Ako často ste spolu?

Zobraz úvodný príspevok
vitam Vas :-) :-) :-)
Odpovedať
ahojte :-) bracho od rana upratuje, vyhadzuje stare veci, ved z anglie si dost novych doniesol.. ;-) ja sa vytesujem z noveho prstena.. x-) zacina ma chytat cestovna horucka :-N :-D ;-) veci su uz suche, takze pozehlim a hajde s nimi do ruksaku-viac mi nedovolili, ziadne batozina, veci na 2dni sa musia zmestit do ruksaku :-D ;-) no ale ako sa poznam, tak budem mat este pat igelitiek k tomu :-D :-D ak mi dnes bude OK ;-) pojdeme vecer kuk na bratovu akciu-opekacku :-p ako budete vikendovat vy? 8-)
Odpovedať
Ahojky cicky...no ja vikend onicom,drahy bude pracovat...nejaka depka zase na mna leze,to neni normalne :-S A co vy???
Odpovedať
adeli, ja som mala depku vcera 8-( nechcelo sa mi rozpravat-co u mna nie je zvykom :-D a stale som bola daka placliva.. dolahlo na mna nieco, ale dnes je uz lepsie ;-) z coho mas depku ty? venuj sa hafankovi x-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak sa pridavam medzi depkou "postihnutych"... dnes som si robila velke upratovanie a konecne som vytriedila mikiho veci (hlavne jeho knihy a zosity, co mi pozical ked som sa ucila), dala som to do jednej krabice a uz mi ostava mu ich len dat, ked pride v septembri na slovensko... normalne sa toho bojim... asi by som chcela, aby to dopadlo ako v nejakej telenovele... mlady muz pride a zisti ze som laskou jeho zivota a budeme stastni, az kym nepomrieme.... skoda len, ze v realnom zivote sa take veci nedeju... :-S
Odpovedať
Mari,mam depku z toho,ze konci leto,ze som ho neuzila tak,ako som chcela,ze som si vobec neoddychla tak,ako som potrebovala a teraz do realneho zivota... :-| takze tak...strasne som sa tesila na to obdobie po statniciach a uz je fuc a ani neviem ako :-( Hafkovi sa venujem,ale niekedy je zlobivec zlobivy a hryze jak pirana :-D Kati,neboj zvladnes to...a mozno to ozaj skonci ako v telenovele...podla mna sa stale lubite navzajom...ale zalezi na vas :-)
Odpovedať
adeli, ja sa zase tesim, ze septembrom sa zacina nova etapa mojho zivota.. uz bolo dost tohto nicnerobenia.. nudim sa.. chodim neskoro spavat, som stale unavena.. ked nabehnem na rezim, verim, ze sa to zlepsi x-) aj ked nastupom do prace sa pre mna zacne novy problem (netyka sa skoly ani ziakov..) :-( ale ja verim, ze pokial sme zdravi - tak je vsetko super ;-) :-) :-) neboj, naskocime na ten kolotoc a zvykneme si ;-) este musim cez tyzden potvrdenie od lekara vybavit, ze som schopna-zdravotne-vykonavat ucitelske povolanie :-D ;-) vypis z registra(cisty ;-) ) uz mam.. ;-) tesim sa na ten rezim.. prestanem ponocovat a kedze budem mat plnu hlavu priprav a skoly.. nebudem mysliet na "hluposti" ;-) a neboj, hned v oktobri nas cakaju prazdniny :-D a zimne hned potom.. ;-) takze to bude super-aspon podla mna ;-) kati, moja.. telenovely nie su zalozene na pravde.. :-| ale aj ja som sa v nich niekedy videla :-N ;-) nic neocakavaj od toho stretnutia s mikim.. aspon potom nebudes sklamana.. ;-) a ja verim, ze nateba caka niekto, kto zije na SK a sialene sa do teba zamiluje, poziada ta o ruku a..... x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
juuuj mari, ty si rovnaky snilek ako ja x-) cmuk, neboj moznost, ze by sme sa dali dokopy nepripustam - aby som potom nebola zbytocne sklamana, ked to nevyjde... adeli - ja ho lubim urcite, ale co citi on, tak to netusim... no hrozne sa nanho tesim... coraz viac... x-) asi som blazon..
Odpovedať
mari, a ty co riesis za problemy moja?nebodaj zase nieco so zdravim :-S kati,jasne,radsej nedufat,ale stat sa moze vselico...vyriesi to jedine cas alebo on ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kati...ludia sa menia. Uvidíš čo bude. ;-) Ešte stále ho tak ľúbiš ako pred mesiacom, dvoma? =-) mari...som zvedavá na tvoje učitelské začiatky.Na tvoje pocity x-)
Odpovedať
Profilova fotka
bys lubim ho velmi... o nic menej ako pred dvoma mesiacmi.. dokonca mam niekedy pocit, ze ho lubim viac.. aj ked cele je to sialenstvo.. aj keby sme sa dali dokopy, tak on bude v nemecku este rok, takze by to bolo o tom istom... a moznost, ze by som sla za nim neexistuje, nieze by som ja nemohla, ale on sa necitil na to, aby sme spolu byvali... som z toho jelen... adeli bodaj by si mala pravdu a konecne sa to vyriesilo...
Odpovedať
Profilova fotka
kaktusik...možno si už on v nemecku niekoho našiel a ty sa len zbytočne trápiš :-|
Odpovedať
adeli, momentalne so ydravim, ale od septembra to bude na inu temu :-S 8-( bzs, no ja verim, ye pocitz budu super.. ;-) :-) kati, podla mna sa on uz nevrati.. poznam viac takych pripadov, ze len to chalan odkladal, odkladal.. a nakoniec sa s babou aj rozisiel, bo sa nevedel/nechcel vratit :-|
Odpovedať
Článok sa načítava...
sorry za y a z ale bracho tu zmenil kavesnicu :-N ;-) tak sa mylim :-|
Odpovedať
Profilova fotka
mari...ja som to pochopila. Aspon vidíme, že ked píšeš, tak si to prečítaš až po pridaní príspevku :-p A ja robím to isté :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
bys ak si niekoho nasiel, tak nech mi to povie ]-( nie ze ja tu cakam ako taka kofola na zazrak... ale tvrdil mi, ze v nemecku si ziadnu babu nechce najst kvoli tomu, ze sa chce vratit naspat na slovensko... mari vrati sa... len niekedy premyslam nad tym, ake dievca si on vobec hlada... no uz by som to mala prestat riesit... zechvilu idem k vode :-))
Odpovedať
no nemam byt nahnevana? ]-( ]-( liecim sa na zapal mocovch ciest a dnes som zacala kaslat jak... ]-( ]-( za co si jaaa toto zasluzim???uz faaakt neviem ]-( :-( ale vylet si uzijem.. kaslem na kasel :-D 8-)
Odpovedať
tak sa mi tu majte pekne :-) dovidenia v stredu ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte ;-) mari...tak pekný výlet a ako ťa poznám bude isto plno fotiek :-) Uži si to a kašli na kašel :-D
Odpovedať
Profilova fotka
bre raanko :-) ja som dnes taka ochrapkana.. este chcem posteeeel... neviem co mi v poslednej dobe je - normalne padam od unavy...
Odpovedať
Ahojky zienky... Kati,aj ja som ochrapana...ta nasa pirana mi nedala celu noc poriadne spat a od piatej rana doteraz stale hryzal a chcel sa hrat :-D Baby,tento tyzden idem dvakrat zubarke...to bude zase prachov ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
adeli....tak zubárka si na teba brúsi zúbky? A čo ti ide robiť? =-)
Odpovedať
No bys...bude asi tahat nervy...lebo uz dva roky co viem,ze mam plno kazov a ona furt nema cas... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dobre raaanko :-) ja som vcera prisla domov neskoro, tak uz sa mi sem nechcelo pisat... ale mala som super vecer, hned po praci som sa stretla s kamoskou, tak sme sa vykecavali a potom som zbehla este k jednej kamoske..tak som vyrozpravana az az.. dnes drzim bobrika mlcanlivosti asi :-)) adeli drzim palce - ja sa musim tiez objednat k zubarke, ale mam fantasticku - vobec sa nebojim.. aj ked drahe to tam je poriadne.. mari a co nam prinesies z prahyyyy :-)))))) bys kkde sa tulame? x-)
Odpovedať
Kati,ani ja sa nebojim,lebo si vzdy vypytam injekciu :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
statocne dievca :-D :-D pripravy uz mas napisane? ci radsej nemam provokovat? :-p :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kati..no tu som. x-) ja som už stihla ísť s malým 2 krát na pieskovisko, do obchodu, nakrmiť a usať drobca :-p adeli...ja som ešte nikdy injekciu nedostala.Ale to asi preto, že mám zatial kompletný chrup :-)
Odpovedať
Kati,ze? :-D na pripravy som sa vyprdla,venujem sa nasej pirani :-D Bys,aj ja mam kompletny chrup,zatial,ale mam take hlboke kazy,ze by som tam asi skolabbovala...a navyse,jeden zub mi robi aj vyse hodinu,tak to sa mi nechce trpiet... Tak som navarila, aj s Fidom zahryznuteho do papuce, a idem oddychovat pri serialoch... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
adeli a to co ti hodinu robi? to som este nevidela... hmm... bys ty si aka sikovnica x-)
Odpovedať
Profilova fotka
babulky premohla som sa a bola som si zabehat.. fucim ako lokomotiva, ale ten pocit... juuuj parada.. bude sa mi dobre spat x-)
Odpovedať
ahojteeee :-) tak sme doma :-) neuveritelne rychlo to ubehlo, v nedelu sme vyrazili az o 20h., bo kamosku nedosla zastupit kolegyna-vykaslala sa na nu a pritom vedela, ze mame pred sebou daleku cestu.. ]-( ]-( tak sme posedeli u kamosky, co cert nechcel, sadla som si na pokazenu stolicku, takze na gatach mi zostal od lepu flak ]-( ]-( behli sme s drahym vedla do obchodu a kupili nove gate :-D ;-) na dilanici NR-BA bola zapcha ]-( ]-( a na dialnici Brno-Praha havaria, takze sme okolo polnoci trcali na dialnici v dlhociznej zapche ]-( |-| do Prahy sme dorazili okolo 1.30 |-| drahy mal nastastie so sebou dva energetaky ;-) :-p my s kamoskou sme driemali.. |-| v pondelok sme pobehali pamiatky :-) Vysehrad, Karlov most, Orloj.. :-) x-) a vcera sme behali po nakupoch, boli sme na Vaclavaku, kde sme si ja a drahy kupili botasky x-) x-) x-) , potom sme boli v OC Paladium-tak si zase kamosky nakupili.. jedine, co sa mi tam nepacilo, ze sa tam strasne rychlo zije.. treba sa ponahlat na tramvaj, na metro.. stale sme boli v pokluse :-D ;-) ale inak ej tam krasne-bol to fakt super vylet x-) x-) x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?