to vydrzi len chvilku :-|
Odpovedať
Profilova fotka
mari no ked mu aj ten dych vyrazim, na nic mi to sice nebude - ale aspon budem mat dobry pocit :-))) inac sla by som cvicit aj dnes, ale trocha mam po vcerajsku svalovicu, tak si nechcem ublizit... ale v piatok pojdem stopercentne :-)) bolo to perfektne, cvicili sme aj s fit loptami - vyzeralo to ako preporodna priprava :-D no veceru mam uspesne za sebou, este si spravim cajik a idem dopozerat panelak, kedze ho v telke nikdy nestiham... a este nakupit ovocie na zajtra - to bude fuska jest len ovocie cely den... ale som nejaky baran, tak vydrzim :-)) mimochodom - to dnes bola aka haluz s orange sietou.... normalne som si oddychla v praci, kedze mi nezvonili telefony ako dive :-)))) mohli by to este niekedy zopakovat :-p
Odpovedať
Profilova fotka
no babulky, kde sa zasa tulate :-) ja som sa prave vratila domov, od rana az teraz... fuj unavena som ako kon... ale bolo perfektne, stihla som byt v praci, na angline a potom s kamoskami a kamosom na vinko... paradicka, len kto mi ten mierny kolotoc v hlavke zastavi neviem :-D bru nocku
Odpovedať
Profilova fotka
nikde nikto :-o
Odpovedať
ja som tu :-) ale az teraz som otvorila net... dnes bol tazky den...od osmej rana do siestej vecera sme boli na dome makat... pomaly ale isto to odsypa :-) ale som unavena jak slak :-| zajtra ide len priatel, ja som si doniesla domov aj robotu - kontrolovat dennik pokladne 8-( snad to aj otvorim zajtra :-N kati, celkom si uzivas ten single zivot ;-) to je dobre :-) a co vies nove po anglicky? 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
juj hviezdi, to je aka parada, ze vam to odsypa.. aj ta unava a starosti stoja za to mat vlastny domcek, potom uz len zasadit stromcek a.... :-D no a veru uzivam si, co ine mozem robit.. uz sa mi nechce doma sediet, aj tento vikend bol dost narocny - v piatok sme boli vonku zo spoluziakmi z angliny, nenormalne dobra partia sme sa zisli. tolko sa navystrajame :-D a pri tom sme tam vsetci vekovo ako ja a hlavne vyssie, dokonca mame dve tety dochodkyne, tie pri nas chytili druhy dych :-p no a vcera som bola kamoske na oslave, prisla som o pol piatej rano... no a vecer chcem ist cvicit - teda ak mi dovtedy hlava nepraskne :-D a musim sa pochvalit - prve dve kilka su dole... svinuchy :-p
Odpovedať
ahojte zabky, tam myod dnes vybavujeme vecicky ohladom svadbicky :-) :-) :-) ako prve sme boli okuknut restiku, nevieme sa rozhodnut medzi dvoma :-D luxusnu pod hradom abo taku normalnu-ako key mini ranc s fanou terasou?neviemeeeeee :-D :-D dnes sa nam ale podarilo zajednat kostelik :-N x-)
Odpovedať
Profilova fotka
mari a zamok u grafa ste nepozerali, mne sa tam velmi pacilo... aj segra bola spokojna :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no a skoro som zabudla, este raz blahozelam :-) a v akom kostoliku to budete mat, aby som sa prisla pozriet na krasnu a stastnu nevestu?
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ránko kočice x-) už dlho som tu nebola :-N No zbite ma :-p :-D kati...ty chudneš? Tak vitaj v klube. Aj ja chudnem už od 2.1. aj s manželom a švagrinkou :-) mari...tak už vybavuješ? No ty budeš vzorná nevestička. Nič si nenecháš na poslednú chvílu x-)
Odpovedať
bys, na poslednu chvilu?mam pocit,ze to je na poslednu chvilu :-D :-D Nova mladost je na ten termin uz od minuleho roka zajednana :-D pre inych.. a v kostole budu dve svadby po nas-tiez zajednane od minuleho roka :-D ;-) takze nie som au taka rychla,vzorna.. ;-)
Odpovedať
kati, lenze nas bude kolo 60 a to je na zamok u grofa vela,nie? =-) ;-) kostol?na Klokocine x-) vyrastla som tam.. ;-) :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
jej ahoj bys :-) ano chudnem, zatial mam dole stale len tri kila, co je od 1.2 celkom v pohode... nechcem to prehanat, radsej pekne postupne a pomalicky, ved do leta mam este cas.. mari - nie vobec to nie je vela, nas tam bolo 80 a bolo to super, plus tam bola uzasna teta prevadzkarka a cele to tam bolo super, dokonca sme sa mohli prist viac krat pozriet na ulozenie stolov, lebo moja segra nevedela ci chce klasicke stoly alebo okruhle. Nakoniec boli okruhle a bolo to uzasne.. pripadne ti mozem poslat fotky.. a klokocina, to netusim kde je :-) tusim ta do tej svadby konecne budem musiet prist pozriet :-p
Odpovedať
Profilova fotka
pripadne pozri sem http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovedať
Profilova fotka
bambulky a kdeze ste? inac musim sa pochvalit - vcera som sa vazila a merala - mam menej o 4 kg, a v pase, na bokoch a stehnach o 3 cm menej... bys tebe sa ako dari?
Odpovedať
kati, pekne :-) a co je to za dietu? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hviezdi 90 dnova :-D taka som nastartovana z toho ako to celkom lahko ide x-) dokonca mi uz par ludi povedalo, ze som schudla - ze to je vidiet na tvari.. no moje okruhle licka sa trocha stratili a vykukli licne kosti, konecne nemam gulatu hlavu :-D :-p
Odpovedať
kati, ved si ju uz raz drzala,nie? :-N ja som prave dovarila cestovinky so syrovou omackou a sampinony 8-) ked som ich zjedla, napila sa vody tak som skocila na vahu a tam o dve kg menej :-N :-D :-D ... tiez mi ludia hovoria ze som schudla, no ja nedrzim ziadnu zdravu stravu, to skor stresy :-S a co mas proti gulatym hlavam? :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kati...aj ja držím tu 90 dnovku. Ja som za mesiac a pol schudla 5kg. :-) Ale čím dalej tým to menej dodržujem, lebo mi vravia, že už aj stačilo, lebo sa stratím. Zatial mám 62kg. Ešte zhodiť také 4 kilečká a bude to tak ako má byť x-) mari...no zvláštne. Zdá sa, že klokočinský kostol je vychytený. Ja som si svadbu vybavovala v máji a na august mali voľný termín(u františkánov) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hviezdi drzala, ale vykaslala som sa na to :-) a proti inym gulatym hlavam nic, len ta moja sa mi uz nepacila :-D bys ty si aka sikovna.. no uvidime co sa podari mne - od prveho mam dole styri kila, to sa mi zda aj celkom dost..
Odpovedať
bystri, a 62kg ti je vela?? =-) snad nechces byt len vesiak na saty :-S :-N treba si dat co ti chuti, s mierou ;-) kati, tak teraz ti to ide pekne, drzim palce 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
hviezdi...podla BMI tabulky by som mala mať59kg :-) Aj ked pravda je tá, že tie kilá čo mám teraz som nemala ani na strednej škole :-D kati...no čo? Ako ti to ide? Ako často sa vážiš?
Odpovedať
Profilova fotka
bys - vazim sa vzdy len v pondelok, dovtedy vzdy vahu upracem tak, aby som ju nemala na ociach.. celkom sa mi tato dieta pozdava, ani hladna nie som , akurat mam teraz mrchu dostat, tak sa musim neskutocne ovladat, aby som nepojedla vsetko na co mi pride chut.. esteze mam stale vela prace a aktivit, inac neviem neviem :-D zajtra idem zasa cvicit, tak sa tesim... v sobotu mam cely den skolu a hlavne ovocny den, neviem ako to tam zvladnem....
Odpovedať
cafte, co poviete na marhulovu vyzdobu? :-) x-) stale to menim :-D ale chcem nieco jemne :-N ;-) tieto dni sa vsetko toci kolo vybavovaciek svadby - viem, je to az o 7mesiacov(presne :-) ) ale su kolo toho nahanacky :-| ;-) zajtra by som svadobne saty chcela ist kuk, spravit si prehlad :-N ;-) a aj obrucky by sme chceli omrknut x-)
Odpovedať
Profilova fotka
mari...no marhulova výzdoba môže byť. Je to pekne...mala to aj moja ségra a páčilo sa mi to. Ja som mala svetlo modrú a aj tá bola pekná. x-) kati...ja som kázala môjmu mužovi, nech mi váhu skryje, ale odmietol. Tak sa vážim skoro každý den :-N :-D A ja mám ovocko zajtra. A ja to mám dosť na prd, lebo ja som doma a furt ma niečo láka 8-( Ale zatial to zvládam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby ja mam dnes taky utlm.. normalne nevladzem ani zit... ledva som sa vytrepala rano z postele, uz aj kavu som si dala a stale nic - len zivam a bojim sa zavriet oci, inac by som okamzite zaspala. Aj mam hriesne myslienky, ze nepojdem cvicit a radsej sa vyspim.. ale uz som dohodnuta s kamoskou..
Odpovedať
Profilova fotka
hej tulacky, kdeze ste? co preberam stafetu po mari? ta sa tu vacsinou vykecavala sama so sebou :-D
Odpovedať
bys, bledomodra je moja farba,ale na vyzdobu sa mi nehodi :-| :-| je to taka chladna farba.. :-N ;-) no uvidime, cim nas v PKO prekvapia :-N ale co sme boli na jednej svadbe,tak sa nam pacilo x-)
Odpovedať
Profilova fotka
no veru mari, bledomodra sa na svadbu nehodi... teda ja osobne mam alergiu na bielo-modru vyzdobu :-D nakoniec teda budete v PKO? a nie je to tam velmi velke? kolko vas nakoniec bude? inac sa mi paci, ze ste sa zasnubili a a hned aj pustili do pripravy svadby, tak to ma byt.. nie byt zasnubeni sto rokov a potom sa zobrat, lebo sak co uz, ked sme zasnubeni tak dlho... a ako to vyzera so satami? uz mas nejake vyskusane? ja by som ti odporucala salon diamond - ale ved ty sa v nitre urcite lepsie vyznas ako ja x-)
Odpovedať
kati, bude nas cca.62 ;-) a nam dali salu hore v PKO, dole bude mega svadba :-N ;-) ale dnes mi pani potvrdila, ze si hudbami nebudeme vadit, tak dufam, ze to tak aj bude.. :-| ;-) uz sme aj vyzdobu zajednali-marhulova x-) saty? zacnem kuk buduci tyzden-cez jarne prazdniny ;-) v diamonde a v anna garden mam kamosky, takze sa tam urcite zastavim ;-) ale chcem kuk aj mensie mesta, kde je super vyber a nizsie ceny.. ;-) mame uz rozpocet, nechci vediet vyslednu sumu :-N 8-( ;-) je to sranda takto planovat, vsetci sa tesia, hlavne rodicia :-D ;-) prave ratame svadobne kolace :-D :-p my potrebujeme 500ks a draheho rodina chce 1000ks :-D :-D :-D a este min. tri torty :-D :-D :-D bavi ma to.. :-D esteze to neplatim :-D :-N ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?