Ako často ste spolu?

Zobraz úvodný príspevok
vitam Vas :-) :-) :-)
Odpovedať
Ahojte baby...promky boli uzasneee x-) len mi je luto,ze uz to skoncilo a uz nastava tvrda realita ;-( Baby,od svokricky som dostala nadherne tyrkysove srdieckove swarovske nausnicky,privesok plus retiazku,presne,co som chcela :-) a aj peniazky,ani tak vela som necakala...vsetci boli taki zlati...aj sme si poplakali,najma za mojou babickou...ona strasne vzdy chcela,len nech si skolu spravim...chudatko,len skoda,ze sa toho nedozila ;-( ;-( ;-( ;-( Baby,pridavam sa k tej vasej diete tusim :-D uz by som mala so sebou nieco robit...lebo budem len priberat a potom sa toho nezbavim ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja uz chcem promooocieeee :-) inac zasa som mala stavy, ze chcem zavolat mikimu - tak som dvihla telefon a hodinu vykecavala s mojim bratom... sme sa tooolko nasmiali... hned mi je lepsie...
Odpovedať
Profilova fotka
no divcence halooo vstavameee :-D kde ste vsetky hm?
Odpovedať
adeli, potom hod link na fotky z promiek..chcem ta vidiet,ako si hviezdila ;-) x-) kati, to by bol zbytocny a drahy spas.. :-D kocky, mna od vcera zase boli v strede v hrudi, dnes uz mam aj zapchaty nos a tazko sa mi dycha.. :-( tak so si hodila palenko :-D snad pomoze..ale mami je uz 8dni na ATB, takze asi to mam od nej, alebo od tej neustalej zmeny pocasia ]-( ]-( :-( drahy sa na mna "hneva", ze mi stale nieco je.. :-| mam pocit, ze uz mu to lezie na nervy :-( ale ako keby som ja za to mohla :-( ;-( on pocas 7r., co sme spolu-bol asi 1x chory-vylezal to,vypotil sa a bol fit.. odvtedy nic.. na mna sa stale nieco lepi :-( ale myslim si,ze to nie je moja chyba 8-( 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
mari moja - tak vies co - behni do lekarne kup si vitaminky Bion3 - tusim to robi Merck - ja som bola takto chora minuly rok, nebol jeden mesiac kedy by som nebrala ATB. Mamina uz na mna kricala nech so sebou nieco robim, lebo ze som zrela na nemocnicu a komplet vysetrenia... Tieto vitaminky som brala asi 5 mesiacov -kazdy den, teraz si dam, len ked nezabudnem a musim si poklopat, je mi o dost lepsie a choroby ma obchadzaju...
Odpovedať
ahojte, ja len na skok, dnes nemam cas tu vypisovat 8-( ;-)
Odpovedať
Mari,hodim na face...potom kukni ;-) S tymi tvojimi chorobami...ved ty za to nemozes...aj mne stale nieco je...stale ma boli hlava,chrbat,len smrkam,kaslem...no hotovy hypochonder...aj drahy sa cuduje :-S Kati,juuj,to ti verim,ako to je pre teba strasne tazke nezavolat byvalemu :-( musis to vydrzat...aj ked je to strasne tazke.. Hviezdi,co vela prace v robote?
Odpovedať
kati, dakujem.. neviem co sa to so mnou robi.. ale uz mna samu to stve.. 8-( hviezdi, tazky dnik v praci??? :-N ale uz je po.. ;-) adeli, ty si akaaaa modelkaaaa..co ty chces drzat aku dietu???mojo, ved si jak prutik x-) x-) x-) a saty boli dobreee x-) co si vymyslala, ze ti boli male? :-D riadna kocica.. by si sa mala inym povolanim zivit.. kde by si vynikala a este aj viac zarobila.. ;-) :-) :-) :-) kde sa hrabe sklenarikova.. ]-( :-D ;-)
Odpovedať
Hej uz je po :-) nieco som si nechala az na zajtra, sa mi nechcelo uz :-D adeli, aj ja chcem vidiet fotoooo ;-) tu uz aj poprsalo 8-(
Odpovedať
kocky, zajtra o 8h. idem na ten druhy pohovor.. snad sa uz daco poriesi ;-) :-) potom sadam na bus k babke, mami tam zostala spat a hajde zavaracky-uhorky, marhule, hrusky.. :-p cez zimu pojeme ;-) :-p len skoda, ze nam tretia sila-babka a stvrta sila-bracho odisli na "vylety" ]-( :-D ;-)
Odpovedať
tak ja zajtra z roboty utekam pařiiiiit :-D
Odpovedať
komu lepsie.. :-p
Odpovedať
Článok sa načítava...
mari, ved ty cely tyzden chodis po grilovackach :-D dopraj aj mne :-N
Odpovedať
hviezdi, tak si to zajtra uzi aj za mna ;-) :-p :-p pride ten moj drahy,alebo nepride???kto mi odpovie :-D :-D :-D
Odpovedať
dík ;-) tak na to by som potrebovala odpoved aj ja 8-( :-p
Odpovedať
no moj nepride.. :-( musi krmit haved ]-( :-| :-( tak mam iny program :-D mam tu kamosku a ideme na spacirku :-D do kauflandu ;-) :-p
Odpovedať
hviezdi, tak ako nakoniec? :-N ;-) ja som skoncila u kamosov na byte :-D ale uz som doma a idem buvat, bo budik 6.30 8-( |-|
Odpovedať
Mari, nevydrzal a o osmej dorazil, pozerali sme film :-) a rano ma prekvapil a o siedmej dosiel a zaviezol do prace x-) aj ja tak vstavam kazdy den ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
bre raaaano :-) no tak mna vcera neskutocne zalomilo - prisla som z prace o siedmej, obliekla si pyzamko, ze si nachvilku oddychnem, zobudila som sa o desiatej - vycikala, najedla a sla spat dalej :-) ja som bola takaaaa unavenaaa... a inac musim sa k niecomu priznat - vcera som mikimu napisala kratky mailik - ale neodpisal - takze to beriem tak, ze on to povazuje za ukoncene... ;-( no co uz... myslim, ze nieco take som potrebovala - uz mu pisat rozhodne nebudem....
Odpovedať
ty tak dlho pracujes? =-) zalezi co ten mailik obsahoval ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hviezdi - vacsinou do piatej - vcera som sa nejako zdrzala... no a co sa tyka toho mailu, kedze mi vybavil podnik v ktorom budem robit bc. pracu tak som mu podakovala, ze mi odporucil jedneho typka, ze je velmi ochotny a uz mi aj poslal nejake materialy k praci. A ze ako sa ma.. to bolo vsetko... som sisi, mala som si to radsej napisat na papier a roztrhat...
Odpovedať
aha, no ked len to, tak je to ok.... ja ze nieco viac |-| ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
nie viac nic... nastastie som si to zakazala... aj ked najradsej by som mu napisala, ze ho lubim a ze mi chyba a ze chcem vratit cas... hmm nikdy by som nepovedala, ze to takto medzi nami dopadne... chcela by som vediet, kedy ta bolest prejde...
Odpovedať
ahojte. tak ja budem od 1.9. p.uc. na ZS v Nitre :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) cely den sme boli u babky..chceli sme zavarat..ale stihli sme akurat tak uhorky..potom zacal lejak 8-( tak marhule zostali na strome 8-( ale cestou domov sme videli sedem duuh x-) x-) x-) ze wooow x-) teraz cakam draheho, ma prehovara, aby som u nich hajala.. ale ja nechcem nechat mami samu :-| tato je na sluzobke.. a drahy tu nechce spat ]-( ]-( jeho problem.. :-D ;-)
Odpovedať
hviezdi, tak ty niekde flamujes teraz cooo ;-) :-p komu lepsie.. baby,l aj u vas sa tak ochladilo????????????????????????? 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte ja som sa prave vratila domov, troska sme pobehali s kamoskou po obchode a vysledok je nasledovny - jedny satky, jedna suknicka, jeden svetrik, pat triciek a dvoje zabky... vsetko dokopy za 70 eur... nie zle, co vy na to? a to som bola len v jednom obchode :-)
Odpovedať
Mari,ty co furt prehanas s tou modelkou :-D :-D :-D Hviezdi,ty nie si na facebooku??? Kati,ten mail bol v pohode,ved ste boli spolu dlho,takze to bolo namieste...ja si s byvalym tiez sem-tam napisem...
Odpovedať
ahojte srdiecka :-D x-) jaaaaa som haji u draheho x-) x-) ma cely vecer prehovaral, az ma prehovoril. aj ked som z toho bola taka vseljaka, bo som musela nechat mami samu doma :-| :-( papame mnami palacinky :-p :-p :-p :-p O 14h. idem k babke, ideme oberat marhule, potom ich vezmeme k nam a budeme zavarat ;-) :-p mami sa na mna trosken hneva :-| a mna to mrzi.. ale co uz..hm :-| adeli, ved si.. a este aka pekna :-N x-) x-) x-)
Odpovedať
ahojte, vcera bolo fayn :-) adel, ano som na fb, moc tam nechodim, dnes som vsak priiznala identitu a pridala si vas ;-) a pridavam sa k peknej modelke :-N a ked to hovorime my s mari, tak to je pravda ;-) mari, palacinkyyyyyyyyyyy :-p :-D
Odpovedať
hviezdi, tak by som ta teraz na skype potrebovala.. kde siiiiiiiiiiiiiiiiii :-( :-( :-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?