Ako často ste spolu?

Zobraz úvodný príspevok
vitam Vas :-) :-) :-)
Odpovedať
tuuu =-)
Odpovedať
uz je lepsie.. kto mi pride pomoct krajat marhule??? :-D ;-)
Odpovedať
mari vylez :-D
Odpovedať
uz lezem :-D
Odpovedať
no aspon sme dve svihnute :-N
Odpovedať
ja nie som svihnuta ]-( :-D len nezamestnana a tak nemusim rano vstavat a tak tu mozem dlho vysedavat.. pockaj od septembra :-D 8-(
Odpovedať
ved je vikend... ja som tu aj cez tyzden :-D
Odpovedať
do rana?faaakt? :-D =-) ;-)
Odpovedať
dobruuuuuuuuuuuuuuu |-|
Odpovedať
dobre ranko, uz vstaaavam 8-) mari, do rana nie :-N ;-)
Odpovedať
bre ranko, ja sa frcim napapat a potom padam.... ;-) :-) mami som nahovorila, nech spravi hrachovu polievku a vysmazany patizon s mladymi zemiacikmi :-p :-p idem, pridem... ;-) :-) bys, ty si bola uz akaaaa kocicaaa na segrinej svadbe.. ze dovi dopo.. ved vyzeras ako 20tka x-) x-) tie saty su uzasne.. dobre si si vybrala.. aj ked za tu cenu.. ;-) :-) :-) a preco k nam do temy uz nechodis???pridaj sa ;-) :-)
Odpovedať
Caute baby...tak som odviezla kamosku k busu a uz cakam na moju sasanku,kedy pride z opileckej chaty :-D Ani sme si moc cez vikend nenapisali...je to nejake divne :-S Vcera sme mali babsku jizdu... :-D nudili sme sa,tak sme hodnotili chlapov od 1-5 :-N :-D :-D :-D Kamoske prislo zase zle,to je ta s tym srdieckom,tak sme uz o druhej spinkali :-) ale stacilo,ved uz nie sme najmladsie :-D U nas su dnes hody...aj lokotoce tu mame,ale ja na to nie som....sak by som sa poblila :-D :-p :-x a co vy,aky vikendik???
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte cicušky no ved už som tu mari. :-N Takže som sa ti páčila? inak fotky zo svadby som poslala mari na mail ak chcete niektorá vidieť napíšte mi do IP vašu adresu. Aj ked až taká úžasná som tam nebola, ale aspon tie drahé šaty vám ukážem ;-)
Odpovedať
bys, riadna kocica x-) x-) muz na teba musel byt hrdy a urcite ta strazil ako oko v hlave :-N ;-) x-) x-) a tie satky su fakt super.. aka je to velkost? ze by si mi ich na daku prilezitost pujcila.. :-D ;-) adeli, tak ty si mala super vikend.. u nas sa to toci len okolo zavaraciek.. :-| ;-) :-p
Odpovedať
Profilova fotka
mari...su 40tky :-N A manžel si ma ani náhodou nestrážil. Išiel s matušom domov, lebo mu vadili silnérepráky a už sa mu odúvala pusa. Tak s ním išiel domov. Aj som tam mala dvoch nápadníkov...kameraman a DJ :-N :-D :-D
Odpovedať
adeli, ze hody, supeeer, to mam rada :-N x-) bys, ze akaaa kocka z bystrice ;-) pekne satky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hviezdi...no díkes :-N :-)
Odpovedať
Profilova fotka
adeli...a teda akých máme tu chlapov? Všetkým ste dali známky 5? :-D Teda vy ste sa museli riadne nudiť :-p :-D
Odpovedať
bys, a dokedy si vydrzala ty? :-N ;-) a verim tomu, ze ta balili.. nemali nahodou videotvorbu brath?aj mna tam jeden kameraman-taky mlady balil-stale kameroval.. ale kamosi este nemaju DVD zo svadby.a asi ani mat nebudu, bo nemaju peniaze.. :-| jak som sa jaaa dopchalaa :-p :-p :-p :-p
Odpovedať
adeli, ani ja kolotoce moc nemusim.. a drahy uz vobec nie.. :-D :-o ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mari...bola som len do 20.30h kvoli malému. Ešte pol hodina cesty, tak o 21h som bola doma. a ten kameraman čo ma okuoval bol taký 40tnik :-N No môžem ja za to, že priťahujem starúšikov? Aj toť sused 52 ročný je nejak namna orientovaný :-p :-D :-D
Odpovedať
bys, tak ale este dobre, ze nepritahujes nejakych 20tnikov :-D ;-) ja som minule isla do tesca s kamoskou a okolo nas presli dvaja taki,ale 17r. chalani.. a ako okolo nas prechadzali, jeden z nich ma buchol po zadku.. ja pozeram.. a s kamskou sme sa na tom rehotaliiiiii :-D :-D :-D
Odpovedať
bys, tak to si v najlepsom odisla :-( :-| mari :-D
Odpovedať
co smejes :-D =-) ;-)
Odpovedať
ty zubrienka :-D
Odpovedať
coooooooo :-D
Odpovedať
bys, a kolko si zhubla?do tych satociek? :-N ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mari...nič som neschudla. Mám stále 63kg :-| mari....no toto. Takže si mala v tescu nápadníka? :-D :-D
Odpovedať
bys, a kedy dame stretko?aj nadku som uz avizovala.. ;-) ;-)
Odpovedať
prave som si vytvorila super video z fotiek z promocii x-) x-) x-) a rozposlala som ho rodine ;-) nech si kuk fotecky :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?