Ako často ste spolu?

Zobraz úvodný príspevok
vitam Vas :-) :-) :-)
Odpovedať
hviezdi, juchu juchu juchu :-) :-) krocik po krociku sa to blizi k zaveru.. x-) jaaaaj, ako vam je dobre.. :-| ja som vcera zae lamentovala.. :-| drahy ma pred 23h. viezol od nich domov.. v polospanku do studeneho auta.. uz ma to nebavi!!!!!!!!!!!!!!!! ]-( :-( uvidime, aka odpoved nam dojde na ten byt-co sme si on poziadali.. aj ked uz aj ja som viac za domcek.. :-N :-N ale zas drahy rozhodol, ze az ked uz jeho babka nebude.. :-x :-x bo ona ma velmi zlu povahu a len by sme sa za nu dotahovali.. :-( ach jaj, takze cakame, co bude.. ale ja pevne verim, ze do roka sa nieco poriesi.. x-) snad.. x-) a ak nie, nalomim ho na podnajom.. :-| ;-)
Odpovedať
Caute baby,ale ten vikend leti...vcera som bola na stretavke zo strednej,tak mi sobota utiekla ani neviem ako... Dnes sa s drahym chystame do Hodonina,niekam na prechadzku a vecer ho mozno pozvem na veceru,ked uz mam konecne svoje peniaze :-D no ked som to pocitala,tak z vyplaty mi ostane prd...by som potrebovala aspon tridsat zarabat :-D :-D :-D Hviezdi,tak to je paradicka...ako sa vam to pekne risuje... Mari,toto som mala s byvalym,tiez ma to stvalo...no potom sme spolu zacali byvat v podnajme,nemali ani korunu,hadali sa jak psi a the end :-p ale vas pripad to urcite nebude...
Odpovedať
adeli, ty uz mas vyplatu? no komu lepsieeeeeee :-o :-o ja az v polovici mesiaca ]-( ]-( :-D ;-) a uvidime, co poriesime.. :-| ;-)
Odpovedať
adeli, a ako ste na tom s pripravami svadby??? ;-) :-) :-)
Odpovedať
no rysuje ako rysuje.... :-| nemate niekto zvysneho pol melona sk? :-D dost by nam to pomohlo :-N aj ja sa uz tesim ze za chvilu nabehne xy vyplata :-N potrebujem kadeco poobjednavat :-) Adeli a ty na co tak minas ked ti ostane prd :-D
Odpovedať
Profilova fotka
kati nenakupovala, ale oslavovala..bola som u nasich doma, tatino mal oslavu 50. to bolo nieco.... takaaa som unavenaaa, asi len hodim sprchu a idem spat, zajtra rano mam anglinu... no a ked ma prestane boliet hlavka, tak vam aj blizsie popisem aky som mala super vikend :-))
Odpovedať
kuk :-) :-) ako sa mame? skoda, ze sa pocasko na vikend takto pokazilo.. :-| :-|
Odpovedať
Profilova fotka
no veru mari, ako naschval.. ale nevadi, aspon sa mi nebude chciet ist von, do pondelka musim prelozit 50 stranovy navod na telefon :-S no a este si musim co to posurfovat po nete k bakalarke a objednat knihy v kniznici... vcera som mala prve stretko s mojou veducou bakalarky - no zacinam mat strach a stres dievcence.. este ze ja som baran tvrdohlavy a len tak sa nedam... x-)
Odpovedať
kati, neboj, vyzera to strasidelne, ale bude to OK.. ;-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no neviem, pripadam si ako debil, mam kopec napadov, ale neviem to dat na papier... dnes som si dokonca nejake knizky objednala cez net... kupim si ich - a ved sa mi zidu aj potom... inac ak by ste mali nieco zaujimave o pracovnej motivacii alebo nejake napady, sem s nimi :-)
Odpovedať
kockyyyyyy kde steeeee :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
tuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
tuuuuuuuuuuuuuu a nepisete :-D :-D :-D :-D ako jani? :-) :-) :-)
Odpovedať
jaj super.....mali sme krasny spolocny vikend, tak som rada :-) ty?
Odpovedať
no aspon niekomu bolo tento vikend dobre.... ;-) :-) :-) sice, aj nam bolo :-D :-D sme boli na disco.. v nedelu som dospavala :-D :-D :-D a drahy-chudak-ryloval :-| :-|
Odpovedať
my sme v sobotu malovali s kamoskou, v nedelu sme boli s drahym na nakupy a poobede polozili do jednej izby plavajucu podlahu x-) strasne mi to rychlo uslo ale je to super 8-)
Odpovedať
jaj hviezdi, tak sa teskam s vami.. o chvilu budete papavat pri rodinnom kozube x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
halloo halloo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jej mari.. nova fotka... no ved pockajte aj ja si dam :-))
Odpovedať
a zase :-D :-D ;-) kiss na karlovom moste x-) x-) x-)
Odpovedať
kde ste kto ste??? :-D :-D
Odpovedať
Caute baby...jeeej,sak to tu zanedbavame :-D ked sme sa ucili na statnice,tak sme tu boli stale :-D Noo,nasla som si pekne satky na svadbu...len je to na vychode,tak neviem,kedy budem mat cestu...ta nevesticka ich predava :-) A presunuli sme svadbu na 17-teho jula...to uz budem mat po skuskach ani v praci nebudem,tak sa budem moc v klude pripravit :-) Buduci tyzden snad uz zacneme nieco s domom,aspon projekt,tak som zvedava... A este novinku- kupila som si veci na gelove nechty,tak budem trochu podnikat :-D :-D :-D A co vy kocice? ;-)
Odpovedať
adeli, dobre ste to vymysleli ;-) :-) :-) a aky domcek?idete stavat??? x-) x-)
Odpovedať
Bozeee,kdeee steeee...sak ta nasa tema ostane na konci ;-( ;-( ;-( Mari,nie stavat bohuzial :-| prerabat stary :-)
Odpovedať
kukuc, ja sem tam nakuknem, ale ked tu nikoho, tak neprispievam :-| :-| :-| adeli, co ziaci?ktori su pre teba "najhorsi" pre mna osmaci.. 8-( 8-( piataci a siestaci sa ma este boja, siedmaci sa daju prekricat :-D a deviataci su max super-uz maju rozum :-D :-D ale osmaci-no dovi dopo,len by sa rozpravali a neucili ]-( ]-( nic sa im nepaci a stale frflu :-D :-S tak to mate super, ze ste sa pustili do prerabky :-) :-) niekde sa zacat musi a mozete z toho urobit domcek svojich snov ;-) x-)
Odpovedať
Smej sa, keď môžeš. Ospravedlňuj sa, keď je to potrebné a nechaj plávať veci, ktoré nemôžeš zmeniť. Miluj hlboko a odpúštaj rýchlo. A nebuď smutný, pretože život je moc krátky na to, aby si bol nešťastný. Ľudia sa menia a veci sa kazia, ale vždy si pamätaj - ŽIVOT IDE ĎALEJ!!! :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
Mari,noo,s osmakmi som dost dlho bojovala,moc ma radi nemali,tak som trocha povolila,vychadzam s nimi lepsie,no presne ako pises,furt by len kecali a vobec nechcu pracovat :-D ]-( Niekedy sa to da,inokedy by som sla robit hocico ine,to su take obdobia :-D :-D :-D Uz sa tesim na tu prerabku,aj ked budeme furt bez penazi :-(
Odpovedať
ahojte pani ucitelky :-D adeli, tak uz sa pustate do toho? :-) vcera som objednala dvere a zaplatila zalohu, tak viem co je to byt bez penazi :-| :-D ale jedno poschodie sa nam uz rysuje.. dokoncime podlahu v hostovskej a na chodbe a zas sme o krok dalej 8-) drzim vam palce ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievcence :-)) vidim, ze tu vsade vladne culy stavebny ruch :-))) no asi sa k vam pridam, rozmyslam, ze by som si kupila bytik... zatial som si len robila prieskum ake byty su k dispozicii, ale niekedy sa mi panenky pretacaju ake sumy si ludia pytaju za otrasneeee byty. hned som tu - zakaznik...
Odpovedať
kukuc, tak vsetky riesite otazku byvania?a nechcete ju vyriesit aj za nas :-D :-D :-D adeli, no bez penazi,ale spolu.. ;-) a mne na ucitelovani vadi len jedno, ze decka su furt chore a ja sa bojim, ze aj ja budem furt len chora.. 8-( 8-( hviezdi, to je super.. takze uz bude na poschodi vsjo? x-) a pustate sa do prerabky aj spodnej casti? :-N ;-) kati, no ze si sa aj ukazala :-D :-D no ake sumy by si chcela v BA :-D :-D ;-) ale inak ani v NR to nie je ziadna slava, radsej sa oplati stavat.. ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?