90 dňová diéta. Máte s ňou skúsenosti?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte uz asi otrepana tema ale predsa. potrebovala by som zhodit takych 10kg ale ide to moc tazko. uz len preto ze pracujem v zahranici v McDonalde takze vsetko zakazane mam stale podnosom a free. kamoska mi poradila 90dnovu rozlisovaciu dietu. ze s nou zchudla viac ako 10kg. no neviem ci ozaj tak zchudla bo sme sa uz 2roky nevideli a len si piseme. ma s nou daktora z vas skusenosti. viete poratit dake typi ohladom tejto diety? vraj sa tam moze aj sladke. jo a poznate aj dake dobre cviky na brusko? som cerstvo zasnubena. este presne nemama termin svadby ale cas bezi rychlo a ja chcem byt krasna v ten den ako kazda jedna. a okrem toho je tu zas leto diky moc
Odpovedať
Profilova fotka
sintea- supis pupis! vitaj! ;-) :-) ;-) na Uh den napr. slane palacinky- len muka, voda, sol a k tomu nejaku zeleninkovu prilohu x-) skus vyskusat... alebo skus pozriet v tych receptikoch- v rozpise- su tam celkom dobre inspiracie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ok. Ďakujem. Niečo pozriem. :-D Práve vypapkávam ovocné raňajočky. Mňam!!!
Odpovedať
Caute baby, chcem zacat aj ja tuto dietu. Kde mam zohnat navod co kedy a ako jest? Mate to niekto v elektronickej podobe, prosim ozvite sa a dam vam svoj email, aby ste mi to preposlali. Dakujem, dakujem a vela zdaru pri zhadzovani kil :) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
beatrice- napis mi svoj mail do IP poslem ti rozpis diety ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no dievcence, ja som sa tak fajnovo najedla na obed, ta rybicka sa mi teda podarila.. uz sa tesim na veceru :-)) ale co budeme varit zajtra, kedze mame skroby hm? ja rozmyslam, ze si asi len spravim kari ryzu a k tomu nakrajam len tak nejaku zeleninku.. alebo si dam kysle uhorky - len neviem ci to mozem.... strasnu mam na ne totiz chut :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj kaktusik- tak ja som si nakoniec nerobila rybu ale vajcia- len obycajne uvarene na tvrdo s chlebikom... no a zajtra si dam asi pecene zemiaciky :-p mnam mnam :-p ja mam zas dilemu ci mozem kecup! =-) asi nie je velmi zdravy, ale aj tak si ho sem tam dam ked ma nikto nevidi ... ;-) :-D no a uhorecky by som si dala tiez- ved ich zase nezjeme cely pohar nie? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
panecku, pecene zemiaky by som si dala... juj toto je cista provokacia :-) inac podla mna trocha kecupu mozes, ved su to vlastne paradajky :-D ale ja to s nim tiez neprehanam... ja mam zasa ten problem, ze ja som doteraz pecene zemiaky jedla s tatarkou a taaak mi teraz chyba :-p no uvidim, co sa mi podari vymysliet, zalezi na tom, ci sa mi bude chciet oskrabat zemiaky ked pridem z prace :-)) ale tie uhorky si dam urcite..
Odpovedať
Profilova fotka
no tak teda este rozmyslam ze by pecene mohli byt aj v supke, to je este dietnejsie... x-) a aj mi to celkom chuti a hlavne- je s tym menej roboty!!! :-) :-) :-) :-) zajtra sa rozhodne... kaktusik toto som teraz vyhrabala na nete: pre nas tatarkove typy :-) :-) :-) dufam ze je to aspon trosku chutne :-D a tusim to idem aj vyskusat! Jogurtová tatarka Potrebujete : * 1 biely jogurt nemenovanej znacky :-D 250 ml * 1 menšiu cibuľu * 1-2 strúčiky cesnaku * 1 kyslú uhorku * worchesterovú omáčku * štipku vegety * lyžicu plnotučnej horčice * soľ Postup : Cibuľu posekáme na jemno, cesnak pretlačíme, pridáme nadrobno posekanú kyslú uhorku, okoreníme a premiešame. Jogurt premiešame s horčicou s pridaním zopár kvapiek worchesterovej omáčky. Korenie primiešame do jogurtovej zmesi a používame ako zdravú náhradu tatarskej omáčky. Jogurtová tatarka je vhodná pre všetkých, pre ktorých je zdravá výživa prioritou
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte :-) Kto ma zajtra UH??? Dajte nejaku inspiraciu... Ani neviem, co by som si dala...
Odpovedať
Profilova fotka
majjka1985- ja som mala UH dnes a spravila som si maličkú diétnu pizzu (cesto bez mlieka a vajíčok) s paradajkovým paté a posypala bazalkou a oreganom- bola super a k tomu šalátik. :-D
Odpovedať
ahoj tak uz i ja mam asi 1-2 kg dole, vazim se furt, ne jen jednou za mesic ale trochu to pada, jupiiii. I kdyz vcera jsem mela ovocny den a vecer jsem trochu zhresila Rafaelem a arasidy, jsem babovka, nic nevydrzim. Ale chtela jsem se zeptat, kdyz mate bilkoviny, jite napr. cely den jen mlecne vyrobky a opravdu to nikdy nekombinujete napr. s masem? Myslite, ze kdyz ted chci mit jen jogurtovy den, muzu ho i odpoledne posvacit? bo vic jogurtu k obedu nesnim a do vecera budu mit hlad.
Odpovedať
Profilova fotka
hm tak taku pizzu by som si dala... len ci sa mi bude chciet varit o pol deviatej vecer, ked pridem z angliny... dnes mam pecene zemiacky a kapustovo-mrkvovy salat...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahoj vsetkym ;-) ja som dnes mala tie pecene zemiaky boli uuuuuuplne mnamkovske :-p :-p x-) ale na zajtra sa tesim dam si konecne daco sladke :-D dnes som sa prinutila aj k pohybu! :-) :-) tak som oprasila svoje aerobikove znalosti, cinky do ruky a podme! ;-) ;-) hned som mala zo seba lepsi pocit! 8-) a vy ako? cvicite/papate? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
michelle - ja idem cvicit zajtra, len taky mam pocit, ako keby som mala mat teplotu, tak este uvidim, ale tasku mam pripravenu... ja si dam zajtra pizzu a uz sa tesim aj na sladke, mnam..
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som dnes prežila prvá vitamínový dník, drahý sa tu napchával pečenou domácou klobáskou a tortičkou čo som včera upiekla na UH dník- ale vydržala som, ale slinky sa mi zbiehajú už teraz. Ale je zlatý, dnes mi krájal na raňajky jabĺčko a očistil mi mandarínku- mám to ja ale super chlopa, čo? :-D Zajtra bude mäsko- juchú!!!!!
Odpovedať
joj vcera ten receptik z knizky - morcacie prsia a zeleninovy salat bolo skvele...choroba ustupuje, to je uplne super. Dneska mam tzv. "jedlo chudobnych" varene zemiaky s kyslou kapustou, mnam strasne sa na to tesim, zboznujem kapustu. Navyse som si konecne vyhliadla moje vysnivane saty takze motivacia je idealna :-)) Pozeram ze sa pridavaju nove osobky do diety, to je super, drzim palce.
Odpovedať
Profilova fotka
Ďakujem "ciernavila" aj ja držím palčeky, nech si už zdravá a nech si tie vysnívané šatky oblečieš čo najskôr!!! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja som dnes mala na obed pizzu, ale nie celu - len polovicku... inac, nemate pocit, ze odkedy drzite dietu, tak menej zjete? mne sa tusim zaludok stiahol alebo co, normalne uz nevladzem tolko jest ako predtym.. taka strasna lenivost ma prepadla, ani cvicit sa mi nechce ist, esteze mam veci na cvicenie zo sebou a nemusim ist domov, to uz by som sa na to cvicenie dnes vykaslala..
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj vsetkym spolubojovnickam ;-) ;-) ;-) ciernavila- tak taka motivacia sa sama sebou rozumie ze je najlepsia! aj ja mam taku :-) :-) tento tyzden som bola v salone skusat nejake satky, tak som videla ze este je co zhodit :-N ale satky mali krasne takze to stoji zato! x-) kaktusik- aj ja mam taky pocit s tym zaludkom, ale neviem ci si to len nenahovaram :-) tak ci tak sa mi ten pocit paci dufam ze vydrzi co najdlhsie x-) haruka- s tymi bielkovinami- ja to robim tak ze ked mam maso tak ciste+ zelenina, alebo napr. vajcia s chlebikom, alebo ryba so zeleninou, chlebikom. ale zase nedodrziavam to ze na veceru to iste co na obed, na veceru si dam to co je predpisane na ten den, ale nie prave to co bolo na obed, tak tak :-) a dnes teda ten kolacik na veceru bol- joooj laskonku som si kupila :-p tak mam zas na 4 dni pokoj! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no tak ja som si dnes po cviceni dala jednu kinder maxi tycinku mnam... ale stacilo mi :-)) no na zajtra mam urobeny ovocny salat - cely den budem v skole, tak dufam, ze to vydrzim :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak kočky ja to necelý týždeň flákam, už som dosť na seba nasratá, ale od zajtra začínam odznova, joj takú mám na seba zlosť, no verím že to už vydržím až do svadby
Odpovedať
Profilova fotka
simka - ak nie si naozaj presvedcena o tom, ze chces schudnut, tak ti to pojde len velmi tazko.. viem to podla seba, milion krat som si povedala a dost, zacala som a po tyzdni sa na to vykaslala, az potom prisiel jeden zlomovy okamih a odvtedy s tym ziaden problem nemam. Dnes je devatnasty den, co drzim tuto dietu a je to super :-) Verim, ze to dokazes a veeelmi drzim palce x-)
Odpovedať
ahojte baby, ja chudnut nepotrebujem, ale tuto dietu teraz drzi moja buduca svokra a za mesiac schudla 9 kg a vydrazala aj den iba s vodou, alebo cajom a je na seba pysna, a je to nanej aj patricne vidiet, a niekedy jej normalne zavidime ake dobroty ma, napriklad zajtra tam ma tortu, alebo tablicku cokolady, v nedelu ma ovocie a zeleninu- niekedy jej fakt zavidim a drzim palce jej a aj vam ostatnym, ktore ste sa dali na tuto dietu, podla mna funguje
Odpovedať
Profilova fotka
Joj tak to ste zlaté ako ma povzbudzujete, mne to išlo pekne, no v nedeľu došla kamoška z Anglicka, tak sme boli na večeri a od vtedy to somnou ide dolu vodou, no od zajtra začínam, ale najprv s ovocným dňom, nech sa trochu prečistí žalúdok, držte sa aj vy, verím že dosiahneme svoj vytúžený úspech
Odpovedať
Profilova fotka
simka9122008- držím palce aby sa Ti darilo vydržať, ja už dnes mám piaty deň a ani neviem ako to ubieha. kaktusik- je to fakticky pravda s tým stiahnutím žalúdka, lebo som aj ja bola "rozožratá" a keď som sa postavila na váhu teraz po Vianociach a videla tam tých 65 kíl, čo som v živote nemala, povedala som si dosť. Som síce dlhodobo v strese a takmer vôbec som sa o seba posledný rok nestarala, okrem bežného mejkapu, podstrihávania si vlasov a kúpenia si sem tam niečoho drobného na seba, prestala som sa krémovať, cvičiť, kúpať sa pri sviečkach, len tak si tancovať na hocakú hudbu... Človek príde z práce domov a má toho fakt dosť, ani na také veci nemá čas a ani chuť. A práve to druhé je horšie. Tak som si povedala- A DOSŤ!!!!! Keď mám chuť, spím dlhšie, pozriem si telku, krémujem sa po sprche, bola som u kaderníčky a teším sa z všetkého navôkol. A hlavne... teším sa na svoju svadbičku a na to- aká na ne budem krásna a štíhlunká :-)))))))))))))).
Odpovedať
Profilova fotka
BABY ako to viete nedat si sladkeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee:(((((((((((ä...:)
Odpovedať
Profilova fotka
Sintea, tak to je pravda, žena sa musí sebe dostatočne venovať, musí chcieť, aby sa sebe samej páčila, určite každá chceme skvele vyzerať na svojej svadbe a preto urobíme veľa
Odpovedať
mam za sebou asi 25 dni a 5 kil dolu. uplne sa vytesujem, opat sa zmestim do veci, ktore som uz na sebe davno nemala :-) takze baby do toho, funguje to!!!
Odpovedať
Profilova fotka
leniatko- perfektneeee! x-) gratulujem! drzim palce aj dalej ;-) ;-) sintea- krasne si to napisala a je to fakt pravda, treba sa tesit z kazdej malickosti okolo a mat silnu motivaciu! to je najdolezitejsie ;-) vediet preco chudnem!
Odpovedať
Profilova fotka
sintea - tak mas to tak ako ja, ja sa vytesujem z kazdej blbosti :-) potesi ma uz len to, ze vonku svieti slnko alebo ze si kupim knihu.. A este sa tesim na to, aka budem kocka, ked budem mat promocie, kedze mna sa svadba zatial netyka... ja mam dnes ovocny den, zatial pohoda, len musim stale nieco robit, lebo ovocne dni cez vikend, tak to je katastrofa :-) bola som v skole a skoncili sme trocha skor, tak sme sa boli najest, vsetci nieco tlacili a ja som si dala kavu.. ale keby ste vedeli ake som mala pokusenie, dat si nieco "normalne" :-D esteze mam taku super spoluziacku, ktora ma postrazila :-p no a o hodinku idem ku kozmeticke a potom uz budem len oddychovat, vonku je hnusne...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?