90 dňová diéta. Máte s ňou skúsenosti?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte uz asi otrepana tema ale predsa. potrebovala by som zhodit takych 10kg ale ide to moc tazko. uz len preto ze pracujem v zahranici v McDonalde takze vsetko zakazane mam stale podnosom a free. kamoska mi poradila 90dnovu rozlisovaciu dietu. ze s nou zchudla viac ako 10kg. no neviem ci ozaj tak zchudla bo sme sa uz 2roky nevideli a len si piseme. ma s nou daktora z vas skusenosti. viete poratit dake typi ohladom tejto diety? vraj sa tam moze aj sladke. jo a poznate aj dake dobre cviky na brusko? som cerstvo zasnubena. este presne nemama termin svadby ale cas bezi rychlo a ja chcem byt krasna v ten den ako kazda jedna. a okrem toho je tu zas leto diky moc
Odpovedať
Holky všechno jde, chce to jen pevnou vůli, nejhorší je první týden a pak už je to v klidu :-) ;-) Držím vám pěsti :-) společně to dokážeme :-)
Odpovedať
@petanevesta tak se muzem na vzajem motivovat pokud chces? aby to slo lepe... doma se mi pritel bude jen smat, tak at mam nejakou motivaci a nekoho kdo v tom jede semnou :-)mohli bychom zacit zitra co? dneska to stahnut a procist si to, ja uz teda dneska jim stridme a chci zacit aspon 5 tydne cvicit, tak uvidime jak mi to pujde.
Odpovedať
@danielak. já myslím že to půjde, mě se taky přítel smál, říkal že to nevydržím uplně běžně jsem totiž praktikovala po obědě nebo po večeři něco sladkého, čkoládu nebo zmrzku, to bylo moje :-D ale teď už držím 27 den a čkolády jsem se netknula a už na to nemám ani chuť :-) No ale jak jsem psala dneska mě pochválil tak si myslím že už to je trošku vidět.... :-)
Odpovedať
ahoj holky, tak já mám za sebou dneska 50 den a dole mám 7 kileček.Sice taky stagnuju už asi duhý týden s váhou, ale co je ještě větší úspěch, tak jsou centimetry. Přes boky už mám dole 10cm a v pase taky. :-N Konečně obléknu kalhoty, které jsem nosila před 3 lety.Motivuje mě to pokračovat, ikdyž je pravda, že byly chvíle, kdy jsem to chtěla vzdát. :-) Hlavně, když příjdou rodinné oslavy, velikonoce a podobné akce, chce to hodně pevnou vůli. Děvčata držte se a mějte pevnou vůli. ;-) ;-) ;-) Držím palečky.
Odpovedať
@fazulina jéééé tak to je úctyhodné ty centimetry to je supééér :-) moc moc gratuluju a těším se až se budu moct pochlubit alespoň s podobnými čísly :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@danielak. Já plánuju začít v sobotu, protože jedeme čtvrtek - pátek s prací na teambuilding na Moravu a vím, že by hrozilo riziko, že to zkraje hned poruším, tak si to radši naplánuju na ten víkend :-N Určitě ale budu ráda za podporu a naopak tobě budu držet též palečky - já ráda mlsám sladký a piju latté, ale fakt už musím něco dělat, nemůžu se na sebe dívat chjooo :-(
Odpovedať
ahoj holky, tak přidávám zase nějaké výsledky, třeba budou motivovat (mě teda určitě!) :) dneska jsem dokonce vytáhla i centimetr... 46. den - váha -6,5kg, prsa -8cm (pomoooooc!), pod prsama -5cm, v pase -9cm, boky -6cm a obvod stehna -3cm
Odpovedať
@dawnie1982 gratuluji k dosaženým výsledkům.Krásná čísilka :-) :-) :-) To už musí být asi i poznat na oblečení,co?A to jsi teprve v polovině.A jak to hodnotí okolí? ;-) ;-)
Odpovedať
@fazulina díky fazuli :) no je to znát strašně moc, úplně na všem, minulý týden jsem si kupovala nové rifličky, ha, poslední jsem kupovala 33, teď 31, no krása, jeslti se mi podaří dostat zpátky na 29 kterou jsem nosila před 10 lety tak se asi zblázním radostí :) a okolí si taky všímá čím dál víc, přítel mě podporuje jak může, akorát občas mi třeba jen tak ze srany zamává topinkou s tatarákem pod nosem, ale já se držím zuby nehty :))) akorát mi říkal ať to nepřeženu, že kostlivce by doma nechtěl ;) a jak pokračuješ ty? daří se?
Odpovedať
:-) @dawnie1982 děkuji za zeptání. daří se mi taky úspěšně. :-) hlavně ty centimetry vypovídají nejvíc.v pase i přes boky to dělá úctihodných -10 cm a přes prsa -9 cm.Stehna nevím, jsem se neměřila v počátečním stavu.Ale co mě nejvíc povzbudilo jsou reakce okolí.Někteří si ode mě kopírují jídelníček a obdivují, že to zvládám. :-) :-) Manželova reakce je podobná jako tvého přítele :-). Naštěstí se mu taky nelíbí kostlivci. :-D :-D Jediné co kritizuje je úbytek cenťáků přes prsa :-)
Odpovedať
Dobrý deň dámy, pridávam sa k vám, som tu nová. 90dňovku som držala pred 3 rokmi a za 6 týždnov som prešla z veľkosti 46 na 38-40 (širší podvozok) no a po troch rokoch mám 46-48 a už sa nemožem na seba pozerat, kondička nula bodov, takže dnes druhý deň...skúšala som aj tento rok dietu, ale po týždni som to vzdala, len teraz nesmiem, svadba sa blíži závratnou rýchlosťou, nedovoľte mi prestať s diétou prosím :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@hasuliatko budeme ti všetky držať palce všetkými 10tymi aby sa ti to znovu úspešne podarilo...predtým si dala celkom úctihodné kilečká veľmi rýchlo zo seba dolu....vieme, že to dokážeš....ak môžem hovoriť za seba, viem aké je ťažké schudnú, ešte ťažšie je udržať si to...držím ti v oboch palce :-N :-N :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahoj Holky já jsem dneska 36 den a dnešní váha 65 kg, takže už 5 kiléček dole sport zatím jak mi to vychází ale snažím se ob den :-) takže super :-) Všem moc moc držím palce ať nepodléhají pokušení, výsledek opravdu stojí za to :-) Těším se na léto až si po letech dám dvoudílné plavečky :-D
Odpovedať
Ahojky holky sem tu nová a ráda bych se zeptala na tuhle diet je na to nějaký speciální jídelníček nebo jak se začíná a jak se jí apod.děkuji
Odpovedať
Profilova fotka
@mikollka ahoj, vitaj medzi nami :-)...táto diéta je rozdelená do 4. dní. 1. deň bielkovinový (mäso, vajíčka, ryby, mliečne výrobky) 2. škrobový (ryža, zemiaky, strukoviny) 3. uhľohydrátový (cestoviny, nekysnuté pečivo, praclíky, pizzové cesto) 4. vitamínový (ovocie, zelenina, šťavy, ovocné pretlaky, detské výživy) každý 29.deň je vodový link na stránku, kde najdeš do podrobna vysvetlený princíp: http://www.nova-90-dnova-rozlisovacia...
Odpovedať
@aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa moc dekuju hned na to mrknu..
Odpovedať
tak, tretí den a je to peklo...musím počkat dokedy sa stiahne žalúdok, a ten je veru riadny. viete dámy, ja som ten typ, ktorá má rada ovocie len v koláči a zeleninu len ak je príloha k masu a zemiakom. mna nikdy nikto nepresvedčí, že hlávkový šalát so semiačkami sa vyrovná černohoru so zemiakmi a tatarkou...týmto zdravím Dr.Bukovského :-)
Odpovedať
ahoj holky, tak jak se daří? Já mám dneska druhou vodu, bleeee, včera jsem se při vitamínech pěkně odbyla protože nebyl čas, a dneska mám hlad od božího rána :( no snad vydržím! akorát mě trochu štve, že nějaké dva týdny už jsem se nehla ani o deko :( tak doufám že se to ještě rozjede...
Odpovedať
Profilova fotka
@dawnie1982 len do toho!! ... pokračuj!!! ... ono to býva, že sa to aj na mesiac zastaví, ale garantujem ti, akonáhle sa to rozbehne, tak pôjdeš s váhou dolu z týždňa na týždeň :-)
Odpovedať
@aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa no jasně že vydržím :) ty jsi na kterém dni? nebo už jsi skončila? holky co vlastně hodláte dělat pak? jak budete jíst? mě tohle vyhovuje, protože fakt člověk přemýšlí co jí (i když někdy zhřeší, že), tak jsem si říkala že bych pokračovala v podobném režimu jen né tak striktně, třeba že si na špagety s omajdou strouhnu i sýr, atd.... co vy na to?
Odpovedať
@dawnie1982 ahojky :-) já jsem dneska 41 den a teda musím říct že mi to taky takhle vyhovuje a myslím že bych se chtěla podobně stravovat i pak i když se mě přítel ptý co si dáš na jídlo až to zkončíš tu dietu, tak jsem řekla že řízek :-D ale jak tak nad tím přemýšlím i by mi to přišlo škoda, když se takhle snažím a jde mi celkem hubnout si to zase pokazit nějakými smaženými jídly a bůčkem, i když to tak miluju ale zatím mi to teda nechybí a všichni to začali brát na vědomí že když někam jdeme na grilování nebo na oběd k rodičům beru so jídlo vlastní :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@dawnie1982 ja som po roku držania tejto diéty prešla na dukanovu diétu...z 90-dňovej som dala dole 20kg a kedže pol roka stojím na váhe, potrebuje to trošku zmenu režimu, tak som prešla na iný typ diéty, ale 90-dňová mi uplne vyhovovala... po skončení by som ti odporúčala i nadalej deliť potraviny, ked prehrešíš, nič sa nedeje, po dni "obžerstva" si jednoducho dáš vitamínový deň, za ním vodový a pokračuj dalej v delení, no nie tak striktne ako počas diéty :-)
Odpovedať
@chanellka tak jedním řízkem se určitě svět nezboří :) myslím že si ho pak někdy dám určitě taky :) a to grilvoačky ty já si vcelku užívám, buďto masisko se salátkem když jsou bílkoviny a když náhodou ne, tak jsou ideální namarinované žampiony nebo hlíva na grilu, když jsou škorby, tak zase brambora, grilvoat se dá snad úplně všechno...! Ufff, takový kuřecí steak se salátem coleslaw který si dělám! to jsou myšlenky při vodním dni! :):):)
Odpovedať
@aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa tak 20 kg to je krása, o tom si můžu nechat jen zdát, já mám dole 6-6,5 takže myslím že budu ráda když se dostanu na 10! jinak tak jak píšeš s tím pokračováním si myslím že to bude ideální, né tak striktní režim a prohřešky kompenzovat očistou :) to by mohlo fungovat! :)
Odpovedať
@dawnie1982 @aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Vaše úvahy se mi líbí ale asi to nejde praktiovat tak že se každý třetí den budu přejídat a pak budu mít vitamíny a vodu :-D můžu říct že jsem byla závislák na čokoládě než jsem začlala dělit měla jsem ji snad každý den aspoň kousíček a teď?? Uplně jsem ji vyřadila ze dne na den a nejen čokoládu ale i všechno sladké a vůbec mi to teď nechybí ale určitě to bude tou vyváženou stravou :-) já jsem teda zatím zhubla 5,9 kg ale myslím si že to je dobré já mám cíl 15 kilo tak snad to dokážu :-) a pak hlavě si váhu udržet :-)
Odpovedať
@chanellka tak to máš taky moc hezké výsledky :) moc gratuluju, jen tak dál :) já to mám v tomhle jednodušší, nemusím ani sladké ani čokoládu, co je pro mě spíš utrpení jsou sýry, a slané dobroty :( ale v bílkovinový den si třeba občas nějaký ten korbáčik slupnu :)
Odpovedať
@dawnie1982 to si myslím že není naškodu když není zauzený :-) sýry jsou super :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@chanellka budem ti držať palce, aby sa ti to podarilo...no možno som to zle definovala, pod tým "obžerstvom" sa dá pomyslieť na všetko, že :-) .... skôr som mala na mysli to, že ak si dám jeden deň sviečkovú na smotane s knedlíkmi a za tým dobrý koláč, na druhý deň si nainštalujem niečo oovela oovela diétnejšie :-)...no myslím si, že raz za týždeň sa stravovaci jedálniček môže trošku aj porušiť :-)...väčšinou je ťažké vydržať cez víkend...ak sa neukontrolujem, v pondelok som prevažne na vitamínoch :-)
Odpovedať
@aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa no já to stím hřešením myslela stejně a chanellka určitě taky ;) aaaaaaaaaaaa (nevím kolik tam těch áček máš :)) těch 20 kg jsi doufám nehubla až po svatbě? dívala jsem se na tvé fotky, a bylas krásná nevěsta, to za prvé a za druhé už bys bez 20 kg musela být průsvitná :)
Odpovedať
Profilova fotka
@dawnie1982 ááčok je tam požehnane :-N :-N , už dávno som písala adminovi aby mi nick zmenil na Ada12 - doteraz...nevadí...tých 20 kg som dala dole pol roka pred svadbou...ešte mám nejakú tú métu pred sebou, chcela by som dať dole aspoň 8 kg, aj ked to tak možno nevizerá, je z čoho zhadzovať :-)...po prvé: veľmi pekne ti ďakujem za lichôtku, týkajúcu sa peknej nevesty x-) x-) , po druhé: aspoooň raz v živote by som chcela byť priestivnáá :-N :-N ha ha
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?