90 dňová diéta. Máte s ňou skúsenosti?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte uz asi otrepana tema ale predsa. potrebovala by som zhodit takych 10kg ale ide to moc tazko. uz len preto ze pracujem v zahranici v McDonalde takze vsetko zakazane mam stale podnosom a free. kamoska mi poradila 90dnovu rozlisovaciu dietu. ze s nou zchudla viac ako 10kg. no neviem ci ozaj tak zchudla bo sme sa uz 2roky nevideli a len si piseme. ma s nou daktora z vas skusenosti. viete poratit dake typi ohladom tejto diety? vraj sa tam moze aj sladke. jo a poznate aj dake dobre cviky na brusko? som cerstvo zasnubena. este presne nemama termin svadby ale cas bezi rychlo a ja chcem byt krasna v ten den ako kazda jedna. a okrem toho je tu zas leto diky moc
Odpovedať
@fazulina no tak to gratuluju, za týden parádní výsledky! Jen tak dál. :-) no já si zatím plánuju že i měření i vážení nechám až po první vodě, ale nevím jestli to vydržím ;)
Odpovedať
na zítra (škroby) nachystáno rizotko s indiánskou rýží s hlívou ústřičnou na cibulce, to bude mňamina... :) Fazuli - můžu ve škorbech i fazole z konzervy v rajčatové majdě? a ten vývar je nutný po obědě nebo ne? díky ;)
Odpovedať
@dawnie1982 - ja som vyvar robila ako sa mi chcelo ;-) ;-) nemala som ho stale
Odpovedať
@dawnie1982 fazule v rajčatové omáčce je si myslím nic proti ničemu.Co se týče vývaru, tak taky ho vynechávám. Jen když náhodou vařím polívečku, jakože je to většinou o víkendu, tak si oddělám do mrazáku.A chlebík taky nejím. :-) Nějak mi ten chleba k tomu nejde.
Odpovedať
už jsem tu zaaaas, pomoooc, zítra celý den porada v praze, měla jsem v plánu těstovinky ale ty si tam asi těžko uvařím :( ... v knížce píšou slané pečivo kynuté nekynuté, tak myslíš že když si dám na oběd nějakou slanou "buchtu" a na večeři trochu těstovin bude to ok? vrrr, zrovna když se tak začínám snažit tak musím furt někam jezdit! :(
Odpovedať
@dawnie1982 - jedno porusenie nie je katastrofa, ak to nebudes porusovat kazdy den :-D
Odpovedať
@dawnie1982 já si myslím, že pokud máš UH tak klidně slaná buchta nic nepokazí.dokonce si můžeš dát i pizzu, ale bez sýru! jen třeba s rajčatovou omáčkou.Já mám dnes B, udělala jsem si brokolicový salátek s tuňákem.mám to moc ráda.a včera jsem si koupila ve zdravé výživě čaj Maté.prý to pomáhá při hubnutí a hlavně povzbuzuje, když jsem omezila to kafe. :-)
Odpovedať
ahojte babeny :-) ja som drzala tuto dietu pred rokom... (asi dva mesiace som drzala) schudla som krasne cca 7-8kg.. ale kedze som prestala, tak sa mi vsetko krasne napratalo spat.. najhorsie boli tie ovocne dni :-)
Odpovedať
@dolla tak to jsi pěkně zhubla. 8 kg je pěkné.Je mi jasné, že pokud se mi náhodou podaří to nějaké kilečko shodit, budu se muset po skončení této dietky držet.Taky jsem někde vyčetla, že právě proto je ta dieta na 90 dní, protože za tu dobu se upraví metabolizmus. A doporučuje se pomalu přecházet na normální stravu.Taky se mi před 4 lety podařilo za 2 měsíce shodit 13kg, a mám je zpátky.Je to o tom životním stylu.Hodně jídla, málo pohybu.Ale už dobré je to, když nad tím člověk začne přemýšlet. To už je ta správná cesta.Snad dojdu do cíle.Držte mi pěsti ať se mi to podaří ;-)
Odpovedať
@fazulina tak jsem to dnes zase nějak zvládla, měla jsem UH a včera jsem si stihla na poradu upéct pizzové šnečky se žampionama a kukuřicí. Sice se mohla najíst až později (oběd ve tři a večeře před chvílí), ale nedá se :( a taky hlásím první prohřešek, ráno jsem na benzince neodolala cappucinu, byla jsem KO :( ale tak pro jednou mě to snad nezabije jinak zdravím všechny 90ti dňovky a držím všem palec! :)
Odpovedať
Profilova fotka
můžete mi někdo poslat dietku do IP? :-) docela mě zajímá...dííík :-D
Odpovedať
ahoj dawnie, už jsem si myslela, že jsem tu zústala úplně sama.nějak to tady nežije.tak nevím, jestli to všichni vzdali, ale já se určitě nevzdám.bojuju dál, i když s odřeným pupkem.dneska jsem měla nějaký kritický den, nebo co.dostala jsem šílenou, ale opravdu šílenou chuť na sladké, a neodolala jsem ;-( tak mám taky první prohřešek za sebou dawnie. Nevadí, dneska opráším svůj pekelný stroj, a budu pěkně šlapat.Dawnie jsem ráda, že aspoň někdo tu písne svoje pocity. :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@pepina271 poslala jsem ti odkaz na stránky, kde čerpám info.
Odpovedať
Profilova fotka
@fazulina jj moc děkuji jdu študovat:-)
Odpovedať
@fazulina Neboj, sama tu určitě nezůstaneš! já to vydržím i kdyby čertisko na koze rajtovalo :)))) akorát je to se mnou občas složitější když jsem celý den na cestách, ale jinak budu průběžně informovat jak se daří... dneska ovocíčko, dost holek psalo že tento den nemá moc rádo, já se naopak těším, ovoce a zeleninu miluju, jen doufám že do večera nepojdu hlady :))))
Odpovedať
@dawnie1982 Tak to jsem ráda. Budeme se podporovat a povzbuzovat navzájem.Snad to ty 3 měsíce nějak zvládneme.Já mám dneska UH a tedy zítra to ovoce.Taky si nestěžuju, ovoce mám ráda, a hlavně nemusím nic vymýšlet na oběd.A hlady nepojdeš, neboj dawnie, ovoce celkem zasytí. :-N Tak se drž, a bojujme za krásnější tělíčka.Dawnie, a ty hubneš do svatby, nebo do plavek? :-)
Odpovedať
@fazulina fazuli, svatbu zatím neplánujem /nebo já o tom aspoň zatím nevím :)/ takže hubnu spíš do plavek, a tak celkově, už se na sebe nemůžu dívat :) jsem prcek, takže každé kg jde hodně vidět... nabrala jsem za posledních pár let ani nevím proč, přitom jím a žiju zdravěji než předtím ale nějak to naskákalo... ještě jdu za dva týdny na odběry kvůli ŠZ, tak uvidíme jeslti v tom nemá prsty i ta mrška... a co ty? svatba na obzoru?
Odpovedať
@dawnie1982 já hubnu do svatby, ale bohužel ne do svojí.tu už mám za sebou.Za měsíc budeme mít 9-té výročí. :-) a tak jak jak píšeš,taky se na sebe nemůžu podívat.Mám sedavé zaměstnání, a za celý den udělám sotva pár kroků.Tak se ani nedivím že se na mě ty kila lepí. Přitom jsem vždycky byla vyzáblina.No jo, dětičky udělali svoje :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@dawnie1982 @fazulina ahojte, ja uz drzim 45ty den, dnes mam tiez ovocny dnik, ale nemam s tym problem, spravila som si salat so zltym melonom a jahodkami :-) Schudla som uz 6kg, ale nejako sa to zastavilo a nejde to viac dole. Ale hadam sa to o par kg este pohne :-D Prehreskov som uz urobila zopar, ale hadam to neuskodi. Zacala som aj cvicit, cize dufam, ze aj to mi pomoze :-) Do svadby chcem byt eňo-ňuňo :-D :-D :-D Drzim vam paste :-)
Odpovedať
@sjaresova tak to je hezké, kdybys za dalších 45 zhubla dalších 6 - něco takového by mi snad pro začátek i stačilo :))) hodně holek tady psalo, že se to po velmi úspěšném začátku trochu zastavilo a pak váha začla znova klesat, takže vyděržaj! :) holky, právě jsem se dozvěděla že v dubnu musím na 4 dny na zahraniční služebku, ajaj, složení dnů v tu dobu UH na cestu -to by se dalo zvládnout, nadělám si slané koláčky nebo pizza šneky a bude to OK, druhý a třetí den - Vitamíny a bílkoviny jsme v pytli, to pro nás zajišťují jídlo kolegové a určitě to jen o zelenině a ovoco nebude :( sakra... a škorby na cestu zpátky, taky na prd - brambory ani rýži si po cestě neuvařím :( chjo je mi jasné že budu hřešit, a co pak? mám najet normálně dál na dny následující? nebo raději začít úpně od znova?
Odpovedať
Profilova fotka
@dawnie1982 neboj sa, snaz sa neprejest tymi jedlami, co nemozes a mozes potom pokracovat normalne. Aj ja som bola na chate a tam sa mi teda nedalo mat ovocny den, tak som zhresila a po vikende som opat nabehla tak ako som mala :-D
Odpovedať
Ahoj dawnie!Tak jak jsi prožila svůj včerejší ovocný den? :-) Dneska ho mám pro změnu já, ale už se na něj těším.Mám tu nachystané jahůdky, které miluju, a ananas na oběd.Včera odpoledne se mi pěkně motala hlava.Asi to bylo tím, že jsem nevypila svou dávku 3 litrů. :-)
Odpovedať
Ahoj holky, přečetla jsem si několik vašich příspěvků a rozhodla se, že to taky zkusím. Ode dneška za 3 měsíce mám svatbu a chtěla bych se dostat o 10 kilo dolů. Teda pokud to bude možné. No ale pořád to už několik dní odkládám. Vůbec nevím co vařit. Když vezmu škrobový den kde jsou třeba brambory, rýže, hrách atd. Luštěniny moc nemusím. Takže bych si udělala brambory nebo rýži. Ale s čím? přece nebudu jíst k obědu suchou rýži nebo brambory. Hlavně nechápu kolik toho vlastně můžu sníst. To stejné uhlohydrátový den. Můžu mít slaný koláč. Ale tam se přece dává všechno možný, salám nebo maso, sýr atd. Neumím si představit koláč jen jako těsto a na tom rajský protlak. Holky tohle asi nedokážu přemýšlet nad tím, jestli tam může být vejce nebo mléko. Kdy můžu jíst třeba jogurty, pít mléko? Je to tam napsané jak kdybych mohla dvě vejce k obědu a hotovo. V receptech je spousta ingrediencí a těžko nějaké vynechat. Nebo jak to děláte s partnerem? To mu vyváříte zvlášť? Prosím poraďte mi. Máte nějakou kuchařku nebo jít prostě všechno suchý? Díky moc. Míša
Odpovedať
@fazulina ahoj fazuli, včerejšek byl moc fajn, vůbec žádný hlad... posnídala jsem 2 jabka, na sváču jsem si dala ananasový džus, a na oběd jsem skusila ten osmahnutý banán, který tady všichni tak chválí, akorát místo medu sjem si tam dala trošku nedoslazovaného malinovéh džemu a posypala jsem to mandlovýma lupínkama! Mńam! a večer mi bylo špatně z MS, tak jsem do sebe na silu natlačila jeden banán jen tak... dneska masisko, těším se, kuřecí steak a listovým špenátem je v plánu a na véču taky ;)
Odpovedať
Profilova fotka
@michelle.ts ahoj, jogurty a mlieko mozes v den bielkovin, napr. zeleninovy sala zaliaty jogurtom bielym alebo len tak zjest jogurt napr. na veceru. Ale ked jes maso na obed, tak by si mala aj na veceru. Na den sacharidov mozes jest napr. rizoto, cize ryzu so zeleninou (bez maska) alebo nejaku polievku zeleninovu so zemiakmi, alebo karfiolovu so zemiakmi. Vela receptov je napriklad na stranke chudnime.kiga.sk alebo tak nejak. V knizke je tiez vela receptov. Podla mna, ked si das do googlu 90-dnovu dietu, tak tam najdes recepty. Ja si napr. robim aj obycajne americke pecene zemiaky a zjem so zeleninou. A na uhlohydraty mozes pizzu s paradajkovou omackou, zeleninou, ale bez masa, syru...Proste nejake cesta plnene zeleninou, nesmie tam byt nic z bielkovin. A kolko zjest? Na obed mozes hocijaku velku davku, nemusis sa obmedzovat, ale na veceru by si mala polovicnu porciu z obeda. Existuje knizka 90-dnova dieta, tam su recepty na kazdy den, aj ked ja z nej vela veci nevarim. A ano, varim zvlast priatelovi a zvlast sebe. Sebe aj tak len take jednoduche veci a ked si spravim nejake zeleninove rizoto napr., tak priatelovi k tomu dorobim nejake masko a papa to tak.
Odpovedať
@michelle.ts nesmíš se toho bát.Je to přesně tak jak píše sjaresova.Snaž se místo masa do sebe dostat hodně zeleniny.A když máš masový den, tak zase místo přílohy zeleninu. V podstatě tě to donutí jíst spoustu vitamínů a přemýšlet o tom, co vlastně jíš.Taky jsem z toho měla strach, ale jde si na to zvyknout.Za pár dní ti to bude připadat normální. A je spoustu receptíků jak si obyčejné jídlo jako brambory ozvláštnit.Taky čerpám na stránkách chudnime.kiga.sk.Jsou tam skvělé receptíky. :-p
Odpovedať
@fazulina fazuli prosim tě, kd ena těch slovenských stránkách najdu nějaké ty receptíky? já se tam dívala, zaregistrovala, našla formu o "90ti ďňovke" a nič :)
Odpovedať
Profilova fotka
@dawnie1982 ahoj, ked sa prihlasis, tak ti naskoci obsah, kde je pisane nejake forum a pod tym forom, uplne dole najdes "receptiky ku 90-dnovej diete"
Odpovedať
@sjaresova super, už jsem to našla, děkujííí :)
Odpovedať
Holky díky moc za rady. Najela jsem si na ty recepty a paráda největší :-) V pondělí se do toho pustím. Ještě se zeptám na snídaně. Podle návodu můžu 2 jablka, trošku hroznů nebo banán. Můžu jeden kus, nebo snídat ovoce můžu v jakémkoliv množství. Když už se do toho chci pustit, tak bych nerada dělala nějaké chyby. Pokud půjdou kila dolů, tak vím, že to zvládnu. Sice nejhorší budou ty přípravy na druhý den, ale tak uvidíme. Škoda, že nejdou některá jídla zamrazit a za 4 dny zase vyndat :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?