90 dňová diéta. Máte s ňou skúsenosti?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte uz asi otrepana tema ale predsa. potrebovala by som zhodit takych 10kg ale ide to moc tazko. uz len preto ze pracujem v zahranici v McDonalde takze vsetko zakazane mam stale podnosom a free. kamoska mi poradila 90dnovu rozlisovaciu dietu. ze s nou zchudla viac ako 10kg. no neviem ci ozaj tak zchudla bo sme sa uz 2roky nevideli a len si piseme. ma s nou daktora z vas skusenosti. viete poratit dake typi ohladom tejto diety? vraj sa tam moze aj sladke. jo a poznate aj dake dobre cviky na brusko? som cerstvo zasnubena. este presne nemama termin svadby ale cas bezi rychlo a ja chcem byt krasna v ten den ako kazda jedna. a okrem toho je tu zas leto diky moc
Odpovedať
@dawnie1982 ale jo:) dneska první ovocný a je to zatím fajn:), nějak se nepoznávám, žádná chuť na sladké, konečně jsem včera protáhla tělo ve cvičení, jen ten můj mi to trošku komplikuje, vařit na 2x je dost náročné...
Odpovedať
@lennik4 mě právě ty ovocné dny vůbec nevadí, teda já je spíš beru jako vitamínové a cpu se i spoustou zeleniny (i to se podle knížky může). Nevíc mě nebaví škrobový den, ani proč, ale furt vymýšlet něco s rýží, nebo s bramborama, které moc nemusím... co je vcelku fajn, tak skelněné nudle které jsou dělané s fazolí mungo, třeba s čínskou zeleninkou :) a nebo houbový guláš s bramborama... Držžím ti palečky, aby se ti hublo aspoň tak dobře jako mě, a abys byla do svatby přesně taková jak si představuješ! :)
Odpovedať
@myisiska Nevím už přesně ten link, ale vím že se to dá někde stáhnout, když is pročteš tu diskuzi zpátky tak to určitě někde holky psaly....
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte mno prvych 28 dni je za mnou , dole je pet kilo, sest cm v pase, styri cm v bokoch a na stehnach a tri cm na ramenach. tak dufam ze to takto pojde aj dalej :-)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
ahojte baby, chudne tu este niekto? nejak nikto nepise :-(
Odpovedať
http://www.ulozto.sk/hledej/?q=90+dno... tu si mozete stiahnut knihu je v nej na kazdy den recept co je parada nemusite rozmyslat nad tym co mozem a co nie:)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte Mozem sa pridat k chudnucim? Dnes som na 14 dni . @dawnie1982 - mne prave nevadia skrobove dni mne skor UH :-| A tie sklenene cestoviny mozes v skrobovy den??? je to myslene ako ryza? A neviete niekto kam partri soja? Niekde som citala ze do skrobov a inde zas ze do bielkovin :-| @darinka.b - gratulujem k uspechu-len tak dalej ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@eviska83 tazko povedat soju by som dala ako skrob ale sojovy syr tofu ako bielkoviny :-N o tyzden dalsie vazenie tak som zvedava ci este nieco slo dole :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@darinka.b - dakujem - tofu by som urcite dala medzi bielkoviny len som nevedela tie sojove platy a drt :-| A drzim palce aby sa rucicka vahy posunula spravnym smerom ;-) Dnes mam ovocny tak som si pochutila na melone x-)
Odpovedať
Profilova fotka
...soja su skroby a tofu paradoxne bielkoviny :-) ...dnes mam 16. den a 5 kil je fuc, comu sa tesim, citim sa lepsie, mam akosi viac energie...drzim vsetkym palce, co sa na to dali, zaciatok je tazsi, ale zaludok si zvykne a budete so sebou spokojne...
Odpovedať
Profilova fotka
zeby som sa pridala? tuto dietu som uz raz drzala, bohuzial nie do konca, potom prisli stresy a nejake problemy a ja som papkala a papkala... no a mam po roku taku istu vahu ako ked som zacinala chudnut.. vidim to tak, ze od pondelka idem na to :) dufam, ze ma podporite ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
...a ono tie recepty su tam pre inspiraciu...nejdem striktne podla knihy, ale dodrziavam kolobeh tych dni, takze ked nieco nemam rada, tak to proste nejem a vyberiem si iny recept z prislusneho dna :-) staci vediet kombinovat a cisielka na vahe su zo dna na den kamaratskejsie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@myisiska http://www.nova-90-dnova-rozlisovacia...
Odpovedať
Profilova fotka
@smeja11 - tak to si na tom presne ako ja - ja som dnes na 17dni :-) ale ja som sa este nevazila ;-) Ja som tuto dietu drzala pred 4.5 rokom a schudla som 21kg potom som drzala este druhu cast diety -vaha som si drzala v pohode az kym som znova neotehotnela a s dvojickami som pribrala este viac. :-( Neviem vobec ci sem partim kedze ja uz som vydata 9rokov x-) ale nikde som nenasla zive forum o tejto diete.
Odpovedať
Ja nerada jem ovocie na ranajky, vstavam hladna a to si mam dat jablko? Som navyknuta na jogurt s musli pripadne sa len poriadne napijem acidka a az na desiatu si dam ovocie. Je to iba na mne ako budem ranajkovat, ale ci tym nenarusim metabolizmus podla cyklov?
Odpovedať
Profilova fotka
eviska83 - no tak to si pekne schudla, musim povedat ... a to priberanie pocas tehotenstva sa nerata, to das zase dole ;-) ...a preco by si tu nepatrila? ja som tiez uz dva roky po svadbe a obcas sem nakuknem :-) lili_mia - tiez som si dost dobre nevedela predstavit to ovocie doobeda, konkretne jablka ja vlastne ani nemam velmi rada...ale zvykla som si, v tomto nejdem podla knihy, ale jem ovocie, ktore mi chuti a na ranajky sa mi najviac osvedcili banany, marhule, hrusky a hrozno :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@smeja11 - no ja som bola sama so sebou spokojna -lenze ja som bola uz tazka vaha - a teda znova som ]-( ]-( ]-( No a moji drobci uz maju 27mes .tak je nacase zasa nieco robit- ale zda sa mi ze mi to ide ovela pomalsie- ale tentoraz to nevzdam ;-) @lili_mia - no ja ovocie milujem takze mne to vobec nevadi.Ono hlavne ide o to ze do tej 12.00 je cistaci cyklus tak sa ma jest minimalne x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@eviska83 tak to drzim palce...pri detoch to ide asi tazsie, im musis tak ci tak varit normalne jedla...my sme zatial len s manzelom a on je ochotny jest to, co ja teraz :-) akurat on si k tomu dava aj prilohy, takze to pre mna nie je az take tazke...ja som vlastne ani nemala az take velke chudnuce ciele...10 kil dole staci a som uz v polovici, takze sa tesim :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@smeja11 - no je to tak -je to tazsie :-| ale ja tiez varim vela receptov pre celu rod. a im len pridam maso alebo zemiaciky a pod. No a ja aj keby 30-40kil tak sa nepohnevam :-D ale musim na to ist pomaly :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, chystám se začít,ale nejdřív si musím vše pozjišťovat. A něco ještě nechápu. Mezi obědem a večeří se nesmí vůbec jest? Ani zelenina a ovoce? Bez toho nějak nemůžu být. A další - v knížce je vždy rozpis surovin na oběd a večeře je pak zvlášť - znamená to, že ten oběd mám sněst celý a na večer udělat další suroviny? Neznám nějak porce. Můžete mi prosím poradit,abych mohla začít co nejdřív? :-( Moc moc prosím. Potřebuji dát dolu tak 10 - 15 kilo.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak ja uz drzim 90 dnovku druhy den :) zatial pohodka - ale tak ja uz som vedela do coho idem - raz som to uz absolvovala... snad to tentoraz zvladnem bez toho, aby som znova kilecka nabrala naspat. Chcela by som dat dole takych 10-15 kil. Tak snad sa podari. Trosku mam strach ako sa budem stravovat na dovolenke, ale hadam to zvladnem :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte po 60 dnoch 8 kil dole, este dve a budem v cieli - teda nestaci to, zislo by sa viac ale desat kil som si dala ako svoj ciel, mozno to do konca diety bude aj viac :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@darinka.b tak to je super... :) ja som si tiez povedala ze chcem schudnut desat kil, no a potom sa uvidi...
Odpovedať
Profilova fotka
@kaktusik neboj zvladnes stravovanie aj na dovolenke, sama som to skusila a slo to, sice som planovala kazdu stravu ze co s cim skombinujem ale dalo sa to ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@darinka.b snad sa mi to podari, ja mam dnes 4. den tejt o dietky, rano som neoodolala a odvazila sa - mam o1,5 kg menej... nejak rychlo to ide. Ale tak zasa ma z coho ubudat :)
Odpovedať
Profilova fotka
@kaktusik to je ok ze ta vaha doslova pada, aj u mna to bolo tak ze rychlo spadlo pet kilo potom som mala dojem ze sa vaha zastavila ale pri dalsom merani som zistila ze dalsie tri kila su dole, tak uvidim este tento posledny mesiac, kolegyna co to drzala mi povedala ze aj posledny mesiac jej vaha slusne letela dole :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@darinka.b no snad to aj u mna bude takto... v oktobri ideme s drahym na svadbu, tak dufam ze tam uz vsetci budu obdivovat moju stiihlu liniu :-D no a potom uz len aby som si to udrzala do svojej svadby :) napriklad vcera som chystala drahehemu do prace k masku pecene zemiaky a takuuuu som na ne mala chut - ale odolala som, ved si predsa nepokazim zaver ovocneho dna porciou pecenych zemiakov :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@tinytinkerbell dakujeme :) ale ono to nie je az take tazke, teda aspon pre mna nie, v podstate jem vsetko co mi chuti, len to nemam dokopy.. a uplne najviac sa vzdy vytesujem ked je UH den - vecer si dam cokolaaaadku :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?