90 dňová diéta. Máte s ňou skúsenosti?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte uz asi otrepana tema ale predsa. potrebovala by som zhodit takych 10kg ale ide to moc tazko. uz len preto ze pracujem v zahranici v McDonalde takze vsetko zakazane mam stale podnosom a free. kamoska mi poradila 90dnovu rozlisovaciu dietu. ze s nou zchudla viac ako 10kg. no neviem ci ozaj tak zchudla bo sme sa uz 2roky nevideli a len si piseme. ma s nou daktora z vas skusenosti. viete poratit dake typi ohladom tejto diety? vraj sa tam moze aj sladke. jo a poznate aj dake dobre cviky na brusko? som cerstvo zasnubena. este presne nemama termin svadby ale cas bezi rychlo a ja chcem byt krasna v ten den ako kazda jedna. a okrem toho je tu zas leto diky moc
Odpovedať
@evly Ahojky.Taky mám dneska vitamínky. ;-) Už mi to nedělá žádný problém, jako tomu bylo ze začátku.Nejím teda jen ovoce, ale střídám to i se zeleninkou.Jinak já už mám dneska 37 den a připadne mi, že to hrozně rychle uteklo.Za chviličku budu v půlce.Jinak mám dole pořád stejně, těch 6 kileček.Snad se to posune ještě dolů.Potřebovala bych ještě těch 8 kg, abych byla spokojená.Taky se trochu hýbu.Už se konečně umoudřilo počasíčko, tak jsem vytáhla kolo a plánuju ještě koupit kolečkové brusle. :-p
Odpovedať
@fazulina tak to jsi šikovná fazuli, za měsíc a kousek 6 kg :) jen tak dál... já se furt nemůžu dostat na 5! pořád -4,5 -4,8, ale tak doufám že se to zase nastartuje a úbytek se bude zvětšovat a já zmenšovat :) v pondělí jsem měla první vodu, a dá se to zvládnout, neďobla jsem vůbec do ničeho, jen čaje jsem si vařila :)
Odpovedať
@dawnie1982 děkuji ti za podporu. :-) zrovna jsem si dneska na tebe myslela.hlavně na to jak jsi zvládla vodu.ale jak sleduju, tak taky bez problémů.super!!! ;-) a neboj se, že to nepůjde.já taky vždycky i víc jak týden stojím s váhou, a pak najednou šup a ze dne na den kilečko dole.u sebe mám vysledované, že mi opravdu pomáhá ten pohyb.jak se přestanu hýbat, tak se nechce hnout ani váha, mrška jedna.včera jsem najezdila na kole takových 30 kiláků. :-p ale ty taky chodíš na tu zumbu, pokud si dobře pamatuju, že jo?
Odpovedať
Ahoj Holky :-) dneska 14. den a sacharidy cítím se skvěle a přeji všem krásný den :-)
Odpovedať
@fazulina jj, zumba to je moje, nedávno jsme začali i se zumba toningem (zumba s činkama - super!), akorát že minulý týden už jsem nebyla protože jsem jela na tu služebku, a vrátila jsem se z ní tak úžasně nachcípanaá, že jsem místo zumby dneska musela na ORL :(( snad se to brzo spraví a příští týden už půjdu zase vrtět. A co ty? jak se ti zumba líbíla, když jsi ji nedávno zkoušela?
Odpovedať
@dawnie1982 no já jsem to vyzkoušela jen jednou, ale připadala jsem si jak kača v čepici. :-D holky už to mají většinou zmáknuté, takže jim to nedělá problém.to ty už určitě taky. chtěla bych se to naučit, ale asi úplně od prvních kroků.zjistila jsem, že ji u nás cvičí vedle v dědince, tak zkusím ještě zajít tam.navíc by tam nemělo být tolik ženských. Jinak ti přeju ať se brzy uzdravíš. :-) @chanellka taky ti přeji krásný sluníčkový den.I všem ostatním holčinám. Hrozně to letí.Teprve jsi začínala a už 14. den :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, nemůžu 90 denní dietu nikde najit, mohly by jste mi poradit, kde ji najdu nebo mě ji napsat? Děkuji :-)
Odpovedať
@pettullaa Stáhni si ji z " ulozto.cz " . :-)
Odpovedať
Tak holky já dneska 16. den. Váhá kolísá směrem dolů, to je fakt, ale jednou je to o dvě kila méně, jenou jen o jedno kilo méně, tak jsem zvědavá, jestli se to pohne :-S
Odpovedať
@linee už dva roky mám rovnakú váhu:)
Odpovedať
ahoj holky, tak se mi při 33. dni konečně podařilo dostat přes hranici -5kg, jupíííí :) jen tak dál.... velikonoc se ani moc nebojím, mám přesně naplánované co budu jíst, a když jsem dnes ráno viděla to pozitivní číslo, tak jsme si fakt jistá že to zvládnu :) přeju vám všem hezké svátky holčiny, a kilům zmar! :)
Odpovedať
Profilova fotka
holky, tak odedneška v tom jedu s váma ;-) . No jsem zvědavá, jak to vydržim. Doufám, že stihnu něco zhubnout, svátbu máme 4. června... :-S . Jak vy jste viděli brzo na sobě nějaké výsledky??
Odpovedať
Článok sa načítava...
@kacen84 Ahojky, také dnes začínám. Jdeš podle knížky nebo podle sebe?
Odpovedať
Profilova fotka
jdu podle toho, jak to má být...Tak doufejme, že to vyjde :-p . Zatím hlad nemám... A ty??
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj ... ja som tiež začala dnes .... a hlad mám poriadky, v chladničke zákusky z Veľkej Noci, ale odolávam :-D akurát sa chystám na indoor cycling, tak keď sa vrátim, tak dúfam, že nespravím nálet na chladničku ... veľa zdaru všetkým :-)
Odpovedať
@kacen84 No, já také, knihu mám spíše pro inspiraci, ale dny dodržuji. Dnešek ok. Snažím se ale nejíst to stejné na oběd a na večeři. Dnes jsem si dala větší jogurt a přemýšlím, co na zítra. Hlad ok. Pro mě jsou nejhorší první dva týdny - člověk má pořád na něco (jiného) chuť, pak je to ok. Důležité je hodně pít. Chtěla bych zhubnout tak 10 kilo.
Odpovedať
@samsarka Já první dva týdny zatím bez většího sportu, než si tělo zvykne na dietu. pak bych hledala samé výmluvy:)
Odpovedať
Tak ja mam obidve knihy o tejto diete a mozem povedat z vlastnej skusenosti, pretoze som ju vyskusala......na prvy krat som vydrzala asi par dni :D no neskor som skusila zase a to mi vydrzalo asi tak mesiac. Co ma odradilo??? Zacali mi tak vypadavat vlasy, ze som skoro az plakala, kazdy vecer som mala hreben nenormalne plny vlasov ..... a neschudla som ani kilo.....takze asi takto...
Odpovedať
Profilova fotka
@linee No já měla dnes k obědu lososa a večer mě čeká to samý. Ale neva, miluju totiž lososa :-D Ale taky bych jedla nejradši něco jinýho, mám spíš chutě. Ale doufám, že vydržim. Jsem zvědavá, kdy budou vidět první výsledky. Nechci se vážit, vždycky to poznám na džínách. Já bych chtěla zhubnout tak 5 kilo. Ale nevim, nevim kolik se dá za měsíc stihnout... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak se připojuji do diskuze...nemáte některá zkušenosti z krabičkové diety? Mám ji tet asi 10 dnů..jde to docela rychle..váha klesla o 3kg... :-)
Odpovedať
@kacen84 Ja myslim, ze tech 5-6 mesicne urcite. Ale zavisi na vaze, na ktere zacinas...Za 3 mesice 5 kg das urcite! jinak doporucuji urcite vydrzet! Ma zkusenost je ta, ze kdyz jsem vydrzela treba jenom mesic a pul, nabrala jsem zpet. Chce to opravdu vydrzet ty 3 mesice, aby si telo zvyklo na jiny metabolismus. Takze VYDRZIME!:)
Odpovedať
Profilova fotka
@kacen84 taky jsem jedla lososa a dostala jsem pak kartáč od výživového poradce, že to je jedna z nejtučnějších ryb, že maximálně jednou za čas za odměnu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak holky, dnes držím dietu třetí den a už mi jsou větší džíny. Jde to teda hodně rychle. To jsem vůbec nevěřila, že to bude takhle ;-) . Ale první den byl nejhorší, večer mě přepad pěknej hlad :-N , ale teď už je to v pohodě... Zítra mě čekaj vitamíny, to si myslim, že nedam ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
nooo ja dietu ako taku ani nedrzim. nie 90 dnovu. spravila som akurat to ze 1) kazdy den pohyb (kedze v praci sedim na riti takmer cely den)- bud beh, fitko, aerobic, stretching, stacionarny bike pri telke..hocico..min. hodinu. vikendy skor relaxujem:) 2) do obedu ovocko, od obeda uz ziadne ovocko, skor salat, ryby, alebo maso a salat - delena strava podla moznosti.ak sa den neda, nezabijem sa :) 3) cukor som vyradila - ziadne dobroty, cukor do kavy nie - je dost cukru v ovoci...akurat. cez vikend pripadne kava a zakusok - pohoda :) 4) pravidelne pit vodu - cistu alebo mineralku, neochutenu sladidlami ked som hladna, dam si jogurt alebo chrumem mrkvu alebo nieco light. a ono to funguje ;-) no a ano, chcem zhodit cca 5 kg ale ked nezhodim neporazi ma tiez :)
Odpovedať
Ahoj Holky :-) tak hlásím první úspěchy 27. den 4kg dole a dnes mi muj budoucí mažel ráno řekl ty jsi tak krásná, tak štíhlá x-) jen mě to nevnadilo v tom, že jsem na dobré cestě, ve čtvrtek mě čeká první voda, tak jsem zvědavá, doufám, že to zvládnu :-)
Odpovedať
@chanellka tak to moc gratuluju, když člověk vidí ty pokroky, tak ho to vždycky nakopne. Já už jsem asi týden bez posunu, ale věřím že se to ještě rozjede, jsem teprve na 43. dni :)
Odpovedať
ahoj, holky, vcera to bylo presne dva mesice do nasi svatby, a ja se citim hrozne. nemohli by jste mi pomoci, kdyz tu tak procitam uspechy teto diety rada bych ji zkusila taky. potrebuji zhubnout aspon 10kg myslite si ze je to realne? jak tato dieta funguje? nejaky program? moc dekuji
Odpovedať
@danielak. Myslím, že je reálné zhubnutí , tak kolem 0,5 kg/ týdně. Neměla bys pak problém se šatami, předpokládám , že už nějaké máš ( vlastní nebo půjčené ).Tuhle dietu si stáhni na wewewe.ulozto. cezet. :-)
Odpovedať
@radkaja Moc dekuji :-), no jsou korzetove a nejake misto ke stahnuti sem tam jeste mela :-), citim se ted hrozne, nebyla jsem nikdy na tuto vahu zvykla a je to cim dal horsi :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@danielak. Ahojky, u mě je to to samé, mám nejvyšší váhu, co jsem kdy měla a to zrovna te´d, když se mám vdávat. Už mám necelá dva měsíce do svatby a chytá mě čím dál větší depka, jestli se sebou aspoň trošku stihnu něco udělat :( Kolikrát si dělám srandu, proč mě přítel nepožádal taky před 4 lety, když jsem měla o 15 kilo míň :-) Myslím, že si tu 90 denní dietu taky stáhnu a prubnu to. Jak se říká - tonoucí se stábla chytá :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?