90 dňová diéta. Máte s ňou skúsenosti?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte uz asi otrepana tema ale predsa. potrebovala by som zhodit takych 10kg ale ide to moc tazko. uz len preto ze pracujem v zahranici v McDonalde takze vsetko zakazane mam stale podnosom a free. kamoska mi poradila 90dnovu rozlisovaciu dietu. ze s nou zchudla viac ako 10kg. no neviem ci ozaj tak zchudla bo sme sa uz 2roky nevideli a len si piseme. ma s nou daktora z vas skusenosti. viete poratit dake typi ohladom tejto diety? vraj sa tam moze aj sladke. jo a poznate aj dake dobre cviky na brusko? som cerstvo zasnubena. este presne nemama termin svadby ale cas bezi rychlo a ja chcem byt krasna v ten den ako kazda jedna. a okrem toho je tu zas leto diky moc
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte damy, mno ja mam za sebou uz asi mesiac, ale este som nemala vodny den, lebo mam take stresy v praci, ze by som asi skolabovala :-( V kazdom pripade aj s hriesnymi dnami (a bolo ich neurekom) mam dole 4kg. A vazne som hresila mozno kazdy vikend. Potrebujem dat dole uz len 3kg, takze to bude hracka. Zacala som aj s fitkom a plavanim teraz. Tak uvidim ako to pojde. Nechcem chudnut narazovo a rychlo, chcem to skusit pomaly a bez zbytocnych vedlajsich, ci jojo efektov. Uvidime. Tak nam vsetkym drzim palce ;-) mayenka: tych par kileciek das dole ako nic, neboj. Ono na zaciatku to ide dole velmi rychlo, lebo je to zmena pre organizmus. Ber to vazne, ale neprehanaj. ;-)
Odpovedať
Doufám, že se mi bude dařit, ale zatím mě to baví :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky,já jsem napsala dlouhý příspěvek,i vtipné to celkem bylo(to teď můžu říct,když tu není :-D ) a on tu prostě neníí,možná jsem psala tak dlouho ,až mě to automaticky odhlásilo :-D :-D :-N nevím,možná se tu pak někde zjeví( v tomto případě se omlouvám). k věci...můžete mi někdo napsat do e.mailu tu dietu? malalusy@seznam.cz Moc děkuji :-)
Odpovedať
Profilova fotka
malalusy, máš to v mailu. Jinak mě pomůže, když už se mi příspěvek nezobrazí ( ale to se mi stane na jiném serveru ), kliknout na tlačítko zpět a je to. Docela by mě ten vtipný příspěvek zajímal 8-) , jsem se tu dlouho nezasmála ;-) Jinak držím palce, ať vydržíš.
Odpovedať
Profilova fotka
Adelunko děkuji moc. Zmáčknout zpět mě nenapadlo,nebyla jsem tak bystrá :-D ,ale mrzet tě to nemusí,zas tak vtipné to nebylo,něco o tom,že budu nosit pytel na hlavě,už si to nepamatuju,byla jsem na sebe nějaká naštvaná,tak jsem se tam rozvášnila :-D :-D . díky moc ,pěkný den a pevnou vůli všem.
Odpovedať
:-) kočky poraďte mi některá, ve slovenčině je napsáno že je povinná tablička čokolády, to je fakt celá tabulka :-N nebo jedna kostička :-| zítra mám totiž uhlohydrátovej den takže mě čeká čokoládka a doooort :-) a ještě se chci zeptat: musí to být skutečně čokoláda na vaření, nemůžu si koupit kvalitní 75% čokošku??? dík spolutrpitelkám za doplňující info jinak já jsem měla dnes k obědu cizrnu dušenou na cibuli a zel. vývar s mrkví. Dopoledne kousek vína a nektrinku. Horší je to s pitím ráno si dávodu s citronem a medem,ale pak zapomínám pít
Odpovedať
Profilova fotka
mayenka ta tabulka cokolady sa mysli len jedna ta kocička, ale kludne si daj aj cely riadok...vsetky to tak robime x-) a jasne ze si mozes dat aj tu 75%...myslim ze je este lepsia ako ta na varenie... vela zdaru pri chudnuti ;-)
Odpovedať
dík Anelko, já jsem si říkala, že celá tabulka neprojde :-D zítra mám zrovna mlsací den. Jedeme na vinobraní, tak doufám že tam někde splaším pizzu s rajskou omáčkou nebo jsem uvažovala že si sebou vezmu krabičku těstovin se zeleninou a trochou oleje ]-( stejně tam všichni jedí z tácků tak se tomu snad nikdo nebude ani divit. To stravování mimo domov je trochu problém. Jinak tu cizrnu na paprice doporučuji, bylo to moc dobré i studené k večeři.
Odpovedať
holky zítra mám první ovocný den, můžu i zeleninu? totiž mám pocit, že bych se ovoce "nenajedla" ale když si udělám papriky cuketu lilek tak mám pocit že se toho nasytím.... :-S dneska byl krásnej skoro nedietní den k obědu špagety s paprikou a večer medovník a kopeček čokoládové zmrzliny, nesehnala jsem na vinobraní čokoládu :-p
Odpovedať
tak jsem včera přežila na ovoci,večer jsem se napila zeleninového vývaru, nemusím moc sladké a to ovoce mi fakt lezlo krkem. Ted jsem do sebe nasoukala další nektarinku...těšim se hrozně na oběd koupila jsem si pannenku vepřovou. Takže si udělám hody s cuketou ááááách. Trochu mi v tom jídelníčku chybí jakási orientace, kolik toho ovoce můžu sníst. Jidelníček uvádí pět jídel, ale zase říká, že můžu jíst po dvou hodinách to nevychází.... Musim, říct, že mi ten včerejšek dal docela zabrat večer už jsem měla hrozný hlad, nemohla jsem usnout hlady. Šla jsem spát až kolem půlnoci a vstávala jsem v sedm, docela náročný den na to že jsem snědla dva banány, kousek melouna, kousek ananasu, dvě nektarinky a hrst ořechů. Byla bych moc vděčná za informaci, jestli můžu jíst místo ovoce zeleninu. Té se za tepla najím ;-) ovoce ne :-S vadí mi jak je to sladké
Odpovedať
tak jsem si na škrobový den uvařila rýži a smíchala s cizrnou kterou jsem předtím udělala na cibulce s červenou paprikou mletou i čerstvou na kostičky. Je to hrozně dobré ta cizrna chutná výborně a dobře mi nahrazuje maso. K večeři sním to samé. Jsem zvedavá co na ten šok bude říkat váha a přiznám se že se těšim na zítra ne na těstoviny, ale na kousek 85% čokolády :-p Hodně mi teda chybí mléčné výrobky, včera jsem snědla jogurt,ačkoli jsem k obedu měla maso.
Odpovedať
ahojte, stale si vas citam a idem tiez skusit dietu. prosim vas, co je ta cizrna po slovensky?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Dinko, cizrna slovensky netuším. Je to něco jako hrách... Měla jsem to doma párkrát koupené, ale nikdy jsem nedostala odvahu to vařit.... mayenko, pokud ti ovoce dělá problém, jez teda zeleninu. Podle "návodu" bys neměla kombinovat více druhů daného jídla. Nevím, jestli to napíšu srozumitelně, ale pokud jsi si vybrala, že ve škroby budeš mít rýži, měla bys mít jen rýži a zeleninu. Nebo cizrnu a zeleninu. Ne cizrnu, rýži a zeleninu. Jinak ale taky mi to tak ujede a kolikrát taky poruším. Teď mi váha hodně stojí. Jednak mou vinou, jednak se teď méně hýbu než bych měla a mám pocit, že se mi váha zastavila od doby, co do sebe láduju hormony na úpravu menstruačního cyklu ]-( Ještě mám před sebou dávku na měsíc a pak na to asi budu kašlat.... stejně mi ta MS chodí podle plotu 8-( Když jsem před 3 měsíci začínala s dietou, tak pro mě nebyl problém pít. Teď mám ale problém do sebe nasoukat víc jak litr Ach jo... Jo a co se týče toho ovoce, tak klasika snídaně, kolem poledního další dávku, podle hladu další buď ve 14 nebo 15h, pak se většinou dostanu k jídlu kolem 18h doma a pak si klidně dám ještě ve 20h jablko. Ovoce mi problémy nedělá. Dneska taky mám ovoce. Nejdříve jsem si vzala 4 jablíčka na vykrájení ( takže ze 4 jablek byly tak 2,5 ), kolem poledního jsem snědla sklenici dušených jablek ( včera vyráběné ) a teď ve 14h jsem snědla domácí meruňkový kompot. Ovoce je teď dostatek, tak si to užívám. Hlad teda dneska mám, ale to senedá nic dělat.....
Odpovedať
podle slovenského návodu na dietu se cizrna řekne slovensky cizrn, yslím spíš že nevíš co to je, protože to je i u nás neobvyklá luštěnina, já jí ochutnala prvně dávno ve Španělsku a moc mi zachutnala. Vypadá vlastně jako ískové oříšky bez šlupky, chutná trochu jako hrách,ale je to chabé přirovnání...Musí se to přes noc namočit a pak uvařit. Nebo se dá ve větších obchodech sehnat zavařená, ale to je dost drahé. Suchá je levná asi jako čočka /šošovica/ ...takže bych neměla míchat rýži a cizrnu ? Sakra, tak příště. Už jsem si dneska koupiaa na zítra čokoládovou spičku, jejiž jak já se těšim, likér uvnitř je jen z tresti takže budu mít zítra hody :-) jinak jsem moc ráda že místo ovoce můžu zeleninu, pro mě je to voce fakt utrpení, nejsem totiž zvyklá jíst sladké.
Odpovedať
Profilova fotka
Baby cizrna je po slovensky cicer :-)
Odpovedať
cicer? to zní jako cicavec :D hezký, ale hlavně že je to dobrý ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky,tak já se ode dneška k vám přidávám. Obdivuju holky,co se rozhodly shodit víc jak 20 kilo,co jsem četla na počátku téhle diskuse,tomu říkám rozhodnutí. Já chi jen 3-4 likča,mám to spíš jako doplněk k rozhodnutí se sebou něco trochu dělat a tedy začít cvičit. Po tom,jak jsem se stravovala,by toto měla být pro tělo opravdu úleva |-| Jsem prcek 159cm a tak je na mně vidět každý kilo,navíc mi to všechno leze právě do obličeje a to teda neschovám :-D :-D . Takže tak... Mayenka: taky mám problém s ovocem,neleze a neleze..... :-( Dneska si dám řízek na přírodno s královskou zeleninkou(mražená) na másle ....hmmm,mňam x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Malalusy, a kolik teď vážíš?
Odpovedať
Profilova fotka
adelunka cca 52,ale váha je předpotopní a váží špatně(trochu podvažuje),takže tak nějak přibližně
Odpovedať
Profilova fotka
tak to nechápu, co chceš hubnout :-x Dojdi se teda zvážit na pořádnou váhu apodle toho uvaž, jestli nepotřebuješ jen zpevnit tělo. Já měla v době svatby nějakých 54Kg a řeknu ti, že to bylo tak akorát. Měřím 158cm. Nechápu, že chceš hubnout 3-4Kg. Aby z tebe o svatbu ty šaty nespadly ;-) Já začínala s 66Kg, takže u mě je to hubnutí na místě, ale u tebe :-S Né fakt, je potřeba vzít v úvahu, jaká je tvá průměrná váha.... Ale bacha na zdraví.... Ale mě to nijak drastické dietování nepřijde, tak myslím, že ti to neuškodí....
Odpovedať
Profilova fotka
mno... moc jsem sem tu váhu psát nechtěla,abych nebyla ukamenována :-D . Ale já myslím,že každý se zná a podle sebe dokáže uvážit,jak by chtěl vypadat(tedy myslím,že jsem docela normální a nemám potřebu mít váhu modelky,nebo tak). Jenže mě se dělá druhá brada ]-( a každý to na mně poznal,že jsem trošku přibrala,prostě to mám v xichtíku. A samozřejmě u mně je to spíš o cvičení,než o nějakém hubnutí,mno,kdybyste některá z vás znala nějaké cvičení na obličej,tak sem s ním x-) . Věřte,že jsem opravdu nechtěla prudit se svýma třema kilama navíc,chtěla jsem se přidat spíš kvůli celkovému zdraví,myslím,že když to člověk zvládne, tak prostě celkově vypadá zdravěji a to je můj cíl :-) Hubená bych se ani svýmu miláčkovi nelíbila ;-)
Odpovedať
tak holky já dneska měla uhlohydrátový den, dopoledne nektarinky a k obědu výbornou věc, takové těstovinové placky dělané na páře s cibulkou a sekanýma čínskýma houbama. Dělají to tu v jedné číně,není to dělané na tuku a mačí se to ve vývaru s trochou citronu a chilli. Pojídá se k tomu čerstvý koriandr. Pochutnala jsem si ohromě. Večer jsem měla tu špičku na kterou jsem se těšila od včera a dvě kostičky 85% čokolády, což je takovej hnus, že jsem si zkazila chut a přště si dám jen dortik. Jinak jsem snědla během odpoledne ještě asi hrozen vína. Měla jsem hlad, protože jsem měla práci do sedmi večer od sedmi od rána. Zítra mám ovocný den, ovoce do sebe k obědu nedostanu, takže si udělám zelenou fazolku na cibulce s bylinkama. Zatím jsem zhubla 1,5 kila jde to pomalu :-( ale kromě ovocných dní mi všechno chutná a nejak netrpím. Dneska jsem docela měla pocit, že jsem si hodovala, ale je fakt, že jsem asi odpoledne neměla jíst to víno :-p Ještě se tak domutit cvičit, ale má ted hektické dny. Většinou makám dvanáct hodin a to si nesednu :-x
Odpovedať
Profilova fotka
Malalusy, tak se zkus poptat v místě bydliště, jestli se někdo zabývá lymfodrenážemi. Já to absolovovala několikrát. Výsledek je hodně vidět. Někoho to bolí, jiného ne. Mě to bolelo jako sfiňa :-D a taky je to celkem náročné na finance. Ale pokud by ti šlo jen o podbradek, tam bych to zkusila. Jo a taky je nějaká bezbolestná liposukce ( no taky není ale zadarmo :-| ). Já kdybych měla 10tisíc volných, tak si nechám dělat ty lymfodrenáže vacupressem zas ( celé tělo cca 500,- za 1,5hodinovou kůru, je potřeba jich udělat alespoň 10 ). Mayenko, gratuluji k úspěchu. Jen tak dál ;-)
Odpovedať
tak dneska ovocný den, netěšim se teda...ale mám v sobě k snídani tři čerstvé fíky/ mají v penny/ a asi deset kuliček vína. K obědu si udělám fazolkové lusky na cibulce, jíst to budu bohužel studené v práci, ale alespoň nebude kdy mymyslet na hlad :-D večer to asi bude nejhorší vydržet a nenačpat se chlebíkem se salámem :D jediný co mě drží při životě je vidina zítřejšího steaku :D
Odpovedať
Profilova fotka
Adelunka,díky za nápady,třba se mi to bude hodit ;-) Zatím pokračuju v dietě,kterou jsem si přizpůsobila pro sebe,tak abych nijak závratně nehubla a je mi fajn. On ten můj podbradek(pokud to tedy není věkem) vcelku snadno zmizí,jen co se dostanu na svou váhu,kterou jsewm měla před půlrokem. Já se prostě hodně rozežrala poslední dobou a je to vidět no.. .. a taky zlenivěla,tak to je taky příčina asi tak 50 na 50 to je 8-( Je fakt,že pokud se zase hodím do formy pohybem,bude mi třeba stačit jen kilo dolů,uvidím,nehodlám se nijak týrat. a kolik tě stály ty lymfodrenáže obličeje? Není to nějak nebezpečný?au au... :-(
Odpovedať
...tak jsem docela v pohodě přestála ovocnej den, vyhomuje mi nahradit ovoce zeleninou. Ted večer jsem si dala pár kuliček vína a jsem už v posteli at ten hlad honem zaspim a už se těsím na zítra, naložila jsem si panennku :)
Odpovedať
;-( tak holky vypadá to že jsem na dobré cestě, už jsem dnes neměla hlad, v deset jsem si dala nekterinku a to jsem po ovocném dni. Ted jsem si uvařila Fajidu to je panenka s cibulí a paprikama, je to jen trochu osolené a opepřené, opíkala jsem to na minimu oleje tak je to takové suché proti tomu co jsem zvyklá, ale moc dobré. Najím se padim do práce tam si dám k svačině nektarinku a večer doma dojim trochu fajidy jestli na mne zbude:D Váha zatim stojí....moje tělo prošlo ruznejma hladovkama tak asi váhá pustit deko sádla :D
Odpovedať
Profilova fotka
Malalusy, já ti to napíšu do IP, ať tu nepíšu mimo téma ;-) jinak dnes mám uhlohydráty mám tu před sebou 86% čokoládu. Sama bych si jí nekoupila, ale poslala mi jí tchýňka ( nastoupila do nemocnice na transplantaci kostní dřeně a zakázali jí nechat si některé věci na pokoji ). Ale holky, ta je tak nedobrá, až bych řekla že hnusná :-S ( ale přece jí nevyhodím :-N ) Zato jakou čokoládku můžu doporučit, tak to je čoko z Lidlu ( netuším, jestli je Lidl i v SK ), ale tahle čoko je s chili. A to je pošušňáníčko :-D :-p :-N
Odpovedať
tak mě dneska čeká zkouška ohněm, jdeme k máti na oběd...netusím jak jí vysvětlím, že mám škrobovej den :D uvařila nám k obedu kuře na paprice s nokama / to miluju/ a já si sebou přivezu, květák s rýží :-D uplně slyšim ty kecy, že musim jíst maso aj aj aj aj :-x doufám to přežiju. K té zminované 85% čokoládě...máš pravdu je tak hnusná, že zítra si dám jen dortik, nebudu si čokoládou zase kazit zážitek z jednoho dortíku týdně ]-(
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?