90 dňová diéta. Máte s ňou skúsenosti?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte uz asi otrepana tema ale predsa. potrebovala by som zhodit takych 10kg ale ide to moc tazko. uz len preto ze pracujem v zahranici v McDonalde takze vsetko zakazane mam stale podnosom a free. kamoska mi poradila 90dnovu rozlisovaciu dietu. ze s nou zchudla viac ako 10kg. no neviem ci ozaj tak zchudla bo sme sa uz 2roky nevideli a len si piseme. ma s nou daktora z vas skusenosti. viete poratit dake typi ohladom tejto diety? vraj sa tam moze aj sladke. jo a poznate aj dake dobre cviky na brusko? som cerstvo zasnubena. este presne nemama termin svadby ale cas bezi rychlo a ja chcem byt krasna v ten den ako kazda jedna. a okrem toho je tu zas leto diky moc
Odpovedať
Profilova fotka
linne- moja skusenost je taka ze sa mi spat vratili 3 kg (minuly rok som zo 78 kg schudla vdaka tejto diete na 71 kg- april 2009, ale v januari 2010 som mala 74 kg) poviem pravdu, ze som sa ale za ten rok neobmedzovala vobec a vela urobili vianoce ked som fakt jedla vela kolacov, sladkosti a blbosti! a vsetkeho co sa len dalo ;-) neexistuje dieta po ktorej ked zacnes zase "zrat" a prejedat sa tak nepriberies! to by bolo proti vsetkym moznym zakonom fyziky a chemie :-) proste po diete nesmies zaspat na vavrinoch a spoliehat sa na to, ze od teraz az do... mozem jest co chcem, kolko chcem a kedy chcem, nehybat sa a vobec nepriberiem! ;-) to by na svete uz asi nebolo tucnych ludi! :-| ked ma niekto navyk prepchavat sa a k tomu ziaden pohyb, nemoze sa spoliehat ze ho zachrani nejaka jednorazova dieta... treba sa to pozriet aj trosku skeptickym a nenaivnym kukom ;-) ved nemame 15 :-) tot moj nazor
Odpovedať
michelle 22 - uplne souhlasim, jenom obcas jsou diety, kde rychle zhubnes, ale opet priberes. Ja se tesim na kolo a moc se neprejidam, ale prave rada kombinuji bilkoviny a UH...Tak uvidime:) JJ, 7 Kg slo rychle, jednou jsem porusila, ale jinak jsem byla na sebe opravdu hodne tvrda. Prvni dva tydny byly nejhorsi...Ale ted uz to docela jde:) Ale taky zacinam na vyssi nadvaze:(
Odpovedať
Linee, ja mam taky vyssi nadvahu, a tak za 2 dny slo 1.5 kg dolu. Jak rika Michelle, jit rozumne, sportovat a neprejidat se. Pak si vahu urcite udrzis. To rikam i sama sobe :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, tak tu čtu, na tuto dietu samou chválu. Tak jsem si našla na netu jak na to a od zítřka to vyzkouším :-D To jsem tedy zvědavá :-) :-) :-)
Odpovedať
ja uz drzim 21 dni a je to uplne super... schudla som cca 6 kil a okrem toho sa mi upravili vysledky. ;-) :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no tak ja zatial vodny den zvladam v pohode, az som prekvapena.. len mam pocit, ze som nejaka unavena, cely den zivam ako o zivot.. a este si chcem na zajtra nieco uvarit.. poradte nejaky rychly recept na bielkovinovy den..
Odpovedať
toho vodneho dna sa ja tiez bojim... :-S :-) ale je to dobre aj na precistenie organizmu... a na bielkovinovy den.. co tak si spravit syrovo-olivovy a zeleninovy tanier, teda ak mas rada syry. nakrajas viacero druhov syrov a buded degustovat... ja som si tak minule spravila. pripadne omeletu z bielkov?
Odpovedať
Profilova fotka
To se v tom "vodním dní" může jako JEN voda? Nic k tomu? To umřu hlady, ne :-o
Odpovedať
de4ca... treba vydrzat... ma to svoj zmysel. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
reklamka: ojojojojoj, to bude těžké :-D :-D
Odpovedať
veru... :-) ale vysledok stoji za to...
Odpovedať
Profilova fotka
:-D tak to tedy doufám, za to snažení :-) :-) :-) zítra jdu na to. Se budu muset asi psychicky připravit :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ještě se chci zeptat, mezi snídaní a obědem a obědem a večeří není sváča?
Odpovedať
Profilova fotka
hmm syry, to by slo.. mam ich velmi rada... a co sa tyka omelety - zltka sa nemozu? som nevedela.. no vidim to na tie syry alebo este mi napadlo, ze si spravim leco s vajickom - alebo teda len s bielkom ak sa zltok nemoze... a vodneho dna som sa aj ja veelmi bala, hlavne preto, ze pondelky mam narocne a nevedela som, ci mi nebude zle.. no idem si zaliat cajik, mineralka s citronom mi lezie hore krkom :-)
Odpovedať
kaktusik, nie som si ista s tymi zltkami, tak to radsej neriskujem. no podla mna sa nic nestane, ak zjes aj zltka... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte tak lajt vás čítam, píšem na MK do témy 9O dnová dieta, som na 8dni dnes.. ale dietu som už držala... len chcem napísat, že vajíčko sa môže celé, aj žltko... tak v poho praženica, omeleta... len by sa nemalo kombinovat, vajičko, syr, maso... ale raz za čas aj omeleta s vajičkom a šunkou nikoho nezabije... tak nech sa darí :-)
Odpovedať
Profilova fotka
juj tak to si ma potesila :-) ja som sa nakoniec zajtra rozhodla pre leco s vajickom, no leniva som varit, co vam poviem :-D
Odpovedať
Leco s vajickem zni super. Udelam si ho priste :-D Pokud byste nektera mely nejaky receptik, tak sem s nim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko! ja sice nemam receptik, len taky maly trik na zlepsenie travenia- lanove semeno! ;-) kupite v potravinach, staci spapat lyzicku-dve denne, ucinky zarucene ;-)
Odpovedať
Hezké slunčené dopoledne, kočky! Dneska mám druhý den téhle dietky, těším se na zítřejší uhlohydráty a trochu se bojím ovocného dnu. Držím pěsti všem co taky "bojujou", ať nám to hezky jde :-D
Odpovedať
ad lanove semienka... aby bol zaludok schopny spracovat a vyuzit latky obsiahnute v nich, je potrebne ich rozomliet, rozdrtit... inak len prejdu traviacim traktom. Nedoporucuje sa konzumovat vela, casto a dlhodobo.
Odpovedať
Profilova fotka
bambulena- vdaka za spresnenie ;-) ;-) ja mam dnes skroby- tak som si vymyslela receptik- mozno niekoho inspirujem ;-) -predvarila som brokolicu- rozobranu na ruzicky v osolenej vode, potom som ju nakrajala na mensie kusky. pripravila som si klasicky ryzu- len som k nej do vody pridala zelenin. bujon. potom som tu ryzu a brok. zmiesala v miske, osolila podla chuti. vysypala som to na vymasteny a struhankou vysypany pekacik a dala zapiect do rury asi na 220 stupnov, pol hodinky. a ta struhanka- je povoleny krajcek chleba- tak to je namiesto toho :-) mne to chutilo, tak dufam ze bude aj vam :-) ;-) x-)
Odpovedať
To zni super, ale s tim chlebikem nevim. Ten se smi jen pri bilkovinach pokud se nepletu a to jen prvni dny. Ale co uz, tim nic nepokazis :-D . Dekujeme za receptik
Odpovedať
Profilova fotka
banninka: jsem sice mezi vámi nováček, ale myslím, že chléb se má jíst vždy na oběd v bílkovinovém a škrobovém dni. Já mám dnes 3. den "diety", zatím jsem ji neporušila a co mě teda udivuje, že jsem dortík na večeři ani nedojedla a vůbec nemám hlad x-) michelle22: bezva recept, určitě vyzkouším, zní to dobře :-)
Odpovedať
Hamika, mas pravdu s tim skrobovym dnem. To mi uplne uniklo. Ale je fakt, ze o tom krajicku chleba v bilkovinovem dni jsem nekde cetla, ze se ma jist jen prvni dny. Ale nemuzu to najit. :-S
Odpovedať
Uz sem to nasla. Tady Konzumovanie jedal V bielkovinovom dni nech je prestavka medzi obedom a vecerou 4hodinova. Po 20 hodine nejedzte uz nic. Ak ste neskoro obedovali, a zda sa vam, ze ste syti, vsetko jedlo, zjedzte na veceru len celkom malo(polovicnu davku) Pri ostatnych dvoch dnoch si medzi obedom a vecerou urobte 3 hodinovu prestavku Prvy a druhy den je dovolene pri obede jest chlieb, samozrejme celozrnny. Výber je velky, vyskusajte, ale len jeden krajec. No tak ja nevim :-.
Odpovedať
Mozna se to myslelo obecne, jako ze prvni a druhy den ze ctyr (tzn biloviny a skroby) se muze ten chlebik. No asi to tak jea ja to spatne pochopila :-.
Odpovedať
Profilova fotka
ano, pochopila jsem to s tím chlebem tak, jak jsi napsala, ale pro jistotu jsem včera taky ještě prohledala všechny instrukce :-)
Odpovedať
Ahoj holky, kam by jste prosim zaradili cerealne susienky? Dekuji!
Odpovedať
Ahoj holky, kam by jste prosim zaradili cerealne susienky?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?