90 dňová diéta. Máte s ňou skúsenosti?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte uz asi otrepana tema ale predsa. potrebovala by som zhodit takych 10kg ale ide to moc tazko. uz len preto ze pracujem v zahranici v McDonalde takze vsetko zakazane mam stale podnosom a free. kamoska mi poradila 90dnovu rozlisovaciu dietu. ze s nou zchudla viac ako 10kg. no neviem ci ozaj tak zchudla bo sme sa uz 2roky nevideli a len si piseme. ma s nou daktora z vas skusenosti. viete poratit dake typi ohladom tejto diety? vraj sa tam moze aj sladke. jo a poznate aj dake dobre cviky na brusko? som cerstvo zasnubena. este presne nemama termin svadby ale cas bezi rychlo a ja chcem byt krasna v ten den ako kazda jedna. a okrem toho je tu zas leto diky moc
Odpovedať
@ivkek - ja mam nejake recepty na maily tak ak chces napis mi do IP mail a ti poslem, ale inak som to kombinovala podla chuti a vymysla manzel, lebo on velmi rad a dobre vari :-)
Odpovedať
@ivkek - ak mas nieco z netu tak to bude asi to co mam ja, ale ja ti neporadim ja moc varenie nemusim skor manzel :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@yvetta ok,pošlem ti mail.a na nete je toho veľa,už som mala z toho chaos :) a toho manžela ti teda závidím ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
daj e-mail. mam sken, poslem .... ale na "tajnasa" :)
Odpovedať
Profilova fotka
@pitrisek svacina bola bud ovocie, zelenina, alebo maximalne pohar ovocneho dzusu, ktory bol povazovany za porciu jedla.
Odpovedať
Profilova fotka
@gitusa23 mne pošleš? :)
Odpovedať
Profilova fotka
@ivkek poslem zajtra, lebo som zistila, ze mam v praci... ale podla fotky to teda vobec nepotrebujes. Uz mas vybrane aj saty? Ci uz mas svoj den D za sebou?
Odpovedať
Profilova fotka
@gitusa23 ok,veď zajtra ešte len začínam.no tá fotka je z minulého roka,vtedy som bola chudá....a nie,ešte nemám svôj deň za sebou a zatiaľ ešte ani neviem kedy to bude.s mojím drahým sme to ešte nejako moc nepreberali,ale dúfam že to čoskoro bude :-)
Odpovedať
ahojte děvčata ;-) tak která z vás včera začala s 90 ti dňovkou? já mám za sebou první den, a musím říct, že se to dalo vydržet.Sice jsem večer musela zabavit hlavu, abych nemyslela co dobrého mám v ledničce, ale jinak v pohodě. :-) těším se na vaše postřehy.
Odpovedať
Profilova fotka
@fazulina ahoj.ja som včera začala,a dá sa to vydržať :-) večer som bola síce strašne hladná ale zvládla som to ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak ako sa držíte tie čo ste sa dali od pondelka na dietu?ja sa musím pochváliť že dve kilá už išli dole.to sa mi veru páči :-)
Odpovedať
Ahoj holky, tak jsem se po shlédnutí svých posledních pár fotek taky rozhodla, že je opravdu nezbytné se sebou něco dělat! takže od pondělka jdu do toho s váma! Můj počáteční stav 162/75, tak jsem zvědavá kam se za 90 dní pohnu! :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte, ja som sa tiez dala na 90-dnovu. uz som ju raz pred par rokmi drzala a zhodila som len dake 4 kila, ale drzala som ju asi len mesiac. teraz sa cca od januara snazim zhodit, ale ide mi to pomaly. tak hovorim, ze skusim opat 90dnovku. zacala som v pondelok. dnes mam ovocny den.
Odpovedať
holky drzim palce, ale ide to ja som dala dole cca 11 kil a zatial mi to stacilo :-N drzala som to poctivo tych 90 dni, ale neprehanala som to, ak bola nejaka svadba, oslava atd. tak som sa neobmedzovala a vynechala som ten jeden den, ale jedla som aj tam s mierou... :-) teraz som uz dalsie asi 3 mesiace po tych 90 dni a v pohode, ale stale sa stravujem podobne ako pocas diety :-)
Odpovedať
kupila som si aj nove rifle z velkosti 40az42 som klesla na 38...:-)
Odpovedať
Holky, včera jsem četla tu knížku, ty recepty vypadají z 99% fakt jedle, akorát se chci zeptat, co ten chleba k obědu??? je to k něčemu nutné? nebo to je jen pro větší zasycení... některé dobroty se mi fakt nebudou chtít chlebem kazit :)
Odpovedať
chlebík k obědu není potřeba.dokonce se v knížce píše, že pokud chce někdo zhubnout více kg, měl by ho vynechat. já už mám pátý den, dneska bílkoviny a jsem zatím spokojená.cítím se skvěle, mám najednou strašně moc energie.snad to tak bude pořád.bála jsem se toho včerejšího ovocného dne, ale dalo se to zvládnout v pohodě, žádný hlad :-D jinak yvettka gratuluju k těm shozeným kilečkům.tiše závidím.
Odpovedať
fazulina: děkuju za vysvětlenou :))) v pondělí začínám! a tobě držím palec ať dlouho vydržíš!
Odpovedať
@dawnie1982 děkuji za podporu.taky budu držet pěsti.já snad vydržím, mám motivaci. ;-) pokud budeš chtít s něčím poradit, písni.mám to nastudováno. :-)
Odpovedať
@fazulina ok, děkuji :))) myslím že dotazy přijdou časem určitě... a jedeš podle té knížky, nebo si vymýšlíš vlastní jídla? já sjem ráda že tam je tolik receptů, protože myslím že časem by došly nápady :)
Odpovedať
@dawnie1982 nedržím se přesně receptů podle knížky, jen se snažím dodržovat ten princip. ale je fakt, že některé recepty jsou docela i použitelné, tak určitě některý vyzkouším o víkendu, kdy je víc času. :-)
Odpovedať
@fazulina @dawnie1982 - ja som to robila podobne tiez som vynechala niekedy chleba, ale dodrzovala som ten princip :-N proste ako ti chuti, ale dodrzat princip a hlavne sa neprejedat a pit vela vody ;-)
Odpovedať
@fazulina Fazuli a jak to třeba řešíš, když jedeš někam pryč... já chci od pondělí začít, ale zrovna jedu na služebku na celý den s minimem šancí se někde zastavit na oběd :( jak zvládnout bílkovinový den? říkala jsem si že ráno dám ovocko (jak jinak), pak pro případ nouze nabalím mrkvičku a kedlubek na zachroupnutí, ale co dál.... Kdybych si třeba udělala zeleninový salát s kuřecím masiskem, a snědla to někde až zastaví, a na večer si dala to samé, v malé porci? Jinak to nevidím, a odkládat to na úterý se mi nechce - jak to odložíš jednou, odložíš to vždycky! ;)
Odpovedať
@dawnie1982 já jsem zatím tuto situaci neřešila.ale asi bych to udělala přesně tak jak píšeš. :-) ten kuřecí salátek je správná volba na bílkovinový den.Já si zatím zvládám chystat každý den jídlo dopředu, abych si jej mohla vzít do práce, ale taky pokud nebudu stíhat, budu volit tuto alternativu .Taky jsem objevila stránečky, kde je spoustu receptíků, tak kdyby jsi chtěla, můžu poslat. Jinak já mám dneska šestý den, tedy zase škroby, a měla jsem výborný objed.Pečené brambůrky.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky zdravím 90ti dňovky :-) Také jsem se na ni v polovině února dala. Né, že bych potřebovala zhubnout x kilo, ale potřebuji režim, bič a i z důvodu zažívání...cítím se výborně, hubnu cca 1kg týdně...Teď jsem to poslední týden trochu porušovala a nebylo mi moc dobře, cítila jsem se těžce, mohutně a bez energie...takže hodně rychle zpět k dietce :-) přeji Vám všem pevnou vůli a spokojené výsledky :-)
Odpovedať
;-( ahojte holky tak ako mam zacat tu 90dnovku nemam ziaden navod ani postup ani recepty pomozte my :-(
Odpovedať
@fazulina tak už mám vytáhle masisko na salátek, zítra vzhůůůru do toho. Ten odkaz na receptíky mi určitě pošli, ráda se nechám inspirovat něčím dalším. Díky :) Pečené brambory se můžou? já žila v tom že jen vařené? tak to je fáááájn, pečeňáky s tunou zeleniny a bylinkama, to bude moje :)
Odpovedať
holky, co chcete poradit, pošlete mi svoje IP. Zítra vám pošlu odkaz, kde je více informací.Mám to uložené v práci. Jinak já mám dneska 6 - tý den za sebou. Zítra mě čekají vitamínky.Dawnie1982 tobě držím pěstičky.A zítra to zvládni, když budeš na cestách. :-)
Odpovedať
tak cesta přežita, s jablíčkama na snídani v autě a pak ten kuřecí salátek! :) večír druhé kolo, a bude první den za mnou... už je 89 - haha. Fazuli, napadlo mě- kukuřici jíst asi se sacharidama, že?
Odpovedať
@dawnie1982 tak šikulka, ;-) ;-) že jsi to zvládla.já jsem měla dneska ovocný den.udělala jsem si ovocný salátek se sušenýma brusinkama, a byla jsem nějaká moc přeslazená.Těším se na zítra na masíčko.Jinak dawnie1982, kukuřice patří do uhlohydrátů. Ráno jsem se měřila, a za týden mám - 3 cm v pase a -3 cm přes prsa, jen přes boky to nějak pořád drží :-) Na váhu jsem zatím nestoupala, zkusím vydržet až do první vody. :-p
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?