90 dňová diéta. Máte s ňou skúsenosti?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte uz asi otrepana tema ale predsa. potrebovala by som zhodit takych 10kg ale ide to moc tazko. uz len preto ze pracujem v zahranici v McDonalde takze vsetko zakazane mam stale podnosom a free. kamoska mi poradila 90dnovu rozlisovaciu dietu. ze s nou zchudla viac ako 10kg. no neviem ci ozaj tak zchudla bo sme sa uz 2roky nevideli a len si piseme. ma s nou daktora z vas skusenosti. viete poratit dake typi ohladom tejto diety? vraj sa tam moze aj sladke. jo a poznate aj dake dobre cviky na brusko? som cerstvo zasnubena. este presne nemama termin svadby ale cas bezi rychlo a ja chcem byt krasna v ten den ako kazda jedna. a okrem toho je tu zas leto diky moc
Odpovedať
Profilova fotka
Este, ze nepijem kavu... :-D Tu by som si musela zaliat mliekom a kopou cukru, aby som necitila tu chut... a to by asi nebolo vhodne... :-D :-D :-D jedine, ze by na bielkovinovy den... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
haluzkamakova :-D to uz pak ale nemas kafe, ale KAKAO 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky. Chtěla bych některou z vás poprosit, jestli mi můžete někdo poslat na můj mail recepty, které můžu použít při této dietě? Chci začít v pondělí, tak snad budu mít pevnou vůli a vydržím :) Děkuju předem. Můj mail: dzejnicka.jar@seznam.cz
Odpovedať
Poslano :-D
Odpovedať
Ahoj lidicky, tak jak vam to jde? :-D
Odpovedať
Ahoj nemůžete mi prosím poslat co těch 90 dnů mám jíst. Nebo dá se to někde stáhnout??? Dík
Odpovedať
Posli mi email do IP, poslu ti to :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, ulozila jsem knihu na web, nejde cela poslat emailem, je moc velka, takze, kdo ma zajem, napiste do IP Vás mail, ja Vám pošlu odkaz. Plati to do 28.5. Hubnoucim zdarec! 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby kaslite na diety!cvicte,jedzte primerane..cukry po 3h.radsej vynechajte..ja som nikdy nemala rada diety a neviem pochopit, ako sa niekto dokaze na 3 mesiace stravovat podla nejakej knihy,alebo planu...ved telo si pyta svoje...chutky sa nedaju nastavit,ci naprogramovat...moj nazor je,ze je lepsie jest viac za den, ale mensie mnozstvo...
Odpovedať
mila perindievca, ja by som urcite bez striktneho jedalnicka neschudla 12 kil, to som si na 100% ista. donutilo ma to inac mysliet, inac jest... toto nie je dieta (aspon pre mna), toto je zmena stravovania (a uprava metabolizmu) a bez nejakeho navodu to ide velmi tazko... tak ja len tolko... uz som pred mesiacom skoncila a stale chudnem... nevratila som sa uz k povodnemu stravovaniu, za 90 dni som si navykla takto zdravo a striedmejsie jest... upravili sa mi pecenove testy, vsetko je lepsie... ked si to nevyskusala, nevies... ja len tolko...
Odpovedať
...ahojte... neboli by ste take laskave dievcence mi zaslat neake tie recepty na 9o dnovu dietu prosim? mna to prestava bavit jest kazdy den stale to iste... dakujem vam velmi pekne : bubacik28@azet.sk
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj holky, já bych se vás taky chtěla zeptat, jestli byste mi tu dietu poslaly. Sice 90 dní do svatby už nemám, ale nikdy není pozdě začít ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Uplne suhlasim s Reklamkou... Pre mna to nieje tiez dieta... ;-) Jednoducho idem den za dnom, den predtym si vsetko nachystam na nasledujuci... Vobec to nieje tak, ze by som umierala od hladu.. a tesim sa z toho ako sa citim dobre a veci na mne sa zvolnuju... :-D Dnes mam ovocny den... (ale na 100% porusim... :-D )
Odpovedať
haluzkamakova, ked porusis, nic si z toho nerob... ja som tiez parkrat porusila, najma ku koncu a kila isli dole... :-D dolezite je nespadnut znova do prezierania a nezdraveho stravovania... ;-)
Odpovedať
Reklamka, skvele si to rekla. Uplne s tebou souhlasim. Decka, dobre recepty najdete na chudnime.kiga.sk
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, chcem sa opytat, ci nemate skusenost s tabletkami na potlacanie chuti do jedla..je tak strasne vela druhov a neviem, do ktoreho mam investovat...dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Prosím mohl by mi někdo poslat 90denní dietu. Termín svatby se blíží. Děkuji. milchova.katerina@centrum.cz
Odpovedať
Profilova fotka
spiranta: Já jsem zkoušela chrom a nedělal mi dobře na žaludek, bolelo mě po něm bříško, takže sem se na to vykašlala :) Mimochodem mám za sebou první měsíc a 4 kilečka dole, Huráááá :-D
Odpovedať
Holky, taky vám přijde, že ty porce jsou DOST velké? Já to jídlo prostě nikdy celé nesním!
Odpovedať
Ivinka, ja si ty porce upravuju podle sebe. Jim tak, abych byla najezena :-) Kato, dietku ti poslu na mail.
Odpovedať
Profilova fotka
taka dieta je hrozna vec, ja som schudla skoro 13kg, a teraz musim kupovat nove nohavice ]-( ]-( a vsetky saka su mi velke ]-( ]-( , ale je to prijemny pocit..... kupovat mensie cisla............ :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ja druhy den ale poviem vam ze to zvladam dost zle ale si myslim ze to chce zvyk tak snad ...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky,tak tady tak koukám a chtěla bych vás poprosit o bližší info o 90dnové dietě. Moc by mi to pomohlo. Děkuji moc moc a přeji všem šťasté hubnutí ;-) . irena.hruskova@centrum.cz
Odpovedať
Poslano :-)
Odpovedať
Banninko, když já mám na oběd vždycky docela hlad a ta porce se mi zdá tak akorát,ale po pár soustech už nemůžu! :-) Taky mám obavy, že když toho udělám málo,tak mě bude honit mlsná... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievcata, zda sa mi, ze sme o tom uz hovorili ale napamatate si, kde parti sojove maso? :-N
Odpovedať
Skroby haluzko :)
Odpovedať
Profilova fotka
Takze v skupine so zemiacikami a ryzou a strukovinami? ;-)
Odpovedať
Ano ano :) Holky, je pondeli...jdeme na to!!! :-D
Odpovedať
ahoj holky, chci se zeptat, jestli se vám daří dodržovat dietu přesně podle návodu, tj. dáváte si po obědě vždycky vývar, nebo pizzu si dáváte opravdu bez přísad, které mi k pizze neodmyslitelně patří jako je sýr, šunka? Já jsem jsem po asi dvou týdnech shodila necelé 4 kg a od té doby váha nechce jít dolu, je sice fakt, že jsem párkrát dietu porušila, ale zas se ji snažím dodržovat a nikam se to nehýbe...nemáte s tím podobnou zkušenost? díky za odpověď.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?