90 dňová diéta. Máte s ňou skúsenosti?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte uz asi otrepana tema ale predsa. potrebovala by som zhodit takych 10kg ale ide to moc tazko. uz len preto ze pracujem v zahranici v McDonalde takze vsetko zakazane mam stale podnosom a free. kamoska mi poradila 90dnovu rozlisovaciu dietu. ze s nou zchudla viac ako 10kg. no neviem ci ozaj tak zchudla bo sme sa uz 2roky nevideli a len si piseme. ma s nou daktora z vas skusenosti. viete poratit dake typi ohladom tejto diety? vraj sa tam moze aj sladke. jo a poznate aj dake dobre cviky na brusko? som cerstvo zasnubena. este presne nemama termin svadby ale cas bezi rychlo a ja chcem byt krasna v ten den ako kazda jedna. a okrem toho je tu zas leto diky moc
Odpovedať
Profilova fotka
@michelle.ts a to nie je pravda, ja sa stravujem 70% v jedalni, cez vikendy doma u maminy a asi 5% si varim sama - to su ovocne dni :-D ale nie, normlane si objednam v jedalni alebo v restike len to, co chcem - lososovy salat v bielkovinovy, hubove rizoto alebo hranolky a miesany salat v skrobovy, cestoviny s rajcinovou omackou alebo vegetariansku pizzu (nevadi, ze tam je syr) v uhlohydratovy, v ovocny radsej nikam nechodim :-) ale napriklad mamina mi vari zeleninovy vyvar, ten jem vo vitaminovy den, je to len vyvarena zelenina ochutena, nie osm potom taka presladena :-) clovek musi viac rozmyslat a kombinovat a nehambit sa a da sa aj "externe" stravovanie ;-) 8-) :-D
Odpovedať
@michelle.ts taky si dovolím s tebou nesouhlasit.není pravda, že tuto dietu nikdy nikdo nedotáhl do konce.Zkus si přečíst toto fórum od začátku. A taky se připojuji k názoru hanky, že i s touto dietou stravovat v jídelně nebo restauracích.Já si taky ne vždy stihnu připravit něco doma, potom zvolím v restauraci některou variantu podle toho jaký mám den.Například dneska na bílkovinný den jsem měla zeleninový salát s tuňákem, a dala jsem si ho v pizzerii. ;-) Podle mě si vždycky v restauraci vybereš!!! Aspoň já si teda vyberu. :-N Možná se ti zdá, že jsme do toho zapálené až moc, ale o tom to asi je. Jinak by to člověk asi do toho konce opravdu nedotáhl.A já jsem přesvědčená, že já teda těch 90 dní dám. A určitě se ke mně přidájí i ostatní děvčata, která se tu snaží. ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
@fazulina já musím říc že já se v práci musím stravovat jen po restauracích, tedy pokud chci teplé jídlo k obědu :-N sice držím teprve 7. den ale jde to :-) V tom bych viděla ten nejmenší problém :-)
Odpovedať
@chanellka Velka gratulace! To bych asi nedala :-|
Odpovedať
@baracudas Jj, je to tak, ale ovoce, zelenina (vyjma ovocneho dne) by mela byt pouze v pripade, ze mas velky hlad. Jinak doporucuji dodrzet 3x denne (+ potrebne odstupy mezi obedem a veceri)
Odpovedať
@hanka_april No, taky jsem cetla nejake holky, ktere ziji tuto dietu jako zivotni styl...obcas co jsem cetla, holky nabrali nejaka kila zpet, ale nasly se i takove, ktere si to drzi a presli na normalni stravu. Z diskuzi i nekde jinde jsem docetla, ze je dulezite opravdu poctive vydrzet tech 90 dni. To je obdobi, za ktere prejde organizmus na jiny metabolismus. Kdybychom to skoncili driv, tak je to pry pro telo jenom "obycejna" dieta a pri prechodu na normalni stravu si telo zacne delat zasoby. Po tech 90 dnech je to ale trochu jine, telo nabehne na novy metabolismus a vsechno je v pohode. Dulezite ale jako vzdy - potreba dodrzovat rovnovahu mezi energii prijmu a vydaju. Jinak moje osobni zkusenost - vyplati se vydrzet. Dvakrat jsem ukoncila dietu driv a nabrala jsem nejen zpet, ale i neco "navic". Takze ted chci tech 90 dni vydrzet. Prvni dva tydny jsou tezke a citim se hrozne unavena.
Odpovedať
@michelle.ts souhlasim s fazulinou. Vybrat si opravdu vyberes. A jak pise i fazulina, je tady par lidi nebo co znaji a vydrzeli do konce (a zhubli moc hezky). Ja myslim, ze u kazde diety si musis nejdriv zvyknout - telo si musi zvyknout na zmeny. Co se tyce vykyvu plus minus kilo, myslim, ze je to u kazde diety normalni. No a ke snizenym porciim - moc se k teto "diete" nepriklanim. Zastavam nazor, ze se snizenou, kor polovicny obvyklou davkou telo jenom vysokujete a pak ma pocit, ze polovicni porce se rovna hladovka. Misto hubnuti pak bude jenom ukladat tuk na horsi casy. Nasledkem bude take zvysena unava a koncentrace. 90-denni je fajn, protoze telo dostane v prubehu tydne vsechny latky, ktere potrebuje. Nemyslim si, ze tyden diety ovlivni chudokrevnost. Je to prilis kratky cas, aby se to takto projevilo. Duvod musi byt trochu vzdalenejsi. Naopak, i z diskusi se doctete, ze tento zpusob stravovani upravuje lekarske vysledky (treba pecen nebo cukrovku).
Odpovedať
Profilova fotka
ja som mala vcera na veceru jeden zemiak pokrajany na mesiaciky, upeceny v trube a bola som prejedena, telo si zvykne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@baracudas a ides dole? ak ano, tak je to v poho...mne tiez vyjde vecerat 2x....lebo ja chodim spavat tak o 23,00-polnoc, takze keby som sa najedla o 4-tej, tak umrem :-P jem o 4tej nieco male v praci a potom o 6-7 este nieco male doma....a vaha ide dole aj tak, tak sa nestresujem, t berem ako zaklad, nestresovat sa jedlom :-)
Odpovedať
@hanka_april Já mám taky pocit, že mi stačí už menší porce, ale s jedním bramborem bych teda umřela, zas až tak si moje tělo nezvyklo :-D Největší problém mi dělá vydržet od oběda do večeře, to vždycky něco zobnu :-|
Odpovedať
@hanka_april jojo idu dolů :-) Sice pomaaaaalu, ale rychle by to nebylo dobré /to by bylo hned zpátky/. Dneska je to......osmý den a dole mám 1,5 kg. Taky chodím spát později, takže poslední jídlo dlabu tak kolem sedmé večer, abych vydržela :-D
Odpovedať
Ahojte baby, som tu nova, mohli by ste mi tu dietu poslat do IP? dakujem
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@baracudas tak to je super, ja som isla podobne ;-) :-) Baby, dnes po x rokoch prvykrat 59,9!!!!!! x-) x-) x-) :-D :-D :-D :-D hned mam krajsi den 8-) a to mam pred sebou dnes ovocny a zajtra vodny, tak to pojde este :-) drzim vam palce a pekny den vsetkym :-)
Odpovedať
ahojky holky. :-) Sdílím s váma radost za ty shozená kilečka.Je dobře vidět za svým úsilím ten úspěch. Já už jsem vyzkoušela mnoho diet, ale nikdy jsme nevydržela.Naposledy to byl Herbalife.Někdo s tímto přípravkem zhubne, to věřím, ale já jsem z toho měla šílené křeče v žaludku a střevech, že po asi 14 dnech jsem s tím sekla. Můj názor je takový, že na každého funguje něco jiného. Rozhodně je to vždycky o tom myšlení.Když si budu říkat, že stejně nikdy nezhubnu a nedokážu to, tak asi opravdu můžu dělat co chci, ale kila dolů nepůjdou. :-x Taky je to o tom příjmu kalorií.Je jasné, že když budu mít větší příjem,než výdej, tak to zákonitě nepůjde. Já jsem se v této dietce našla.Je to i tím, že přesně vím, co kdy můžu a co nemůžu.Můžu použít jídelníček z knížky, a pod.U jiných diet to vždycky ztroskotalo tím, že jsem nevěděla co jíst, co nejíst, a v podstatě jsem se vždycky vrátila zpátky k normální stravě.
Odpovedať
Ahoj holky, dnes ráno jsem si byla nechat změřit tělesný tuk, moje tělo obsahuje 24 kilo tuku :-. což je hrůza, taky podle BMI mám nadváhu a do ideální váhy mi zbývá zhodit 16kilo :-o No ale je zajímavé že takto odstrašující číla mě dokázila nakopnout ještě víc k tomu že to dokážu!!!!!!! :-)
Odpovedať
@chanellka to zvládneš. :-) :-) Ještě před měsícem jsem měla téměř stejná čísla, ale jde to pomalinku dolů. ;-) Máš tady naši podporu. :-N
Odpovedať
@fazulina jj tohle je super ta podpora tady ve vás holky, jak tu čtu jak jdou kila pomalinku dolů tak mě to těší stejně jako vas a doufám že mi to tak taky půjde :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@chanellka drzim palce a suhlasim s fazulinou, super, je ze sa mozem napratat hocikolko, ale viem coho :-) takze sa necitim tak obmedzene 8-) ja mam BMI priemerne-normalna vaha, takze väcsinou mi uz nijaka dieta nezaberala, lebo posledne kila idu najhorsie dole, uz ani cvicenie nezaberalo a pri tejto nie som hladna a idem dolu :-) zajtra vodnik :-( :-( :-( uz vidim ten tah, jak budem v piatok porusovat jedna radost :-D :-D
Odpovedať
Ahojky ,odporúčam: ráno si dat pohár vlažnej vody s citronom ,potom sa najest: jogurt v tom jeden banán nakrájaný. Zásadne vylúčit pečivo ..a naučit sa jest zeleninu so syrom/ako špský šalát/.jedz to aspon 4 x na deň.Ver mi ,že ak aspon jeden mesiac vydržíš tak pojdeš s kilami riadne dole!!!
Odpovedať
ahoj holky, tak jsem zpátky na příjmu, a moc mě těší, že jsem za 4 dny na služebce, několika obchodních večeřích o třech chodech, nabrala pouze 40 dkg :) Včera už byly zase pěkně UH, dneska ovocíčko a zítra první voda, tak držte palce! :)
Odpovedať
Ahojky Holky tak já se musím taky pochválit mám za sebou 12 dní a dole 3 kila :-) myslím že to je dobrý začátek :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja to mam celkom jednoduche .. nemusim mat ani rezim.. este len tyzden pripravujeme svadbu a ja z toho ani nespim ani nejem.. po tyzdne som zapla opasok o dve dierky menej... radsej sa ani nevazim.. uz mi aj zasnubny prsten zacina padat... ;-)
Odpovedať
@chanellka a jakpakže se drží tato dietka? :-) :-)
Odpovedať
@natalia_mia poslal jsem návod do IP :-)
Odpovedať
@chanellka moc moc děkuji :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@chanellka Ahoj, mohu taky poprosit o návod? Díky :-)
Odpovedať
Ahoj Holky, bohužial kvoli zdravotnym problemom musim s Herbalife skoncit a mam doma dost produktov, ktore by som za zvyhodnenu cenu rada predala(herbalifeline, Thermocomplete, Guarana, Thermojetics, Cell-u-loss) a ako bonus pridam koktejl cookies, dajte vediet kto by mal zaujem, na cene sa urcite dohodneme. Byvam v Brne, ale mozno zaslat aj na Slovensku(nizsie postovne) idem teraz na vikend, tak dajte prosim vediet.
Odpovedať
@dagmarl Jest jenom salat mesic? Vzdyt telu zacnou chybet jine dulezite latky....mozna vydrzis, ale davam dalsi mesi c a vsechno naberes zpet
Odpovedať
Já jsem se 90denní dietou jen inspirovala.Dny nerozlišuji na vitamínové,škrobové....Snídaně a svačiny mám jen ovoce ,oběd normální porce běžného jídla a večeři jen poloviční . Za dva týdny jsem zhubla 2,5 kg.Chce si to hlídat kalorie.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobré ráno děvčata, tak já dnes zase budu trpět o vitamínech, takže si jdu nakrájet mango :-) Jinak už jedu 16. den a zatím se to celkem dá, sem tam nějaké malé porušení (když vás nutí na návštěvě, postaví před vás guláš, atd.), zatím fajn, vážit se teď raději nevážím, jelikož se při svých dnech vždy nafouknu, tak váhu nechci ani vidět :-) ale něco dole je a včera mi to řekly i kolegyně, že to jde vidět a to neví nic o dietě. Ale taky se pořád denně aspoň chvilku(10-20 min) točím na rotaně (už od začátku roku) a začíná se mi trochu rýsovat pas, tak z toho mám radost.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?