90 dňová diéta. Máte s ňou skúsenosti?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte uz asi otrepana tema ale predsa. potrebovala by som zhodit takych 10kg ale ide to moc tazko. uz len preto ze pracujem v zahranici v McDonalde takze vsetko zakazane mam stale podnosom a free. kamoska mi poradila 90dnovu rozlisovaciu dietu. ze s nou zchudla viac ako 10kg. no neviem ci ozaj tak zchudla bo sme sa uz 2roky nevideli a len si piseme. ma s nou daktora z vas skusenosti. viete poratit dake typi ohladom tejto diety? vraj sa tam moze aj sladke. jo a poznate aj dake dobre cviky na brusko? som cerstvo zasnubena. este presne nemama termin svadby ale cas bezi rychlo a ja chcem byt krasna v ten den ako kazda jedna. a okrem toho je tu zas leto diky moc
Odpovedať
Profilova fotka
@osicka vyzera to zaujimavo...
Odpovedať
@osicka Oj, dekuji. Cesnakovo-citronovy zazrak me az tak moc nezaujal :-S
Odpovedať
Profilova fotka
@linee :-D to Ti verim, zrejme to nebude ziadna pochutka, ale cervika to vypali asi dobre. Ja som prave dovecerala a na dnes koncim. Dufam ze vydrzim.
Odpovedať
Profilova fotka
@osicka tak s drz teda :)) ja som dnes dala zumbu v domacnosti, dala som prat, kompletne som vydrhla kupelnu, kuchyno-obyvacku, poutierala prach, vsetko co sa dalo vylestila, umyla dlazky a tak :) celkom slusny vykon na to, aka som prisla zdochnuta z prace...
Odpovedať
Profilova fotka
@kaktusik wow.
Odpovedať
Profilova fotka
@kaktusik a kedy si mala poslednu veceru? tym vykonom si spalila isto vsetky kalorie od nedele.
Odpovedať
Profilova fotka
@osicka a tak uz som musela, pocas skuskoveho som upratovala len tak zbezne, no a uz drahy minule skonstatoval ze na polickach je prach :))) no neurobim mu radost? :-D tak je cely spokojny teraz a chvali ma aka som sikovna :)) baby, zajtra ovocny den, idem si ja volaco nachystat, nech nezozeriem prvu blbost co mi pride pod ruku...
Odpovedať
Profilova fotka
@osicka vecerala som pred siestou, tak si myslim ze to je celkom ok, len teraz mam chut kutrat po skrini so sladkostami, tak sa asi idem osprchovat a zaleziem do postele s knihou...
Odpovedať
Profilova fotka
@kaktusik tak ako zvladas vitaminovy den?
Odpovedať
Profilova fotka
@osicka uplne v pohode, take mam nervy v praci, ze ani tie tri jablka co som si nakrajala akoze na ranajky nedokazem zjest.. zaludok mi skace ako blaznivy... surne potrebujem novu pracu, lebo so mnou asi sekne... :-S
Odpovedať
Profilova fotka
@kaktusik :-( stresy nie su moc dobre.... drz sa.
Odpovedať
Profilova fotka
@osicka dakujem za podporu.. no priznam sa baby, dnes som zjedla 4 jablka za cely den... aj sa snazim do seba nieco dat, ale nejde... uz sa tesim na bojnice.. nech uz je zajtra a ja budem mat od vsetkeho klud
Odpovedať
Článok sa načítava...
@kaktusik @osicka Holky, ja jsem to uz vzdala:( Snazim se vsechno dodrzet, ale i pres vsechny ty ovocne dny a pod. se uz 3. tyden vaha nepohla, dokonce jsem pul kilo nabrala. No a pak ty stresy v praci... :-S A okoli mne uplne (samo az na vas) uplne take moc nepodporuje, takze to uz nejak pro mne nema vyznam ;-( Ale holky, nevzdavejte to! Budu se tesit, az se pochvalite, jak to jde!
Odpovedať
Profilova fotka
@linee ahoj, pozri, ked mas stresy asi ziadna dieta nebude fungovat. Ja knihu zatial velmi nedodrzujem, pripravujem sa psychicky na zmenu, ale vies co, uz len to, ze sa snazim ma za dosledok to, ze jem zdravsie. Vsak skus nejst podla knihy ale jest zdravo a mozno Ti to urobi dobre, ta dieta tiez isto nie je pre kazdeho spasenie. Musis mat vymyslene zachranne maskrty ked to na Teba pride, ktore su zdravsie. A netrap sa, ked zjes sladkost, alebo nieco mastnejsie, ved to je na prd taky zivot. Ale s mierou. Hlavne nezahod to, co si uz dosiahla.
Odpovedať
Profilova fotka
@osicka no mne dnes rano zacalo znova stresmi, drahy mal nehodu - dostal smyk, obratilo ho do protismeru a narazilo do nas dalsie auto... takze ani papat mi nechuti... ale obed si dam, hoci aj nasilu... Nejake mnam mnam masko zo zeleninkou... a rano som sa vazila zasa!! tak mam 2,3 kg dole... ale to je asi aj tymi stresmi...
Odpovedať
Profilova fotka
@kaktusik @gemini255 preboha! dufam ze ste ok, to muselo byt hrozne. hlavne bacha na tych klzkych cestach ked pojdete do Bojnic. baby, tak ja sa s Vami na vikend lucim a v pondelok sa zvazime. U mna isto nic moc, mozno par dekov, ale to neva, od dnes som uz na deleni stravy tak ako to ma byt podla knihy, tak sa uvidi. zacinam uhlohydratmi ;-) pekny relaxacny vikend.
Odpovedať
Profilova fotka
@osicka hej sme v poriadku, len auticko ma pekne rozmlateny kufor, naraznik... a dost velka skoda je aj na tom druhom aute, nastastie mame havarijne tak to pojde z toho... Uz chcem byt v Bojniciach a oddychovat.. Ty sa pekne drz a v pondelok si hlasime vahy - ja budem tiez cez vikend mimo netu...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby, tak sme naspat z bojnic, bolo uuuuuzasnee :)) no a co sa tyka dietky, tak boli tam mierne prehresky... tusim sa pre istotu odvazim az po ovocnom dni, nech ma neporazi :)) a aky ste mali vikend vy?
Odpovedať
Profilova fotka
@kaktusik @gemini255 ja som to videla v spravach, to bol nejaky romanticky vikend tam, ze? predsvadobny pre snubencov s roznymi hrami :) to je dobre ze si si oddychla po tom strese. ja som mala vikend pohodicka, velmi fajn. prave som sa odvazila a mam 73.8 kg. tak nejake to kilko je dole, ale su to asi len trosku vyprazdnene creva. kazdopadne pokracujem. a Vy baby pochvalte sa a nenechajte ma cakat do vitaminoveho dna, ved sme si povedali v Pondelok, malo by to byt nase pravidlo. tak sup :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@petruska_rs ahoj. ako sa Ti dari? zhodila si nieco? pochval sa nam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@osicka ahoj tak ja mam dole 1,5 kg a to som ozaj v bojniciach co to pojedla :)) a co sa tyka tych sutazi, tak my sme sa tiez zapojili :) dokonca o nas napisali na pluske :)) bolo to super, take romanticke a zabavne zaroven.
Odpovedať
Profilova fotka
@kaktusik takze mame prve vysledky, aj ja som co-to pojedla, ale uz sa strazim a mam tiez asi 1,5 kg dole, to je skvele, nie? Za tyzden by sme mohli mat rozdiel 3 kg od povodnej vahy, to by bolo pre mna neuveritelne :-) a dnes sa ako stravujes?
Odpovedať
Profilova fotka
@osicka dnes mam ovocny den, normalne pokracujem dalej aj napriek prehreskom cez vikend :) zatial mam v sebe len jablko a kavu... zas mi nejak nechuti, ale to mne vzdy v praci :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Holky tak už mám 64 kg z původních 71 na začátku ledna. Dnes jsem začala chodit na Power plate a wacushape, byla jsem 3 měsíce nemocná tak, abych nabrala fyzičku na hory :) Taky bych ráda podpořila hubnutí i cvičením ať mám pevnější tělo. V ovocném dni jsem teď poprvé vyzkoušela sušené ovoce a je to super, dodá energii a není takový hlad :)Jinak se snažím moc nehřešit, ale někdy se stane, neberu to ale nějak tragicky, protože až se nebudu tak kontrolovat tak bych to zase vše nabrala zpět.
Odpovedať
Profilova fotka
@petruska_rs fiha tak to si krasne zhubla! V dobrom zavidim. Ja idem zajtra na Cardio Dance sa trosku zapotit. Susene ovocie tiez budem aplikovat. Musela si mat silnu volu alebo to slo v pohode?
Odpovedať
Profilova fotka
no baby ja som si prave dala musli tycinku, dnes mi je od rana tak nejak divne zle a toci sa mi hlava, tak neviem ci som len nevyspata alebo to mam z diety...
Odpovedať
Profilova fotka
@kaktusik zkus sušené jahody, jsou sladké a dodají energii. Je změna tlaku a počasí tak to máš i od toho, já to taky cítím
Odpovedať
Profilova fotka
@osicka No mě ani nepříjde, že by to bylo tak náročné. Nejsem moc na sladké, takže s chutí nebojuji, jsem spíš masařka, a tak mi masový den vyhovuje. Těžké je pro mě jen vyčlenit pečivo, to fakt miluju, ale taky to jde. I když jsem taky zhřešila :) Mám v plánu i po skončení diety jíst podobně, protože cítím i pozitivní účinky jako lepší trávení se kterým jsem se vždy potácela. Takže fakt super, hodně mi pomáhá přítel, který mě podporuje a chválí a hlavně se omezil v jídle se mnou :) Takže fakt vytrvejte a z prohřešku si nic nedělejte!
Odpovedať
@linee Ahojky, mám stejný problém, poprvé jsem dietku držela loni na jaře, a dolů šlo cca 8 kg, které si pořád jakš takš držím, teď jsem začla znova (před 29 dny)a nic nejde dolů... Musím dodat že jsem se i v mezičase stravovala hodně podobně, tak nevím jeslti je to tělo už tak naprogramované, nebo už prostě nemůže nic dát dolů, ale pěkně mě to štve. Dnes mám první vodu, a jsem odhodlaná vydržet ještě ty dva měsíce, akorát nějakou to motivaci v podobě hezkého čísílka na váze by to chtělo :( páč takhle mě to zas až tak nebaví :(
Odpovedať
@osicka @kaktusik @petruska_rs wau obdivujem, krasne sa ti podarilo zhodit :-) no ja to mam take divne, mala som 4 afty v ustach, takze ovocie a zeleninu som nemohla jest vobec,lebo to nenormalne bolelo a stipalo :-( takze 4 dni som len jogurty, polievky a uplne ine jedla, uz je to zas ok, a mozem naspat, akurat citrusy vobec,lebo mi to rozoziera usta. to je ale sisnute ovocie :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?