90 dňová diéta. Máte s ňou skúsenosti?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte uz asi otrepana tema ale predsa. potrebovala by som zhodit takych 10kg ale ide to moc tazko. uz len preto ze pracujem v zahranici v McDonalde takze vsetko zakazane mam stale podnosom a free. kamoska mi poradila 90dnovu rozlisovaciu dietu. ze s nou zchudla viac ako 10kg. no neviem ci ozaj tak zchudla bo sme sa uz 2roky nevideli a len si piseme. ma s nou daktora z vas skusenosti. viete poratit dake typi ohladom tejto diety? vraj sa tam moze aj sladke. jo a poznate aj dake dobre cviky na brusko? som cerstvo zasnubena. este presne nemama termin svadby ale cas bezi rychlo a ja chcem byt krasna v ten den ako kazda jedna. a okrem toho je tu zas leto diky moc
Odpovedať
@kaktusik @gemini255 @osicka Cau holky, take mam doma Apfelmuss, kupuji ale v Kaufu. Vcera jsem mela ovocny den...No, co vam budu rikat, vzdyt znate, jak je to tezke tento den...Na obed jsem si dala dva krocany (croissanty), ale jinak jsem se drzela. Pak me vecer chytla mlsna, ale silena, takze chipsy, cokolady, co bylo...Dnes rano jsem se vazila a mam -2 kg, takze dobry. Ale musim se hodne hlidat...Hm,.....mnam kureci hamburgery, nemas recept? Jinak se chystam na ten tahini cizrnu od @osicka, jen musim potkat bioobchod. @kaktusik u mne je nejhorsi ani neporusit, ale priberu, kdyz nedodrzuji snidani. Kdyz snidam ovoce a odpoledne porusim, vidim, ze se mi vaha aspon zastavi. Ale v momente, kdyz zacnu snidat jogurty, musli, chlebiky a pod., tak to jde zase nahoru. Mnaam parene buchty...,.mnaaaaam
Odpovedať
Profilova fotka
@linee no ja ranajkujem ovocie stale.. a vacsinou aj ked mam na obed nieco ine ako by som mala mat, tak uz potom neveceriam :) takze mozno aj preto mam stale -2 kg.
Odpovedať
Profilova fotka
@kaktusik @gemini255 @linee to jablkove pyre si urcite kupim, maju aj ine ovocie takto? ano, cez tyzden uz zasa krotko, tak ale viete tesne pre menst. ake byvaju chute no. Dobre ze sme nepribrali vsetky, tak tento tyzden dame zase taky disciplinovanejsi, ok? sa tesim.
Odpovedať
@osicka @kaktusik sak jasan, chceme byt vsechny krasne 8-) ja sem videla zatim jenom to pyre
Odpovedať
@osicka mne vcera doniesol drahy pfirsich-maracuja, tak som zvedava :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Můžu se zeptat, jak je to v této dietě s mlékem? Pije se v jakémkoliv množství? A do kterého dne se řadí např. ovesná kaše nebo krupice? Nějak v tom tápu...
Odpovedať
Profilova fotka
@becicka Mě by to také zajímalo, zrovna krupici bych si docela dala :) Takže jestli někdo znáte odpověď? Osobně si myslím, že možná do uhlohydrátů, ale je hodně výživná, takže k dietě se asi moc nehodí, dnes ji budu dělat příteli
Odpovedať
@becicka podla mna sacharidovy den
Odpovedať
@gemini255 @petruska_rs @becicka Ahoj holky. tak mleko je urcite bilkovina (stejny den jako maso a syry). Sklenice mleka se pocita jako 1 jidlo. Ovesnou kasi a krupici bych ja radila mezi škroby (čili den po bílkovinách, kde jsou i ostatní luštěniny, celozrnné pečivo a pod.). Takže třeba krupicová kaše nepatří nikam:)
Odpovedať
@gemini255 @osicka @kaktusik Holky, vcera jsem si stoupla na vahu a byla jsem nadsena! 85 kg! co by znamenalo, ze jsem za prvnich 5 dni zhubla 2-3 kg. A dnes rano stoupnu na vahu a mam 87! Nic jsem nedelala spatne! Asi mam spatnou vahu ;-( Takovou radost jsem mela :-S
Odpovedať
Profilova fotka
@linee neboj to sa podda... aj mne to niekedy skakalo hore dole, daj si zavazok nevazit sa kazdy den a budes prekvapena :) pri vahe zohrava ulohu vela faktorov, u mna ide vaha hore ked mam dostat svoje dni :-|
Odpovedať
@linee podla mna to je zla vaha... @kaktusik presne aj mne vtedy tak a citim sa ako velryba :-D @osicka
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@linee Právěže ovesné vločky jsou tam někde v uhlohydrátech ale mléko je bílkovina... no ale jí se to dohromady jako ovesná kaše :-). A mám ji strašně ráda, nerada bych se jí nějak vzdávala - i té krupice :-)
Odpovedať
@becicka no, to se priznam, ze nevim. Osobne bych si to kdyz, dala uhlohydratovy den vecer (misto zakusku), ale bala bych se, ze ta kombinace neni ok. Ale mozna jsou tady zkusenejsi.
Odpovedať
Profilova fotka
Jo a co müsli? Samozřejmě bez mléka nebo jogurtu...ale kam? Uhlohydráty?
Odpovedať
@becicka je, to zpameti nevim, ale podivam se doma do knizky
Odpovedať
Profilova fotka
@linee Já jsem to tam nějak nikde nenašla... ale díky, jsi moc hodná :-)
Odpovedať
@gemini255 @kaktusik Diky, holky. Ja to kazdy den nedelam, ale po vcerejsku jsem mela takovou radost, ze jsem doufala aspon to pulkilecko:( Asi napisu Jeziskovi k narozeninam normalni digitalni vahu:) Jen aby neukazovala vice, nez ta nase pokazena :-D To bych musela zacit odznova :-S
Odpovedať
@becicka No, vim urcite, ze je v te knizce recept v uhlohydratovy den na nejake musli placicky. Takze mozna ovesne vlocky a asi u musli v uhlohydraty. Kdyz si to ted uvedomuji, tak mas asi pravdu, ze uhlohydraty. S ovesnou kasi moc nevim. Mleko si jiny den jako v bilkovinovy nedavam.
Odpovedať
@becicka Zacinas s nami? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@linee Zkouším, ale fakt ještě nevím z které do které :-).
Odpovedať
@becicka Tak hodne sil!
Odpovedať
@becicka jedine asi ovesne vlocky s vodou... s mliekom je to samozrejme chutnejsie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@linee ahoj, aj mne vaha dost skace, ak Ti neukaze zasa nejaky pokles buduci tyzden, tak ju urcite vymen :-) Prosim Ta, mozem jest brambrory spolu s fazulou?
Odpovedať
Profilova fotka
@gemini255 S vodou to asi nedám :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@osicka Já myslím že jo, zrovna dneska jsem je měla :-) a je to tam snad i někde v receptech.
Odpovedať
Profilova fotka
@becicka ahoj ja som si prave dala Emco kasu ovsenu s jablkami a skoricou, zalieva sa to vodou, ale v zlozeni je napisane ze je tam susene mlieko a mliecne bielkoviny ale asi toho tam moc nebude, tak mozno takto? Vlocky s vodou by som tiez nejedla....
Odpovedať
Profilova fotka
@becicka hmm no ale ano, je tam mlieko, citit ho tam, tak uvaz sama... podla knihy sa to nesmie.
Odpovedať
Profilova fotka
@osicka Hm asi fakt nesmí :-(. A pak jsem si říkala co třeba popcorn? :-) to je kukuřice, takže zeleninka, takže každý den? :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@becicka ja si myslim ze to treba brat s rozumom cele. snazim sa ist podla knihy, ale ked mam den U a mam ovsene vlocky po ruke a je tam zdibec mlieka tak sa nezblaznim, hlavne ak mam misku ovsenych vlociek ako obed. ale chapem baby, kt. to beru doslova tu knihu, urcite sa dosahuju vysledky rychlejsie a efektivnejsie. Ja sama na sebe citim, ze to krasne funguje, aj ked to obcas v istych ohladoch porusim. Urcite vsak nikoho nenabadam aby porusoval dietne predpisy :-) Ale ja osobne som takto stastnejsia, drzim dietu, ale nie fundamentalne 8-) Okrem ineho ju drzim este kratko a ucim sa, musim si vyskusat iste veci ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?