90 dňová diéta. Máte s ňou skúsenosti?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte uz asi otrepana tema ale predsa. potrebovala by som zhodit takych 10kg ale ide to moc tazko. uz len preto ze pracujem v zahranici v McDonalde takze vsetko zakazane mam stale podnosom a free. kamoska mi poradila 90dnovu rozlisovaciu dietu. ze s nou zchudla viac ako 10kg. no neviem ci ozaj tak zchudla bo sme sa uz 2roky nevideli a len si piseme. ma s nou daktora z vas skusenosti. viete poratit dake typi ohladom tejto diety? vraj sa tam moze aj sladke. jo a poznate aj dake dobre cviky na brusko? som cerstvo zasnubena. este presne nemama termin svadby ale cas bezi rychlo a ja chcem byt krasna v ten den ako kazda jedna. a okrem toho je tu zas leto diky moc
Odpovedať
@miluju123 Neboj, zabojujeme!:) Zacinas dnes? Uvidis, ze kdyz to budes dodrzovat, tak do konce mesice si na 95!:)) Ale chce to vuli, proto to NEVZDAVEJ!
Odpovedať
@osicka Nejake foto?:) Super vyzva, to myslim, ze je fantasticke! Ja myslim, ze motivace je vysoka, to ale das! @kaktusik @gemini255 Decka, toz dekuji za podporu!:) Dnesni vodni den musim dat, jinak to fakt nepujde!
Odpovedať
Profilova fotka
@linee Jasně lepší je chudnout po menších dávkách :)
Odpovedať
@linee No ako dopadol vodny den? Ja som zas musela posunut zaciatok na zajtra. Dve deturence ochoreli a Ja som sa par noci nevyspala. Dnes ma mama na vikend odlahcila a len najmensia zostala so mnou. Takže mam pred sebou den volna(upratovat odmietam ked mam prilezitost urobit si maly domaci papuckovy wellness). Potraviny su nakupene. No a teraz sa idem vyspat, kym krpata spinka.
Odpovedať
@miluju123 Jee, dekuji za dotaz. Skoro jsem vydrzela - dala jsem si 4 susene platky ananasu, ale jinak jsem vydrzela. Ale tesila jsem se na dnesni maso:) Drzim palce! Kdyz budes mit hlad, dej si treba dzus:) Pak napis a at deturence rychle vyzdravi
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, ja som začala dnes, myslím že je to skvelá dieta ..teda aspoň tak vyzerá.. píšem kvoli psychickej podpore.. :))
Odpovedať
@ norak: vitaj medzi nami. Ja som v Klube nova, ale psychicka podpora je tu uzasna.
Odpovedať
Ahojte baby. Takze prvy vodny den za mnou a aj meranie a vazenie. Trosku som sklamana zo seba, lebo mam dole iba 2,8 kg a 1 cm z kazdej partie. Aj ked zase si hovorim, ze som este dobre dopadla na to, ze sem tam podvadzam a zhresim. Ale pred sebou mam dalsie 2 mesiace a do ciela 4,2 kg, tak snad by sa mi to mohlo podarit :(
Odpovedať
@kelisha Skvele, gratulujeme!!!! :-D Holky @becicka @kaktusik @gemini255 @osicka A co vy? Jeste jste to nevzdaly? Ja mam uz 2.mesic a zase stejny problem - ani deko dole:( UZ fakt nevim, jestli to, co jsem zhubla prvni mesic je vsechno, nebo proc se nic nedeje. Potrebuji jeste 8-10 kg a porad nic:( Fakt nevim a uz me to neba ;-(
Odpovedať
@linee dakujem :) a kolko si dala dole prvy mesiac?
Odpovedať
Profilova fotka
@linee ahojte, tak ja som po vsetkych peripetiach zasa vcera nabehla, takze som v zahrievacom stadiu. mozem odporucit v znamej nemeckej drogerii kupovat si 100% zeleninove stavy, som chora a uplne bez energie, vcera som si kupila stavu z mrkvy aj z cervenej repy po 0,5 l á 27 Kč, a hneď mi bolo lepšie. Myslím, že sa s tým dá vydržať aj V deň... @linee - tak niečo nefunguje, zrejme v Tvojom tele... možno by si mala zmeniť stravovanie, moc tomu nerozumiem, ja keď som šla podľa knihy aspoň trošku tak šli kilečka dole.... Sú ľudia, kt. funguje metabolizmus úplne podľa všetkých pravidiel. cvičíš?
Odpovedať
@kelisha 4 kila
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@linee ahojte dievcata.. tak ja som uz tyzden doma, stale som chora... take mam na to nervy - vonku je krasne a ja musim byt doma. ALe je pravda, ze som stale unavena, tak len lezim a oddychujem. Ked aj nieco urobim, tak som hned unavena na smrt :-D no dufam, ze sa dam dokopy co najskor a budem chudnut. Za pat mesiacov je svadba a ja som stale ako gulka....
Odpovedať
@kaktusik Neboj Kati, to zvladnes! Ted je hodne lidi nemocnych, pak prijdou do prace a za par dni jsou zase doma, nic si z toho nedelej. A meli jste doma toho hodne, takze je to v poradku. Hlavne nabirej sily!!!! 5 mesicu je porad hodne, ja zacala hubnout v cervnu a v srpnu jsem mela svatbu - a dala jsem doli 7 kilo (pak jsem je zase na sebe nahazela), takze neklesej na mysli ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@linee promin, myslela som vo vete NEFUNGUJE "Sú ľudia, kt. funguje metabolizmus úplne podľa všetkých pravidiel. "
Odpovedať
Profilova fotka
@miluju123 to som teda rada a ako dlho ju drzis?? a kolko zislo kil dole?? dnes je moj druhy den, napodiv sa celkom drzim aj ked som zavisla na sladkych veciach..
Odpovedať
@osicka Jsem si myslela:) No, na to uz nechci myslet, protoze nejdriv se vymlouvam na genetiku, pak zase na rodice, a tak:) Tohle bych uz nedala. Ale nerozumim, ze se mi stalo to stejne dvakrat ve 2. mesic. No, uvidim, kazdopadne se to budu snazit dodrzet a uvidi se. :) Aler diky za podporu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. Já už jsem tak zaběhnutá v dietě, že jsem dneska zapomněla na první vodní den :-D a jela jsem normálně dál jakoby se nechumelilo. Včerejší vážení ukázalo po 4 týdnech - 5kg, zaposlední týden něco přes půl kila, takže spokojenost. Akorát nevím co s tím zapomenutým vodňákem :-) Konečně je venku pěkně, snad mi ještě pomůže kolo k lepšímu výsledku :-)
Odpovedať
@osicka @becicka @kaktusik @linee vy ste baby take sikovnice, ja neviem, na mna maly dvor a velky bic, alebo keby nas zavreli na mesiac do wellnes hotela, pridel jedla, viac nam nedaju, a budeme tam len my :-D cvicit jest co daju a cau
Odpovedať
Profilova fotka
Děvčata, tak já pomalu končím, od ledna mám dole 10 kg a váhu 62 kg. Ještě kdyby se podařili 2 kg tak budu šťastná, ale už začínám jíst i kombinace tak držte palce ať kila nejdou nahoru. Vydržte, fakt se to vyplatí!
Odpovedať
Profilova fotka
@petruska_rs Tak to je paráda... ale co teď, aby to hned nenaběhlo?
Odpovedať
Profilova fotka
@becicka Snídám stále ovoce, v poledne si dám i rýžu s kuřetem, nebo včera třeba pravý hamburger, snědla jsem ale jen 3 sousta a byla jsem přejedená :) Večer se snažím jíst saláty, jogurty atd. V průběhu dne si dám trochu ovoce. Hlad nemám a váha nahoru nejde. Tak uvidíme, dám zprávu. Už nechci žrát tak jako před dietou :)
Odpovedať
Profilova fotka
@linee @gemini255 @osicka babulky, takto ako tu sedim vam slubujem ze od pondelka s vami zacinam drzat dietku... dnes som bola troska po obchodoch a takeee neeervy som mala z toho, ze nemozem na seba zohnat pekne rifle... a tie svetla v kabinkach!!!! vseeetky svoje slaniny a spekacky som videla fuj :-x
Odpovedať
@petruska_rs Gratuluji, skvely vysledek! At ti to take zustane!!!!:) @kaktusik Kati, ja zase trochu pribrala, ale krome kil bych rada pribrala i partaka, TAKZE POJD NA TO!:)
Odpovedať
Profilova fotka
@linee super, tak od pondelka teda budes mat partaka :) ja si svoju vahu stale drzim, teraz ako som doma chora, tak mi ani moc nechuti jest... No snad sa mi do svadby podari dat dole aspon desat kileciek ;-)
Odpovedať
@linee & kaktusik: pridávam sa aj ja. Deturence uz zdraveju a Ja som teraz nakapata a nic sa mi nechce. Len lahnut a spat ale to sa pri kriku besnych deti neda :( Snazim sa positivne mysliet ale ked som videla jarne veci, az som zaplakala. Som 4 mesiace po porode takze co som nosila na jesen a minulu jar su nevhodne. Takze musim na nakupy a kupit velkost 46-48.
Odpovedať
Profilova fotka
@miluju123 to zvladneme... budeme sa podporovat a pomahat si :) a o chvilu budeme ako prutiky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja baby potrebujem schudnut som po porode 3 mesiace a nejde to dolu a svadba na jun takze nemaaaaam cas pomoooooc :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@mona12071 no len ak kojis, tak neviem ci mozes drzat nejake dietky..
Odpovedať
Profilova fotka
@kaktusik nie nekojim mala som po cisarskom problemy a same lieky tak som musela prestat hned po dvoch tyzdnoch
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?