90 dňová diéta. Máte s ňou skúsenosti?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte uz asi otrepana tema ale predsa. potrebovala by som zhodit takych 10kg ale ide to moc tazko. uz len preto ze pracujem v zahranici v McDonalde takze vsetko zakazane mam stale podnosom a free. kamoska mi poradila 90dnovu rozlisovaciu dietu. ze s nou zchudla viac ako 10kg. no neviem ci ozaj tak zchudla bo sme sa uz 2roky nevideli a len si piseme. ma s nou daktora z vas skusenosti. viete poratit dake typi ohladom tejto diety? vraj sa tam moze aj sladke. jo a poznate aj dake dobre cviky na brusko? som cerstvo zasnubena. este presne nemama termin svadby ale cas bezi rychlo a ja chcem byt krasna v ten den ako kazda jedna. a okrem toho je tu zas leto diky moc
Odpovedať
Profilova fotka
@xpila a nebo celý den jen bílkoviny a dát zabrat ledvinám....taky výborná věc. ]-(
Odpovedať
@sarka24 No to jo! Ono celkově to je celé postavené na hlavu. @martinkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Jak psala Šárka, jíš hrozně málo! Kde máš bílkoviny, sacharidy, ovoce, zeleninu atd.? Měla bys jíst 5x denně, jinak si prostě tělo zvykne, že mu dáváš málo a bude si tvořit zásoby. @linee Ono dost záleží na tom, co jíš...
Odpovedať
@xpila Myslis ted s dietou nebo bez? Ted s dietou se mi zda ta strava rozhodne pestrejsi. Pred dietou jsem jedla maso 2x tydne a rozhodne ne zadne rizky. Stridme, ale zdrave.
Odpovedať
Ja som držala 90-dňovú a počas nej schudla aj s malými prehreškami 10kg.Diéta je možno trochu obmedzujúca v tom,že ak ideš na návštevu,príp.na oslavu,tam buď odoláš alebo ,,zhrešíš,, :-) Je to na tej konkrétnej osobe,ktorá ju drží,chce to pevnú vôľu.Preto myslím,že keď už je nejaký cieľ,treba preň aj niečo spraviť..No nie to,že po dosiahnutí svojej vysnívanej váhy zasa dáme do úst všetko čo láka mlsný jazýček,zdravé stravovanie je beh na dlhé trate,niečo ako životný štýl :-)
Odpovedať
@linee Tak ono právě nestačí jen jíst zdravě, ale jestli jíš dostatečně - vyvážený poměr bílkovin, sacharidů a tuků. To je hodně důležitý. Pokud budeš jíst třeba jen ovoce a zeleninu, tak je to sice "zdravé", ale rozhodně ne to, co tělo potřebuje.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :-) ja dnes držím druhý deň, len jedna vec mi nieje jasná, v dňoch keď je odstup medzi jedlami 3 hodiny, napr. raňajky mám o 9tej, obed potom o dvanástej a večeru mám mať o tretej??? =-) to akože už po tretej hodine poobede nebudem nič jesť???? ako to riešite???
Odpovedať
@nienna Ne, to neznamena, ze jis co 3 hodiny, ale ze minimalni odstup mezi obedem a veceri jsou 3 hodiny. Jinak je napsano, ze bys mela obedovat mezi 12 a 16 a veceret mezi 16 a 20. V praxi to znamena, ze napr. kdyz mas bilkovinovy den (tam je odstup 4 hodiny) a naobedujes se v 14, tak muzes nejdriv veceret 14+4, tzn. v 18 hod.
Odpovedať
Profilova fotka
@linee no dobre, ale teda ked sú tie tri hodiny odstup tak budem mať viac jedál ako tri denne, čiže budem mať dva obedy alebo dve večere?? dobre som to pochopila? že si dám raňajky o deviatej, obed o dvanástej, potom dačo zase tretej a večeru o šiestej??
Odpovedať
@nienna Ne, je to minimalne odstup, ne, ze mas jist pravidelne. Priklad: Nasnidas se v 9, pak si das ve 13:00 hod. obed. Nejdrive muzes veceret v 5, ale ty si das veceri napr. v 7. Cize jis v 9, obed ve 13 a veceri v 19. takze jenom tri jidla. Kdyz mas mezitim hlad, muzes si dat kousek ovoce nebo sklenici dzusu. Kdyz si das obed ve 12, muzes veceri mezi 16 a 20. Ale jenom jednu veceri. Je jedno, kdy si ji das, ale mezi obedem a veceri musis dodrzet ty odstupy (3-4 hodiny). A veceri nejdriv po 16. Doufam, ze jsem ti to jeste vice nezamotala
Odpovedať
Profilova fotka
@linee ahaaaa už mi je to jasné :-D ďakujem tak super, to sa bude dať vydržať :-) zatiaľ som druhý deň ale je to v pohode, vôbec niesom hladná, len mi trošku chýba sladké, bo ja som riadny čokoholik, ale to prejde časom :-)
Odpovedať
@nienna To přejde ;-) Musíš jenom vydržet, pak si tělo zvykne, že má sladké pouze co 4 dny a nebude ti to ani chybět ;-) Držím palce! Já držím 18 den a 4 kg dole. Ale snažím se držet poctivě.
Odpovedať
Nejlepší dieta je 5x denně jíst po malých porcích, z toho alespoň dvakrát porce ovoce a třikrát porce zeleniny, jíst skutečně pravidelně, po 2,5-3 hodinách,aby tělo nestrádalo a neschovávalo si do zásoby. Bez pohybu to taky nepůjde, nemusí z vás stříkat pot, už při svižnější chůzi se zvýší metabolismus. Sama moc dobře vím, že moc dobře se o všemožných doporučeních čte, povídá, o to hůř se realizují.. Hřešit je lidské, ale se zdravým rozumem. Jíme proto, abychom žili, nežijeme proto, abychom jedli.
Odpovedať
Článok sa načítava...
No, ja jsem si myslela, jak to bude supr, kdyz sem prispeju, ze najdu nekoho, kdo to take nevzdava a hubne a budu se moct s vysledkem podelit a potesit, ale za posledni dny mam (i pres uspech v hubnuti) spise pocit, ze delam neco spatneho. Konecne se mi dari zhazovat s moji (ne zrovna malou) nadvahou kila a jak ctu nektere diskuze tady, tak je to asi spatne... 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
@sarka24 Mas uplnu pravdu, v tomto to je.
Odpovedať
Profilova fotka
@martinkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Jes velmi malinko.... preto nechudnes. Ranajky by mali vyzerat asi takto... nejaka tekutina, voda, caj, mineralka...moze byt aj kava, ale tu treba dopnt tekutinou...ale hlavne...jogurt je velmi malinko...na ranajky potrebujes urcite nejake pecivo...najlepsie celozrnny chlieb, alebo razny, razno-psenicny... a ten uz s cim ty chces...alebo nejaka chuda sunka alebo debrecinky (nie suche salamy, velmi mastne), alebo syr (nie dokopy, staci jeden druh bielkoviny, alebo syr alebo sunka)...popripade vajicko, alebo pomazanka...vajickova, tuniakova, bylinkova... a samomzrejme zeleninka... ten jogurtik si mozes kudne dat na desiatu ak sa ti podari. To ze na obed jedavas polievku je super, ma vysoku sytiacu schopnost a malo energie...ale urcite trebaaj hlavn jedlo...aspon 3-4 tyzdenne masove ak sa ti da...najlepsie v kombinacii so zeleninou, nie s prilohami (ryza, zemiaky cestoviny, inak sa travia sacharidy a tuky, zatazis si organizmus, budes unavena) ...na olovrant si daj kludne nejaky kusok peciva s cim mas chut, aebo zeleninku, alebo jogurt, ovocie uz nie, bola by si na veceru velmi hladna...a vecera spokojne taka ako obed len v mensom...na veceru uz ale pecivo nejedavaj... ale toto je len tak v skratke...ale pri tomto mas istotu, ze pokryjes cellu dennu davku vsetkych potrebnych zivin, nie ako pri 90dnovke...dolezite je aby si nebola hladna a aby si jedla potraviny, ktore mas rada...kludne este napis ak ta bude nieco zaujimat, poradim velmi rada :)
Odpovedať
Caute kocky, pridavam sa k vam, lebo uz sa nemozem na seba pozerat. Absolutne sa nekontrolujem a jem piate cez deviate. Ja som pred skoro styrmi rokmi bola na tejto diete a schudla som paradne a to som ani necvicila, vtedy ma motivovali krasne svadobne saty, ale svadba bola v nedohladne :) Tak teraz idem tvrdo na to!
Odpovedať
Profilova fotka
nechcelo sa mi citat celu diskusiu ale moj dotaz dietami sa trapim uz asi tak 7 rokov z tych vsetkych som si samozrejme dosrala pazerak ale aj nabrala skusenosti taze moja rada je 90 dnovkou je ok da sa nou schudnout a nepriberies naspat avsak mozes si ju aj kluden prisposobit na tvoje chute len sam tam musi zachovat to rozdelnie tych dni ale hlvane a to je uplne najviac dieta je iba dodatok musis zacat cvicit ja viem ze je to tazke ale inak to naozaj nejde ja napriklad chodim palvata a civcim zumbu hlavne si musis najst nieco co ta bude bavit nejaky sport vhodny na dlhsie obdobie a potom aj ta dieta pojde lepsie samota dieta nikdy nepomozem a to garantujem
Odpovedať
@hedka23 ja ked som mala tuto 90 dnovku vtedy, tak som vobec necvicila a schudla som, ale tak jasne ze je lepsie cvicit. Ja som teraz na bodyrocku, takze kazdy den pekne intenzivne sa snazim cvicit :)
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzx ako jasne schudnut schudnes len ja som potom nie hned ale za rok sa to vrati hoc nie cele ale urcite cas ano teda aspon mne sa tak stalo schudla som 10 a do roka dom mala cca 5 spat a ked cvici clovek prii tom tak potom vidno aj pekne vyformovane telo a pevne svaly nemusia byt take hnusne muskulojidne ale take zense rysy a to potom aj ked sa nejake to kilo vrati nevadi ,lebo to ked clovek len drzi dietu a necvici je to take vsetk ochabnute teda u koho ako :-|
Odpovedať
@hedka23 mne sa nieco vratilo, ale mozem si za to len sama, lebo fakt jem vela, strasne lubim jest. Ale nesuhlasim s nejakym jojo efektom ci ako sa to vola, treba sa normalne stravovat a nic sa nepriberie naspat :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievčatá ja som práve začala a už som na tretom dni a zatiaľ na váhe nič nepozorujem dúfam že sa to rozbehne. mate niekto skúsenosti za ako rýchlo ste začali chudnuť??? robím všetko podla knihy nič si nemienim :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja teraz už pozorujem je to len 5 dní a išlo dole 1,4kg dole. a teda brucho mi riadne padlo. takže táto dieta ma konečne presvečila a pokračujem po kila neprídem k môjmu vysnívanému cieľu :-)
Odpovedať
@winzy ahoj, kde si prosím ťa zohnala tú knižku? je aj v elektronickej podobe niekde?
Odpovedať
Profilova fotka
@zabka88 mám ju kupenu ale našla som ju aj na nete som si ju aj stiahla. Ale ja to potrebujem mať v ruke rada si listujem :-D. ak chceš tu z netu tak ti ju pošlem pošli mi tvoj mail a za chvíľku ju máš :-)
Odpovedať
ja som ju držala, schudla som 17 kg, aj ked tretí mesiac ma to už nebavilo a nejak som nepribrala. Jediná dieta, čo ma zaujala. Držím vám palčeky
Odpovedať
@zuzanka2121 A podarilo sa ti vahu udrzat? Ako? Dodrziaval si presne podla knizky?
Odpovedať
Profilova fotka
Dievčatá, kde tu dietu najdem?? =-) =-) =-)
Odpovedať
Profilova fotka
@sofija18 napíš mi mail ja ti ju pošlem :-) mam ju v elektronickej podobe
Odpovedať
Profilova fotka
@winzy Ahojky,můžeš mi prosím poslat knížku na mail Petra.jurakova@gmail.com
Odpovedať
Profilova fotka
@winzy sofija18@azet.sk
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?