90 dňová diéta. Máte s ňou skúsenosti?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte uz asi otrepana tema ale predsa. potrebovala by som zhodit takych 10kg ale ide to moc tazko. uz len preto ze pracujem v zahranici v McDonalde takze vsetko zakazane mam stale podnosom a free. kamoska mi poradila 90dnovu rozlisovaciu dietu. ze s nou zchudla viac ako 10kg. no neviem ci ozaj tak zchudla bo sme sa uz 2roky nevideli a len si piseme. ma s nou daktora z vas skusenosti. viete poratit dake typi ohladom tejto diety? vraj sa tam moze aj sladke. jo a poznate aj dake dobre cviky na brusko? som cerstvo zasnubena. este presne nemama termin svadby ale cas bezi rychlo a ja chcem byt krasna v ten den ako kazda jedna. a okrem toho je tu zas leto diky moc
Odpovedať
Profilova fotka
kaktusik: strašne Ti drzim palce, aj som mala promo uz pred takmer dvoma rokmi- v lete to bude presne dva- boze ako to ubieha- ale aj ja poznam to pokusenie. :-) Ja som si dnes varila na ŠKROBOVY DNIK cicerovu polievocku a sojove fasirky, tie fasirky mi ale nechutili tak aby som ich este niekedy robila, zato mojmu drahemu chutila aj polievocka aj fasirky- no ja z neho umrem. Drzim palce, nech nám to pekne ubieha!!!!! V dnoch aj v kileckach!!!!!! :-D
Odpovedať
ahoj, zato ja dnes uplne zhresila, ted o pulnoci strudl, vecer jsme byli se znamyma v divadle, predtim hot dog a pak jeste 2 ks kurecich stehynek a to mam prosim uhlohydratov den, tak to budu muset zitra poradne cvicit.
Odpovedať
Profilova fotka
haruka nevadi, vyskaces to a jednoducho budes pokracovat dalej :-) kazda mame obcas taky horsi den.. ja som minule normalne mala bryndzove halusky, ked som mala uhlohydratovy den - potom som bola na seba nastvana strasne, ale bola som cvicit a normalne pokracovala v diete a kila idu dole :-) inac zajtra sa po tyzdni budem vazit a merat, som zvedava, ci sa tento tyzden podarilo nejake to kilecko zhodit. dnes mam na obed zasa rybicku mnam... x-)
Odpovedať
Profilova fotka
joj tak vas vsetky obdivujem ja by som tiez chcela zacat aj ked do svadby mam už len 63 dni ale namam proste odvahu lebo uz teraz viem ze nevydrzim 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
keterin, no ak mas k tomu taky pristup, tak to asi naozaj nevydrzis :-D ale ved sa do nicoho nenut, urcite pride ten cas, ked si povies, ze teraz idem do toho a pojde ti to lahucko. v kazdom pripade drzim palce ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
och dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky, ja mám dnes uhľohydrátový dník, tak sa mi už pečie pizza a na večeru sa teším na nejakú dobrôtku- mňam!!! Chcela som sa inak spýtať ako je to napr. s hranolkami v škrobový deň? Môžu sa papať alebo nemôžu? :-) A čo napr. zeleninkový šalát s bielym jogurtom? Môže sa len v bilekovinový deň, alebo aj v ostatné dni, keď papáme k obedíku šalát? Ďakujem!!! katerin1: na začiatok potrebuješ motiváciu- pre mňa sú to svadobné fotky- chcem byť na nich krásne opálená a štíhlunká- tenké ručičky, žadne slaninky a podbradoček. :-) Veď sa vydávam iba raz. A navyše- toto nie je diéta!!!!!! Môžeš papať všetko, len nie každý deň!!! Ale ver mi, ja čo som sa nikdy neobmedzovala v jedle by som žiadnu diétu nevydržala, ale táto mi nerobí najmenší problémik. Držím palce!!!!!
Odpovedať
Profilova fotka
sintea - podla mna jogurt len v den, ked mas bielkoviny.. ale ja nie som odbornik, len mi to tak nejak logicky vyslo :-D a vlastne mas aj pravdu, toto nie je dieta v pravom zmysle slova, ja som sa dnes taaak natlacila rybou a zeleninou, ze ledva fucim... len neviem co mam vymysliet na zajtrajsi skrobovy den, na zemiaky nemam chut,tak ak mate nieco zaujimave, tak sem s tym :-)
Odpovedať
No ženy ja som dnes trpela :-) robila som drahému steaky z cerstveho lososa na vine s limetkovou omackou, k tomu zemiacky opekane v tvare srdiecok, zdobene na tanieri troma babykukurickami, platkami limetky a vejarikom z uhorky. Oh, a ja som sa mohla na to pozerat a jedla som ovocie nakolko dnes mam "vitaminovy" den. Tak neznasam ked mi tento den vyjde na vikend...
Odpovedať
Profilova fotka
panecku cierna vila, ty si aka sikovnica... inac ani ja nemam rada vitaminove dni cez vikend, to je ako za trest ]-( ja si prave na zajtra robim cuketu plnenu takou zmesou z ryze, sampinonov a paradajok, uz sa mi to v rure zapeka...
Odpovedať
Profilova fotka
a este mam na vas jednu otazku - nezhorsila sa vam pri tejto diete plet? ja som taka vyhadzana ako este nikdy predtym, neviem cim to je.. normalne sa na seba nemozem pozerat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Kaktusik: tak co sa tyka pleti, ja som doteraz mala strasne problemy s pletou, ku koznej chodim asi 8 rokov a stale sa mi daco vyhodi... :-( No odkedy drzim tuto dieti, tak musim poklopat :-) klop, klop, klop :-) ze sa mi plet zlepsila, vazne a velmi ma to tesi :-) Inak babenky, uz mam dalsie kilecko dolu, takze mam 64kg :-) Este 4 kilka a som so sebou spokojna :-) Pekny den prajem!!!
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
tak mozno je ta plet u mna len prechodny stav - mam dost vela stresu v praci teraz, tak asi preto... ja mam tiez dalsie kilecko dole, takze spolu uz 5 x-) je to uzasny pocit.. no ja aby som bola spokojna, tak to si este pockam, ale verim, ze raz budem.. Zajtra sa este zmeriam - dnes rano som nejako nestihala... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, aj ja už chcem nejaké kilečká dole... Diétku držím už 8 deň a nemám váhu, tak som zvedavá. Musím si kúpiť. :-) Joj, to bude radosti, ak by sa ručička posunula smerom dole... :-D Držme sa!!!!!!
Odpovedať
Profilova fotka
no sintea ako to mozes prezit bez vahy? :-D ja sa sice vazim len raz za tyzden, ale chybalo by mi to... ty si asi skor sledujes centimentre nie? ja som len teraz prisla domov po celom dni, dnes kaslem na varenie, zajtra si na obed objednam vegetariansku pizzu a hotovo.. aj tak pojdem vecer cvicit, takze to vyskacem :-) a co dobre mate vy? x-)
Odpovedať
Ja som si dnes dala toho lososa co som vcera nemohla a zeleninovy salat k tomu. S drahym sme si pekne zacvicili ale rozmyslam ze si kupim aj daku permnentku na aerobik ako kedysi. Lebo my sice cvicime spolu pravidelne tri krat do tyzdna ale je to tak max. pol hodina a viac je to o posilovani a strecingu a ja sa potrebujem vyskakat. A odsledovala som jednu vec... kila klesaju vzdy o pol kila dole po vitaminovom dni, ostatne dni su na jednej hladine. Asi by som sa nemala furt vazit ale ked som taka nedockava :-) Dnes o tri a pol kila dole, trocha sa to spomalilo ale tesim sa aj tak :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kaktusik- ja totiž bývam teraz na intráku a tu váhu nemám, domka mám digitálnu, tak tam sa vážim, alebo u tetuš tu v BA, ale možno dáku lacnú splaším, lebo fakt nevydržím. Už od budúceho týždňa začínam tancovať- chodila som na tanečnú ešte na strednej a cez výšku a po nej nie je na to čas, ale sťahujeme sa cez víkend na 4 mesiačiky do prátdneho trojizbáčiku drahého sestry, takže tam budem mať jednu miestnosť len na tancovanie!!!!! Už nech sme tam!!! Nech sa susedia trasú!!!!!!! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hmm losos... to su chute na vecer... no ja som si kupila permanentku a je to super, aj ked niekedy mam pocit, ze by som mohla maknut aj viac, asi zacnem behavat, ked sa trocha otepli... a ciernavila - aj ja sa najradsej vazim po vitaminovom dni :-D to ma clovek pocit, ze ako mu to super ide... no uz teraz som zvedava, ake ciselko mi bude vaha ukazovat buduci pondelok.. sama nechapem, ako to vydrzim sa tyzden nevazit :-p
Odpovedať
Profilova fotka
no a to tu dnes nikto nedrzi dietu? :-D
Odpovedať
ja drzim porad, ale nevim. casto se mi ted mota hlava a furt nemam zadny poradny ubytek vahy. Nemate nejake nove tipy co v ktery den jist.
Odpovedať
Profilova fotka
Ja ju stále držím, trochu som mala asi 5 dní hriešnu pauzu, no pokračujem ďalej
Odpovedať
Profilova fotka
simka :-) ze hriesnu pauzu - to sa mi paci.. haruka, skusim najst link s receptami na jednotlive dni a potom ho sem hodim... ja tam hladam inspiraciu...
Odpovedať
Profilova fotka
No vieš bola tu kamoška z anglicka, tak sme si boli sadnúť na večeru a potom sme šli na 2 dni k mame, tak tá tiež povyvárala, no a nezjedz, nech sa neurazí, ale ja akonáhle prídem domov, tak sa znova viem naštartovať na diétku, sranda nie :-D
Odpovedať
Ahojte tak ja ju tiez drzim uz mam 48 den.A mam dole 6 kil ]-( ,ale aj tak super
Odpovedať
Profilova fotka
Veď to je dosť hviezda35, gratulujeeeeeeeem
Odpovedať
Profilova fotka
hviezda ja 23 den a mam dole 5 kil, ale tak zo mna ma co ubudat, takze to neber ako provokaciu.. A merias si aj centimetre, ktore z teba ubudnu?
Odpovedať
Profilova fotka
no dala som si jeden riadok cokolady na varenie... ale sladko mi je az fuj... tusim som si odvykla jest sladke...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky baby ja ju držím od piatku a zatial je to v pohode.Dnes som ssa vážil a mám 3kg už dole neviem či je to moc ale je to super :-D Moc dúfam že to vydržím.Ale keď to zvládate vy tak musím aj ja.Zatial ahojky a držím vám všetkým palce nech to vide dobre .
Odpovedať
No ja tuto dietu uz robim 2 krat uz som to niekde pisala.Prvy krat slo dole 16 kil.V lete a cez vianoce 5 kil hore.A teraz -6,5.Takze som na tom lepsie ako v lete vazila som neuveritelnych 92 kil :-( :-( :-( :-( a teraz mam 73,5.
Odpovedať
Branik obdivujem ta,moj drahy by sa na to urco nedal :-D :-D :-D Kolko vazis?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?