Menu Forum

90 dňová diéta. Máte s ňou skúsenosti?

(sk & cz)
30. apr 2015  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
danielak.
Registrovala sa 11. augusta 2010 na beremese.cz. Pridala 207 príspevkov a 1 album. Má 1 priateľa.
  • Svadba bola 2. júla 2011
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
danielak.
Registrovala sa 11. augusta 2010 na beremese.cz. Pridala 207 príspevkov a 1 album. Má 1 priateľa.
  • Svadba bola 2. júla 2011
    Česká republika
 @petanevesta tak se muzem na vzajem motivovat pokud chces? aby to slo lepe... doma se mi pritel bude jen smat, tak at mam nejakou motivaci a nekoho kdo v tom jede semnou emoticonmohli bychom zacit zitra co? dneska to stahnut a procist si to, ja uz teda dneska jim stridme a chci zacit aspon 5 tydne cvicit, tak uvidime jak mi to pujde.
3. máj 2011 o 09:31  •  Svadba bola v júli 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
chanellka
Registrovala sa 27. decembra 2010 na beremese.cz. Pridala 445 príspevkov. Má 19 priateľov. Brno, okres Brno.
fotoportrét
fotoportrét
chanellka
Registrovala sa 27. decembra 2010 na beremese.cz. Pridala 445 príspevkov. Má 19 priateľov. Brno, okres Brno.
 @danielak. já myslím že to půjde, mě se taky přítel smál, říkal že to nevydržím uplně běžně jsem totiž praktikovala po obědě nebo po večeři něco sladkého, čkoládu nebo zmrzku, to bylo moje emoticon ale teď už držím 27 den a čkolády jsem se netknula a už na to nemám ani chuť emoticon No ale jak jsem psala dneska mě pochválil tak si myslím že už to je trošku vidět.... emoticon
3. máj 2011 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fazulina
Registrovala sa 10. marca 2011 na beremese.cz. Pridala 86 príspevkov.
fotoportrét
fotoportrét
fazulina
 ahoj holky, tak já mám za sebou dneska 50 den a dole mám 7 kileček.Sice taky stagnuju už asi duhý týden s váhou, ale co je ještě větší úspěch, tak jsou centimetry. Přes boky už mám dole 10cm a v pase taky. emoticon
Konečně obléknu kalhoty, které jsem nosila před 3 lety.Motivuje mě to pokračovat, ikdyž je pravda, že byly chvíle, kdy jsem to chtěla vzdát. emoticon Hlavně, když příjdou rodinné oslavy, velikonoce a podobné akce, chce to hodně pevnou vůli.
Děvčata držte se a mějte pevnou vůli. emoticon emoticon emoticon Držím palečky.
3. máj 2011 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
chanellka
fotoportrét
fotoportrét
chanellka
 @fazulina jéééé tak to je úctyhodné ty centimetry to je supééér emoticon moc moc gratuluju a těším se až se budu moct pochlubit alespoň s podobnými čísly emoticon
3. máj 2011 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
petanevesta (34 r.)
Registrovala sa 12. septembra 2010 na beremese.cz. Pridala 84 príspevkov a 1 album. Má 65 priateľov. Okres Praha.
  • Svadba bola 24. júna 2011
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
petanevesta (34 r.)
Registrovala sa 12. septembra 2010 na beremese.cz. Pridala 84 príspevkov a 1 album. Má 65 priateľov. Okres Praha.
  • Svadba bola 24. júna 2011
    Česká republika
 @danielak. Já plánuju začít v sobotu, protože jedeme čtvrtek - pátek s prací na teambuilding na Moravu a vím, že by hrozilo riziko, že to zkraje hned poruším, tak si to radši naplánuju na ten víkend emoticon Určitě ale budu ráda za podporu a naopak tobě budu držet též palečky - já ráda mlsám sladký a piju latté, ale fakt už musím něco dělat, nemůžu se na sebe dívat chjooo emoticon
3. máj 2011 o 10:52  •  Svadba bola v júni 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dawnie1982
Registrovala sa 17. marca 2011 na beremese.cz. Pridala 74 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
dawnie1982
  • Nevie kedy bude svadba
 ahoj holky, tak přidávám zase nějaké výsledky, třeba budou motivovat (mě teda určitě!) emoticon dneska jsem dokonce vytáhla i centimetr...
46. den - váha -6,5kg, prsa -8cm (pomoooooc!), pod prsama -5cm, v pase -9cm, boky -6cm a obvod stehna -3cm
6. máj 2011 o 06:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fazulina
fotoportrét
fotoportrét
fazulina
 @dawnie1982 gratuluji k dosaženým výsledkům.Krásná čísilka emoticon emoticon emoticon
To už musí být asi i poznat na oblečení,co?A to jsi teprve v polovině.A jak to hodnotí okolí?
emoticon emoticon
6. máj 2011 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dawnie1982
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
dawnie1982
  • Nevie kedy bude svadba
 @fazulina díky fazuli emoticon no je to znát strašně moc, úplně na všem, minulý týden jsem si kupovala nové rifličky, ha, poslední jsem kupovala 33, teď 31, no krása, jeslti se mi podaří dostat zpátky na 29 kterou jsem nosila před 10 lety tak se asi zblázním radostí emoticon a okolí si taky všímá čím dál víc, přítel mě podporuje jak může, akorát občas mi třeba jen tak ze srany zamává topinkou s tatarákem pod nosem, ale já se držím zuby nehty emoticon)) akorát mi říkal ať to nepřeženu, že kostlivce by doma nechtěl ;)
a jak pokračuješ ty? daří se?
6. máj 2011 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fazulina
fotoportrét
fotoportrét
fazulina
 emoticon @dawnie1982 děkuji za zeptání. daří se mi taky úspěšně. emoticon hlavně ty centimetry vypovídají nejvíc.v pase i přes boky to dělá úctihodných -10 cm a přes prsa -9 cm.Stehna nevím, jsem se neměřila v počátečním stavu.Ale co mě nejvíc povzbudilo jsou reakce okolí.Někteří si ode mě kopírují jídelníček a obdivují, že to zvládám. emoticon emoticon Manželova reakce je podobná jako tvého přítele emoticon. Naštěstí se mu taky nelíbí kostlivci. emoticon emoticon
Jediné co kritizuje je úbytek cenťáků přes prsa emoticon
6. máj 2011 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
hasuliatko
Registrovala sa 23. septembra 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 4 príspevky.
fotoportrét
fotoportrét
hasuliatko
 Dobrý deň dámy, pridávam sa k vám, som tu nová. 90dňovku som držala pred 3 rokmi a za 6 týždnov som prešla z veľkosti 46 na 38-40 (širší podvozok) no a po troch rokoch mám 46-48 a už sa nemožem na seba pozerat, kondička nula bodov, takže dnes druhý deň...skúšala som aj tento rok dietu, ale po týždni som to vzdala, len teraz nesmiem, svadba sa blíži závratnou rýchlosťou, nedovoľte mi prestať s diétou prosím emoticon
12. máj 2011 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
12
Registrovala sa 19. mája 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 261 príspevkov a 3 albumy. Má 26 priateľov. Okres Zlaté Moravce.
fotoportrét
fotoportrét
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
12
Registrovala sa 19. mája 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 261 príspevkov a 3 albumy. Má 26 priateľov. Okres Zlaté Moravce.
 @hasuliatko budeme ti všetky držať palce všetkými 10tymi aby sa ti to znovu úspešne podarilo...predtým si dala celkom úctihodné kilečká veľmi rýchlo zo seba dolu....vieme, že to dokážeš....ak môžem hovoriť za seba, viem aké je ťažké schudnú, ešte ťažšie je udržať si to...držím ti v oboch palce emoticon emoticon emoticon
12. máj 2011 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
chanellka
fotoportrét
fotoportrét
chanellka
 Ahoj Holky já jsem dneska 36 den a dnešní váha 65 kg, takže už 5 kiléček dole sport zatím jak mi to vychází ale snažím se ob den emoticon takže super emoticon Všem moc moc držím palce ať nepodléhají pokušení, výsledek opravdu stojí za to emoticon Těším se na léto až si po letech dám dvoudílné plavečky emoticon
12. máj 2011 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mikollka (32 r.)
Registrovala sa 12. novembra 2010 na beremese.cz. Pridala 38 príspevkov a 3 albumy. Má 9 priateľov. Okres Hodonín.
  • Svadba bola 27. augusta 2011
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
mikollka (32 r.)
Registrovala sa 12. novembra 2010 na beremese.cz. Pridala 38 príspevkov a 3 albumy. Má 9 priateľov. Okres Hodonín.
    Česká republika
 Ahojky holky sem tu nová a ráda bych se zeptala na tuhle diet je na to nějaký speciální jídelníček nebo jak se začíná a jak se jí apod.děkuji
12. máj 2011 o 14:06  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
12
fotoportrét
fotoportrét
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
12
 @mikollka ahoj, vitaj medzi nami emoticon...táto diéta je rozdelená do 4. dní.
1. deň bielkovinový (mäso, vajíčka, ryby, mliečne výrobky)
2. škrobový (ryža, zemiaky, strukoviny)
3. uhľohydrátový (cestoviny, nekysnuté pečivo, praclíky, pizzové cesto)
4. vitamínový (ovocie, zelenina, šťavy, ovocné pretlaky, detské výživy)
každý 29.deň je vodový
link na stránku, kde najdeš do podrobna vysvetlený princíp: http://www.nova-90-dnova-rozlisovacia-dieta.php5.sk/
12. máj 2011 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mikollka (32 r.)
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
mikollka (32 r.)
    Česká republika
 @aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa moc dekuju hned na to mrknu..
12. máj 2011 o 14:26  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
hasuliatko
fotoportrét
fotoportrét
hasuliatko
 tak, tretí den a je to peklo...musím počkat dokedy sa stiahne žalúdok, a ten je veru riadny. viete dámy, ja som ten typ, ktorá má rada ovocie len v koláči a zeleninu len ak je príloha k masu a zemiakom. mna nikdy nikto nepresvedčí, že hlávkový šalát so semiačkami sa vyrovná černohoru so zemiakmi a tatarkou...týmto zdravím Dr.Bukovského emoticon
13. máj 2011 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dawnie1982
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
dawnie1982
  • Nevie kedy bude svadba
 ahoj holky, tak jak se daří? Já mám dneska druhou vodu, bleeee, včera jsem se při vitamínech pěkně odbyla protože nebyl čas, a dneska mám hlad od božího rána :( no snad vydržím!
akorát mě trochu štve, že nějaké dva týdny už jsem se nehla ani o deko :( tak doufám že se to ještě rozjede...
17. máj 2011 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
12
fotoportrét
fotoportrét
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
12
 @dawnie1982 len do toho!! ... pokračuj!!! ... ono to býva, že sa to aj na mesiac zastaví, ale garantujem ti, akonáhle sa to rozbehne, tak pôjdeš s váhou dolu z týždňa na týždeň emoticon
17. máj 2011 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dawnie1982
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
dawnie1982
  • Nevie kedy bude svadba
 @aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa no jasně že vydržím emoticon ty jsi na kterém dni? nebo už jsi skončila?
holky co vlastně hodláte dělat pak? jak budete jíst? mě tohle vyhovuje, protože fakt člověk přemýšlí co jí (i když někdy zhřeší, že), tak jsem si říkala že bych pokračovala v podobném režimu jen né tak striktně, třeba že si na špagety s omajdou strouhnu i sýr, atd....
co vy na to?
17. máj 2011 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
chanellka
fotoportrét
fotoportrét
chanellka
 @dawnie1982 ahojky emoticon já jsem dneska 41 den a teda musím říct že mi to taky takhle vyhovuje a myslím že bych se chtěla podobně stravovat i pak i když se mě přítel ptý co si dáš na jídlo až to zkončíš tu dietu, tak jsem řekla že řízek emoticon ale jak tak nad tím přemýšlím i by mi to přišlo škoda, když se takhle snažím a jde mi celkem hubnout si to zase pokazit nějakými smaženými jídly a bůčkem, i když to tak miluju ale zatím mi to teda nechybí a všichni to začali brát na vědomí že když někam jdeme na grilování nebo na oběd k rodičům beru so jídlo vlastní emoticon
17. máj 2011 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
12
fotoportrét
fotoportrét
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
12
 @dawnie1982 ja som po roku držania tejto diéty prešla na dukanovu diétu...z 90-dňovej som dala dole 20kg a kedže pol roka stojím na váhe, potrebuje to trošku zmenu režimu, tak som prešla na iný typ diéty, ale 90-dňová mi uplne vyhovovala...
po skončení by som ti odporúčala i nadalej deliť potraviny, ked prehrešíš, nič sa nedeje, po dni "obžerstva" si jednoducho dáš vitamínový deň, za ním vodový a pokračuj dalej v delení, no nie tak striktne ako počas diéty emoticon
17. máj 2011 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dawnie1982
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
dawnie1982
  • Nevie kedy bude svadba
 @chanellka tak jedním řízkem se určitě svět nezboří emoticon myslím že si ho pak někdy dám určitě taky emoticon a to grilvoačky ty já si vcelku užívám, buďto masisko se salátkem když jsou bílkoviny a když náhodou ne, tak jsou ideální namarinované žampiony nebo hlíva na grilu, když jsou škorby, tak zase brambora, grilvoat se dá snad úplně všechno...! Ufff, takový kuřecí steak se salátem coleslaw který si dělám! to jsou myšlenky při vodním dni! emoticonemoticonemoticon
17. máj 2011 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dawnie1982
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
dawnie1982
  • Nevie kedy bude svadba
 @aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa tak 20 kg to je krása, o tom si můžu nechat jen zdát, já mám dole 6-6,5 takže myslím že budu ráda když se dostanu na 10!
jinak tak jak píšeš s tím pokračováním si myslím že to bude ideální, né tak striktní režim a prohřešky kompenzovat očistou emoticon to by mohlo fungovat! emoticon
17. máj 2011 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
chanellka
fotoportrét
fotoportrét
chanellka
 @dawnie1982
@aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Vaše úvahy se mi líbí ale asi to nejde praktiovat tak že se každý třetí den budu přejídat a pak budu mít vitamíny a vodu emoticon můžu říct že jsem byla závislák na čokoládě než jsem začlala dělit měla jsem ji snad každý den aspoň kousíček a teď?? Uplně jsem ji vyřadila ze dne na den a nejen čokoládu ale i všechno sladké a vůbec mi to teď nechybí ale určitě to bude tou vyváženou stravou emoticon já jsem teda zatím zhubla 5,9 kg ale myslím si že to je dobré já mám cíl 15 kilo tak snad to dokážu emoticon a pak hlavě si váhu udržet emoticon
17. máj 2011 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dawnie1982
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
dawnie1982
  • Nevie kedy bude svadba
 @chanellka tak to máš taky moc hezké výsledky emoticon moc gratuluju, jen tak dál emoticon
já to mám v tomhle jednodušší, nemusím ani sladké ani čokoládu, co je pro mě spíš utrpení jsou sýry, a slané dobroty :( ale v bílkovinový den si třeba občas nějaký ten korbáčik slupnu emoticon
17. máj 2011 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
chanellka
fotoportrét
fotoportrét
chanellka
 @dawnie1982 to si myslím že není naškodu když není zauzený emoticon sýry jsou super emoticon
17. máj 2011 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
12
fotoportrét
fotoportrét
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
12
 @chanellka budem ti držať palce, aby sa ti to podarilo...no možno som to zle definovala, pod tým "obžerstvom" sa dá pomyslieť na všetko, že emoticon .... skôr som mala na mysli to, že ak si dám jeden deň sviečkovú na smotane s knedlíkmi a za tým dobrý koláč, na druhý deň si nainštalujem niečo oovela oovela diétnejšie emoticon...no myslím si, že raz za týždeň sa stravovaci jedálniček môže trošku aj porušiť emoticon...väčšinou je ťažké vydržať cez víkend...ak sa neukontrolujem, v pondelok som prevažne na vitamínoch emoticon
17. máj 2011 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dawnie1982
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
dawnie1982
  • Nevie kedy bude svadba
 @aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa no já to stím hřešením myslela stejně a chanellka určitě taky ;)
aaaaaaaaaaaa (nevím kolik tam těch áček máš emoticon) těch 20 kg jsi doufám nehubla až po svatbě? dívala jsem se na tvé fotky, a bylas krásná nevěsta, to za prvé a za druhé už bys bez 20 kg musela být průsvitná emoticon
17. máj 2011 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
12
fotoportrét
fotoportrét
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
12
 @dawnie1982 ááčok je tam požehnane emoticon emoticon , už dávno som písala adminovi aby mi nick zmenil na Ada12 - doteraz...nevadí...tých 20 kg som dala dole pol roka pred svadbou...ešte mám nejakú tú métu pred sebou, chcela by som dať dole aspoň 8 kg, aj ked to tak možno nevizerá, je z čoho zhadzovať emoticon...po prvé: veľmi pekne ti ďakujem za lichôtku, týkajúcu sa peknej nevesty emoticon emoticon , po druhé: aspoooň raz v živote by som chcela byť priestivnáá emoticon emoticon ha ha
17. máj 2011 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dawnie1982
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
dawnie1982
  • Nevie kedy bude svadba
 ahoj holky, tak jsem opět zde, přeživší druhou vodu! tak vzhůru do třetího měsíce. Denska jsem byla ráno ještě na odběrech na hematologii (bez jídla a pití) a málem jsem tam sebou sekla - zachránila mě až půllitrovka kofoly - dieta nedieta emoticon))
18. máj 2011 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš