Ako často ste spolu?

Zobraz úvodný príspevok
vitam Vas :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no jakaa by to bola dovolenka - cely cas v postelovciach :-D :-D ja by som brala :-) inac my sme raz s mikim boli obaja takiii chori, sme lezali ako mrtvolky a komu bolo aspon trolinku lepsie tak siel uvarit caj :-D
Odpovedať
ja neviem co to toto, uz si ani nepamatam, kedy som bola zdrava :-( :-( raz hrdlo, potom hlava, brucho.. furt volaco :-S
Odpovedať
znamy mi radi brat biogaiu?poznate to??? su to probiotika, 10tabliet 200sk :-| ale tak co,ked zacnem zarabat-nem problem ;-) :-)
Odpovedať
hypochondricky :-D :-D :-D Inak,mari,dnes som si pozerala veci,chcela som si ist urobit osnovy a plan,ale neviem,ako na to...ty kedy sa do toho pustis?ci nechas to az na zaciatok prace? Ideme vecer kuknut hafika,tak drzte palce,nech to vyjde ;-)
Odpovedať
adeli, co si, ja prazdninujem :-D :-D :-D ake osnovy?plany?ved to az na zac. sk. roka :-D ;-) a drzim palce, nech je hafik podla vasich predstav x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
mari - nepoznam to - ale ked uz tak si radsej kup ten BIon3 - to mas za podobnu cenu 30 tabletiek, a okrem probiotik su tam aj vselijake ina vitaminy http://www.docsimon.sk/tovar/bion-3-t... ja na to nedam dopustit.. ale ved uz som to tu pisala :-)
Odpovedať
Profilova fotka
adeli ty si nejaka nazhavena do prace :-) este si uzivaj prazzdninky chvilu... a drzim palce na vecer.. ja by som tiez chcela havina - len to by mi asi doma nepreslo :-)
Odpovedať
kati, uzivas to dlhodobo? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no teraz uz asi dva mesiace nie.. chcela som vyskusat ci budem bez toho chora - a zatial si musim zaklopat je vsetko v poriadku - ja som predtym kazdy mesiac brala antibiotika - mamina uz na mna normalne kricala, ze to nie je mozne, aby mlada baba jedla tolko ATB.. tak som to vyskusala - brala som to asi 3-4 mesiace v kuse - a dala som si zalezat, aby som nezabudla... a naozaj je to super.. este aj vytoky co som kedysi mavala zmizli... takze ja som spokojna..
Odpovedať
Profilova fotka
babule kde ste sa zasa stratili hm? ja uz zarezavam v praci, popritom ranajkujem hrozno a strasne sa tesim, ked uz bude pat hodin - mam sa stretnut so segrou a ideme trosken nakupovat :-))
Odpovedať
ahojte hrdličky :-) ja mam dnes opat toho viacej, tak sem tam nakuknem ... kati, ja mam tento tyzden tiez taky nakupovaci, kazdy den kupujem nejaku malickost do domu :-N este zajtra a dva tyzdne volno ... co si ja s tolkym volnom len pocnem :-D :-|
Odpovedať
Profilova fotka
no budes oddychovat :-) mne by sa taka dovolenka zisla - ale ja uz mozem ist na dovolenku len prstom na mape - dost vela som si minula na skolu, takze tak.. a inac to chorvatsko sa odklada zatial - takze buduci vikend pojdem domov - teda ka mi sef da jeden den dovolenku... dufam, ze ano, lebo v poslednej dobe je nejaky namrzeny stale..
Odpovedať
Článok sa načítava...
No ved to, ze tento rok nikam nejdem :-( ]-( co by som dala za kusok mora :-| radsej by som bola v praci a usetrila volno :-|
Odpovedať
Profilova fotka
aha.. tak to je ine.. ja som sama sebe slubila, ze buduci rok po staniciach pojdem na nejaku perfisnu dovolenku - aj ked neviem, ako to bude s volnom? musim si niekde najst ci mam narok na nejake studijne volno alebo si mam brat neplatene volno... inac sa asi na statnice nestihnem pripravit, to by som sa mohla ucit uz odteraz...
Odpovedať
baby, ja uz mesiac nemozem spavat.. chyba mi brat + je tu strasne teplo + ... 8-( 8-( 8-( nie ze by som si pocas prazdnin oddychla, ja som unavena a nevyspata :-( vcera bolo so zoe fajn :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mari ja mam ten isty problem - to teplo ma zabija.. poriadne zaspim az tak nadranom a potom sa mi nechce vstavat do prace.. no zacarovany kruh, ale tusim uz hlasia ochladenie... a ako sa dari bratovi? maju dobru pracu?
Odpovedať
kati, ved prave preto ze som vedela ze po statniciach nepojdem, lebo mame ine priority, tak sme boli minuly rok na krete... s tym studijnym volnom je to myslim tak, ze mas narok, ak napr. mas so zamestnavatelom dohodu ze chodis na VS pre potreby firmy... takze je to podstate na tv. sefovi.... ja som bola mesiac aj dva tyzdne doma, PN :-N dost mi to pomohlo ;-) ja spim dobre, nemame teplo =-)
Odpovedať
Profilova fotka
no tak pre potreby firmy teda do skoly nechodim... ale ked som sem nastupovala, tak sme sa dohodli - ale len ustne, ze mozem do skoly chodit.. ono ved keby bolo najhorsie, tak sa na nejaku PN supnem - sice budem potom asi zit z lasky k vlasti, ale ked to inac nepojde tak si nepomozem.. hrozne by som uz chcela byt aspon Bc. A este nieco - ked si bola tak dlho PN neprisla ti kontrola? Toho sa ja bojim najviac - sice urcite by som sedela doma ako pena, ale aj tak... co keby som si musela niekam odbehnut... Ibaze by som si nechala do PN napisat aj vychadzky...
Odpovedať
Kontrola neprisla, aj som veru sedela stale doma....vychadzky som nemala... ale ku koncu som chodila vecer aj von, ale cez velku noc, aby mi nehrablo :-N a co sa tyka tych penazi, veru bolo to horsie, ale ani som nic neminula :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no to je fakt, ved ked nikam nechodis, tak ani moc neminies - len na jedlo a ostatne nevyhnutnosti.. no ved uvidime.. inac o taky mesiac by som uz chcela zacat pisat bakalarku - neviem preco ale hrooozne moc mi zalezi na tom, aby bola tip top... myslite si, ze to je ok alebo mi troska sibka? :-D
Odpovedať
nechaj si trosku tej odhodlanosti aj na diplomovku :-D lebo sa znechutis :-| :-p prajem dobreho konzultanta, vela dostupnych materialov a pevne nervy :-) kedy sa priblizne bude odovzdavat ta bakalarka? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
no presny termin odovzadnia este neviem... a co sa tyka konzultanta, tak mala by to byt (ak vsetko dobre dopadne) moja kamoska... ale hned ma upozornila, ze ona je narocna :-D no mne to nevadi, naozaj tu pracu chcem mat dobru. No a pripadne muchy potom vychytam a poznatky vyuzijem pri pisani diplomovky... Inac kocky, hrozne som rada, ze chodim na vysku, tak ako som o nej niekedy nechcela pocut, tak som teraz strasne pysna a hrda na seba. Aj ked velka vdaka za to patri byvalemu - dodal mi kopec odvahy a sebavedomia. Inac vcera to bol presne mesiac co sme sa rozisi... :-(
Odpovedať
Caute baby...vy uz tu zase skolu rozoberate??? :-D :-D :-D No ja sa do prace celkom tesim,len nechcem potom stresovat a do polnoci pisat pripravy,takze sa na to dam asi hned,este nez si privezieme nasho hafinka...baby,je taky nadherny x-) x-) x-) ma len 5 tyzdnov,ale uz je to hyperaktivista :-D :-D :-D len co nas zbadal,hned olizoval nohy a okusaval vsetko :-D :-D :-D ale bude to zlaticko...s tym sme ratali...jack ruselly su strasni divochovia :-D :-D :-D Taka som teraz stastna x-) x-) x-) aj s drahym to klape,lebo nas psik posuva zase niekam dopredu :-D :-D :-D Kati,to uz je mesiac?Strasne rychlo to leti...dufam,ze to skoro preboli |-| ;-)
Odpovedať
adeli , veru skolu, nastastie len teoreticky :-D kati, tvoja kamoska uci na skole?? =-) este par mesiacov a bude to lahsie, neboj ;-)
Odpovedať
adeli, preco prave jack rusell? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
adeli - veru uz mesiac... a stale mi nie je lepsie dokelu... ale hadam to pride raz.. hviezdi - ano mam kamosku co uci na skole, je velmi zlata... najprv som k nej chodila na doucko z matiky, potom z algebry a bavili sme sa o pracach, ze aku temu som si vybrala a ona sa zrovna venuje tej mojej oblasti, takze tak.. dokonca mi aj dala nakuknut do nejakych prac s podobnou temou, aby som aspon mala predstavu ako taka bakalarka vyzera... a mari, ty sa kde flakas? :-D minule nam tu nadavala, ze nepiseme a ze tu trpi samomluvou a dnes jej niet... :-p ;-) asi bali kufre na dovolenku... juj hned by som niekam sla... ale tak nasi sa isto potesia, ked buduci tyzden pridem domov :-) a pojdem kuknut aj maleho filipka huraaaa x-)
Odpovedať
stala som nad palacinkami :-D :-p :-p
Odpovedať
kati, tak to sa ti bude dobre pisat ked sa poznate... mne dal konzultant tiez diplomovky, chcel aj domov, ale ja ze nech si ich radsej necha, lebo nebudem mat inspiraciu ked to budem odtial citat :-D :-D aj ja idem dnes robit palacinky :-D :-p :-D Mari je pokusitelka :-N
Odpovedať
no dnes sa mi fakt vydarili :-N ;-) :-p
Odpovedať
Profilova fotka
tak aby ste vedeli ja tiez budem robit palacinky... tak ste ma zmagorili :-D a mari ty sa tu nechval moc, lebo sadnem na bus do nitry a budes ma musiet tymi palacinkami ponuknut :-p :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?