90 dňová diéta. Máte s ňou skúsenosti?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte uz asi otrepana tema ale predsa. potrebovala by som zhodit takych 10kg ale ide to moc tazko. uz len preto ze pracujem v zahranici v McDonalde takze vsetko zakazane mam stale podnosom a free. kamoska mi poradila 90dnovu rozlisovaciu dietu. ze s nou zchudla viac ako 10kg. no neviem ci ozaj tak zchudla bo sme sa uz 2roky nevideli a len si piseme. ma s nou daktora z vas skusenosti. viete poratit dake typi ohladom tejto diety? vraj sa tam moze aj sladke. jo a poznate aj dake dobre cviky na brusko? som cerstvo zasnubena. este presne nemama termin svadby ale cas bezi rychlo a ja chcem byt krasna v ten den ako kazda jedna. a okrem toho je tu zas leto diky moc
Odpovedať
ahoj holky, tak jsem opět zde, přeživší druhou vodu! tak vzhůru do třetího měsíce. Denska jsem byla ráno ještě na odběrech na hematologii (bez jídla a pití) a málem jsem tam sebou sekla - zachránila mě až půllitrovka kofoly - dieta nedieta :)))
Odpovedať
tak dnes ôsmy deň, včera som sa neudržala, drahý mi kúpil rodinné balenie ľadových gaštanov, tak som musela jednu tyčinku zlupnúť a dnes mám výčitky, lebo som sa pekne držala doteraz. najviac ma "potešil" výrok môjho drahého, keď som mu povedala, akú mám radosť, že už po týždni cítim, ako sú mi o niečo voľnejšie rifle, tak on mi na to, že "to sa len odvodňuješ..." znechutil ma total
Odpovedať
Profilova fotka
@hasuliatko hej, chlapi sú v týchto veciach veeeľmi skúsení :-x ...majú čo rozprávať, oni celý život prechádzajú diétami! :-) .... nech ta to neodradí, just mu ukaž ako sa to darí, že ide dolu váha nie voda...držím palce :-D
Odpovedať
som v 6 mesiaci tehotenstva a pribrala som uz 13 kil,preto by som chcela skusit 90dnovu dietu.ma niekto s nou skusenosti počas tehotensva?
Odpovedať
Profilova fotka
@obloha777 ja by som pocas tehotenstva nedrzala ziadnu dietu... pocas tehotenstva treba jest pravidelne a rozmanito ale ak nemas ziadne uplne silne chute na nieco a nechute na nieco ine.. tak by som jedla viac nizkotucnych mliecnych vyrobkov a zeleniny a menej a viac krat.. teda ranajky desiata obed olovrant a vecera (najneskorej o 18 tej) a ziadne keksiky lupienky a ine vyzierky.. ale inak urcite nie ziadnu dietu kde sa jeden den je len konkretna vec pripadne len pije voda ]-( to podla mna nestoji za to ta trochu stihlejsia linia aby to poskodilo babetku... neviem kedy mate sobas ale ak to ma byt pred porodom tak aj tak stihla nebudes.. a ak to ma byt az po tak by som sa na dietu dala az po porode...
Odpovedať
Ja se pridavam k oskvarce. Take bych o tehotenstvi nedodrzovala zadnou dietu. Ted nejde o tebe a tve kila, ale to, co nosis v sobe. I o kojeni bych si dala pozor. Casu na hubnuti po porodu budes mit dost. U jakekoliv diety pocas tehotenstvi bych se poradila s doktorkou. Pokud pribiras malo nebo naopak hubnes, neni to dobre znameni....
Odpovedať
Profilova fotka
ja si zasa myslím, že 90-dnová budúcej mamičke nemôže ublížiť...ved sa papa všetko čo telo pýta, akurát háčik je v tom, že si to nedáš na jeden tanier, ale rozdelíš to na 2 jedlá s istými prestávkami...najlepšie by bolo keby si sa na to spýtala tvojho gynekologa aby si prešla nejakým fatálnym následkom,,,naše rady sú nepodstatné =-)
Odpovedať
Tak u mna to nejak leti. Mam 7 den a uz 4 kila dole. Mam zo seba strasnu radost:)
Odpovedať
Tak já začala dnes, tak jsem na sebe zvědavá :) Do svatby zbývá 75 dní.
Odpovedať
najdu nekde tu dietku?
Odpovedať
@adalajda kde jsi nasla presny popis te diety prosim?
Odpovedať
@maybay Máš ip
Odpovedať
Článok sa načítava...
tak, prišla na mna črevná chrípka, tak hádam to pojde dole rýchlejšie...inak 15 deň, cítim voľnejšie oblečenie, ale žiadna sláva zatiaľ
Odpovedať
Holky, hubne tady ještě někdo? Nebo jsem jediná, která to nevzdala? :-p
Odpovedať
@linee Já jsem s tebou ale jaksi se mi teď váha zastavila.... :-(
Odpovedať
ahoj holky, já to taky nevzdalal, akorát nějak nestíhám, dneska při nějakém 70. dni mám dole 7,5 kg, chtělo by to ještě jednou tolik :))))
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky je tu niekto kto zacina s dietou od zajtra? aby som mala niekoho s kym sa mozme podporovat. a este otazka myslite ze je mozne pri diete miesto ovocia na ranajky jest zeleninu? je to povolene? vsetkym vela sily aby ste pri diete vydrzali dufam ze aj ja vydrzim - mam znacnu nadvahu tak dufam ze kilecka pojdu dole :-)
Odpovedať
ahoj darinka.b, ja tiez zajtra zacinam :) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@petafpj super tak budeme chudnut spolu, len dufam ze to vydrzim :-)
Odpovedať
@darinka.b Ahoj z moji zkušenosti je nejhorší první týden ale pak už je to super :-) Já jsem teď 55. den a mám dole 7 kilo :-) jde to opravdu samo když se dodržují zásady :-) Držím pěsti a přeji hodně úspěchů :-)
Odpovedať
@darinka.b jj, muzes i zeleninu misto ovoce. Dokonce i ovocny den muzes mit zeleninovy:)
Odpovedať
Profilova fotka
@linee super dakujem zelenina mi casto chuti viac ako ovocie, nie vzdy mam hned zrana chut na sladke :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@chanellka vau tak to chce riadnu silu vydrzat tak dole, kiez by sa to aj mne poradilo. mno sak uvidime
Odpovedať
No, ja mam za sebou 15 dni a zatim jsem zhubla 6 kil a kilo pribrala (dala jsem si pulku pizze a uz to bylo). Tak uvidime. Zitra mam ovocny den a o vikendu jedeme na prodlouzeny vikend do hor, kde mame pevne stanovene jidlo. Pokusim se aspon snidat ovoce, ale nevim, nevim. Bude to hoooodne tezke...Jeste, ze mam pak dalsi 2 mesice na spravne dodrzeni. Neni az taky problem zhubnout, ale udrzat to. To bude jeste horsi... Tak se drzte! Za 55. den a 7 kg to je opravdu moc hezke! Kdybych aspon tohle docilila, no uvidime. Rada bych zhubla jeste tak 7 kg. Ale chce to ooopravdu pevnou vuli (ktera me teda dost chybi)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dnes treti deň, zatial je to OK, zajtra ovocny den, snad to zvladnem :-)
Odpovedať
@darinka.b určitě to zvládneš, neboj :) hodně holek psalo že ty ovocné dny nemusí, mě třeba nevadí vůbec, zobu ovoce, zeleninu, místo oběda zeleninový salát na to třeba žampiony, které jsou neutrální a můžou se furt :) dnes mám 75. den a -8,3 kg, tak snad aspon těch 10 za 90 dní zvládnu :)
Odpovedať
Profilova fotka
@dawnie1982 vau ani nevies ako ti zavidim ze uz si tak pekne a vela schudla, ja som velmi zvedava na vysledok ze kolko sa podari mne ;-) vela stastia aby ti tych 10 vyslo :-)
Odpovedať
Tady už snad nikdo nehubne????
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte ja dietu este drzim, teda este len sedemnasty den, este som sa nevazila ale zrejme uz nieco islo dole, citit to na obleceni :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Holky, můžete mi prosím hodit do IP link na přesný popis diety? Díky
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?