90 dňová diéta. Máte s ňou skúsenosti?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte uz asi otrepana tema ale predsa. potrebovala by som zhodit takych 10kg ale ide to moc tazko. uz len preto ze pracujem v zahranici v McDonalde takze vsetko zakazane mam stale podnosom a free. kamoska mi poradila 90dnovu rozlisovaciu dietu. ze s nou zchudla viac ako 10kg. no neviem ci ozaj tak zchudla bo sme sa uz 2roky nevideli a len si piseme. ma s nou daktora z vas skusenosti. viete poratit dake typi ohladom tejto diety? vraj sa tam moze aj sladke. jo a poznate aj dake dobre cviky na brusko? som cerstvo zasnubena. este presne nemama termin svadby ale cas bezi rychlo a ja chcem byt krasna v ten den ako kazda jedna. a okrem toho je tu zas leto diky moc
Odpovedať
ahoj holky, tak jak se vede při víkendu? co dnes a zítra máte? já dnes škroby, jedu makat na stavbu tak to jistí fazole v konzervě a kus celozrného chlebíku. No a večer zbytek, pokud to vše nespucuju na oběd :) no ateď na snídani jahůdky. Zítra UH, tak to budou špagety s něčím, moc se těším, těstoviny miluju! :) tak hezký vííííkend přeju :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ja drzim dnes 10-ty den :-) tiez to beriem v pohode a s nadsenim, cvicim zumbu, potrebujem zhodit 5 kg, budem spokojna, 8-10 bol by zazrak (teraz mam 166cm a 62,6 kg) - dnes mam aj ja škroby, takze si robim cesnacku zo zemiakov a peciem zemiaky v trube s korenim a dam si k tomu mrkvovy salat s ananasom a vecer asi tiez - ranajky som mala banan, pol jablka a pol hrusky :-) nedodrzujem recepty ako v knihe sa priznam, podla knihy som si spisala potraviny, ktore mozem ten ktory den a z toho nieco zmixujem podla toho co mam po ruke, za 10 dni co to drzim som dala dole 2 kg a zumbu cvicim uz rok, takze pohyb som nejak nepridala :-) uz teraz sa bojim vodneho dna :-P :-D ked sa mi podari porusit je to skor v zmysle, ze v bielkovinovy den som si dala kuraci rezen so zeleninovym salatom a tak, ze si dam z tych potravin co mam, len je to nezdravsie....(ako napriklad chipsy v skrobovy den :-D) drzim palce ;-)
Odpovedať
ahojky.taky zdravím a přeju všem tady pěknou sobotu.Já mám dneska bílkoviny.Měla jsem uzené kuřecí stehýnko a kopec zeleninky.Dokonce jsem dneska poprvé mezi snídaní a obědem vůbec neměla hlad. :-D A to jsem obědvala něco kolem 13- té hodiny. Na zítra plánuju bramborový salát, ale bez majonézy. Jen zálivka a zeleninka.Tak se taky těším. SE DRŽTE DĚVČATA !!!!!!!!!AŤ JSME KRÁSNÉ A ŠTÍHLÉ :-D :-D Já vím, není to jenom o tom.Člověk se musí mít rád, takový jaký je.Tak hezký zbytek víkendu.
Odpovedať
Holky, mohly by jste mi poslat nějáký odkaz na stránky s infem o téhle dietě? Zajímají mě konkrétní jídla na konkrétní dny. Něco jsem si už na netu přečetla, takže princip je mi jasný, ale i tak bych potřebovala spíš vědět skladbu jídel. Moc díky. Pokud by ale některá z vás byla tak dobrá a mohla mi poslat třeba i jídelníček (jestli ho máte v nějaké elektronické podobě), pak ráda poskytnu e-mail :-)
Odpovedať
@baracudas já čerpám převážně ze slovenských stránek chudnime.kiga.sk. Je tam nejenom celý princip této diety, ale taky spoustu receptíků od zkušených děvčat.Tak vyzkoušej.Jedinou podmínkou je se tam zaregistrovat.
Odpovedať
@fazulina Díky moc, jdu čerpat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dneska jedno z mojich naj vitazstiev - nedala som si pizzu, hoci vsetci tlacili!!! :-D :-D :-D ale mala som co robit, bo to je jedno z mojich naj naj naj jedal :-N :-N :-N este teraz sa mi slinky zbiehaju....ale ja vydrziiiiiiiiiiiiiim!!!!! x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
ahoj holky, tak máme po víkendu, a já po týdnu vlezla na váhu (i když jsem si říkala že to těch 29 dní do voďáku vydržím) a mám 2 kg dole - juchuchůůů, jen tak dál! :) dneska mizím na dva dny na cesty - dneska ovoce - do auta ideální stav :) a zítra bílkoviny, tak snad někde zvládnu v rámci pracovního oběda salátek s nějakým maskem. hezký začátek týdne všem! :)
Odpovedať
Ahoj holky, tak od dnešního rána začínám s vámi :-) Jsem zvědavá jak dlouho to vydržím. Hezký den
Odpovedať
@dawnie1982 supeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrr!!!!!!!!sdílím s tebou radost.Gratuluji.Já jsem se taky včera vážila a mám za necelé 2 týdny 3 kg dole. :-) :-) Takže jsem nadšená, že to funguje a valím dál.Mám ještě toho hodně před sebou.Minimálně takových 10 kg.Já mám dneska UH, ale nějak nemám vůbec chuť na nic z těsta.Asi si dám na oběd zeleninový salátek.JInak taky přeju všem pěkný začátek týdne. :-)
Odpovedať
@michelle.ts vítám tě mezi náma a určitě to vyzkoušej.Jestli můžu říct za sebe, tak to opravdu funguje. :-) Cítím se lépe, jsem plná energie a hlavně kilečka jdou dolů :-)
Odpovedať
@fazulina No já nejsem moc nadšená z toho vaření den dopředu :-( Můžeš mi prosím poradit co si vaříš na UH? To je jediný den, kdy kromě pizzy netuším co jíst. Dala jsem si teď banán k snídani a mám pořád hlad :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@michelle.ts není to zase tak složité.Většinou si chystám jídlo den dopředu, a je to vždycky rychlovka.Na UH si většinou vařím těstoviny s nějakou rajčatovou majdou, nebo si dělám těstovinový salátek.Ale pokud chceš, můžeš se trochu inspirovat na slovenských stránečkách chudnime.kiga.sk.Pokud se zaregistruješ, můžeš čerpat spoustu receptů .Nebo jestli máš knížku, tak tam máš taky spoustu inspirace. :-) Co se týče hladu, tak to jsem na tom byla ty první dny stejně jako ty.Hlavně je to překonat, pít hodně vody s citronem, a nebo čaje.Za pár dní si na to zvykneš, a nebude to tak hrozné. :-) Pokud by ti ale nebylo dobře, radši si zakousni mrkvičku, nebo tak.Držím pěstičky michell.!!!!!!
Odpovedať
@fazulina Díky moc. Musím se to naučit, vařit si dopředu. Ještě se zeptám, můžem třeba salámy, zelí, houby, hermelín, sladká kukuřice, hrášek. Nevím kam to zařadit. Nebo nerozumím tomu, když si vezmu k obědu maso, k večeři nesmím sýry?Můžu třeba smažený sýr nebo řízek? Nebo jen všechno na vodě? Nebo ráno k snídani se má jíst ovoce, můžu dva banány nebo jen po kuse? Čaje můžou být ovocné, samozřejmě bez cukru? Vím, že to jsou blbý dotazy, ale když už jsem se do toho dala, tak to chci dělat správně. Moc díky.
Odpovedať
@michelle.ts pokusím se ti zodpovědět na tvoje otázky, snad dobře. co se týče salámů, tak určitě si je můžeš zařadit do bílkovin, ale určitě používej kvalitnější, s nízkým obsahem tuku a solí.Třeba kvalitní drůbeží nebo krůtí šunku.Zelí určitě můžeš zařadit k čemukoliv, je to zeleninka, takže neutrální potravina. :-) Houby ano, ale žampiony.Jinak ostatní houby (někde jsem to vyčetla) k bílkovinám.A co se týče sýrů, určitě bych volila spíše nějaké méně tučné sýry. Což hermelín asi moc není. :-( A správně jak píšeš, že pokud papkáš na oběd masko, na večeři bys měla zase papkat masko.Zkrátka, na oběd 2/3 z porce, a na večeři zbytek. Smažená jídla bych vynechala úplně, nehledě na to, že v trojobale máš vlastně vajíčka, mouku a strouhanku, což už je kombinace všeho. Ale záleží na tobě. Pokud nechceš zhubnout nějak moc výrazně, můžeš volit občas i smažená jídla. Na snídani můžeš 2 kusy ovoce, ale volila bych 1 banán a k tomu třeba kiwi.Co se týče cukru, tak ten bych zbytečně nepoužívala. Já jsem se taky naučila pít kafčo bez cukru, a to jsem si myslela, že to nezvládnu.Sladkého si můžeš užít v den UH, kdy máš povoleno na večeři kousek dortu, a dokonce i čokoládku.Nejlépe hořkou. Jinak hrášek a kukuřice na UH.Jestli chceš michelle, pošlu ti odkaz na knížku.Tam je přesně popsán i princip. ;-)
Odpovedať
@fazulina Ach jo, tak teď jsi mi zase zamotala hlavu :-( Myslela jsem, že si na zítra udělám zeleninové rizoto a to já vlastně mít nemůžu, protože zítra UH nemám. No tyhle kombinace mi asi budou dělat velké problémy :-( Budeš hodná, když mi pošleš odkaz. V UH jíst k večeři dort nebo čokoládu. To jsou věci, který nemusím. Dala bych si radši buchtu :-) No moc dlouho si nedávám, fakt vás holky obdivuju!!!
Odpovedať
@michelle.ts teď tě možná potěším. tu buchtu si můžeš dát, nemusí to být zrovna dorta.psala jsem to jako příklad.Poslala jsem ti do IP odkaz na tu knihu, tak studuj. :-) ale určitě se můžeš ptát, když budeme vědět, tak poradíme. :-) Taky jsem si myslela, že to nezvládnu, a zatím se držím.Řekla bych, že si na to časem zvykneš, a nebude ti to připadat tak strašné.Hlavně do sebe dostanu spoustu zeleniny a ovoce, což mi dříve dělalo problém.Líbí se mi pevně stanovený režim u této diety, že vím co můžu a co ne. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@fazulina taky se v tom nějak motám, mohla by si mi taky poslat prosím odkaz na tu knížku... nějakou sem si sice vyhlídla ale ráda bych si koupila tu správnou a vyzkoušenou :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jen se chci optat jestli s kily jsou dolů i cenťačky???
Odpovedať
@fazulina Díky moc, teď už si snad poradím sama :-) Ta knížka je fakt super!
Odpovedať
@smanet poslala jsem ti to do IP. Jinak cenťáčky jdou taky pomaličku dolů. Já tedy spíše v pase.Ale za 2 týdny mám dole 5cm a přes prsa 2cm.Jen přes ten zadek to jde nějak pomalu jen -1cm.Ale i to je úspěch. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@michelle.ts ahoj, rizoto mozes v den sacharidov, nie UH....lebo tam je ryza a to su sacharidy. Ovocie mozes papat dva kusky, ale banan len jeden. Pokial pomaranc, kiwi alebo mandarinku, atd. tak mozes dva kusy. V den ovocia mozes papat aj oriesky, nejake nesolene a nelupane. A pokial mas medzi ranajkami a obedom hlad, tak si daj kus zeleniny alebo ovocia. Alebo si daj par orieskov. Ja mam vzdy mandle v sufliku v robote a ked to uz nejde vydrzat, tak si dam zopar a v pohode. Vsetko zalezi od toho, ci chces schudnut rapídne, t.j. tych 20 kg alebo menej. Ak menej, tak mozes si dat aj vysmazane, ale velmi neodporucam, lebo je to najhorsie co moze byt. Radsej pekne na prirodno :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@sjaresova nie v skrobovy? tam je aj nejaky sacharidovy den? ci ja zase drzim nico ine? =-) =-)
Odpovedať
Profilova fotka
inak dneska ovocny, uz mi to ide hore krkom :-p ale nastastie idem na zumbu tak hadam zabudnem na tu vonu, co mamina siri okolo mna, robi si škvarelinu :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@hanka_april ahaa, aaaano, sa ospravedlnujem za zavadzanie. Ano skrobovy :-D Sacharidovy je vlastne den uhlohydratov. Pardooon este raz :-D
Odpovedať
@sjaresova ahojky, díky moc za radu. Udělala jsem si právě rizoto, šoupla do toho hrášek a kukuřici z konzervy, cibulku a pórek, česnek a trochu koření. Příteli jsem do toho přidala kuřecí maso. Může být? Zítra mám škrobový den. Nejsem si jistá, ale snad je brán hrášek a kukuřice jako zelenina, i když v nálevu v konzervě. No nejvíc se třesu na pozítří, to vůbec nevím co budu jíst. Moc mě ty recepty nelákají. No a při ovocným dnu asi umřu hlady :-)
Odpovedať
ahoj holky, jak je to s těma houbama? četla jsem tady někde žeprý žampion je zelenina a houby bílkovina? vůbec to nechápu, podle mě houba je houba, ať už roste v lese, nebo uměle v sádbách... v čem si myslíte že je rozdíl? jsem z toho fakt jelen :(
Odpovedať
@dawnie1982 houby by měly být neutrální.
Odpovedať
Profilova fotka
tiez si myslim, ze je huba neutralna.... =-) @sjaresova v pohode, len uz som schaosila, ze som inkde ;-) :-D
Odpovedať
já si to myslím taky, a maximálně by mi to vyhovovalo, mám hub plnou spíž a mrazničku a mám je moc ráda,t ak je budu plácat ke všemu a se všim :))))
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?