90 dňová diéta. Máte s ňou skúsenosti?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte uz asi otrepana tema ale predsa. potrebovala by som zhodit takych 10kg ale ide to moc tazko. uz len preto ze pracujem v zahranici v McDonalde takze vsetko zakazane mam stale podnosom a free. kamoska mi poradila 90dnovu rozlisovaciu dietu. ze s nou zchudla viac ako 10kg. no neviem ci ozaj tak zchudla bo sme sa uz 2roky nevideli a len si piseme. ma s nou daktora z vas skusenosti. viete poratit dake typi ohladom tejto diety? vraj sa tam moze aj sladke. jo a poznate aj dake dobre cviky na brusko? som cerstvo zasnubena. este presne nemama termin svadby ale cas bezi rychlo a ja chcem byt krasna v ten den ako kazda jedna. a okrem toho je tu zas leto diky moc
Odpovedať
@kaktusik ano, myslim, ze to by slo, a povzbudenie budem potrebovat :-) idem ci precitat cez vikend detaily co nas caka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@gemini255 neboj sa, zvladneme to :) budeme kraaasne nevesty a hlavne sa celkovo budeme citit lepsie... ja som napriklad ked som schudla bola vzdy vysmiata a vesela, tak celkovo som mala zo vsetkeho radost :) nieze by som teraz bola nejaka neprijemna, ale vtedy som mala tooolko energie, ze aj rozdavat by som mohla :)
Odpovedať
ahoj holcinky, chcem vam poradit, najlepsie je zacat v sobotu, lebo potom vam aj ten vodovy den pripadne na sobotu, co je super, mozete mat easy den, a nie ked ste v robote vyhladovene, ze budete az skriabat steny od jedu hladu a enrvozity. ja som bola na diete dva mesiace, a super, zacala som v sobotu a na cely den som vypadla z domu, takze po case si telo zvyklo, a uplne super, a aj vodovy som super prezila, lebo som cely den nebola dom a ked som prisla az vecer, uz som ani hladna nebola,. drzim vam palce, kriza pride tak po dvoch tyzdnoch ale ak vydrzite, stoji to za to, lebo telo si zvykne, ja som nebola vobec tucna, pri vyske 179 cm som mala 72 kil a schudla som 6 kil a taka som potom aj zostala, bez ohladu co som jedla, po skonceni diety, drzim palceky, teraz som tehotna 5,5 mesiaca a poviem vam, ze teraz mam tu vahu ako ped som pred rokom zacala cietu. manzel vravi, ze sa nemozem stazovat ze ako tehotna som tucna, lebo tolko kil som mala pred rokom a to som nemala miminko v brusku, inak ako tehotna este mozem jazdit na kni a minuly tyzden som aj lyzovala
Odpovedať
ahoj holcinky, chcem vam poradit, najlepsie je zacat v sobotu, lebo potom vam aj ten vodovy den pripadne na sobotu, co je super, mozete mat easy den, a nie ked ste v robote vyhladovene, ze budete az skriabat steny od jedu hladu a enrvozity. ja som bola na diete dva mesiace, a super, zacala som v sobotu a na cely den som vypadla z domu, takze po case si telo zvyklo, a uplne super, a aj vodovy som super prezila, lebo som cely den nebola dom a ked som prisla az vecer, uz som ani hladna nebola,. drzim vam palce, kriza pride tak po dvoch tyzdnoch ale ak vydrzite, stoji to za to, lebo telo si zvykne, ja som nebola vobec tucna, pri vyske 179 cm som mala 72 kil a schudla som 6 kil a taka som potom aj zostala, bez ohladu co som jedla, po skonceni diety, drzim palceky, teraz som tehotna 5,5 mesiaca a poviem vam, ze teraz mam tu vahu ako ked som pred rokom zacala dietu. manzel vravi, ze sa nemozem stazovat ze ako tehotna som tucna, lebo tolko kil som mala pred rokom a to som nemala miminko v brusku, inak ako tehotna este mozem jazdit na koni a minuly tyzden som aj lyzovala
Odpovedať
Profilova fotka
@miskamolloy fiiiha tak ty si aka akcna tehulka :) drzim palce, nech si zdrava ty aj babatko.. mne vodovy den v praci neprekaza, praveze mi to viac vyhovuje, aspon som v praci a nemyslim na to, ze by som nieco zjedla :)
Odpovedať
@dawnie1982 no, uz zacinam druhy mesic, ale posledni tyden-dva ztracim docela motivaci:(
Odpovedať
Profilova fotka
@linee A kolik jsi tedy zatím zhubla?
Odpovedať
no, ja to drzim uz asi potreti. Poprve jsem zhubla asi 10kg za mesic, podruhe asi 5 (pak jsem to ale svechno nabrala, protoze jsem prestala snidat pouze ovoce). No a ted 5 kg, ale moc presne to nedodrzuji, krome toho jsem byla tyden sluzebne mimo, takze jsem musela jist, co mi dali, takze porad -5 kg. Ale asi nejak zase prestanu, motivace celkem upadla:(
Odpovedať
Profilova fotka
@linee A co na léto nějaký šatičky? To by motivace nebyla? Když už jsi to tak vydržela :)
Odpovedať
Profilova fotka
moja teta dala dolu 14kil vdaka tejto "diete"... :) treba ju ale dodrziavat a kolko sa bude dat,tolko zhodis ;)
Odpovedať
@miskamolloy ahoj :-) no prave vodny den mi pride lepsie cez tyzden, ked nie som cely den s priatelom, ktory cez vikend podkusuje s jedlom :-)
Odpovedať
@lamorgaine Na to 90-dni nestaci:( Asi tak 900 :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
gemini255 a kaktusik aj ja od pondelka zacinam stouto dietou a uz sa teskam nato..Ja uz som ju raz drzala a schudla som,ale potom som sa anto vykaslala po mesiaci..Teraz som skusala drzatk dukanovu,no nerobila mi dobre tak som sa rozhodla zase pre tuto
Odpovedať
Tak ja som ju začala držať pred 3. dňami :) Zatiaľ sa držím. Moja mama ju drží už od nového roku a schudla za mesiac 5kg, no nedodržiavala ju poctivo :) Takže som zvedavá na môj výsledok! Potom to tu určite zavesím :)
Odpovedať
Profilova fotka
@kaktusik caute baby, ja sa vydavam 7.7. a tiez by som rada dala 10 kg dolu, tak ma prijmite do klubu :) ale ja som este nikdy ziadnu dietu nedrzala, nemam disciplinu. Pomozete mi? :-)
Odpovedať
@gemini255 od zajtra ideme na to :)
Odpovedať
Profilova fotka
@osicka jasneee, pomozeme :)) ved ak nas bude viac a budeme sa podporovat, tak nam to pojde lepsie.. takze rano sa pekne odvazime, premeriame si stehna, pas, boky a prsia - zapiseme a pustime sa do toho. A baby, ziadne vazenie sa kazdy den - raz za tyzden uplne staci, nech z toho mame lepsi pocit :)
Odpovedať
Profilova fotka
@kaktusik ok zajtra vylozime karty na stol.
Odpovedať
Ahojte baby, ja som ju drzala minuly rok, celkom poctivo, schudla som v pohode 6 kil.. ale akonahle som sa vratila k normalnej strave, tak som tie kila nabrala naspat :) a to prakticky dodnes ranajkujem len ovocie :) ale ak potrebujete schudnut, jednoznacne odporucam, lebo je to jedna z normalnych diet, kde mozte vsetko papat, prakticky vsetky potraviny, akurat ich nemozete miesat :) takze drzim vam palce :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lusi2012 dakujeme, podpora sa nam urcite zide :)))
Odpovedať
Profilova fotka
tak ranajky mam uspesne za sebou, tesim sa na obedik :) a vecer zbehnem na zumbu, nech slaninku troska vytrasiem :-D
Odpovedať
@kaktusik supeeer :-) ja mam v robote so sebou obed :-))) pekne krasne nachystane
Odpovedať
Profilova fotka
@kaktusik @gemini255 tak ja mam cistych 76 kg, na miery si musim kupit krajcirsky meter. Na ranajky kava a jablka 2. Moja kedysi vaha bola 63 kg. Budem spoko so 65 kg. Ako ste s cislami na tom Vy, damy?
Odpovedať
Profilova fotka
@osicka @gemini255 no baby ja sa so svojimi mierami aj hanbim priznat... ale ze ste to vy... ja som dnes rano mala 83 :-| miery som si nemerala, neviem najst meter :) ale ved to mozem aj zajtra rano - predpokladam ze za jeden den zo mna velmi neubudne :)) a aku mate vysku? ja 170 cm
Odpovedať
Profilova fotka
@kaktusik no vidis tak to sme podobne, ja mam tiez 170 cm a nie je to davno co som mala 80kg.... Takze je to vlastne super, to sa nam bude dobre motivovat. Ja mam svadbu hned na zaciatku jula, takze mas mesiac k dobru :-) Este dufam, ze aj @gemini255 vyjde s farbou von :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@osicka tak ty budes ako modelka ked budes mat 65 :)) to mne sa asi nikdy nepodari dostat sa na taku vahu.. aj ked bolo by to super :)
Odpovedať
@osicka @kaktusik ja 77kg , vyska 173... cele zle..meter tiez nemam, musim kupit :-) a chcela by som ist na 66kg :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@kaktusik ja si myslim, ze trosku trepem vies... myslim ze tam nedojdem. Uz 3 roky som takato baculata, zazila som trapenie, nic som nejedla a buch 54 kg a potom som sa dala dohromady a buch 80 kg :) Jojo efekt ako vysity. Nedokazem to uz zhodit, tak ale na svadbu sa chcem aspon posnazit.
Odpovedať
Profilova fotka
@gemini255 no vida, ako sme sa idealne nasli!
Odpovedať
@osicka @kaktusik 66kg som mala na stuzkovej, velkost 38 :-))) hlavne ja priberam ako Kuly z Desmodu do hlavy, tak snad z tade mi to zmizne :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?