Ako často ste spolu?

Zobraz úvodný príspevok
vitam Vas :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som mala zasa taky super vikend... mam pocit, ze sa asi zblaznim z toho dobreho pocitu, co mam v sebe :-))) clovek niekedy stretne takych ludi, ktori zanechaju v srdci nezmazatelnu stopu.... uzasneee :-))
Odpovedať
kati, a ten clovek bol zenskeho ci muzskeho rodu??? :-N ;-) jaaaaj, my sme mali super poobedie x-) svokrik slavil narodky, sme sa rodinka pri mnami gulasiku stretli :-p :-p
Odpovedať
Holky,tak mi sme moc nehodovali..drahy prisiel spolocensky indisponovany,kamoska s frajerom sa na mna vyprdli,tak som sla von len s deptanom kamoskou,ktorej sa pravdepodobne rozbija uz treti vztah |-| Tak sme sa trochu tukli z citrusov a prebrali zlozite vztahy :-p
Odpovedať
kocky, ja prave hladam na nete daku slovensku dovcu. taliansko nam asi padlo, tak hladam nejake ubytko v terchovej x-) natrafila som na super rodinny penzion x-) super cena este aj ;-) :-) len tento rok akosik nema kto s nami ist :-| nesla by ste daktora, sa so svojim milacikom na niekolko dni prevetrat do kras terchovej??? :-N ;-) hviezdi, hm??? :-N adeli, ??? :-N ;-) nechceme ist sami dvaja.. :-| ale ak sa nikto nenajde, asi nam ine nezostane.. link na ubytko: http://www.limba.com/sk/slovensko/uby...
Odpovedať
ahojte, mari aj moj otec mal vcera narodky ;-) no a vies ako je to s nami tento rok, mame problem ci si vobec par dni volna vezme priatel do tej Prahy :-| a my tam ideme sami, trosku romantiky :-D
Odpovedať
hviezdi, svokrik mal 9.7. :-N len bol na hriboch, tak sme oslavovali vcera ;-) a tak vsetko naj. tvojmu tatkovi x-) no my nechceme ist sami..ale asi teda nakoniec pojdeme.. :-| co ja viem,neviem si predstavit,ze aj na tury budeme sami chodit.. ja sa bojim v lese :-D :-D :-N :-|
Odpovedať
a kto nam bude varit??? :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
ozaj kocky, ked som v pondelok kupila suknu a moznost vratenia je do 7.dni, 7.den bol vcera alebo dnes?od kupenia.. ja si myslim, ze dnes..ale ktovie ako to oni rataju :-| bola som tam v sobotu, ale kedze napriek tomu, ze na stitku,aj na bloku maju napisane, ze do 7.dni vratia peniaze, ze ani merat veci si tam nemusime, ze si to mozme zobrat domov a ze ak nam to nebude dobre,vratia nam peniaze.. mne povedali, ze peniaze nevracaju a mam si nieco vybrat.. ale my sme sa v sobotu ponahlali zavarat marhule, tak si ma brigadnicka poznacila.. a dnes si chcem ist daco vybrat.. som zvedava, ci mi nebudu robit problemy ]-( :-|
Odpovedať
mari, tak v lese budes s Tomom a varit budes ty :-D vyrieseneee :-N a v obchode si stoj za svojim, ak by robili problemy, vydrz a oni povolia :-D mas svoje prava ;-) ;-)
Odpovedať
hviezdi, a je dnes 7my den,alebo bol vcera?podla teba?HM??? :-N ;-) no ale keby sme stretli medvevda, tak drahy ujde skor nez ja :-D :-D :-D :-D ;-)
Odpovedať
no podla mna je to podla toho ci maju otvorene aj v nedelu, ak nie, tak 7den je dnes :-) ale napr. tesco by si mohlo ratat aj soboty nedele :-) tak nechod do lesaaa :-D
Odpovedať
maju otvorene kazdy den,ale tak ked ratam ze pondelok som to kupila, tak sa zacina ratat asi od utorka.. :-D ne :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
uz si nikdy nekupim nieco, nad cim vaham ]-( ]-(
Odpovedať
tak pozri, od pondelka do pondelka je 7 dni, tak tam nabehni a urob porádek :-D
Odpovedať
a inak, chcela by som tu suknu vidiet ]-( :-)
Odpovedať
ale vies ako ma nastvali..tak maju farebny stitok, ze vracaju peniaze, ze nemusime stat v radoch na kabinku, ale mozme si to vyskusat doma.. a ked tam teda dojdem, ze chcem peniaze, tak oni mi povedia, ze nevracaju peniaze.. ]-( ]-( :-| akoze tak naco tam maju ten stitok?velky?farebny? :-D ]-( tak nech ho daju dole.. a nebude ma to provokovat :-D ]-( :-|
Odpovedať
no ved prave preto si mozes stat za svojim.... a este im ho aj ukaz ]-( ;-)
Odpovedať
no len nechcem sa s nimi hadat.. je to super obchod.. a za dobre looove veci tam maju :-D takze tam budem furt nalozena.. :-D ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mari - muzskeho, je to jeden knaz - uzasny clovek... som neskutocne rada, ze som ho spoznala, po dlhej dobe som mala taky pokoj v dusi :-)
Odpovedať
kati, ahaaaaa :-N ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mari snad si si nemyslela, ze som sa zamilovala alebo co :-D
Odpovedať
kati, nie nie.. ;-) ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte mari...a to v ktorom obchode si kupovala? Vymenili ti to?Lebo väčšinou je to všade tak, že sa do 3 dní môže vymienať tovar za tovar. Ale ak oni majú napísané, že do 7 dní, tak nie je o čom
Odpovedať
bys, v jednom obchode v centro.. no oni tam maju, ze do 7dni bud vratia peniaze,alebo si mozes vymenit..akurat ze oni mne peniaze vratit nechceli :-|
Odpovedať
Profilova fotka
tak tomu sa teda hovorí "seriozny" obchod ]-(
Odpovedať
asi tak :-|
Odpovedať
Profilova fotka
juj babulky mne sa dnes tak strasne nechce pracovat.... a este som sa aj naobedovala teraz, tak mam taky utlm, ze az :-) lahla by som si na chvilocku... asi si v sklade lahnem na krabice :-))
Odpovedať
ja tlacim paprikove cipsy-namiesto obeda :-D dnes sa ani mne nic nechce.. upratala som si jeden "suflik" :-D ;-) alebo bolo by treba aj prat.. :-| mami ide k babke-poliat a obrat uhorky.. a ja ju asi prekvapim opratym pradlom ;-) a vecer idem s kamoskou vymenit tu sukienku ;-) a potom na kofcu s drahym a so starou partiou ;-) :-p
Odpovedať
Profilova fotka
no tak k upratovaniu sa ani ja nejako neviem dokopat.. chcela som si potriedit veci zo skoly, ved buduci rok budem potrebovat materialy na statnice.. len sa mi do toho hrozitansky nechce... mam aj predstavu ako by som to chcela, len mi asi chyba arabelin prsten, aby sa to spravilo samo.. som hrozne unavena stale, kde si lahnem tam hned spim.. neviem ci mi chyba nejaky vitamin, alebo to je len tym, ze som bola dva mesiace v strese, nespala som a teraz mam klud, tak je moje telo z toho sisi..
Odpovedať
a mozno aj toto pocko, raz teplo,potom zima..ani to neni moc dobre pre nas organizmus ;-) aj ja som stale unavena,ale ja to pripisujem tomu,ze stale ponocujem :-N bud som vonku,alebo nemozem zaspat.. chyba mi brat..nikdy som nebola zvyknuta na take ticho v izbe/byte :-|
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?