90 dňová diéta. Máte s ňou skúsenosti?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte uz asi otrepana tema ale predsa. potrebovala by som zhodit takych 10kg ale ide to moc tazko. uz len preto ze pracujem v zahranici v McDonalde takze vsetko zakazane mam stale podnosom a free. kamoska mi poradila 90dnovu rozlisovaciu dietu. ze s nou zchudla viac ako 10kg. no neviem ci ozaj tak zchudla bo sme sa uz 2roky nevideli a len si piseme. ma s nou daktora z vas skusenosti. viete poratit dake typi ohladom tejto diety? vraj sa tam moze aj sladke. jo a poznate aj dake dobre cviky na brusko? som cerstvo zasnubena. este presne nemama termin svadby ale cas bezi rychlo a ja chcem byt krasna v ten den ako kazda jedna. a okrem toho je tu zas leto diky moc
Odpovedať
@kaktusik Holky, vy jste fakt skvele! Jsem v pulce, prisla jsem asi o tyden, ale s vami mam pocit, ze to ma znova smysel v tom pokracovat. Fakt diky! Dnes mam den 38
Odpovedať
Profilova fotka
@linee som rada, ze sme ta trocha "nakopli" ono je to velmi dolezite mat v niekom moralnu oporu... :)
Odpovedať
@osicka @kaktusik @linee ahojte baby, tak uz som na nete :-D no pre mna su najhorsie ranajky, mne nestaci ovocie,lebo nemam rada jablka, ale naucim sa ich mat rada, lebo ja po nich este viac vyhladnem .-D som zvyknuta na ovsene vlocky, kase a take na ranajky, alebo chlebik so sunkou, tak sice mam ovocie, ale za 2 hodiny uz mam aj nieco insie :-( dokelu ale vecer sa snazim fakt menej a uz neskoro nie. na ovocny den som teda faaakt zvedava :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@gemini255 ak si hladna, tak si daj bananik este k tomu a mas.. ono vraj by sa ovocie nemalo kombinovat a banany by sa nemali kvoli obsahu cukru, ale sak teda nic netreba prehanat nie? ja ked som hladna tak si jednoducho dam na ranajky viac ovocia - po jablcku mi to ozaj nejako rychlejsie vyhladne... nehovorim ze si dam kilo alebo bol, ale tak zasa nie som ochotna sa tyrat uplne...
Odpovedať
@gemini255 Take jsem s tim mela problem. Ze zacatku je to tezsi. Ja jablka nesnidam, mam po nich vzdy hlad, takze snidam neco, co ma hodne vlakniny. Osvedcili se mi hrusky. Kdyz mas hlad, dej si vice ovoce. Treba 2 hrusky a kiwi nebo pomelo (půlku) a pomeranč a postupně budeš ubírat a sama zjistíš,že už nemáš tolik hlad. Dulezite je opravdu dopoledne jenom to ovoce. Jestli se rano nasnidas a mas hlad, dej si treba za 2 hodiny sklenicku ovocneho dzusu nebo jeste maly kousek ovoce. Ale opravdu ne kase, chleby a pod.
Odpovedať
@kaktusik Tak to si me dostala. Ja to normalne kombinuji, i v knihe jsou na snidani ruzne druhy ovoce. Banan je urcite dulezity. Ano, obsahuje cukr, ale i dalsi dulezite latky. Ja snidam i banany (je pravda, ze ted mi staci uz pouze jenom jeden), ale nemam pocit, ze bych z toho mene hubla. Suhlasim s tebou o tyrani
Odpovedať
@kaktusik @gemini255 @osicka TIP DNE: Každé ráno vypijte jednu sklenici vody se šťávou vymačkanou z půlky citrónu + snažte se snídat ovoce do hodiny, když vstanete.
Odpovedať
Profilova fotka
@linee Sklenici vlažné vody, nikdy studenou :)
Odpovedať
@linee do hodiny mi to nevyjde :-) lebo rano euthyrox na stitnu zlazu, a pol hodiny potom az mozem jest, ale to uz sedim v buse, 40min do prace takze jem az hodinu a pol-2 hod po zobudeni. jedine ze by som jedla jabka a pomarance v buse :-D
Odpovedať
@lamorgaine jj:) Take s nama hubnes? Jak to jde?
Odpovedať
Profilova fotka
@linee Ne ne nehubnu, sleduju :-D vám všem držím palce :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, vidím, že jste začali. Já držím dietu od 2.1. a mám dole 5 Kg. Začátek byl super, hlad jsem neměla, ale teď jak je taková zima tak je to horší. Snažím se ale vařit vše teplé. Když je ovocný den, tak jím i zeleninu, dle knihy to není problém. Vařím si hlavně polévky, třeba brokolicovou, květákovou, nebo jen zeleninovou, bez tuku jen vývar, pak to rozmixuji a je to. Hlavně máte pocit hutného jídla a teplého. V takové zimě být jen na ovoci fakt nejde. Další tip je dělat si k snídani smooties. Mě to dělá přítel. Rozmixuje banán, jablko, kivi, pomeranč, zázvor, prostě co je doma a ředíme vodou. Je to hrozně fajn a fakt to zasytí. Ráda bych zhubla ještě 3 kg, tak doufám, že se zadaří. Jinak má počáteční váha byla 71 Kg při výšce 174 cm.
Odpovedať
Článok sa načítava...
@petruska_rs Ahojky, ja take zacala 2.1.!:) Zhubla jsem 5 kg, pak jsem se na to vykvakla a jedla jak prislo. Uz jsem chtela skoncit, ale holky tady me zase nakopli, tak jsem si rekla, ze to v pulce nevzdam!:) No, jeste, ani ne v pulce. Tak to musime vydrzet. Ja bych rada jeste 5 kilo, ale uvidime :-D
Odpovedať
@lamorgaine Dekujeme!:)
Odpovedať
Profilova fotka
@linee Já plánuji držet do konce února, pak jedu na týden na hory tak to asi nedám, ale pak budu pokračovat, je to fajn dieta, můžeš vše a nemáš hlad, to je fakt super, hlavně já nejsem zvyklá jíst 5x denně takže mi to vyhovuje více než malé porce každé 2-3 hodiny :)
Odpovedať
Profilova fotka
@petruska_rs @linee @kaktusik @gemini255 ahoj, vitaj, mas krasne vysledky! sla si podla knihy? baby, ja som vcera robila moju oblubenu pochutku, z kt. sa paradne napapkam, je vynikos a hlavne je to zdrave. Posielam aj recept http://varecha.pravda.sk/recepty/humm... Ja sa hummus snazim jest so sezamovym knackebrotom alebo cervenou paprikou, urobim si taky dip. Je to dobre aj na zravku aj na normalne jedlo. Ale pozor na prdiky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@linee to s toz citronovou stavou by hadam slo :) a hlavne teraz v tejto zime je to fajnova prevencia pred chripkou :) ja mam dnes na obed pizzu tak sa tesim :) no a zajtra prvy ovocny den... dufam, ze to prezijem :)) a uz rozmyslam co si uvarim na piatok... asi si spravim kuriatko na kyslej kapuste mnam...
Odpovedať
Profilova fotka
@osicka fiiiha vyzera to dobre, tak mozno sa niekedy prinutim si nieco take spravit.. ale nevyzera to komplikovane :) a prdiky nevadia :)) teda mojmu drahemu isto nie :)) a aspon nam bude pod perinou teplo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@osicka Podle knihy jsme šla první týden, pak jsem si vařila dle toho co bylo v lednici nebo jsem měla chuť, dodržuji skladbu dnů. Osobně miluji pečivo a tato dieta mi ukázala, že ho jím zbytečně moc, protože se najím dobře i když si přílohu nedám, vždycky jsem měla pocit, že bez přílohy to nejde a ejhle, je to fakt super, nejsem hladná, ale ani přejezená
Odpovedať
Profilova fotka
@gemini255 @osicka @linee a inac dnes som sa zasa rano postavila na vahu, aj ked som sama sebe slubila ze sa budem vazit len raz za tyzden.. :-| asi ju budem musiet niekam schovat, nech ju nemam na ociach... no ale chcem vam povedat, ze mam o 1,3 kg menej od pondelka... Tusim sa mi pekne brusko vyprazdnilo, ked donho nepcham kadeco...
Odpovedať
Profilova fotka
@kaktusik je to vazne vynikajuce, toho oliv. oleja si das ako uznas za vhodne, na tom obrazku mi ho pride trosku vela... JE TO VELMI NENAROCNE NA PRIPRAVU. Len si das namocit cizrnu/cicer vecer predtym. U nas prdiky tiez nevadia :-) skor som myslela aby ste to nezosrotovali a nesli prednasat mudrosti na nejakej konferencii ;-) citronovu vlaznu vodu budem od zajtra aplikovat, pocula som, ze je dobry aj medik do vlaznej vody. @gemini255, ja musim tiez cakat pol hodku po liekoch kym nieco mozem, potom hned dam asi tu citronovu vodu a snad nebude az tak vadit ze si dame ovocie za dalsiu pol hodku az hodku..... ci? ja ani nemam chut tak hned rano jest....
Odpovedať
Profilova fotka
@kaktusik ano, je to prazdnejsie brusko a vodicka :-) ale urcite to potesiiii, ja som nejaka neposlusna, musim sa uz zrovnat.
Odpovedať
@kaktusik Tak to je absolutne super! gratulujem! @osicka jak delas tu pastu? Sama doma nebo kupujes? A ktery den to jis? Jak jsou lusteniny?
Odpovedať
Profilova fotka
@osicka hej veru potesi :) uz sa tesim ked pojdu aj tuky dole... ale citim sa tak nejak lepsie - nie som ako balonik :)
Odpovedať
@kaktusik to sa asi zatial len creva vyprazdnili :-) u mna 1kg dole.. ale myslim, ze to je tym,lebo ovocie ma cisti :-) drzime sa baby :-) tu citronovu vodu si zacnem davat tiez, inak sa citim lepsie, taka menej nafuknuta :-) @osicka ten recept vyskusam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@linee tu TAHINI pastu si musis kupit v nejakom Bio obchode, 500 g som kupila asi za 130 Kc ak sa nemylim... je to 100% sezamove zrnko pomlete, skusali sme aj to doma robit, ale je to prplacka, a naco.....Ano, cizrna je ako cocka, takze ked su lusteniny :-) A VELA CESNAKU!!!! mnam... mam ho v chladnicke, tesim sa.
Odpovedať
Profilova fotka
@linee este som zabudla dodat, ze tu pastu samozrejme neminies celu a ze Ti krasne v chladnicke pocka do dalsieho spracovania.....takze je to vdacny kup.
Odpovedať
Profilova fotka
@kaktusik tu pizzu si si urobila v den pred alebo ides do restiky a povies im ze chces vlastne len zaklad?
Odpovedať
Profilova fotka
@osicka no dnes som vynimocne bola v restike a dala si vegetariansku pizzu, bola mnam mnam :) tak snad som moc dietku neporusila, lebo kde tu bolo aj trollinku syra...
Odpovedať
Profilova fotka
@kaktusik @gemini255 @linee baby a toto by som asi tiez vyskusala http://varecha.pravda.sk/recepty/cesn...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?