90 dňová diéta. Máte s ňou skúsenosti?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte uz asi otrepana tema ale predsa. potrebovala by som zhodit takych 10kg ale ide to moc tazko. uz len preto ze pracujem v zahranici v McDonalde takze vsetko zakazane mam stale podnosom a free. kamoska mi poradila 90dnovu rozlisovaciu dietu. ze s nou zchudla viac ako 10kg. no neviem ci ozaj tak zchudla bo sme sa uz 2roky nevideli a len si piseme. ma s nou daktora z vas skusenosti. viete poratit dake typi ohladom tejto diety? vraj sa tam moze aj sladke. jo a poznate aj dake dobre cviky na brusko? som cerstvo zasnubena. este presne nemama termin svadby ale cas bezi rychlo a ja chcem byt krasna v ten den ako kazda jedna. a okrem toho je tu zas leto diky moc
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby,od pondelka sa chcem k vám pridať aj ja, v sobotu ideme na ples,tak si to chcem ešte užiť :) Chcela by som dať dole 5-10 kg.
Odpovedať
@dadakraus Ahoj dadakraus. Vitaj a drzime palce! Ja uz drzim 12. den a mam 5 kg dolu!:) Tak to daas urcite!
Odpovedať
Profilova fotka
@linee waaaw tak to je perfektne! velmi zavidim kockam co sa im takto dari...ja mam najvacsi problem so sebazaprenim...ked nedrzim dietu,nemam problem aj cely den nejest,ked si vsak poviem,ze od dnes chudnem,zjedla by som aj slona :D
Odpovedať
Tak se taky připojím, uvidím, jestli mi to pomůže - nabírám po antikoncepci - , ale doufám že se na těch 55 dostanu :-D
Odpovedať
@airawen Tak to mooc dobre znam. Dietu drzim uz asi po 4x. Poprve jsem zhubla asi 10 kg za mesic a pul, pak me to nejak preslo a nabrala jsem zpet. Chce to ale pevnou vuli. Ja zacala po Vanocich, kdyz jsem mela v brichu zasoby :-D Tak hodne stesti!
Odpovedať
@linee Tak já to zatím mám jenom 5 kilo, ale uvidíme, kam se dostanu, kynu teprve týden :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Obdivuju vás, že máte vůli tuhle dietu držet, já co jsem koukala co se při ní může, to bych umřela hlady:( Takže mě nezbývá nic jiného než cvičit a cvičit... protože pít celý den jenom vodu a nic jinýho ani nesníst, mě nidko nedonutí :D Ani nejkrásnější svatební šaty :D
Odpovedať
@phuskova Tak to nevim, nemam pocit, ze bych mela hlad nebo pila jenom vodu. Jim maso, jim brambory, ryzi, zeleninu, kompoty i testoviny a pecivo. Vodu piju 1x za mesic, co mi tak moc neprijde
Odpovedať
Profilova fotka
@linee Fakt? No jednou za 29 dní tam vlastně psali, ale ten den musí být krutej ne? Jako já bych chtěla moc zhubnout,ale u nás v závodce moc dietně nevařej a abych si chystala jídlo doma nemám čas...existuje něco kde je třeba jídelníček na měsíc celý?
Odpovedať
Profilova fotka
@phuskova Potom ti doporučuji krabičkovou dietu. Kamarádkám zabrala. Každý den ti vozí jídlo a ty se nemusíš o nic starat. Není to sice nejlevnější ale obě zhubly za 3 měsíce 10 kg.
Odpovedať
Profilova fotka
@petruska_rs Jenžeto funguje jen v praze ne? Já jsem z Příbrami a tady jsem o ničem takovém neslyšela ..
Odpovedať
Profilova fotka
@phuskova Zkus toto http://lahudkypribram.cz/krabickova-d... :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@petruska_rs Jééééé ajo:) to musím prozkoumat :)
Odpovedať
tak jsem v tom ode dneška s váma děvčata! a nejen já ale i můj drahý, tak držte palce! kdyby se mi podařilo dát dolů dalších 8 kg, byla bych nejšťastnější!
Odpovedať
@dawnie1982 A proc bys nedala? Kolik si zatim zhubla a jak dlouho drzis? Ja mam dnes 15. den a porad -5. Uz tyden to ne a ne slezt dolu ]-(
Odpovedať
@linee ale jooo, to já to dám, snad :) držím první den, poprvé jsem držela loni jaro-léto, a dala jsem dolů 10 kg, dodneška se držím na těch -8 až -10. Ještě to ale není úplně moje vysněná váha. Navíc můj drahý by chtěl taky něco hodit dolů tak jsme se rozhodli do toho jít spolu a motivovat se navzájem! neboooj, ono se to takhle v průběhu těch 3 měscíů občas zastaví, a nehýbe, u mě byl nejhorší druhý měsíc, za ten šlo dolů asi jen kilo, myslela jsem že mě trefí, ale chce to vydrrrrržet!
Odpovedať
@dawnie1982 Dekuji:) Drzim palce i vam!
Odpovedať
HOlky nevíte prosímkam patří sojové maso? podle mě by to měl být škrob, ne?
Odpovedať
@dawnie1982 soja je stejna skupina jako brambory ryze, nejak den hned po masu a syrech, uz nevim, co to je:) Jak pokracujes? Ja porad -5 a nemuzu s tim pohnout:(
Odpovedať
@linee no nic moc, držím nějakých 14 dní a zatím kilčo dole, minule to šlo teda rychlejc, ale je fakt že minule jsem měla na začátku o 9 kg víc ;) ty držíš jak dlouho?
Odpovedať
Profilova fotka
Já jsem měsíc a mám dole 6 kg, plánuji ještě měsíc a pak už jen udržování, snad se ještě 2 kg podaří, jak je zima tak to jde fakt zle
Odpovedať
ahojky děvčata, mám prosbu zda by jste mě někdo tuto dietu neposlal na meil gerberka.82@email.cz ráda bych ji vyzkoušela, abych v červeneci v šatech vypadala malinko lepe, diky moc a drzim vam pesti at jdou kilecka pekne dolu.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak sa k vam od pondelka znova pridam... uz som tuto dietku raz drzala pred dvoma rokmi a dala dole 10 kil, no potom prisli nejake stresy, teraz vianoce a skuskove a uz som zasa gulka :)
Odpovedať
@kaktusik ahoj prosim napisala by si mi o aku dietu ide? dakujem krasne
Odpovedať
Profilova fotka
@gemini255 no aby som nieco nepoplietla, tak ti sem dam radsej link :) http://www.nova-90-dnova-rozlisovacia... ja som mala najprv informacie od kamosa, ktory touto dietou perfektne schudol a potom som si vela toho studovala na internete... tiez chces chudnut?
Odpovedať
@kaktusik ano :-) do leta mam cas, tak chcem uz radsej teraz zacat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@gemini255 no ja tiez tak :) tych par mesiacov utecie ako voda... ja by som chcela takych 10-15 kil dat dole
Odpovedať
@kaktusik aj ja tak 10. to je celkom realne snad, cvicit chodim na heat, len to nefunguje, musim zmenit jedlo hlavne
Odpovedať
@kaktusik zacinas od pondelka? to sa k tebe pridam ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@gemini255 super, tak od pondelka zaciname spolu,... aspon sa budeme jedna druhu povzbudzovat a motivovat :) ja si myslim ze desat kileciek by sme mohli dat, co ty na to?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?