90 dňová diéta. Máte s ňou skúsenosti?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte uz asi otrepana tema ale predsa. potrebovala by som zhodit takych 10kg ale ide to moc tazko. uz len preto ze pracujem v zahranici v McDonalde takze vsetko zakazane mam stale podnosom a free. kamoska mi poradila 90dnovu rozlisovaciu dietu. ze s nou zchudla viac ako 10kg. no neviem ci ozaj tak zchudla bo sme sa uz 2roky nevideli a len si piseme. ma s nou daktora z vas skusenosti. viete poratit dake typi ohladom tejto diety? vraj sa tam moze aj sladke. jo a poznate aj dake dobre cviky na brusko? som cerstvo zasnubena. este presne nemama termin svadby ale cas bezi rychlo a ja chcem byt krasna v ten den ako kazda jedna. a okrem toho je tu zas leto diky moc
Odpovedať
Jj, sak tu tobolku taky zapijis vodou ;-) Ja piju hodne, ale jablecny otec v tobolkach mi prijde stravitelnejsi :-D Prodavaji ho v drogerii a stoji par kacek.
Odpovedať
Profilova fotka
fííííha, čo už teraz nevymyslia :-) zachvíľu budú aj manželia v tabletke, zaleješ vodou a vznikne manžel :-D :-D , ale nie to ja len tak, mám dnes dobrú náladu. inak, ako vám ide dieta dievčatá? ja osobne som si včera dala kúsok čokolády (horkej :-) ) tak asi preto tá dobrá nálada :-D
Odpovedať
Hi hi Maryennn :) Ja si dam cokoladku dneska. Mam UH den, takze bude i nejaka sladkost. Me se hubnuti ted trosku zastavilo, asi proto, ze jsem o vikendu nedodrzovala :-( V sobotu mam vodu, tak asi z postele vubec nevylezu a budu jen spat :-D A co ty?
Odpovedať
Profilova fotka
ja zatial ok, ideto dnes mám ovocný deň a zatiaľ žijem :-D . aj keď už sa mi rysuje porušenie (hi, že to viem tak dopredu ne? :-D ) no mamka bude robiť na sviatky zemiakový šalát a ďalšie super dobroty a tomu ja teda neodolám ani náhodou :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ja cez Velku noc tiez zhresim, a voibec ma to nebude mrziet, ved sviatky su len raz v roku a take jedlo nejeme kazdy den, takze si dam, ale s mierou :-) Vsetkym Vam prajem pozehnanu Velku noc a vela vody :-D
Odpovedať
Profilova fotka
veru veľa vody a nielen od naších mužských spoluobyvateľov planéty, ale aj veľa vody H2O, pitý režim treba dodržiavať aj cez Veľkú noc :-D :-D :-D
Odpovedať
Holky, drzme se ;-)
Odpovedať
mne to nejak nejde, dva tyzdne mam krizu, po tych stratenych 6 kilach som zaspala na vavrinoch a dost porusujem..dnes mal byt vitaminovy den a ja som mala cestovinu cvecer, na obed maso so zemiakmi a dve piva :-(( Hamba..
Odpovedať
Profilova fotka
Holky, jestli můžu poradit... nejprve jsem držela redukční dietu, tz. počítaní kJ a už jsem z toho pomalu bláznila :-) Přišla jsem ale na to, že stačí jíst vícekrát denně menší porce a dostatek pitného režimu. Dopoledne sacharidy, odpoledne bílkoviny a půjde to :-) K tomu nějaké to cvíčo a úspěch je zaručen 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak a je to tu, som si dnes dala zemiakový šalát no... vy by ste odolali? :-( :-)
Odpovedať
Ciernavila, taky mam dole vic jak 6 kg a dostavila se krizicka. Ted temer kazdy vikend porusuji. A dnes jsme meli navstevu a taky jsem to porusila... :-| Zitra zkusim zase na plno. Ach jo :-(
Odpovedať
Profilova fotka
banninka, už od zajtra na plno? fíha silná si ty žena, ja naplno až po sviatkoch- v utorok :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojte. mozem sa zapojit? Ja ju drzim tiez, v auguste mam svadbu a uz mam dole 11 kg. Drzim ju od januara, ale chcem dalej pokracovat.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Barborka, vitaj a gratulujem,
Odpovedať
Barborka, vyborny vysledek, gratuluju x-)
Odpovedať
Tak to velmi gratulujem! ja mam doma knihu, pisu tam, ze ta dieta sa moze drzat len 3 mesiace, potom 3 mesiace pauza a zase a opat do toho!:) Mate niekto elektronicku verziu? Mohli by ste mi ju niekto poslat? Chcela by som to porovnat s knihou. Dakujem a drzim palce! P.S. Nemate problemy teraz cez Velku noc? Pre mna je to neskutocne tazke...
Odpovedať
Linee, ja jsem porusila...chjo. Dietku ti muzu poslat mailem. Posli mi do IP emailovku a ja to ti poslu
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja som porušila, ale od zajtra zase hurá do toho :-D
Odpovedať
Ja doufam taky. Jsem si myslela, ze driv, ale nejak to neslo :-S
Odpovedať
Kde ste kdo? Kdo se pochlubi s vysledkem? Ja pres velikonoce nic moc, ale ted uz se zase snazim jet naplno. Co vy?
Odpovedať
banninka, ja som uz schudla 10 kil a to som to dost flakala cez velku noc. :-D juj, tak sa tesim. vsetko mi je take velkeee. 8-)
Odpovedať
Reklamka to si sikovna. Gratuluju!!!! Ja za mesic a pul 7.2 kg, myslim, ze to jde ;-)
Odpovedať
banninka, sikulka si aj ty... blahozelam... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som na tom momentálne biedne, už tretí deň si hovorím, že zase začnem naplno a tretí deň to na niečom stále stroskotá, pomóóóc ;-(
Odpovedať
banninka jak si to dokazala? 8-)
Odpovedať
Maryennn, i me to stoji hodne sil a odhodlani. Kdyz si sem tam neco das a neprezenes to, tak by to nemelo tak vadit, jen se ti to hubnuti zpomali. Biela.ruza, drzim tu vsichni tu 90ti dnovku. Jestli se chces podivat o cem to je, tak mi posli do IP tvuj mailik a ja ti to poslu ;-)
Odpovedať
banninka: posles mi ji prosim taky na mail??? lucilid@seznam.cz děkuji mooooooc :-)
Odpovedať
Poslano Luci ;)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, zaujimalo by ma, preco sa tato dieta neda drzat aj dalsich 90dni - teda tak sa uvadza v knihe. ziadne racionalne zdovodnenie som nedostala ani nevygooglila zatial - akurat dost babam z toho zacali padat vlasy. skusal v tom niekto z vas - alebo vasich znamych pokracovat aj po 90dnoch? viem, ze sa ma pokracovat tym dalsim postupom ako je uvedeny v pokracovani 2.knihy len logika mi kaze, ze ak sa ktokolkvek vrati k starym navykom, vrati sa aj k starej vahe - co ste mnohe tuto aj napisali. ano ja viem ze tato dieta tak ako ine maju naucit cloveka zdravo zit a stravovat a blbalba......aj aj tak, v 2. knihe sa kozumuje prakticky vsetko okrem tych zakazanych kombinacii. inak osobne mi hrozne chybaju normalne ranajky, 30-40g cerealii a jogurt rano, alebo chlebik so sunkou a maslom na tenko a o dzemovom ani nehovorim....ostatne sa da zvladnut..........len este som sa nezmierila s tym, ze si jedlo musim chystat dopredu a vylucne na 1 den, pojem "dieta a redukcia" mam furt v hlave, a tiez mi tam blika ze sa musim obmedzovat - nem dobre na psychiku ;-(
Odpovedať
Hviezda, ja taky nevidim duvod proc v tom dal nepokracovat. Vzdyt i delena strava se da drzet cely zivot. Ja mam v planu pokracovat delenou stravou. S tim, ze si sem tam dopreju normalni jidlo. Napr ted po mesici a pul kdyz vidim neco smazeneho nebo mastneho, tak se mi z toho zveda zaludek. Radeji si dam ryzi se zeleninou nebo cinske nudle. Myslim si, ze si telo na to navykne a bude to dal vyzadovat. Pokud ti chybi ty klasicky snidane, tak si je doprej, ale stridej to s tema ovocnyma. Pokdu priberes, tak jen malo. Celou vahu by si nabrala zpet, kdyby si se zacala prezirat. A to si myslim, ze u tebe nehrozi. Doprej si na co mas chut, at z toho nemas nervy. Uspokoji te to a da ti to silu dal pokracovat. Ja si napriklad navic pocitam Kj. Zaznamenavam si co snim a co spalim. A pokud ten rozdil di udela nejakych 4300 KJ, tak budes hubnout. Hlavne musis byt v pohode a uzivat si to. Pokud nebudes v pohode, budes zoufala a nebude te to bavit. Drzim pesticky.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?