90 dňová diéta. Máte s ňou skúsenosti?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte uz asi otrepana tema ale predsa. potrebovala by som zhodit takych 10kg ale ide to moc tazko. uz len preto ze pracujem v zahranici v McDonalde takze vsetko zakazane mam stale podnosom a free. kamoska mi poradila 90dnovu rozlisovaciu dietu. ze s nou zchudla viac ako 10kg. no neviem ci ozaj tak zchudla bo sme sa uz 2roky nevideli a len si piseme. ma s nou daktora z vas skusenosti. viete poratit dake typi ohladom tejto diety? vraj sa tam moze aj sladke. jo a poznate aj dake dobre cviky na brusko? som cerstvo zasnubena. este presne nemama termin svadby ale cas bezi rychlo a ja chcem byt krasna v ten den ako kazda jedna. a okrem toho je tu zas leto diky moc
Odpovedať
@radkaja Jojo vím, že můžu prohodit maso za sýr. Ale celé 4 dny se těším na kus žvance :-D A vyměnit to za zeleninový salát se sýrem mě moc neláká. To bych radši k večeři víš?
Odpovedať
@michelle.ts on je to vlastně podle knížky vitaminový den /ne ovocný/ a je tam přímo napsáno "když vám ovoce nechutná, střídejte ho s čerstvou zeleninou" :) jinak v pondělí to budou dva týdny co jsem začla a mám dole 2,5 kg, vcelku dobré skóre myslím, kdyby to tak šlo dál budu spokojená. Ale víc než váhu řeším cm, ani se nepotřebuju měřit a vidím že jsou mi ty kalhoty a rifle nějaké volné :)
Odpovedať
@dawnie1982 Tak to mi ani neříkej, to jsem včera hladověla zbytečně :-D Vůbec jsem si toho nevšimla. Vidím všude ovoce ovoce, tak jsem to moc důkladně nepročítala. No moje chyba. No jsem zvědavá jak to půjde u mě dolů. Já jsem se radši nezměřila, stejně si to pokaždé změřím jinak. Počkám co bude ukazovat váha. Kalhoty jsou mi velké už dlouho, takže podle toho to nepoznám. Potřebuji hlavně břicho, ale hlavně po straně. To určitě jen tak dolů nepůjde, ikdyž se snažím 3krát týdně chodit cvičit. To už chodím od srpna, shodila jsem 10 kilo a víc už dolů nešlo. Tak snad když se k tomu přidala tahle dieta, tak se mi ještě něco podaří.
Odpovedať
Profilova fotka
baby, je to super, odorúčam....v ničom nie som obmedzovaná....ja sa tak stravujem u 1 celýýý rok a vyhovuje mi to....behom toto obdobia som dala dole 20 kg! teraz stojím na váhe asi 3 mesiace, ale som spokojná....už nepotrebujem schudnúť, iba udržať si to...aj ked, nebolo by zlé ísť dole ešte 5 kg, no nejde to...hlavne že nepriberám :-D
Odpovedať
@aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa z kolik na kolik jsi zhubla? 20 kg to už je teda pořádný úbytek! :)
Odpovedať
A je na tuhle dietu někde odkaz na netu???
Odpovedať
Profilova fotka
ja tiez v ovocny mam na veceru mrkvu - chrumem, aby som nebola presladena...... s tymi syrmi to ja neriesim aj v mäsovy den si dam na veceru kus syra aj napriklad, ked mam uhlohydraty, dam si pizzu komplet aj so sunkou a syrom....sak nech....a mam dnes 17-ty den a dole 2kg, este chcem dat dole 5, takze ja to tak prisne nedrzim, ako som spomenula, tak v mäsovy si dam napriklad kuraci rezen vysmazany v pohode so salatikom - jednoducho nedokazem byt len na niecom dusenom na vode - aj dneska som mala kuriatko aj s kozou pecene....sak sa nezblaznim :-D
Odpovedať
Caute kocky, tiez drzim tuto dietu. Chcem sa spytat, ked je ovocny den viem ze sa moze aj zelenina, ale moze sa aj varena? Mne uz to ovocie ide tak krkom, ze som uz v ovocny den jedla aj varenu kapustu alebo varene leco - iba cistu zeleninu.
Odpovedať
Profilova fotka
@jankastubka já si myslím, že můžeš vařenou....já teda jím syrovou, ale mamka v tento den vařenou a v pohodě....někdy to ovoce opravdu leze krkem :-)
Odpovedať
ahojte diavcata :-D ja som zacala chudnutie s herbalife tak uvidime vysledok :D kamoska co stym zacala tak dala dole 15kg za 7 tyzdnov mate niekto s herbalife skusenost?
Odpovedať
Profilova fotka
@lucylu007 Já a moje sestra máme zkušenost, že Herbalive je jen tahání peněz z lidí. Ani kilo dole, nanejvýše vlastní snahou a né tímto šmejdem! Jsou tam velmi zkušené "poradkyně", které si každý vylije srdíčko a pak ještě odchází s dobrým pocitem, že pro sebe něco dělá. Poradkyně ukáže obrázek - takto jsem vypadala před třemi lety a teď jsem o 40 kilo lehčí a takto to zvládlli jiní atd. Houby! Moje dvě kamarádky papají Herbalive stále (dostaly mě tam na vstupní prohlídku zdarma), ale po letech snahy nic, žádný zázračný výsledek (obě to obhajují, že se nesnaží a někdy se přežírají). Jedině pohyb k Herbalive zabírá, ale to už jsme někde jinde ne? Kamarádky jsou asi moc důvěřivé, nebo tu poradkyni považují za svou kamarádku.. Každopádně obě velmi zakomplexované, tak by jim více pomohla návštěva psychologa a opravdového dietologa a ne tento hazard se zdravím! Za mě určitě Herbalive nedoporučuji!!! Raději místo jídla jezte vitamíny, to vyjde nastejno! Je to drahé a neúčinné! Mimochodem stačí zadat do vyhledávače Herbalive a diskuze, pak teprve uvidíte, co si o tom někteří lidé myslí, najdou se i zastánci, ale to jsou nejspíš ty jejich slavné poradkyně, také aby ne, když za každou novou ovečku účtují nehorázné peníze. ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Jéé teď jsem si všimla, že jsem celou dobu psala Herbalive místo Herbalife. Nějak jsem nad tím nepřemýšlela... :-D To se mi v poslední době stává často.. :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@dawnie1982 za šesť mesiacov :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@kaspluc odkaz: http://www.nova-90-dnova-rozlisovacia...
Odpovedať
Ahoj holky, je to přesně týden co jsem začala držet tuhle dietu a mám 3 kila dole. A to už jsem o víkendu několikrát zhřešila ]-( Narozeninová oslava, nevzít si aspoň v malém množství by byl hřích :-D Takže díky moc holky za inspiraci, uvidíme jestli půjdou kila dál dolů nebo se mě budou držet jako doposud ;-)
Odpovedať
@michelle.ts tak to je supeeeerrrrrr. na to jak jsi na počátku byla celkem skeptik, tak se ti daří :-) tak to je fajn.já už mám dneska 22 den.Víkend byl pro mě celkem útrapa.Neodolala jsem pár dobrůtkám, co jsem připravovala dětem a mangelovi.Co se dá dělat.Nemám tak pevnou vůli jako na začátku. :-( Za týden mě čeká první voda, tak jsem zvědavá kolik to těch kileček bude dole.Jinak já ve vitamínovém dni taky papkám zeleninku. I dušenou.Z toho ovoce jsem byla hrozně přeslazená.tak se holky držte!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;-)
Odpovedať
ahoj holky, já dneska 14. den, dole nějaké 2,5-3 kg, ale o víkendu jsem taky hřešila - brrrr, pár jednohubek když jsem je chystala a večer to co bych vůbec neměla a sice pár kalíšku slivovice :( takže do nového týdne vstupuju s odhodláním, že žádné hříchy, příští týden jsem na zahraniční služebce, tam to neuhlídám stopro, tak aspoň teď se musím snažit co nejvíce! jinak jsem zjistila že jsou pro mě vceku utrpení škroby, brambory moc nemusím, snad jen pečené, takže do sebe cpu furt rýži s něčim :)
Odpovedať
Profilova fotka
Děvčata, tak já mám dnes 1.den, nechala jsem začátek schválně až po víkendu, ať to neobcházím hned ze začátku :-D Tak dnes 2 jablíčka a na oběď vařené kuře, zeleninku a dám si to i večer, na zítra jsem si už koupila zelí a teď bumbám vodu s citronovou šťávou a uvažuju nad kafíčkem, jen bez cukru a mléka, což sama nevím, jak mi poleze. Může být umělé sladidlo? Jinak hold místo kafe uvařím zelený čajík, který nesladím. A k večeru hurá do fitka. Pevnou vůli všem :-)
Odpovedať
@dawnie1982 a co třeba ve škrobový den fazulku, nebo čočku.Já mám zrovna dneska škrobáka a obědvala jsem čočkovou polívku. :-) A nebo výborné jsou rýžové nudle.Dělám si je skoro pořád.Navíc je to rychlovka.A to že jsi zhřešila, tak se netrap. Nejsi v tom sama.Taky jsem neodolala tento víkend, ale zase jsem se nakopla a jedu dál.Ještě mi chybí do cíle dlouhá cesta, tak snad něco ještě dolů půjde. ;-)
Odpovedať
@evly vítám tě mezi náma hubnoucíma. Držím pěstičky, ať se ti podaří shodit nějaké to kilečko. Jinak taky piju kafčo, a dávám si do něj sušenou sojovou smetánku.Samotné kafčo mi nějak nešmakovalo.Dřív jsem v něm ještě musela mít 2 kostky cukru.Myslím si, že umělé sladidlo nemůže ničemu uškodit... Jinak já jdu dneska potrápit tělíčko zumbou (poprvé).Tak mi držte pěstičky.Taky se snažím každý večer šlapat na orbitracku. =-)
Odpovedať
@fazulina no vidiš to, rýžové nudle by mě nenapadly, ony vlastně nejsou těstovina ale rýže :))) výborný tip, díky Fazuli... a zumbu si užij, já chodím už pár měsíců a i kdybych u toho nehubla ani deko, tak se vždycky úžasně odreaguju a vytřískám (teda vyvrtím) ze sebe veškerou negativní energii a myšlenky! je to o 1000% lepší než všechny aerobiky, spinningy a pod...
Odpovedať
Profilova fotka
@fazulina Tak si zumbu užij, taky nad ní pořád přemýšlím, byla jsem jen jednou, ale nějak to neudýchávám, hold průduškové astma :-/ potvora, ale začnu asi zase s fitboxem, už mi to začíná chybět, chodila jsem 2 roky 1x týdně a výborně se u toho člověk vybije, načerpá energii,odreaguje se, zpevní tělo a zapotí se až ...přesně tam :o) jenže kamarádka, co se mnou chodila má od ledna v ruce titanovou destičku po operaci, tak se mi nechce samotné. Ale někoho seženu a zase začnu, kor když mi miláček koupil nové bandáže na ruce. Tenhle sport taky vřele doporučuju.
Odpovedať
Tak druhý den skoro za mnou, jsem plná pozitivních myšlenek, ale pochybuju, že to vydržím 90 dní :-| Na ovocné snídaně jsem zvyklá vůbec nebyla, ale nějak mi nevadí, spíš mám problém se zaplněním bříška mezi jídly (to rozmezí snídaně-oběd-večeře se mi zdají dlouhé, ale zatím držím :-) ) Včera jsem měla kuřecí s dušenou zeleninou na oběd i večeři, dneska květákovou polívku, na zítra už připravené těstoviny s rajčatovou omáčkou a houbama, na to se těším. Už teď vím, že UH den bude mým nejoblíbenějším :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@baracudas ak este len zacinas daj si medzi jedlami nieco drobucke ovocne, mne to pomahalo, kym sa mi zbehol zaludok....mozno ubytok nebude az taky rychly, ale bolo to v poho - daj si polku jablka a zapi poharom vody, mne to pomohlo :-) a dneska mam vitaminovy den - 20. a som v poho, jedla som 3x len, ani medzi jedlami nemam problem :-) hlavne sa nestresuj 8-) za 20 dni, som dala dole 2,5 kila, mozno sa to nezda vela, ale mala som nadvahu 7 kg, takze to ide tazsie, cim vecsia nadvaha, tym to ide lahsie - takze ja uz len 4,5 kila za 70 dniiiii x-) x-) x-) verim si!!!! :-) :-)
Odpovedať
@hanka_april Díky, díky. Přibaluji do tašky jabko :-D Mě taky nejde o závratný váhový úbytek. Byla bych spoko s 5-ti kily. Kdyby se povedlo 10, byl by to zázrak :-o
Odpovedať
Profilova fotka
@baracudas tak to mas presne ako ja :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@baracudas jsem na tom podobně, taky mi trošku dělá problém ta dlouhá prodleva mezi jídly, ale většinou si dám kousek ovoce nebo zeleniny, jinak by mi fakt kručelo v břiše a s mými dřívějšími problémy s žaludkem to nechci riskovat. Dnes mám první vitamínový den, tak jsem zvědavá, právě jím jablko s pomerančem a k tomu zelený čajík. Ráno jsem zkusmo stoupla na váhu a od pondělí, co jsem začala je tam rozdíl 1,2 kg a to jsem tam dnes vlezla oblečená před odchodem do práce, tak se mi šlo veseleji. Taky nechci radikálně zhubnout, budu šťastná za 5-6 kg postupně. Hlavně jsem chtěla změnit metabolismus, který se mi nějak zastavil, tak uvidíme, jak to bude pokračovat. UH dny budu mít asi také nejradši, zákusek na večeři byl výborný :-)
Odpovedať
@fazulina ahoj holky, tak jsem dneska na doporučení fazuliny zkusila na škrobíky skleněné nudle (ale ne rýžové, z nějaké fazole mungo) s žampinkama a nějakou čínskou zeleninou a byla to fakt dobrota! a neuvěřitelně to zasytilo, vřele doporučuji a tobě fazul opět děkuji za radu :)
Odpovedať
Ahoj Holky můžu se k vám přidat?? Dneškem začíám 90ti denní dietu, tak doufám že to vydržím ale věřím si :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@chanellka drzim ti palce :-) po prekonani jedneho cyklu budes v pohode, ja som dnes 23-ti den, dole 3 kila, ale pijem aj sladku kavu s mliekom (aj 2 za den) a sem tam porusim a sem tam si dam nieco vysmazane - tak drzim palce este raz :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?