Ako často ste spolu?

Zobraz úvodný príspevok
vitam Vas :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mari...už som bola v mlynoch. Nič moc...obyčajný obchodný dom. Len má o jedno poschodie viac ako max :-|
Odpovedať
tebe sa nic nepaci :-D :-D :-D ja som spokojna, vybrala som si koopec veci, len cakam na vyplatu :-D :-D ;-)
Odpovedať
Caute baby,tak sa hlasim opat...no v robote celkom v pohode,mam celkom dobry rozvrh,no niekedy uz mam pocit,ze mam syndrom vyhorenia :-D ani rozpravat sa mi nechce,ked vidim,ze to maju na haku :-p A co vy zlaticka? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj adeli... mne sa tu uz ani nechce chodit, nejake mam depky s tych fotiek tu a taaak... s mikim sme to uz uplne uzavreli, cesta naspat nevedie.. som z toho strasne smutna a sklamana... chlapi nech sa ku mne tak skoro moc nepriblizuju, lebo dostanu poza usi aj za toho mojho....
Odpovedať
adeli, aj ty sa citis ako opakovaci papagaj? :-D ;-)
Odpovedať
Kati, to mi je luto :-( Ale caka ta niekto lepsi,len to chce cas :-) Mari,hej,citim a este byvam aj znechutena,ked decka znechutene na mna pozeraju,ze co ta krava po nas chce...to mam u osmakov...ty ake triedy ucis??? Baby,co robite?Ved nam tu ta nasa tema zakrpati :-( :-( :-( Tak piiiiisteeee ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( :-| :-| :-| :-| :-| :-| :-( :-( :-( :-( :-( :-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( 8-( 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
juj adeli kolko skaredych smajlikov :-) tak teda prispejem troska... chytila ma svinucha nadcha, mam oboch kolegov chorych a chodili do prace, takze bacily preskakovali jedna radost... aj napriek tomu som vcera bola vonku a bolo perfektne, domov som prisla o pol piatej rano... aj som si chcela pospat, ale ujo sused sa rozhodol, ze bude vrtat... no na porazenie... akurat teraz som vybrala masko z mraznicky a idem posurfovat po nete, co take zajtra uvarim... a vecer idem na koncert nely pociskovej... taaaak sa tesiiim, dufam len, ze nadcha trocha ustupi... asi si idem urobit dalsi cajik :-)) zatial ahojte a slubujem, ze sem budem chodit aj nadalej a aj pisat budem :-))
Odpovedať
adeli, 5-9rocniky ;-)
Odpovedať
jaaj Adeli je rozzurena, tak idem daco popisat :-D ;-) my sme vcera isli poobede na vystavu ale z tej uz nic nebolo tak sme pokracovali nakupmi do domceka vyslo ma to na 10tis :-| :-D ale uz davno sme nenakupovali skoro 5 hod :-N priatel povedal ze sa citi ako keby cely den vykopaval zemiaky :-D ...teraz oddychujem, aj zajtra lebo mame dovolenku vo firme a nastupime v stredu :-) jaaj baby ako to zvladate tie decka... ja si to neviem predstavit ze sa stale musim sustredit a nieco im vykladat... radsej si dam kavu a kukam net :-D ale vy ste sikulky ;-) kati, tak uz si snad uzavrela tu kapitolu s byvalym a budes len pekne chvilky prezivat...ja som to hovorila od zaciatku ze nie je dobre stale s nim byt v kontakte.... :-| aj ked chapem ze je to tazka situacia a clovek v sebe malicku nadej drzi |-| drzkaj sa ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
veru hviezdi - nerobilo to dobrotu... a hlavne ja som dufala, ze sa nieco zmeni... ze za ten cas co sme od seba trocha porozmysla a ze sa porpzpravame ako dospeli, ked pride.. No asi som sa mylila... inac ja som len pred chvilkou vyliezla z postele... takuuu mam nadchu ako slon, hrdlo boli... a zajtra mam taky tazky den - rano mam anglinu v praci, potom cely den makam a po praci anglinu v jazykovke :-D ale tesim sa na to a veeelmi... zachvilku vam budem pisat len po anglicky :-D :-p a mari je kde? zeby vcera veeelmi oslavovala? x-)
Odpovedať
..kati ja som planovala teraz v septembri ist na jeden kurz anj... buduci tyzden je zapis ale nejdem :-| potrebujem setrit a kupit nieco uzitocne do byvania :-) ..mozno pojdem neskor, alebo najdem novu robotu kde budu kurzy zadarmo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no vidis aj to je moznost :-) nam platia anglinu aj praci... ale kedze chcem mat aj nejaky papier o tom, ze som dosiahla taku a taku uroven, tak chodim aj do jazykovky... a ked som uz pri tom, tak si idem urobit domacu ulohu co sme dostali...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Tak sa mi to paci :-) :-) :-) Baby,ja vas obdivujem,ja za angliny uz neviem ani prd,a to som ju mala ist ucit,esteze nemusim.... Zase riesim dilemu svadba-nesvadba,skola-neskola,myslim psychologiu,uz som prihlasena,mam zaplatit skolne 850 eur,no neviem,ci mi jedna ucitelka nebude robit problemy,takze vobec neviem,co robit :-| :-| :-| depta ma to sakris... Dnes sme mali skratene vyucko,zajtra volno,tak sa tesim :-) Budem sa venovat Fidovi a drahemu :-) Hviezdi,napis IP,ako pokracujete,dufam,ze uz aj my coskoro zacneme nieco budovat ;-)
Odpovedať
adeli, co uz mate zajednane??? nam sa zacal silno moc pacit termin 18.9.2010 x-) len neviem, ci kym sa drahy vyslovi-ci uz nebude vsetko obsadene :-| prinajhorsom by bola svadba v ich dedinskom kostole x-) a hned pri nom je restika s terasou.. ;-) ale moj sen je iny ;-) :-) chcela by som sa vydavat v nasom kostole x-) a restiku Novu mladost-asi.. x-) pojdeme tam na obed, zistime co a ako ;-) drahy spravil jeden velky krok :-) na velku noc-na bielu sobotu-prijme vsetky sviatosti x-) takze nebude problem so svadbou v kostole x-) sedim nad cas-te planmi :-| kolegynky poskytli, len si ich musim este trosken upravit a v pondelok odovzdavame.. ;-) drahy isiel na fucik.. :-) ja si tu vysedavam ;-) ozaaaj, okotila sa nam "prasnica" :-D dve male cierne gulky su uz na svete, uvidime, kolko sa v nej este skryva :-D ;-) meniny boli super, drahusik ma prekvapkal nausnickami od swaraca ;-) :-p
Odpovedať
Profilova fotka
jujha ze by som sa buduci rok dvakrat svadbila? :-D
Odpovedať
kati, no to ja netvrdim :-D uvidime.. necham sa prekvapit ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mari som rada, ze sa tvoj drahy tak rozhodol.. ten moj sa k tomu nemal... ja som vcera zasa tak neplanovane zurovala.. tak som taka mimo trocha :-)) ale mala som strasnu chut na palacinky, tak som sa premohla a spravila ich. zajtra mam zapis, taaakto sa vytesujem :-) a mame celkom super rozvrh, v oktobri mame skolu len raz - aj ked fakt v dost blbom termine - 3.10. -a to ma akurat ocino oslavu, tak musim docentovi napisat mail, ze nepridem..
Odpovedať
kati, dobra vyhovorka.. :-D :-D my v nedelu slavime dedovu 85ku x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
mari :-D inac ja mam dnes taky stretavaci den :-) kazdy ma chce vidiet x-) bola som u spoluziacky - ma uzasne sest tyzdnove miminko, tak som sa troska vytesovala... aj ked odchadzala som z takym pocitom, ze aj ja chcem baaabo... no uz len najst tatinka a vec vyriesena... :-p :-D a este bol u mna kamos co som ho predtym ale take tri roky nevidela.. no spokojna som :-)) a zajtra rano zasa anglina juchuuu
Odpovedať
kate, do you speak english? ;-) :-p
Odpovedať
:-D :-D maybe , she speaks very well 8-)
Odpovedať
jane, do you speak english?OK :-) :-)
Odpovedať
yes, of course Mary :-) But it can be better :-D
Odpovedať
;-) and is it problem? :-N ;-) you can improve your english with me ;-) :-) :-)
Odpovedať
yes it is problem... I often chat in english, but I need more verbal conversation, business english and so on.. OMG :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hej baby, ale ja som iba zaciatocnik, ja sa viem iba predstavit a povedat, ze ma tesi :-D
Odpovedať
kocky, tiez chodite take "umlatene z prace? ja som KO.. ale mozno na to vplyva aj ten nozky tlak a urpsane pocko 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
mari ja chodim domov taka unavena, ze niekedy si ani neuvedomujem, ze som v buse a len cumim do blba.. musi byt na mna uzasny pohlad :-D dnes som sla spat o druhej.. a este mam o siedmej vecer anglinu... ale tesim sa tam... musim studovat, lebo ak tu budete vies anglicku konverzaciu, tak budem mimo diania :-)))
Odpovedať
kuk :-) ako dnes travite sobotu? ;-) kati, veru veru,len sa vzdelavaj.. :-D ;-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj mari, tak si predstav dnes som bola v nitre x-) presla som cele mlyny od hora az dole... vysledok - topanocky a rifle :-)) spokojna som :-)) a strasne sa mi to tam pacilo... uplne perfektne to tam je, potom sme si dali este fajnovu kavu so segrou a mohla som ist domov :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?