90 dňová diéta. Máte s ňou skúsenosti?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte uz asi otrepana tema ale predsa. potrebovala by som zhodit takych 10kg ale ide to moc tazko. uz len preto ze pracujem v zahranici v McDonalde takze vsetko zakazane mam stale podnosom a free. kamoska mi poradila 90dnovu rozlisovaciu dietu. ze s nou zchudla viac ako 10kg. no neviem ci ozaj tak zchudla bo sme sa uz 2roky nevideli a len si piseme. ma s nou daktora z vas skusenosti. viete poratit dake typi ohladom tejto diety? vraj sa tam moze aj sladke. jo a poznate aj dake dobre cviky na brusko? som cerstvo zasnubena. este presne nemama termin svadby ale cas bezi rychlo a ja chcem byt krasna v ten den ako kazda jedna. a okrem toho je tu zas leto diky moc
Odpovedať
@osicka Ahoj. Ja myslim, ze jo. Ja si davam treba brambory a brokol., a to je stejny pripad. Pokud jsem dobre cetla, tak nemuzes michat ruzne druhy bilkovin (maso a syr, sunku a vajicka a pod.). O jinych dnech tam nepsali.
Odpovedať
@osicka A jak pise @becicka, je tam treba recept na brambory a cocku, takze myslim, ze ok:)
Odpovedať
@becicka Ne, ne. Popcorn je kukurice, cili pouze skrobovy den. Ja si davam par (obyc.) misto vecere:) Ale tak 1x za mesic. Urcite ne kazdy den.
Odpovedať
@osicka Plne s tebou souhlasim. Cim lepe kombinujes, tim vice zhubnes. Kombinujes mene a jis vece - zhubnes mene. Ale neni hlavnim bodem umrit nebo zit v depresi, ne?:)
Odpovedať
Profilova fotka
@linee Fakt? Tak prima, aspoň něco, když už nemám tu krupičku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@linee budeme majsterky kombinatoriky x-)
Odpovedať
@osicka :) mne by stacilo, kdybych neco zhubla:) Hrozne bych chtela do konce mesice zhubnout aspon 5 kilo. A kdybych skoncila na 80 Kg, asi bych si stestim sla koupit nejake hezke obleceni:))) @osicka @becicka @kaktusik Holky, nezapominejte se odmenit za kazde padle 5-kilo:)
Odpovedať
Profilova fotka
@snoubenec Jak odměnit? :-o
Odpovedať
@becicka nieco si kupit pekne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@gemini255 @kaktusik @linee baby ako vam to ide? tesite sa na pondelok? :-)
Odpovedať
@osicka ahoooj no ja nic moc, neviem co mam uz jest tak si asi pojdem kupit tu knihu nech mam inspiraciu :-|
Odpovedať
Profilova fotka
@osicka @gemini255 no baby ja sa musim priznat, troska som sa na dietu vykaslala.. nejak sa v poslednej dobe necitim dobre, toci sa mi v hlave stale, unavena som, spala by som aj postojacky. Ale urcite sa k vam coskoro znova pridam :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@kaktusik @osicka naber silu :-) zdravie je prvorade..to ako ja tak ked som mala afty :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@gemini255 @osicka sak toto, este aj tie afty ma nechcu opustit.. neviem ci mojmu telu nieco chcyba alebo co.. v poslednej dobe padam unavou, vecer o pol deviatej som dobrovolne v posteli, a o pat minut uz spim :-D
Odpovedať
@kaktusik @osicka sanagel plus mas? asi 145kc stoji, a B-komplex. a asi vela spinkat, ja som takych mala 10 dni, cele zle nic ma nebavilo. prejde to ;-)
Odpovedať
@osicka @kaktusik @gemini255 Jooj, Kaktusik, tak se skoro uzdrav! Fakt to je nejdulezitejsi! Ja mam pred sebou jeste cele tri mesice skoro, takze se pridej kdykoliv, podpora je vzdycky fajn:) Je, holky, pondeli. To se vazime, ze? No, jsem zvedava. Jestli nebudou dolu aspon 3 kila, tak jsem fakt zoufaly pripad:(((
Odpovedať
Profilova fotka
@linee Určitě nejsi :-). Já jsem taky v pondělí zvědavá, ale když nic tak nic :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@linee ahoj :-) pozerám že máme rovnakú východziu váhu, ja som začala s 86kg, dnes som 7.deň - uhlohydráty, ja sa ale vážim každý deň, nedá mi to, a raz mám 85, to sa poteším a druhý deň mám zase 86 ]-( a pritom dodržujem.....ktorý deň máš ty?
Odpovedať
Profilova fotka
@kaktusik @gemini255 @linee @becicka @nienna baby, ja som presvedcena ze je to jarna unava, resp. unava po dlhej zime, chybaju nam vitaminy, ja tiez spim a spim a som unavena, nic sa mi nechce v tomto sedom pocasi. tak si vazne dajme nejaky vitamin, co tak tu cesnakovo - citronovu nadheru skusit? :-D ale nie, nejake vitaminy hocijakym sposobom do seba napratat treba... kto ma nejaky dobry prirodny tip?
Odpovedať
Profilova fotka
@gemini255 mam :) aj Becko si davam, uz sa to lepsi konecne.. dufam, ze cim skor budem v poriadku a znova sa k vam pridam, lebo uz vidim ze vam budem tie vase ubytky na vahe v pondelok zavidiet :-D
Odpovedať
Ahoj holky, už jsem se pevně rozhodla, že od pondělí taky začnu. :-D Chci se vás, co už začaly, zeptat, jestli mezi těmi jídly nemáte hlad, já jsem zvyklá dát si nějaké ovoce nabo zeleninu ke sváče dopoledne i odpoledne, tzn., že jím 5x denně, teď budu jen 3x.
Odpovedať
Profilova fotka
@genevieve Já mám hlad hlavně odpoledne... :-( , takže si ještě dopomáhám ovocem.
Odpovedať
@becicka No to já asi budu muset taky :-S Snad to nějak zvládnu, když to zvládáte i vy ;-)
Odpovedať
@nienna Ja mam dnes 8.den, radsi se nevazim, protoze mi to ruzne kolise. Ja zkusim jednou za tyden, tak uvidime. V pondeli napisu, co a jak. Uvidime...:( Ja zacinala na 89.
Odpovedať
Holky, ja jim po ranu vitamin C se sipkem. Moc mi pomaha snidat pomelo. Jinak bych ale porad spala:)) Nejakou horkou cokoladku? :-p
Odpovedať
@kaktusik O nic, cicus, neprichazis o nic. Dej si dokupy zdravi, pak znova nastartujes. Ver mi, ze ti to da vice, nez bys jeste delala do toho tu dietu. Pak se ti to muze zhorist, telo potrebuje pridel, predevsim, kdyz je oslabene. Tak ja se pokusim dostat na tvych 83 a muzem znovu jit dale. Co ty na to?:)
Odpovedať
@kaktusik Ale nemohu zarucit, jak dlouho mi to potrva :-D
Odpovedať
Ahojte. Zacala som s 90 dnovkou v pondelok, dnes mam vitaminovy a umieram od hladu ;(
Odpovedať
Profilova fotka
@kelisha cau, napar si vela zeleniny a budes ok. ked nemas naparovac, urob na panvici, podus s cibulkou a cesnakom. zjedz jej kludne vela.
Odpovedať
@osicka :) dakujem, kolky mas den ty a kolko si uz dala dole kilov?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?