Ako často ste spolu?

Zobraz úvodný príspevok
vitam Vas :-) :-) :-)
Odpovedať
keby len jednu :-D kym nebudu deti tak tri, potom jednu :-N staci?? :-D :-D
Odpovedať
to uz aky panelak bude :-D ;-) staci, staci..my sa aj na jednej posteli vyspime :-D :-D ;-)
Odpovedať
ale postel nemame, doneste si spacaky :-D
Odpovedať
to uz co je :-D nasi doniesli oblatky, idem si dat ;-) :-p
Odpovedať
mari realita :-D zijeme z lasky 8-)
Odpovedať
to je sice mile..... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :-) hviezdi a na co by vam boli postele :-)) mari - kocka si bola na tych promkach, som si to s tou ciernou suknou nevedela redstavit, ale dobreee to bolo ostatne dievcene - kedy dame nejake stretko? ja uz mam konecne po skuskach, tak navrhujte terminy a miesto :-))
Odpovedať
kati, kde si videla foto?na fb? ;-) nooo,aj jaaaa som za stretko ;-) :-) :-)
Odpovedať
juuu,ja takisto by som brala stretko ;-) navrhujem nejake neutralne miesto,odkial to kazda nebude mat daleko :-D
Odpovedať
no take asi neexistuje :-D kazda odinakadial :-N kati, no jednu postel si kupime, a Mari staci nafukovacka :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hej mari na fb :-) adeli tak navrhni, mne je v zasade jedno kam sa dotrepem :-) hviezdi a ked pridem s mari aj ja, tak co potom? :-) mari, zeee sa kusok na tej nafucke posunies, aby som sa zmestila :-D :-D :-p
Odpovedať
sa dohodnite :-D ale mari sa neposunie, kedze chce byt na nafukovacke s Tomom :-N ale dalsie izby su free ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
hviezdi, tak sa k nim vtrepem a hotovo :-D :-D :-D :-p
Odpovedať
ahojte :-) no grilka dopadla supeeer, sme potiahli az do rana :-D 1x v zivote som skusila hrusku zapijat pivom :-D :-p ale dalo sa.. :-D ;-) bolo tam tolko jedla, ze som zase asi daco pribrala :-D ]-( :-| adeli,tak vymysli dake mesto ;-) :-) hviezdi, tebe by ake mesto vyhovovalo??? :-N ;-) a ja na nafukovacke??? :-D noooo,este som na tom nespala, ale tak vsetko je v zivote poprve :-D ;-) kati, noooo, nebudem riskovat, ze ma z tej nafukovacky ty a tom vytlacite :-D :-D :-D :-D :-D ;-) :-) :-)
Odpovedať
cakam ze sa ozve riaditel z tej ZS,na ktorej som bola v pondelok.. az ma brucho boli.. :-( lebo hned,ako sa mi ozve-musim volat na druhu skolu,ze ci to beriem alebo nie.. :-| tak nech uz zavola :-( :-( :-(
Odpovedať
Profilova fotka
mari ty si nespala na nafucke? no teeeeda :-)) tak to muisis dobehnut... inac mari smrtelnu kombinaciu si dala, ze hrusku zapijat pivom... to ja by som bola k.o. zachvilu... :-) ja ked zurujeme, tak radsej fernetikujem... babulky no sup sem s tipmi na stretko, plni sa mi diaaaar :-D :-D :-D ja mam taku sisi naladu dnes :-) nechaaapem z coho...
Odpovedať
nevola-nikto mi nevola ]-( :-( a ja ze to uz dnes budem mat poriesene a budem moct spokojne prazdninovat :-| ale ne,len ma natahuju :-( sme s mami kuk reprizu rozlucky s MJ 8-( sme sa riadne vyplakali.. sudrznost rodiny, viera v Boha-uzasnaaa rodina. a ked si mala Paris sama vypytala mikrofon a povedala o otcovi ze to bol najlepsi otec,akeho si kedy mohol niekto predstavit..to nas dorazilo ;-( ;-( ;-( Michael chcel dokazat to,co sa este nikomu nikdy nepodarilo.. chcel spojit svet :-( ci cierny, biely, "zlty" clovek.. kazdy ma pravo na stastny zivot.. bol to clovek "genius" a ja ho velmi budem obdivovat az do smrti.. mal vrodeny talent, v pesnickach spieval o realnych veciach, zivote, laske.. a to ma dostalo.. RIP Michael |-|
Odpovedať
http://images.icnetwork.co.uk/upl/nec...
Odpovedať
inak co robite?asi pilne pracujete a zarabate eurace,coooo :-D ja som vydrhla kupelku, teraz sa idem povenovat balkonu a potom asi svojej izbicke x-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mari si sikulka, neprides aj ku mne trocha poupratovat :-) ja som tu rozlucku pozerala vcera, ale som odbiehala sem tam - lebo sa mi chcelo stale plakat... a bolo mi luto za vsetkym... inac viete aka je to makacka sa neozvat mikimu? hlavne vecer mam sto chuti mu napisat alebo zavolat...
Odpovedať
kati, uz som aj kuchynu dala do poriadku.. aj mami papu spravila.. je chora-chuda moje a dva tyzdne ma dovcu ;-) :-) no ked budes mat chut zavolat byvalemu, zavolaj mne na skype a budeme kecat ;-) :-)
Odpovedať
=-) =-) =-)
Odpovedať
co sa cudujes hviezdicka nasa? :-D ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mari - rozkaz :-)) inac prave som konecne z penazenky vybrala jeho fotku... je mi z toho tak divne... hrca v krku a nejde prehltnut... ja uz by som chcela, aby to vsetko radsej preslo, aby som nemala take sialene pocity ako mam..
Odpovedať
mari, nic, len tak inkognito nakukam :-D :-D kati, ty to zvladnes, preglgni a bud tu s nami :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no to dufam, ze to zvladnem... dopredu sa ospravedlnujem ak tu budem niekedy "vyplakavat"... odkedy mam po skuskach a uz sa nestresujem, tak mi totiz vsetko docvaklo - ze sme sa ozaj rozisli a ze... ach jaj... inac kamosky sa zo mna smeju, ze odkedy sme sa rozisli tak stale niekde beham - kozmeticka, kadernicka, nechtiky, oslavy, akcie s kamosmi a taaak :-) ze doteraz som az tolko nechodila a mamina zasa tvrdi, ze dohanam zameskane :-D :-D ale ja som si len nasadila takyto sposob terapie, lebo inac by som sa zblaznila...
Odpovedať
a super sposob terapie, ja by som to tak nedokazala ;-) uzivaj slobodu, kym ta opat niekto lapi a budes tu s nami poslusnymi zienkami :-D :-D
Odpovedať
prave som dovolala s p.riaditelom, v piatok o 8h. sa vidime.. a asi ma uz aj vezmu :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) hned sa mi na svet pozera lahsie :-D ;-) kati, dobra terapia.. to je super, ze nesedis doma a neplaces do vankusa ;-) :-) hviezdi, tak nenakukaj, ale pis :-D ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hviezdi ja musim, uz dva tyzdne zaspavam tak, ze sa predtym unavim do "mrtva" a uz len lahnem a zavriem oci, aby som na nic nemusela mysliet... a co sa slobody tyka - no sice si ju este uplne neuzivam, ale je to haluz... ved aj cez vikend sme boli s partiou v senci a boli sme aj tancovat, tak mi tam jeden chalan tlacil kaleraby do hlavy.... ale tancovat vedel, to sa musi nechat... len som mu potom zdrhla... :-D
Odpovedať
kati, vidis.. takze sloboda ma aj svoje vyhody ;-) ja ked niekam idem, beriem aj draheho.. ale mne to nevadi.. my sme jak dva cecky :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?