90 dňová diéta. Máte s ňou skúsenosti?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte uz asi otrepana tema ale predsa. potrebovala by som zhodit takych 10kg ale ide to moc tazko. uz len preto ze pracujem v zahranici v McDonalde takze vsetko zakazane mam stale podnosom a free. kamoska mi poradila 90dnovu rozlisovaciu dietu. ze s nou zchudla viac ako 10kg. no neviem ci ozaj tak zchudla bo sme sa uz 2roky nevideli a len si piseme. ma s nou daktora z vas skusenosti. viete poratit dake typi ohladom tejto diety? vraj sa tam moze aj sladke. jo a poznate aj dake dobre cviky na brusko? som cerstvo zasnubena. este presne nemama termin svadby ale cas bezi rychlo a ja chcem byt krasna v ten den ako kazda jedna. a okrem toho je tu zas leto diky moc
Odpovedať
@miluju123 vydrzala som... ale len vdaka bananom... mala som dnes az tri :( ale vydrzala som :) na prvy ovocny den celkom ok... ten dalsi uz bude lahsi... dufam...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby dietu drzim uz 12 den a mam dole len 1,5 kila... je to ok?? dakujem
Odpovedať
@norak závisí akú máš vychodziu váhu. Ak nemáš vysokú nadvahu tak potom nemôžeš čakať že veľa schudnes. Ale skús to prepočítavať percentuálne. Neboj hlavne že to ide. Keď ja som mala 10 kíl navyše tak keď som chudla tak išlo cca 2kg za tri tyzdne. Ale teraz mám 25 kíl navyše a no ešte som sa nevážila. Až v pondelok, tak potom poviem koľko zišlo na vahe za týždeň.
Odpovedať
Profilova fotka
tak baby za 6 dni 2.5 kg doleeeeeeee :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@miluju123 nadvahu mam 20 kil.. tak uz ozaj neviem, ale dnes sa to trochu pohlo.. daj potom vediet ako si dopadla s vazenim..drzim palec.. @mona12071. waau to je super..kolko chces schudnut..
Odpovedať
Profilova fotka
@norak aspon 10 kg tak to nieje zle do 23 juna
Odpovedať
@mona12071 supeeeeeer :-N teším sa len tak ďalej. Ja stále som v pokuseni ked idem okolo váhy, ale držím sa. No už len prežiť cez víkend a v pondelok skacem na váhu.
Odpovedať
Som hladnaaaaaaaaaaa. Nestihla som večeru, boli sme na dcérkinom predstavení a prišli sme až po ôsmej. No sobota nesobota asi zalahnem nech neporusim.
Odpovedať
Profilova fotka
@norak Jeď dál :)
Odpovedať
Profilova fotka
@kaktusik @gemini255 baby caute, ja som po tej chorobe padla do nejakej zravky, zjedla som horu cokolady a vselijakych inych hroznych veci.... a to som bola celkom pekne rozbehnuta, doslaka.... ako ste na tom vy, potrebujem podrzat :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@osicka nevzdavaj sa, v ziadnom pripade... ja uz sa pomaly chystam na to, ze po velkej noci idem na to... uz mi byva troska menej zle, tak snad to tentoraz dam... a inac si stale drzim to co som predtym schudla 2 kila... a neuveris minuly tyzden mi dvaja ludia povedali, ze som schudla, tak som na nich pozerala, ci im nesibka :)
Odpovedať
Profilova fotka
@kaktusik to je super, ze si to drzis, ved aj ja sa dostanem do gati o akych som nesnivala, ale sla som fakt dobre, dokonca som nechapala zo seba a takto som si to pokazila.... musim sa opat nakopnut. tak si dajme zavazok, ze sa v piatok, 13.4. zvazime, to bude po VN a par dni, tak nech si nalejeme cisteho vina. Ja na VN nieco male upeciem, ale asi len babovku, k rodine nejdeme, Ty sa drz, kolacik od maminy si daj, ale neprejedaj sa tak ako ja minule dni... a 13.4. bez vyhovoriek musime vstupit do seba, ja to mam za 95 dni a som ako slon :-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@osicka dobre, tak piatok sa teda vazime :) som zvedavaaaa ako dopadnem veru... mna tesi, ze konecne zacina byt trocha teplo, tak vytiahnem bike z pivnice a troska sa povozim... tie fitka su nenormalne drahe v poslednej dobe :-| aj ked za zumbou mi bude smutno...
Odpovedať
Profilova fotka
@kaktusik presne aj ja tak uvazujem, peniaze idu do svadby, a vsetky pilates, zumba, cardio dance, tu je to od 100 Kc na hod vyssie a ide to do penazi. Zacinam behat kazdu sobotu rano :-) a mam novy bike, tak mozno zacnem na nom chodit do roboty...... a cez vikendy.... mesiac pred svadbou mi pride sestra zo zahranicia a zaciname hrat tenis, nech sa opalime a nejake tie svaly do ruk nech nabehnu, mam saty ze mi bude vidno ruky, ramena a tie mam teraz ako z huspeniny :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@osicka no tak o huspeninke by som ti mohla inee story rozpravat :-D dufam, ze do svadby sa zmensim aspon o jednu velkost a tie moje rambo ruky... ach...
Odpovedať
Profilova fotka
Za minulý týden opět půl kila, jak jste na tom? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@becicka ďakujem chudnem ale zatial ani gram dole..
Odpovedať
@norak @becicka No ja som sa dnes vazila a zatiaľ za dva týždne 3 kg.
Odpovedať
Profilova fotka
Tento týden jen 0,3kg...Velikonoce no :-(
Odpovedať
Ahoj holky, já teda nevim, ale ačkoli už 5 týdnů jim zase jako dřív (rozuměj jako prase), kromě těch ovocných snídaní, tak pořád hubnu...držela jsem poctivě jen těch 14dní, jak už jsem tu psala a celkem za 7 týdnů mám 7kg dole. Tak teď nevim, jestli jsem se vrátila na svojí váhu (60kg jsem měla naposledy asi před 5ti lety) nebo jsem tělu způsobila nějakej metabolickej šok. Ještě dodávám, že teď ani moc necvičim, tak jednou dvakrát týdně, ale to jsem měla vždycky. Přítel mi říká, že ze mne do svatby nic nezbyde...nejvíc mě štvou prsa, který mi pomalu, ale jistě mizej ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babule chcem sa Vas opytat ci nema niekto tuto dietu rozpisanu nejak na 90 dni, nejaky jedaalnicek na kazdy den.chcela by som ju zacat drzat kedze po porode som dost pribrala a potrebovala by som dat dole.neviete mi niekto poradit?ako zacat vobec...dakujem moc :-)
Odpovedať
@janulienkaa28 No Ja mam knižku (ale to tak viac na podporu) ale varim to na čo mám v danom momente chuť.
Odpovedať
Profilova fotka
@miluju123 Uz som aj ja nieco nasla na nete .a kolko to uz drzis?a co napr si tak varievas ked je sacharidovy den?
Odpovedať
@janulienkaa28 No Ja som taká zeleninkova takze väčšinou si robím rattatouile= hodím hocaku zeleninu na trochu oleja, nechám podusit, pridam provensalske korenie a veľa susenej bazalky. Zatiaľ uvarim cestoviny(ako píšu 120gr) a ked je zeleninka chrumkava , pridam jednu 200gr krabicu/plechovku krajanych rajcin a pobytom ešte 5 min. Nakoniec tam pridam cestoviny a je to. No a ono je to tak akurát pre celu rodinku na obed aj večeru(pretože dávam veľa zeleniny).
Odpovedať
@janulienkaa28 No a dietku držim 4.Tyzden( ale nie tak na 100%, pretože ešte kojim, malá má 5 mesiacov). Moje ovocie dni sú ovocno-zeleninovo-polievkove. Ale zatiaľ za 21 dni 4kg. Potrebujem schudnúť ešte 20kg, ale beriem to tak pomaly. Mám pred sebou taký rozplanovany rok, takze teraz je etapa1.
Odpovedať
@mona12071 No ako sa drzis?
Odpovedať
Profilova fotka
@miluju123 tak jak ja aj ja potrebujem tak schudnut strasne som po malej pribrala ,tak dnes som zacala teraz o tomto case uz mam krizu ,strasnee,ael snad to pojde.dakujem pekne za rady
Odpovedať
Profilova fotka
Holky jdu vás povzbudit :), tuhle dietu začala držet moje chůva asi před měsícem a půl a dnes mi říkala, že má dole cca 10 kilo a je na ní teda pěkně znát, je o dost "menší" :-D. A drží to prý poctivě :)
Odpovedať
@janulienkaa28 Vydrž, zajtra uz bude lepšie, ten bielkovinovy den je trochu zabijak ale da sa.
Odpovedať
Profilova fotka
Tento týden stejná váha :-|
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?