90 dňová diéta. Máte s ňou skúsenosti?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte uz asi otrepana tema ale predsa. potrebovala by som zhodit takych 10kg ale ide to moc tazko. uz len preto ze pracujem v zahranici v McDonalde takze vsetko zakazane mam stale podnosom a free. kamoska mi poradila 90dnovu rozlisovaciu dietu. ze s nou zchudla viac ako 10kg. no neviem ci ozaj tak zchudla bo sme sa uz 2roky nevideli a len si piseme. ma s nou daktora z vas skusenosti. viete poratit dake typi ohladom tejto diety? vraj sa tam moze aj sladke. jo a poznate aj dake dobre cviky na brusko? som cerstvo zasnubena. este presne nemama termin svadby ale cas bezi rychlo a ja chcem byt krasna v ten den ako kazda jedna. a okrem toho je tu zas leto diky moc
Odpovedať
Profilova fotka
super maryennn drzime palce ja mam za sebou 5 dni,ale furt si nemozem zvyknut na to ovocie na ranajky asi to zmenim, mne je z toho jednoducho zle a prvy ovocny den som isla zosaliet,tiez to asi dako pozmenim...a cvicit cvicim a mimochodom Gratulujem k ukonceniu studia :-)
Odpovedať
Ahoj, tak ja tuto dietku zacinam uz po 3ti. Po 2xte jsem to nevydrela dyl jak mesic, ale vzdycky jsem zhubla cca 8 kg. Tak jde se na to :) Holky drzim vam vsem pesticky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky, tak já také držím již podruhé. Poprvé jsem držela loni před svatbou pouze měsíc a shodila 8 kg. Teď se mi na konci května narodilo mimi, takže držím znovu. Zrovna dnes mám 29. den a zítra se zvážím a přeměřím, tak uvidíme... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, byla by jste některá tak hodná a poslala mi odkaz na tuto dietu a recepty? Příští rok na jaře se mám vdávat,takže motivaci mám velikou.Snad mi i vydrží :-) Mockrát děkuji a budu se těšit na začátek týdne. Jinak Vám ostatním moc držím pěstičky,aby ty strašné kila šly hodně rychle dolů.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, já bych Vás taky moc moc moc poprosila o dietku a receptíky, chtěla bych zhubnout do svatby, takže mám ještě 10 měsíců čas, kdyby to napoprvé nevyšlo :-D :-D Děkuji mockrát :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky, také bych prosila o co nejvíce informací a nějaké ty receptíky :-) Trošku jsem brouzdala i na netu, ale od vás to bude lepší :-) Kdyžtak prosím do IP :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Holky moc prosím o poslání dietky na verisek.s@centrum.cz :-) Děkuji moooc x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak jsem zdárně přežila pondělní vodní den a naměřené hodnoty jsou neuvěřitelné. po 29 dnech diety mám 6,5 kg dole, v pase o 11 cm!!!!!! méně, boky o 5 cm a stehna 4,5 cm. Prostě bomba. Zatím pokračuju dál, uvidíme, jak dlouho ještě vydržím, ale už to nebudu lámat přes koleno. Když jsem držela loni jen měsíc, tak jsem za 3/4 roku z 8 kg přibrala zpátky pouze 2, takže pohoda. Jinak holky, já mám přímo knížku, na netu nevím, jestli ta dieta je někde k mání, každopádně nemohu kopírovat, na to ani nemám čas s mimčem. Ale knížka stála necelé tři stovky, to není tak hrozné a určitě stojí za to si jí pořídit. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
evusinka: a můžeš mi napsat název a autora třeba do IP? Děkuji mockrát :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
evusinka: tu je link na obidve knihy http://www.martinus.sk/?uItem=48627
Odpovedať
Profilova fotka
sorry, to mala byt sprava pre verisek.s :-)
Odpovedať
Profilova fotka
verisku, ale nedoporučuji, jestli už máš zamluvené šaty, příliš hubnout. Já si nejprve zamluvila šaty a pak začla s dietou, jenže výsledky jsou opravdu hodně viditelné. Nakonec mi paní na druhé zkoušce řekla, ať už nehubnu, páč už šaty nejdou více zúžit... :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojky, je tady někdo kdo začíná 90 denní dietu? Ještě mám dotaz - není toho jídla nějak moc? Zdá se mi, že to nemůžu absolutně sníst :-N
Odpovedať
smudli ola, prave to se zda kazdemu, ale dieta neni o hladovce ci jednostranne strave, ale o pravidelnem prijmu zivin ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
No jenže já to nejsem schopna sníst :-D asi si budu muset postavit svůj jídelníček a o tenhle se jen opírat, sníst dvě jablka na snídani by pro mě byl nadlidský úkol :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, byla by některá z Vás tak hodná a poslala mi na e-mail v.paverova@seznam.cz recepty na tuto dietu?Předem moc a moc děkuji.Verča
Odpovedať
babenky pošlite mi niekdo na email 90 dnovku prosííím........... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby ja Vam to zajtra poslem....monasek777 napis mi tvoj mail ok?
Odpovedať
Profilova fotka
umba,budeš zlatá když mi to pošleš.Opravdu to moc potřebuju.Jaké zkušenosti máš Ty s touto dietou?
Odpovedať
Profilova fotka
ja som ju drzala v lete ale len necele 2 mesiace, podarilo sa mi schudnut 6 kg. potom som sa vyflakla na to, a prestala si robit jedlo do prace a pojedat cokoladky, nabrala som nazad 3kg. ale prave dnes zacinam znova a tentokrat som odhodlana drzat ju poctivo 3 mesiace a na silvestra vidiet vysledok. ono to ani dieta nie je lebo clovek je stale, je to vlastne o pravidelnom stravovani a to mne obcas chyba. prvy ovocny den bol pre mna horor ale asi po dvoch tyzdoch to nejako nabehlo same...osobne pre mna ze zjest 2 jablka na ranajky je vela a vyvar za jedlom to uz vobec nemusim. Ale pamatam si ze prvy mesiac tie kila isli velmi rychlo dolu, potom prisla dovolenka a nejako som polavila...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky holky...moc bych potřebovala zhubnout do svatebních šatů a taky ze zdravotních důvodů, protože chceme miminko...tak jsem narazila tady na tuhle dietu a ráda bych ji zkusila... :-) Mohla bych ji taky poprosit na mail.... :-) ?
Odpovedať
Profilova fotka
ano napis mi ho bud sem alebo do IP
Odpovedať
Kdo jdete do toho od zítra, ať se mám s kým motivovat popř. ponadávat za prohřešky :-) .
Odpovedať
Profilova fotka
Holky, ppotřebuji poradit.Jsem nějaká zmatená:-) Koupila jsem si knížku a na každý den jsou v ní uvedené recepty.A teď nějak nechápu,jestli ten recept je rozpočítaný jako porce na oběd a nebo i na večeři.Doufám,že mě chápete jak to myslím:-))) Děkuji za odpověď
Odpovedať
holky ja bych taky do satu nejake to kilko je to mozne...........do ip diky moc jana
Odpovedať
Profilova fotka
Dyslisek, neviem, ci mame tu istu knihu, ale v mojej je recept na obed a veceru s tym, ze k obedu si das krajec celozrneho chleba a kuraci vyvar v salke a na veceru uz nie... PS: ja som schudla do siat perfektne, tak Vam dievcata drzim palce.. ;-)
Odpovedať
dydlisek: ahoj, pokud máš tu knihu, co já, tak 2/3 porce jsou k obedu a 1/3 k veceri, s tim, ze k obedu se ma snist krajic chleba a v bilkovinovy den jeste vyvar...v ovocny den tam byva extra rozpis na veceri a obed
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky.. tak jsem zakoupila knihu a trošku mě vyděsilo, že k snídani je jenom ovoce - jak to vydržíte do oběda, když není žádná svačina? A vážně je nutné k večeři jíst dort, koláč a jednu tabulku čokolády? Mě to přijde nějaké divné.. všude píšou, jak je důležité snídat a mít svačiny... tohle je skoro naopak, ne?
Odpovedať
Profilova fotka
Ten dort,kolac, ci cokoladu, tak to len po kusocku a iba kazdy stvrty den... ;-) A hned potom LEN OVOCNY den, takze to urcite nezskodi... To ovocie rano je uplne v pohode, len si ho treba obmienat a pekne na krajat na kusky... perfektne to rozbehne travenie... ;-)
Odpovedať
Marinan: první týden jsem byla po snídani hladová /byla jsem zvyklá na jogurt a černé pečivo/, ale je to o zvyk, dietu už nedržím, ale ty snídaně ovocné jsem si zachovala dlouho. Pozor na pojem "tabulka čokolády" - rozumí se 1 čtvereček - respektive cca 10 gramů. Jíst dort není nutné, já jsem si v ty dny dala třeba grahamový rohlík s medem, marmeládou nebo třeba ovesnou kaši
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?