Menu Forum

90 dňová diéta. Máte s ňou skúsenosti?

(sk & cz)
30. apr 2015  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
fazulina
Registrovala sa 10. marca 2011 na beremese.cz. Pridala 86 príspevkov.
fotoportrét
fotoportrét
fazulina
 @michelle.ts taky si dovolím s tebou nesouhlasit.není pravda, že tuto dietu nikdy nikdo nedotáhl do konce.Zkus si přečíst toto fórum od začátku.
A taky se připojuji k názoru hanky, že i s touto dietou stravovat v jídelně nebo restauracích.Já si taky ne vždy stihnu připravit něco doma, potom zvolím v restauraci některou variantu podle toho jaký mám den.Například dneska na bílkovinný den jsem měla zeleninový salát s tuňákem, a dala jsem si ho v pizzerii. emoticon
Podle mě si vždycky v restauraci vybereš!!! Aspoň já si teda vyberu. emoticon
Možná se ti zdá, že jsme do toho zapálené až moc, ale o tom to asi je. Jinak by to člověk asi do toho konce opravdu nedotáhl.A já jsem přesvědčená, že já teda těch 90 dní dám. A určitě se ke mně přidájí i ostatní děvčata, která se tu snaží. emoticon emoticon emoticon
12. apr 2011 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
chanellka
Registrovala sa 27. decembra 2010 na beremese.cz. Pridala 445 príspevkov. Má 19 priateľov. Brno, okres Brno.
fotoportrét
fotoportrét
chanellka
Registrovala sa 27. decembra 2010 na beremese.cz. Pridala 445 príspevkov. Má 19 priateľov. Brno, okres Brno.
 @fazulina já musím říc že já se v práci musím stravovat jen po restauracích, tedy pokud chci teplé jídlo k obědu emoticon sice držím teprve 7. den ale jde to emoticon V tom bych viděla ten nejmenší problém emoticon
12. apr 2011 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
linee (33 r.)
Registrovala sa 9. júla 2009 na beremese.cz. Pridala 474 príspevkov. Má 9 priateľov. Okres Mělník.
  • Svadba bola 14. augusta 2010
fotoportrét
fotoportrét
linee (33 r.)
Registrovala sa 9. júla 2009 na beremese.cz. Pridala 474 príspevkov. Má 9 priateľov. Okres Mělník.
 @chanellka Velka gratulace! To bych asi nedala emoticon
12. apr 2011 o 16:34  •  Svadba bola v auguste 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
linee (33 r.)
fotoportrét
fotoportrét
linee (33 r.)
 @baracudas Jj, je to tak, ale ovoce, zelenina (vyjma ovocneho dne) by mela byt pouze v pripade, ze mas velky hlad. Jinak doporucuji dodrzet 3x denne (+ potrebne odstupy mezi obedem a veceri)
12. apr 2011 o 16:36  •  Svadba bola v auguste 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
linee (33 r.)
fotoportrét
fotoportrét
linee (33 r.)
 @hanka_april No, taky jsem cetla nejake holky, ktere ziji tuto dietu jako zivotni styl...obcas co jsem cetla, holky nabrali nejaka kila zpet, ale nasly se i takove, ktere si to drzi a presli na normalni stravu. Z diskuzi i nekde jinde jsem docetla, ze je dulezite opravdu poctive vydrzet tech 90 dni. To je obdobi, za ktere prejde organizmus na jiny metabolismus. Kdybychom to skoncili driv, tak je to pry pro telo jenom "obycejna" dieta a pri prechodu na normalni stravu si telo zacne delat zasoby. Po tech 90 dnech je to ale trochu jine, telo nabehne na novy metabolismus a vsechno je v pohode. Dulezite ale jako vzdy - potreba dodrzovat rovnovahu mezi energii prijmu a vydaju.
Jinak moje osobni zkusenost - vyplati se vydrzet. Dvakrat jsem ukoncila dietu driv a nabrala jsem nejen zpet, ale i neco "navic". Takze ted chci tech 90 dni vydrzet. Prvni dva tydny jsou tezke a citim se hrozne unavena.
12. apr 2011 o 16:44  •  Svadba bola v auguste 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
linee (33 r.)
fotoportrét
fotoportrét
linee (33 r.)
 @michelle.ts souhlasim s fazulinou. Vybrat si opravdu vyberes. A jak pise i fazulina, je tady par lidi nebo co znaji a vydrzeli do konce (a zhubli moc hezky). Ja myslim, ze u kazde diety si musis nejdriv zvyknout - telo si musi zvyknout na zmeny. Co se tyce vykyvu plus minus kilo, myslim, ze je to u kazde diety normalni.
No a ke snizenym porciim - moc se k teto "diete" nepriklanim. Zastavam nazor, ze se snizenou, kor polovicny obvyklou davkou telo jenom vysokujete a pak ma pocit, ze polovicni porce se rovna hladovka. Misto hubnuti pak bude jenom ukladat tuk na horsi casy. Nasledkem bude take zvysena unava a koncentrace.
90-denni je fajn, protoze telo dostane v prubehu tydne vsechny latky, ktere potrebuje. Nemyslim si, ze tyden diety ovlivni chudokrevnost. Je to prilis kratky cas, aby se to takto projevilo. Duvod musi byt trochu vzdalenejsi. Naopak, i z diskusi se doctete, ze tento zpusob stravovani upravuje lekarske vysledky (treba pecen nebo cukrovku).
12. apr 2011 o 17:16  •  Svadba bola v auguste 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
hanka_april (33 r.)
Registrovala sa 24. septembra 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 1453 príspevkov. Má 106 priateľov. Okres Trnava.
  • Svadba bola 26. apríla 2008
    okres Trnava
fotoportrét
fotoportrét
hanka_april (33 r.)
Registrovala sa 24. septembra 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 1453 príspevkov. Má 106 priateľov. Okres Trnava.
    okres Trnava
 ja som mala vcera na veceru jeden zemiak pokrajany na mesiaciky, upeceny v trube a bola som prejedena, telo si zvykne emoticon
12. apr 2011 o 19:04  •  Svadba bola v apríli 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
hanka_april (33 r.)
    okres Trnava
fotoportrét
fotoportrét
hanka_april (33 r.)
    okres Trnava
 @baracudas a ides dole? ak ano, tak je to v poho...mne tiez vyjde vecerat 2x....lebo ja chodim spavat tak o 23,00-polnoc, takze keby som sa najedla o 4-tej, tak umrem :-P jem o 4tej nieco male v praci a potom o 6-7 este nieco male doma....a vaha ide dole aj tak, tak sa nestresujem, t berem ako zaklad, nestresovat sa jedlom emoticon
12. apr 2011 o 20:18  •  Svadba bola v apríli 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
baracudas
Registrovala sa 3. septembra 2010 na beremese.cz. Pridala 355 príspevkov. Má 8 priateľov. Okres Ostrava.
fotoportrét
fotoportrét
baracudas
Registrovala sa 3. septembra 2010 na beremese.cz. Pridala 355 príspevkov. Má 8 priateľov. Okres Ostrava.
 @hanka_april Já mám taky pocit, že mi stačí už menší porce, ale s jedním bramborem bych teda umřela, zas až tak si moje tělo nezvyklo emoticon Největší problém mi dělá vydržet od oběda do večeře, to vždycky něco zobnu emoticon
12. apr 2011 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
baracudas
fotoportrét
fotoportrét
baracudas
 @hanka_april jojo idu dolů emoticon Sice pomaaaaalu, ale rychle by to nebylo dobré /to by bylo hned zpátky/. Dneska je to......osmý den a dole mám 1,5 kg. Taky chodím spát později, takže poslední jídlo dlabu tak kolem sedmé večer, abych vydržela emoticon
12. apr 2011 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
cherie77
Registrovala sa 15. apríla 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 2 príspevky. Bratislava, okres Bratislava.
  • Svadba bola 2. septembra 2011
    Budapest, Maďarsko
fotoportrét
fotoportrét
cherie77
Registrovala sa 15. apríla 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 2 príspevky. Bratislava, okres Bratislava.
  • Svadba bola 2. septembra 2011
    Budapest, Maďarsko
 Ahojte baby, som tu nova, mohli by ste mi tu dietu poslat do IP? dakujem
12. apr 2011 o 22:30  •  Svadba bola v septembri 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
hanka_april (33 r.)
    okres Trnava
fotoportrét
fotoportrét
hanka_april (33 r.)
    okres Trnava
 @baracudas tak to je super, ja som isla podobne emoticon emoticon

Baby, dnes po x rokoch prvykrat 59,9!!!!!! emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon hned mam krajsi den emoticon a to mam pred sebou dnes ovocny a zajtra vodny, tak to pojde este emoticon

drzim vam palce a pekny den vsetkym emoticon
13. apr 2011 o 07:03  •  Svadba bola v apríli 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fazulina
fotoportrét
fotoportrét
fazulina
 ahojky holky. emoticon Sdílím s váma radost za ty shozená kilečka.Je dobře vidět za svým úsilím ten úspěch.
Já už jsem vyzkoušela mnoho diet, ale nikdy jsme nevydržela.Naposledy to byl Herbalife.Někdo s tímto přípravkem zhubne, to věřím, ale já jsem z toho měla šílené křeče v žaludku a střevech, že po asi 14 dnech jsem s tím sekla. Můj názor je takový, že na každého funguje něco jiného.
Rozhodně je to vždycky o tom myšlení.Když si budu říkat, že stejně nikdy nezhubnu a nedokážu to, tak asi opravdu můžu dělat co chci, ale kila dolů nepůjdou. emoticon
Taky je to o tom příjmu kalorií.Je jasné, že když budu mít větší příjem,než výdej, tak to zákonitě nepůjde.
Já jsem se v této dietce našla.Je to i tím, že přesně vím, co kdy můžu a co nemůžu.Můžu použít jídelníček z knížky, a pod.U jiných diet to vždycky ztroskotalo tím, že jsem nevěděla co jíst, co nejíst, a v podstatě jsem se vždycky vrátila zpátky k normální stravě.
13. apr 2011 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
chanellka
fotoportrét
fotoportrét
chanellka
 Ahoj holky, dnes ráno jsem si byla nechat změřit tělesný tuk, moje tělo obsahuje 24 kilo tuku emoticon což je hrůza, taky podle BMI mám nadváhu a do ideální váhy mi zbývá zhodit 16kilo emoticon No ale je zajímavé že takto odstrašující číla mě dokázila nakopnout ještě víc k tomu že to dokážu!!!!!!! emoticon
13. apr 2011 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fazulina
fotoportrét
fotoportrét
fazulina
 @chanellka to zvládneš. emoticon emoticon Ještě před měsícem jsem měla téměř stejná čísla, ale jde to pomalinku dolů. emoticon
Máš tady naši podporu. emoticon
13. apr 2011 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
chanellka
fotoportrét
fotoportrét
chanellka
 @fazulina jj tohle je super ta podpora tady ve vás holky, jak tu čtu jak jdou kila pomalinku dolů tak mě to těší stejně jako vas a doufám že mi to tak taky půjde emoticon
13. apr 2011 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
hanka_april (33 r.)
    okres Trnava
fotoportrét
fotoportrét
hanka_april (33 r.)
    okres Trnava
 @chanellka drzim palce
a suhlasim s fazulinou, super, je ze sa mozem napratat hocikolko, ale viem coho emoticon takze sa necitim tak obmedzene emoticon ja mam BMI priemerne-normalna vaha, takze väcsinou mi uz nijaka dieta nezaberala, lebo posledne kila idu najhorsie dole, uz ani cvicenie nezaberalo a pri tejto nie som hladna a idem dolu emoticon

zajtra vodnik emoticon emoticon emoticon uz vidim ten tah, jak budem v piatok porusovat jedna radost emoticon emoticon
13. apr 2011 o 15:14  •  Svadba bola v apríli 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dagmarl
Registrovala sa 15. apríla 2011 na beremese.cz. Pridala 6 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
dagmarl
Registrovala sa 15. apríla 2011 na beremese.cz. Pridala 6 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
 Ahojky ,odporúčam: ráno si dat pohár vlažnej vody s citronom ,potom sa najest: jogurt v tom jeden banán nakrájaný. Zásadne vylúčit pečivo ..a naučit sa jest zeleninu so syrom/ako špský šalát/.jedz to aspon 4 x na deň.Ver mi ,že ak aspon jeden mesiac vydržíš tak pojdeš s kilami riadne dole!!!
16. apr 2011 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dawnie1982
Registrovala sa 17. marca 2011 na beremese.cz. Pridala 74 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
dawnie1982
Registrovala sa 17. marca 2011 na beremese.cz. Pridala 74 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
 ahoj holky, tak jsem zpátky na příjmu, a moc mě těší, že jsem za 4 dny na služebce, několika obchodních večeřích o třech chodech, nabrala pouze 40 dkg emoticon Včera už byly zase pěkně UH, dneska ovocíčko a zítra první voda, tak držte palce!
emoticon
17. apr 2011 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
chanellka
fotoportrét
fotoportrét
chanellka
 Ahojky Holky tak já se musím taky pochválit mám za sebou 12 dní a dole 3 kila emoticon myslím že to je dobrý začátek emoticon
18. apr 2011 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
oskvarka
4
Registrovala sa 13. apríla 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 1211 príspevkov. Má 23 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
oskvarka
4
Registrovala sa 13. apríla 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 1211 príspevkov. Má 23 priateľov.
 Ja to mam celkom jednoduche .. nemusim mat ani rezim.. este len tyzden pripravujeme svadbu a ja z toho ani nespim ani nejem.. po tyzdne som zapla opasok o dve dierky menej... radsej sa ani nevazim.. uz mi aj zasnubny prsten zacina padat... emoticon
18. apr 2011 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
natalia_mia
Registrovala sa 15. decembra 2010 na beremese.cz. Pridala 6 príspevkov. Má 3 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
natalia_mia
Registrovala sa 15. decembra 2010 na beremese.cz. Pridala 6 príspevkov. Má 3 priateľov.
 @chanellka a jakpakže se drží tato dietka? emoticon emoticon
18. apr 2011 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
chanellka
fotoportrét
fotoportrét
chanellka
 @natalia_mia poslal jsem návod do IP emoticon
18. apr 2011 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
natalia_mia
fotoportrét
fotoportrét
natalia_mia
 @chanellka moc moc děkuji emoticon emoticon
18. apr 2011 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
daleen (30 r.)
Registrovala sa 19. júna 2010 na beremese.cz. Pridala 6 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Praha.
  • Svadba bola 10. septembra 2011
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
daleen (30 r.)
Registrovala sa 19. júna 2010 na beremese.cz. Pridala 6 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Praha.
  • Svadba bola 10. septembra 2011
    Česká republika
 @chanellka Ahoj, mohu taky poprosit o návod? Díky emoticon
18. apr 2011 o 08:43  •  Svadba bola v septembri 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
saxica
Registrovala sa 23. septembra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 18 príspevkov. Okres Brno.
  • Svadba bola 6. júna 2009
    okres Kežmarok
fotoportrét
fotoportrét
saxica
Registrovala sa 23. septembra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 18 príspevkov. Okres Brno.
  • Svadba bola 6. júna 2009
    okres Kežmarok
 Ahoj Holky,

bohužial kvoli zdravotnym problemom musim s Herbalife skoncit a mam doma dost produktov, ktore by som za zvyhodnenu cenu rada predala(herbalifeline, Thermocomplete, Guarana, Thermojetics, Cell-u-loss) a ako bonus pridam koktejl cookies, dajte vediet kto by mal zaujem, na cene sa urcite dohodneme. Byvam v Brne, ale mozno zaslat aj na Slovensku(nizsie postovne) idem teraz na vikend, tak dajte prosim vediet.

18. apr 2011 o 16:20  •  Svadba bola v júni 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
linee (33 r.)
fotoportrét
fotoportrét
linee (33 r.)
 @dagmarl Jest jenom salat mesic? Vzdyt telu zacnou chybet jine dulezite latky....mozna vydrzis, ale davam dalsi mesi c a vsechno naberes zpet
18. apr 2011 o 16:39  •  Svadba bola v auguste 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
1
Registrovala sa 5. júna 2010 na beremese.cz. Pridala 4196 príspevkov a 5 inzerátov. Má 3 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
1
Registrovala sa 5. júna 2010 na beremese.cz. Pridala 4196 príspevkov a 5 inzerátov. Má 3 priateľov.
 Já jsem se 90denní dietou jen inspirovala.Dny nerozlišuji na vitamínové,škrobové....Snídaně a svačiny mám jen ovoce ,oběd normální porce běžného jídla a večeři jen poloviční . Za dva týdny jsem zhubla 2,5 kg.Chce si to hlídat kalorie.
18. apr 2011 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
evly
Registrovala sa 4. januára 2011 na beremese.cz. Pridala 247 príspevkov. Má 15 priateľov. Přerov, okres Přerov.
fotoportrét
fotoportrét
evly
Registrovala sa 4. januára 2011 na beremese.cz. Pridala 247 príspevkov. Má 15 priateľov. Přerov, okres Přerov.
 Dobré ráno děvčata, tak já dnes zase budu trpět o vitamínech, takže si jdu nakrájet mango emoticon Jinak už jedu 16. den a zatím se to celkem dá, sem tam nějaké malé porušení (když vás nutí na návštěvě, postaví před vás guláš, atd.), zatím fajn, vážit se teď raději nevážím, jelikož se při svých dnech vždy nafouknu, tak váhu nechci ani vidět emoticon ale něco dole je a včera mi to řekly i kolegyně, že to jde vidět a to neví nic o dietě. Ale taky se pořád denně aspoň chvilku(10-20 min) točím na rotaně (už od začátku roku) a začíná se mi trochu rýsovat pas, tak z toho mám radost.
19. apr 2011 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fazulina
fotoportrét
fotoportrét
fazulina
 @evly Ahojky.Taky mám dneska vitamínky. emoticon Už mi to nedělá žádný problém, jako tomu bylo ze začátku.Nejím teda jen ovoce, ale střídám to i se zeleninkou.Jinak já už mám dneska 37 den a připadne mi, že to hrozně rychle uteklo.Za chviličku budu v půlce.Jinak mám dole pořád stejně, těch 6 kileček.Snad se to posune ještě dolů.Potřebovala bych ještě těch 8 kg, abych byla spokojená.Taky se trochu hýbu.Už se konečně umoudřilo počasíčko, tak jsem vytáhla kolo a plánuju ještě koupit kolečkové brusle. emoticon
19. apr 2011 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš