90 dňová diéta. Máte s ňou skúsenosti?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte uz asi otrepana tema ale predsa. potrebovala by som zhodit takych 10kg ale ide to moc tazko. uz len preto ze pracujem v zahranici v McDonalde takze vsetko zakazane mam stale podnosom a free. kamoska mi poradila 90dnovu rozlisovaciu dietu. ze s nou zchudla viac ako 10kg. no neviem ci ozaj tak zchudla bo sme sa uz 2roky nevideli a len si piseme. ma s nou daktora z vas skusenosti. viete poratit dake typi ohladom tejto diety? vraj sa tam moze aj sladke. jo a poznate aj dake dobre cviky na brusko? som cerstvo zasnubena. este presne nemama termin svadby ale cas bezi rychlo a ja chcem byt krasna v ten den ako kazda jedna. a okrem toho je tu zas leto diky moc
Odpovedať
Filipova, no ona 90tidnovka je delena strava. Tady navic si davas pozor na to, aby telo dostalo od vseho dostatek, proto to navic delis na bilkovinove, skrobove, UH a vitaminove dny :-) U delene se muze stat, ze budes jist vic jednoho a mene druheho. Me to takto vyhovuje, aspon vim, ze telu dam pravidelne to co potrebuje :-D
Odpovedať
Lienka 1076, taky jsem uvažovala o tomto stravování. Jsem těhotná jako ty, ale mám opačný problém,jím nepravidelně, nárazově,velké porce a nezdravě. Takže kila jdou strašně nahoru. I v mém případě by toto stravování bylo vhodnější. Můžeš mě inspirovat tvým jídelníčkem, jak vypadal těch pět dnů. Klidně i přímo na adresku, pokud buděš tak hodná. Jinak ještě jednou Adelunce díky za zaslání pravidel, už ses tady dlouho neukázala :-) .
Odpovedať
Profilova fotka
priznam sa, ze s touto dietou nemam skusenosti, no podarilo sa mi schudnut vdaka vytrvalemu pitnemu rezimu.. cim viac tekutin (napr. zeleny caj) pijete, tym viac schudnete, pretoze telo sa zbavuje tukov rychlejsie.. a popri tom samozrejme jest zdravo a s rozumom ;-)
Odpovedať
banninka, kolko si uz schudla?
Odpovedať
Reklamka, mam dnes 20ty den a dole 5kg. Ale mela jsem nadvahu 30 kg, takze to jde rychleji nez tem co potrebuji dat dolu jen treba 5 kg. Co ty? Jak tobe se dari?
Odpovedať
Kde je kdo? Pochlubte se jak vam to jde? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Mě to nějak nejde :-( :-( Mám teprve 8 den, ale už nevím, co si připravit. Jelikož jsem ukecala i přítele, aby držel se mnou (a nechal se ukecat :-D ), tak už kvůli němu nechci polevovat, jelikož on to potřebuje jak sůl, ale nemám inspiraci na recepty a přesně na to, co v který den můžu, a co ne :-| . ach joooo
Odpovedať
Mrkni na chudnime.kiga.sk Je tam spousta receptu ;-) Snad to pomuze
Odpovedať
Profilova fotka
díky... Jsem se byla vážit a mám o 1,5kg víc. To asi není účel :-( co :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky Babi. Dnes mám 31 deň a podarilo sa my zhodiť už 11 kg.Najhorší bol ten vodný den večer som bol tak hladný že by som aj klince jedol.Ale vydržal som a to je hlavné.Zatial som ešte ani raz nezhrešil a dúfam že ani nezhreším snažím sa potrebujem ešte aspon 10kg dať dole.Všetkým vám držím palce ahojte
Odpovedať
Denco, a vazis se na stejne vaze? To, ze si pribrala muze mit za nasledek zvysena fyzicka aktivita. Nezacala si vice cvicit? V kazdym pripade drzim pesti, a pokracuj dal. Uvidis, ze se vysledek dostavi. Braniku, ty si teda borec! Muj chlap kdyz tu dietku drzel, tak taky hubnul hodne rychle. Tak gratuluju a do dalsich 10 kil zdar :-D
Odpovedať
Profilova fotka
banninka: ano, vážila jsem se na stejné váze i ve stejným oblečení :-( Asi je něco špatně.
Odpovedať
Článok sa načítava...
De4ca, zkus nam napsat co jis, treba ten problem najdeme :-.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte aj ja sa pridám :-) , potrebovala by som vedieť, či sa dá niekde nájsť tá 90 dňová diéta, bez toho, aby som si musela kupovať knihu. Ďakujem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Já jím podle "návodu". Teda myslím :-| No ke snídani ovoce. Většinou 2 jablka, nebo hrušky ještě jsem si jednou dala ke snídani trušku hrozna. Pak hodně piju. Začala jsem pít zelený čaj a taky si dělám vodu s vymačkaným citrónem (akorát si do 1l přidám 2umělý sladidla). Když je bílkovinový den, tak jsem měla kuř. prso bez tuku jen tak na pánvičce se zeleninou. Ve škrobový den jsem měla brambory zapečené s kys. zelím, v cukerný den pizzu. A samozřejmě, co jím na oběd, tak mám v menší porci i večer. Ještě jsem měla pangase zapečenýho se zeleninou a těstovinový salát (samozřejmě v ten den, kdy to mělo být). Ale jsem kávová, takže si k tomu dobpřeji 2-3 kávy denně. Bohužel tam musím dát trošku mléka (dávám si oproti dřívějšku opravdu jen trošku) a + 2 sladidla. Protože už před 2roky jsem přestala sladit cukrem.
Odpovedať
Ja som začala 10.2, tak to uz je vyše mesiaca. Zatiaľ 6,5 kg dole (165cm, začínala som na 70kg) končene oblečiem moje veci 38, dokonca som si dnes musela bundu kupit 36 co mi bola 38 trocha velka, asi to bolo dake divne cislovanie, ved 36 som obliekla len na strednej skole. Ide to sice teraz pomalsie ale to za to ze som zacala sem tam "hresit"...Napr. ked tu bola cez vikend navsteva gulasovu polievku som mala aj so zemiakmi v nej. No ale neva, hlavne je vydrzat. Cvicim pravidelne, tak aspon kondicka sa trocha zlepsuje. Drzim palce vsetkym co sa pripojili.
Odpovedať
Profilova fotka
přítel má po týdnu 2kg dole :-( Kde je spravedlnost :-.
Odpovedať
Dinr..posli mi do IP emailovku a ja ti poslu navod emailem. Ciernavila...jde ti to nadherne, gratulujeme De4ci, no ja nevim jesli ma umele sladidlo nejaky kalorie. Ja si pocitam kalorie a vetisnou za den nemam spotrebu vyssi nez 4000 KJ. Vetisnou to je tak 3500 nekdy dokonce i pod 3000. (maximalni denni spotreba na mou vahu, vysku a vek je cca 7900KJ) Az na to mlicko v kave nedelas nic spatne. Zkus pokracovat dal a uvidis. Treba ti pak naraz spadne dolu 5 kg ani nebudes vedet jak. Uz jsme slysela pripady, kdy holky pri teto diete neco pribraly a pak jim vaha rychle klesla. Vydrz a uvidis :-D
Odpovedať
Profilova fotka
banninka: děkuji za podporu ;-) . Nedokážu si představit, že bych si měla dát kafe bez mlíka a už vůbec ne, že bych si to kafe dopoledne nedala vůbec :-D. A umělý sladilo má kalorií úplně minimálně, protože jě nízkokalorické. Každopádně vydržím, už kvůli tomu, že přítel se do toho úplně zbláznil a drží a drží :-) A já (ačkoliv váha není se mnou za dobře :-D ) tak se cítím dobře, takže proč to vzdávat :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj devčatá, tak sa k vám pridávam aj ja. Po mnohých neúspechoch v znížení svojej váhy :) som sa dala na túto 90- dňovú diétu. V rámci samopresviedčacieho systému som si povedala, že ju nebudem brať ako diétu, ale ako životný štýl :) Som síce ešte len na 8 dni, ale už teraz sa cítim lepšie. Tak držte palce nech to ide dobre a ja vám budem tiež, aby sme sa mohli tešiť zo spoločných výsledkov. Viacerým sa chudne lepšie :)
Odpovedať
De4co, delas dobre. Hlavne se nevaz kazdy den. Ale treba jen jendou tydne. Pak nam dej vedet vysledky :-) Maryennn vitej a drz se! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky, tak dnes mi přišla v mailiku 90ti denní dieta - nevypadá to špatně, jen nemáte hlad, když se jí jen 3x denně?? Všude se píše, že by se při hubnutí mělo jíst tak 5x denně a tady v té dietě je jídlo jen 3x. A máte dostatek energie na sport - já chodím asi měsíc na spinning - je to dost náročný, tak abych tam někde neodpadla :-N . No uvidíme - jen za měsíc odjíždíme do Irska na 14 dní, takže dietku zkusím až potom, ať ji můžu pořádně dodržovat, snad bude úspěch.
Odpovedať
Usounek, jak kdyz mam hlad tak si dam nejaky ovoce nebo zeleninu mezitim. Nemelo by to vadit ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte všetci chudnúci :-D Tak ja som to tento vikend velmi pokazila :-( Boli u nás snúbencovi rodičia, slávnostný obed, zákusky... Takže mi váha ukazuje o 1 kilo viac ]-( Ide ma šľak trafiť!!! No nič idem si dať hodinku na orbitreku a tak idem pohrabkať celý dvor :-) Ináč, ako sa budete stravovať keď Vám uplynie tých 90 dní??
Odpovedať
Majjka, na to taky existuje knizka. "Dalsich 90 dni". Princip je podobny, jen je to vic uvolnenejsi. Ja bych si chtela ponechat ty ovocny snidane a pak se pokusit stale delit potraviny. Uvidim, jak to zvladnu. Ale to je jeste daleko. Nejdrive musim zvladnout tech prvnich 90 dni :)
Odpovedať
majjka, my sme mali doma krstiny a tiez za 1 a pol dna mam kilo a pol hore... :-( 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
Hmm, tak včera si prvý človek všilom, že som nejako v tvári pochudla. Je to možné už po takom krátkom čase? Včera som prežila ovocný deň a dnes hurá koložvarská kapusta bez ryže :)
Odpovedať
Ahojky, od pondělí jdu s Vaším tichým svolením do toho s Váma. Jestli se někdo odhodlává, budu ráda, když začne taky :-) . U mě to bude s vůli sice těžké, ale budu se snažit..ve skupině jsem ještě nehubla tak uvidím :-) . Taky k této dietě chci přistupovat jako některé z Vás, jako ke stylu, vyjma té ranní ovocné snídaně jsem tak kdysi jídavala :-) akorát kvanta a s prohřešky...tak přeji všem mnoho úspěchů a budu se těšit.
Odpovedať
tegina, neboj, aj vola pride, ked uvidis vysledky. a fakt je uplne najlepsie sa proste zatat a zmenit celkovo styl jedenia... toto je zaklad a co najdlhsie v tom vydrzat. zvyk je na tom najlepsi, nauci ta umiernenosti. ;-)
Odpovedať
Presne tak. A hlavne budes se citit skvele :-D Tak vydrz, ten vysledek bude stat za to!
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?