Ako často ste spolu?

Zobraz úvodný príspevok
vitam Vas :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte...kde ste?=-)
Odpovedať
Profilova fotka
bys ja som tu, len mam tolko roboty ze neviem co skor... dokopy som aj tak nic poriadne este neurobila... ale jazykovku mam vybavenu, tak som spokojna.. a teraz som chcela ist na obed, ale sefino pisal mail z dovolenky, tak este nieco riesim.. uz chcem vecer....
Odpovedať
Profilova fotka
babulky - mam dilemu - mam moznost ist do chorvatska v piatok - ale mam dostat mrchu.. tak som premyslala, ze by som si to trocha posunula... len neviem ci to je dobry napad - mam doma este norethisteron co som posledne brala, tak rozmyslam ze si ho nasadim.... asi zajtra zavolam ujovi doktorovi..... nechcem si to rozhadzat
Odpovedať
ahojte :-) ja som dnes bola predposlednykrat na urade prace :-) :-) :-) nabuduce - o tyzden poslednykrat x-) x-) x-) kati, ja by som si pravidelnost nekazila.. :-| ;-) bys, ja som doobeda zbrirala po chrenovej 8-( som nachodena jak puk :-.
Odpovedať
hviezdi, kde siii :-D :-D :-D ;-)
Odpovedať
aha aha, ze aha 8-( 8-( 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ránko x-) kati...ani ja by som si cyklus asi nerozhádzala :-S mari....a čo si robila na chrenke? Okukovala budúcich žiakov? :-D
Odpovedať
bys, bola som v skole, na urade praci a potom v maxe a to vseeetko som obehala napeso :-.
Odpovedať
Profilova fotka
fíha...tak to si mala riadnu túru :-p Šiklo by sa ti nejaké autíčko :-)
Odpovedať
no urcite, potom by som bola tlsta :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mi ani nehovor...mne muž kúpil na výročie svadby auto.....tak teraz už budem len tlstnúť :-D
Odpovedať
no komu lepsie :-) :-) :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
že? Ja som si takého super muža zobrala x-) x-) A ešte to ide napísať namna :-D
Odpovedať
Profilova fotka
bre ranko damy :-D tak som sa rozhodla, ze kaslem na chorvatsko... nebudem si ja mrchu presuvat kvoli par dnom pri mor - ked aj tak hlasia na nic pocasie.. sa bojim, ze by sa mi to pokaslalo a zas by si robila co chce - mrcha jedna... tak idem zajtra na chatu - na jednu noc - sice tam nie je voda ani poriadne wecko, ale snad to vydrzim :-)) hrozne sa tesim, dnes som volala kamoske, ze teda idem s nimi na chatu - ta sa ako tesilaaaa :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D bys :-D
Odpovedať
bys, uz ta nebude musiez vyvazat a do maxu ta bude posielat samu :-D ;-) mne to vyhovuje, ze mam "sofera" x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
mari...no len ešte neviem parkovať :-N :-D kati...no dobre si to vymyslela ;-)
Odpovedať
kati, aj podla mna to bude takto lepsie ;-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no som rada, ze ste odobrili moje rozhodnutie :-)) inac tak mi je dnes na blinkani :-x od rana sa mi v hlave toci ako blaznive, zaludok ako na vode... no fuj...
Odpovedať
Profilova fotka
kati...daj si hylak alebo niečo. Uľaví sa ti ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
a to je cooo? ja by som si radsej dala slofika :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hylak dávam malému ked ho bruško bolí. Je to tak hnusné, ale fakt to zaberá ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jaj no tak pojdem sa opytat do lekarne asi :-) alebo sa po ceste vyblinkam niekde do krickov a dobre :-D :-D ale aj tak mam super naladu, zajtra chataaa juchuuuu
Odpovedať
Caute baby,tak ja mam dnes volno,bola som u doktora...vcera som cely den vystrihovala kvetinky na nastenku :-D :-D :-D Jaj Kati,hned by som sla k moru,no ked ma byt hnusne... Bys,aj ja chcem autoooo,to je paradicka... Mari,no co,kedy si dame nejake tipy na zaujimave vyucko? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
adeli..tak nech ti frájo kúpi :-D Môže investovať trošku do svojej lásky, no nééé? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a čo si bola u dr.? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ránko x-) no včera ste toho napííísali =-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no bys nestihacky :-) mari si lieci draheho, adeli sa venuje havinkovi, hviezdi je neviem kde a ja dnes idem na chatu... :-)) a co ty este si v BB? mne sa to mesto taaaak paaaci x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ešte som v BB, ale len do nedele :-| Aj mne sa viac páči BB ako NR :-p no vidím, že všetky majú čo robiť, len matka na materskej sa asi nudí :-D :-D A prajem ti, nech ti je supeeer na chate x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ze matka na materskej :-) tak uz mas pomerne velkeho chlapa, tak sa chvilku zahra aj sam... tak sa mozes nudit :-)) moja kamoska je inac alergicka na spojenie materska dovolenka - ide ju z toho porazit, a obcas ju muz podpichce, ze co moja nestihas, ved si na dovolenke :-D taky kastrol by som po nom hodila :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?