90 dňová diéta. Máte s ňou skúsenosti?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte uz asi otrepana tema ale predsa. potrebovala by som zhodit takych 10kg ale ide to moc tazko. uz len preto ze pracujem v zahranici v McDonalde takze vsetko zakazane mam stale podnosom a free. kamoska mi poradila 90dnovu rozlisovaciu dietu. ze s nou zchudla viac ako 10kg. no neviem ci ozaj tak zchudla bo sme sa uz 2roky nevideli a len si piseme. ma s nou daktora z vas skusenosti. viete poratit dake typi ohladom tejto diety? vraj sa tam moze aj sladke. jo a poznate aj dake dobre cviky na brusko? som cerstvo zasnubena. este presne nemama termin svadby ale cas bezi rychlo a ja chcem byt krasna v ten den ako kazda jedna. a okrem toho je tu zas leto diky moc
Odpovedať
som rada, že som vás tu objavila...začala som dietovať pred 5-dňami, je to v pohode- môžeš úplne normálne jesť, obmedzenia nie sú až také prísne ako to vyzerá.A ovocný deň sa mi páčil najviac.Všetkým držím palce, a tie, ktoré sa ešte nerozhodli: NEBOJTE SA TOHO, keď ja-závislá od čokoládiek a koláčikov som sa na to dala, tak verím, že to dokáže každý!
Odpovedať
@aadova ahojky, já to držím 3 týdny, první dva byly nejhorší, teď je to i lepší, ovšem nesmím povolit. Zatím jsem zhubla asi jenom 3 kila. Jak se daří tobě?
Odpovedať
Ahojky, no, ja zacinam hubnout asi po paty...a porad zkousim tu 90-denni. Nekdy jsem zkusela hodne sportu. Kdyz jsem byla v zahranici, sportovala jsem kazdy den (beh, plavani, strecink, chuze + zdrava a delena strava). Zhubla jsem za rok asi 5 kilo! To mi bylo do placu, ze jsem do toho zainvestovala tolik prace a zadny vysledek. Nasla jsem tady 90-denni. Bohuzel nevydrzim dele nez 4 tydny. Mam hrozne slabou vuli a nikdo z okoli mne moc nepodrzi. Ale je pravda, ze je to jedina dieta, ktera na mne zabrala. Vetsina z kolegu se vsak drzi za hlavu, ze se jenom trapim a proc to vlastne drzim a clovek musi zit a uzivat si a jist. Ze na jidlo nikdo neumrel, ale z hladu jo...takze to tak po mesici vzdam, protoze si reknu, ze maji pravdu. Za tu dobu co zhubnu zase naberu...takze vice pribiram, nez hubnu....zase se mi nechce davat drahe penize za osobniho trenera nebo skupinovou "terapii". Proste jsem beznadejny pripad. 8-( Spocatku jsem se chlubila i manzelovi, ale ten rekl, ze se tesi, ale to bylo maximu. Ze by mne povzbudil nebo neco, tak to bych chtela asi jako od Marusky v zime jahody ]-( Nejhorsi, ze jsem oplacana uz od mala, takze mne i tak lidi znaji, zvykli si na to, a ja taky. Kde jste nachazeli psychickou podporu vy?
Odpovedať
ahojte aj ja som sa dala na 90dnovku :) momentalne mam za sebou 8-den a dala som dole 2,5kg, ale tiez tuto dietu drzim uz asi treti krat a nikdy som nevydrala do konca,no teraz by som mala :-N a tiez nemam pevnu volu..a jedina dieta co zatial na mna zabera je tato :)
Odpovedať
Profilova fotka
90denni sakra, ja bych potrebovala jen 10tydenni :-)))ale jen jedno cislo, uz takhle mam problem s prsama a obvodem...tam mi toho chybi do satu dost, ale vsude jinde zase prebva, chtel bych zpatky svoji 38, ale od doby jsem se snoubencem, ak jen a jen kynem :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Holky ja taky nevydrzim celych 90, ale vzdycky se k tomu vratim a tak nejak pomalu to jde dolu...
Odpovedať
Profilova fotka
Holky od zítra začínám také držet dietku, je tady nějaká, která by se mnou držela basu? a Porovnávali bychom naše kilča dole? :) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj holky, ja strikně vydržela 2 měsíce, teď moje vůle trošku povolila ale furt si to udržuju. Chtěla bych ještě tak 2 maximálně 3 kilečka a to půjde, věřím tomu. @linee Já si myslím, že tahle dieta je právě dobrá v tom, že můžeš jíst teoreticky všechno, jenom musíš vědět kdy a co...Myslím že sportovat denně není dobrý, myslím že jsi to až přeháněla, já chodím 2x až 3x týdně na zumbu a myslím, si že to stačí. S manželem by sis o tom měla promluvit, jestli chceš hubnout, tak potřebuješ aby tě okolí podporovalo, bez toho to nejde!
Odpovedať
ahojte.Takže mám ďalší ovocný deň...zatial dole 2kg...samozrejme ešte pred sebou kopu dní. Je to ťažké sa obmedzovať, ale som rada, že som sa na to dala.Sama od seba by som si fakt neodoprela chlieb, sladkosti atď. Keď sa bude človek snažiť a stravovať sa podľa tejto diety, tak za obdobie tých 3-och mesiacov sa musí diviť, čo všetko predtým takpovediac zládoval.A žiadny hlad ma netrápi, lebo si poviem, že naozaj jeme preto, aby sme žili, ale nežijeme nato, aby sme jedli.
Odpovedať
Profilova fotka
@aadova dobré myšlení je základ :o) hodně trpělivosti ti přeju...vydržet a ono to půjde!!!
Odpovedať
Ahojte..zacala jsem 1. 3. - opet :-) po prve - asi pred 2 lety - jsem zhodila asi 6kg, ktere jsem nabrala. Momentalne se porad vejdu do 38-cky, ale neni to ono, stres, nocni-denni prace, udelaji sve. Takze vazim ted nejvic za poslednich 10 let. Na moji vysku je to v poradku, ale ja se v tom proste necitim, nejsem to ja. Tak uvidime, jak to ted pujde dolu. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, pridam sa sem aj ja. Zacala som drzat 90-dnovu 8.2.2011, cize mam uz prvy mesiac za sebou :-) Schudla som 5 kg. Je to super, aj ked obcas aj zhresim, ale snazim sa zhresit v taky den, ked sa to ako tak da...Ze si dam pizzu aj so syrom a sunkou v den uhlohydratov, nie v ovocny den. A je to super, kila idu dolu. Je pravda, ze aj cvicim posilovanie, aj aerobik a rychla chodza. Asi to tiez robi svoje. Do svadby by som aspon tych 5kg chcela dat este dole, uvidime, ci to pojde a ak tak aj viac potesi :-) A hlavne nechcem v lete vyzerat ako tulen, pojdeme na svadobnu cestu a chcem mat aj v plavkach pekne fotky :-) Vcera som inak prekonala najtazsiu skusku, mala som vodny den, je to celkom brutal, ale zvladla som to...hlad som zahanala len vodou a slo to celkom fajn. Ale teraz sa uz neviem dockat aspon ranajok vo forme ovocia a potom obedika (salat s kuracim maskom...mnaaam). Takze baby drzim aj vam palce, ktore ste sa do toho pustili, aby vam kilecka ubudali. A nezabudajte na pohyb, nie je to len o strave :-D Ahoooj
Odpovedať
Článok sa načítava...
To se nekdo ma, kdyz uz ma 5 kg dole :-) Ja mam trochu problem, protoze jsem vegetarian, nejim ani ryby, ani drubez, proste nic...a vubec nesnim rajcata a papriku, ani treba kecup nebo protlak...trosicku se mi to stravovani tim komplikuje :-( ..ale uvidime snad za par tydnu, zda to pujde dolu nebo ne... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@meindzi ahoj...a drzis 90-dnovku? Tam je tolko kombinacii, ze aj ked nejes masko, tak je to ok, da sa to nahradit syrom, vajcami a tak...tak drzim palce, aby ti to vyslo podla predstav...Ja sa chystam este nejakych (najradsej) 8kg, ale aj ked to bude menej, tak budem spokojna. Zatial to ide podla mojich predstav :-D
Odpovedať
@sjaresova jo, jo...ja si z jidel docela hodne vybiram i normalne, naposled, kdyz jsem ji take drzela to docela slo, ale momentalne mam obdobi, ze bych snedla cokoliv, snad i to, co se hybe, takze je to ted docela obtizne :-)
Odpovedať
ahojte, ja by som potrebovala schudnut tak 8-10kg. mam 73, pri vyske 173cm ]-( je tu niekto s podobnymi mierami ? :-D Chcem skusit 90dnovku, ale bojim sa jojo efektu. Este taka otazocka, ci aj cvicite pri tejto diete ?
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzik18 ahoj, urcite to skus, ak sa zacnes po 90-dnovke prezierat a papat vsetko, co ti pride pod ruku, tak sa to urcite vrati, ale ak trosku obmedzis a budes sa snazit to nejako stale dodrziavat, tak ten jojo efekt nemusi nastat. Ja som potom papala tak pomenej, uz som nedelila stravu, ale neprezierala som sa, na veceru som papala len lahke jedla a schudla som este 2kg aj potom. Ale ked som sa rozpapkala, tak som nabrala tu vahu, co som mala (ale bolo to obdobie dvoch rokov), ale uz som nevyzerala ako predtym na vyzor, tvar mi zostala chudsia. A s cvicenim je to tak, ze ziadna dieta nerobi zazraky ak necvicis. Ak chcem chudnut musis cvicit. Staci ti len rychla chodza alebo chodit na aerobik. Podla toho, ci chces len schudnut tuky alebo aj spevnit telo. Takze cvicenie rozhodne ano, aj sama sa budes citit ovela lepsie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj. Mohla by mi prosím některá poslat tu dietku? Ale prosím v češtině, mám ji ve slovenštině a některým jídlům nerozumím. Mluvená slovenština je mi bližší, s tou psanou mám občas u některých slov problémy.... Právě mám za sebou 10 denní dietu do malých večerních (podle knížky z Knižního klubu) a zhubla jsem 3 kila. Stále to je moc málo :-( Před dvěma lety jsem byla darovat vajíčka a ta hormonální změna mě tak rozhodila, že jsem okamžitě nabrala 10 kilo (během měsíce), pak ještě necvičením pět a na ně se za poslední půl rok nabalily další asi čtyři kila... Původně jsem měla 68 na 169 cm, nakonec 87. A to jsem původně chtěla i nějaké kilo shodit, když jsem měla těch 68. Co bych za to teď dala! A to jsem se během toho půl roku snažila jíst rozumně - nahrazovat jídla zeleninou, snídaně ovoce, nejíst tolik smaženého, hodně pít (klidně i 4 litry) a nic nezabralo, maximálně kilo dolů, jenže občas jsem měla žravou nebo domácí žrací oslavy atd. a bylo. :-( Právě uvažuji o této dietě a také mám od kamarádky nějakou 13 denní, kdy se má zhubnout 7-8 kilo. Každý den je pět jídel, první den pouze polotučné mléko, další dny jedno jídlo buď zelenina, ovoce, maso, mléčné výrobky (prostě striktní dělená strava), vždy asi 10-15 deka a v různých kombinacích za den. Kamarádka zhubla 8 kilo a nabrala jen 1 nazpět. O víkendu jedu na hory, takže tam bych dietu nedodržovala, ale hned až se vrátím chci začít. Jen nevím, jestli mám nejprve zkusit tu od kamarádky a pak tu 90 denní nebo jen 90 denní? =-)
Odpovedať
@ewelinkaaa Pozor na to drastické hubnutí . Za 13 dní 7-8 kg je moc, to vypadá na nějakou zdraví škodlivou dietu. Rozumné je tak max. 1kg za týden. Ta 90 denní je rozumnější .Hubnutí prostě chce čas a trpělivost. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@radkaja Já vím, ale trpělivost mě pomalu dochází.. :-( Chtěla jsem to jen jako pořádné nakopnutí a pak udržení celkovou změnou životního stylu, kterou postupně začínám. Ta 10 denní dietka mě opravdu pomohla ke změně některých stravovacích návyků, ale spíš si držím váhu, než bych zhubla. Potřebuji vetší motivaci. ;-( Nemá prosím někdo v češtině tu 90 denní dietu? Dělá mi problém spousta slov (např. karfiol je kedluben, květák nebo kapusta nebo jsem úplně vedle? :-) ).
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, můžete mi prosím někdo poslat návod na 90-ti denní dietu (klidně i slovensky) :-) Děkuji L.
Odpovedať
Ahojky všichni.Tak jsem se rozhodla se přidat k Vám hubnoucím. :-) Rozhodla jsem se proto, že mi do svatby, zbývá přesně tři měsíce.Sice to není moje vlastní svatba, ale mého bratránka, ale i tak mám nějakou motivaci, bez které žádná dieta nejde. Já jsem vždycky patřila mezi "hubeňoury".Svého času jsem vážila něco kolem 55 kg. při své výšce 174 cm.Velikost 36-38.To bylo tak před devíti lety, kdy jsem se vdávala. Dneska mám dvě dětičky a téměř o 30 kg. víc, takže bojuju s nadváhou. Ještě po prvním dítku se mi podařilo zhubout díky stravovacímu programu STOB 12 kilo za 3 měsíce.Bylo to fajn, protože šlo o skupinové hubnutí pod vedením zkušené lektorky, která nás učila novým stravovacím návykům. Proto vím, jak je důležité nebýt v tom sama. Z toho důvodu jsem taky tady a hledám někoho, kdo by do toho šel se mnou. Chtěla bych začít od pondělí t.j.14.3. Přidá se někdo?Knížku mám k dispozici.A co se týče receptů, tak určitě se ráda podílím. ;-)
Odpovedať
@lucie_ ahoj, pošlu ti to, napiš mi prosím do IP tvůj email.
Odpovedať
@radkaja dovolím si moc nesouhlasit...ono jasan,je to strašně moc na krátkou dobu, ale nejsou to zhubnuté tuky nebo svaly, protože při této dietě jíš opravdu hodně v bílkovinových, škrobových a uhlohydrátových dnech si dáš k obědu kolik zmůžeš. Myslím si, že tělo se spíš odvodnilo. je to dieta na úpravu metabolismu a k tomu rto odvodnění patří. Tuto dietku jsem držela loni společně s holkama, jedna z nich založila blog, tak pokud má někdo zájem, pošlu do IP link a mailem i dietku. Třeba když se vs sejde víc, ta holčina blog obnoví a bude vám dělat i tabulky úbytků jako nám předtím.
Odpovedať
Profilova fotka
@vernell Ahoj myslíš,že bych tě taky mohla požádat o tu dietu?Moc prosím. ;-( Martina :-D
Odpovedať
kdo nema problem se slovenstinou ;-) , tak se mrknete na stranky chudnime.kiga.sk ...kdyz se tam zdarma registrujete, jsou tam pravidla diety, mnooozstvi receptu, diskuze a pod :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Našla jsem dokonce celou knížku v češtině: 90 denni dieta KNIHA.pdf na uloz.to (ulozto.cz/4502642/90-denni-dieta-kniha-pdf)
Odpovedať
Profilova fotka
kocky a aka je vlastne ta 90 dnova dieta? nie je tu na nete?
Odpovedať
Profilova fotka
@vernell mozes aj mne poslat tu dietu prosim? :D :)
Odpovedať
Všem holčinám co chtějí poslat dietku,písněte mi prosím do IP váš email.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?