Ako často ste spolu?

Zobraz úvodný príspevok
vitam Vas :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ránko mari...dnes ti silno držím palce x-) Ja by som asi mala aj trému :-N
Odpovedať
dakujem, nakoniec sa hospitacia nekonala ]-( ]-( :-D ale nahradime si ju v stredu.. :-| ;-) takze sa mozem zajtra pripravovat ;-) len mozno pojdeme do ZOO BA, tak asi az vecer sa do toho kuk ;-) aj ked, drahy je prechoreny, na mna tiez nieco lezie 8-( tak uvidime zajtra rano.. ;-) dnes sa budeme snazit vykonozit bacily :-D :-D nielen cibulou, ale aj potenim telo na telo :-D :-D :-D x-)
Odpovedať
Profilova fotka
mari...no a ja som na teba tááák myslela a už som si myslela, že máš po....No čo už. Tak v stredu opäť na teba budem myslieť a len sa zajtra prelieč, aby si s bacilami neučila :-D
Odpovedať
no, mozno nam zavru skolu, ale vcera sme mali cibulovu kuru :-D a dnes mam chut na cesnakovu :-D :-p maslovy rozok s medom a cesnakom.. mno mooooze byyyt :-D :-p :-p
Odpovedať
Profilova fotka
mari...a vy ešte nemáte chrípkové prázdniny?Lebo dosť základných škôl v NR má :-)
Odpovedať
zatial nieee ]-( ]-( ]-( :-|
Odpovedať
Profilova fotka
no tak možno budúci týžden :-) Chcela by si? Aspon by si sa trošku preliečila :-)
Odpovedať
no kto by nechcel :-D :-D :-D ;-)
Odpovedať
holá holáá....uz sme od babky doma a idem si dat vrtulky s tvarohom a smotanou :-D :-p mnaaam :-p :-N ..dnes je aka hmla stale, najlepsie je lezat v postielke 8-) x-)
Odpovedať
hviezdi, ty si citala moj prispevok na koni, CI???? :-D :-D ja som mala na obed cestoviny s tvarohom a smotanou :-p :-p :-p :-p :-p
Odpovedať
:-D :-D nie Mari, ale dostala som chut na sladke, a ja to zboznujem ;-) to je sranda , ze aj ty :-N
Odpovedať
rychle, dobre, mnam :-p :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ja som prave domlsala studentsku pecat :-D vecer sme s tomom zacali,teraz som ju dorazila :-D ;-) :-p
Odpovedať
Profilova fotka
hviezdi...aká holá holá? Ty si bola hola v takej zime? :-D :-D mari...my sme si dnes kúpili velikánsku milku... x-)
Odpovedať
holá holá :-D ja som prave urobila oblubenu horucu bielu cokoladu pre draheho :-) a pozera spravy pri mlsani :-p tak vidim ze dnes je cokoladovy vecer :-D
Odpovedať
Profilova fotka
baby prestante :-)) ja drzim dietu a vy tu takeee reci o cokolade :-D inac uz mam dole dve kilkaaaa :-)))) len som zvedava, ako to zvladnem cez vianoce - maminka navari dobrotky a ja budem musiet odolat :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
kati....ty dietuješ? A akú dietu? Daj tip a ja začnem po sviatkoch :-) hviezdi...hola holááá :-D
Odpovedať
kati, tak to budes mat tazke cez sviatky.. ja by som to nemohla.. uz teraz vidim,ako sa nafutrujem 24.12. :-D :-D ;-) bys, mnam.. ale ty ju asi jest nebudes :-D ci???som dakde citala, ze si riadne schudla, takze ruky pred od sladkosti a posli na zvolensku.... :-D :-D ;-) :-p :-p
Odpovedať
Profilova fotka
mari...no schudnúť som schudla, ale už sa začínam gulatiť :-D A to nie som tehu :-D A čokolada už je spapaná...neskoro si napísala moja zlatá :-D
Odpovedať
kde stee :-o ja som sa dnes konecne vyspala, po tyzdni stresov bez spanku a jedla :-S :-x dnes uz sme stihli nakupy s rodicmi, pojdem babke a take domace chvilky.... zajtra idem na dom s priatelom nieco porobit, budeme tam sami - tak ako mozno raz budeme byvat :-N :-)
Odpovedať
hviezdi, ja sem uz len nahodou nakuknem, kedze ste sem prestali chodit ;-( ;-( ;-( ;-( ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
mari...no a podobne. :-( Ale ked už všetky chodíte do práce, tak je to o ničom :-|
Odpovedať
bys, ved ja stiham aj po praci.. len ked neni na co reagovat 8-( 8-( 8-(
Odpovedať
no co mikulasky?ako budete zajtra mikulasovat??? ;-) :-) :-p
Odpovedať
halo halo =-) =-) =-) =-) =-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj mari, ja viem, viem, flakame to tu :-) ale ked ja na nic nemam cas... aj teraz som prisla z prace, ale nejdem uz robit vobec nic.. dopozeram serialy za cely tyzden a pojdem skoro spat, a zajtra pojdem do kniznice a budem pokracovat v pisani bakalarky... este mi tak napadlo mari, stihnes si na mna najst cas este tento rok? Prisla by som omrknut vianocnu Nitru, segra mi stale ospevuje, aka je nitra pekna :-)) tak sa chcem presvedcit na vlastne ocka :-D
Odpovedať
ahojte, ako sa mate? ja mam uz treti den nadchu jak slak 8-( dnes som si uz kupila v lekarni na to ... takze zajtra caj, postel, a tiez notebook - praca :-| pekny vecer :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jaj hviezdi, mna zasa hlava boli ale taaaaaak, ze mam pocit, ze mi mozog vyskoci.... mnam a prave som natlacila fajnovu vianocku s masielkom a dzemom... idem este pohladat, ci mi ostalo nieco z toho, co mi priniesol mikulas :-)))) ja maaam ale chute,hm....
Odpovedať
kati, ja momentalne nemam chute ziadne... ale ma to vyhodu, nejake kilecka dole :-D ale vianocku s maslom mam rada :-) bez dzemu :-p dnes pojdem tiez skoro spat |-|
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?