90 dňová diéta. Máte s ňou skúsenosti?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte uz asi otrepana tema ale predsa. potrebovala by som zhodit takych 10kg ale ide to moc tazko. uz len preto ze pracujem v zahranici v McDonalde takze vsetko zakazane mam stale podnosom a free. kamoska mi poradila 90dnovu rozlisovaciu dietu. ze s nou zchudla viac ako 10kg. no neviem ci ozaj tak zchudla bo sme sa uz 2roky nevideli a len si piseme. ma s nou daktora z vas skusenosti. viete poratit dake typi ohladom tejto diety? vraj sa tam moze aj sladke. jo a poznate aj dake dobre cviky na brusko? som cerstvo zasnubena. este presne nemama termin svadby ale cas bezi rychlo a ja chcem byt krasna v ten den ako kazda jedna. a okrem toho je tu zas leto diky moc
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, tak teď jsem si uvědomila, že se mi blíží vodní den :-o Jen nevím přesně, kdy bude. Asi pozítří :-( ale pokud to nevydržím, dám si nějaké ovoce. přecejen se neoddělám, že jo ;-) Veroni, vítej. Mě taky zezačátku chyběly svačiny, a tak jsem si je první dny dělala v podobě zeleniny. Jinak mě teda přijde, že kolikrát toho sním i víc než když jsem jedla bez diety. Nikdy jsem nesnídala. Snídat jsem se naučila až v těhotenství, a to ještě ne hned jak vstanu, ale prostě dopoledne. A stejně jsem to šidila. Kvůli synovi jsem pak začala snídat i já. Teď někdy až v práci, ale snídat. Ale nikdy jsem nedávala snídani takový důraz. Vždy buď jen kousek buchty, nebo suchý rohlík, nebo i často banán, nebo mléko. Ale nikdy jsem se nenajedla nijak vydatně. Držím ti palce, abys s námi vydržela hubnout. Podle mě je velká chyba přestat dřív než za 90dní, protože lehko se kila ztratí, ale lehko se pak naberou zpět. Teď jím většinou k snídani kousky ovoce 2. Většinou různé druhy. Dneska to vyšlo jen na 1 jablko. Jednak doma nic nebylo ( musím nakoupit ) a jednak jsem neměla hlad. Snídám kolem 8-9h Oběd podle hladu. Ale kolem 12-13h a večeře podle hladu a času, ale do 20h se vejdu :-D Hudobničko, máš to teda opravdu hodně posunuté. Ale život ve Španělsku asi začíná všeobecně později, co... Já si ale myslím, že Kg ti jdou dolů pomalu ne kvůli hodinám kdy jíš, ale proto, že neshazuješ moc kil. A ta poslední kila se přece shazují nejhůř :-S Tak vydrž a nedej se ;-) Anelko, potíže s MS mám už delší dobu. Mám prý autoimunitní zánět štítné žlázy. Sice jsem bez léků na šž, ale tím, že nepracuje jak má, tak mám poruchu MS cyklu. Asi 4x do roka mi musí MS vyvolat injekcí. Těhotenství mi pěkně zacvičilo s tělem....
Odpovedať
ahoj Adelunka, vdaka za povzbudenie. Ja mam cele jedenie posunute aj kvoli tomu, ze som hudobnicka a ked mam vecer koncert, tak to jednoducho inak nejde. Ale aspon brucho mi splaslo! Co ma velmi tesi, pokracujeme dalej, ak pre nic ine, tak aspon preto, ze je to zdrave a nenarocne. My za to stojime, vsak baby?
Odpovedať
Baby, od pondelka zacinam. Uz aj zositok som si kupila na zapisovanie a budem si viest "chudnuci dennik". Drzte palceky :-)
Odpovedať
drzime! Vitaj medzi nami!
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, tak se zase hlásím.. Pořád mám to kilčo dole, i když jsem teď trochu porušovala. Dneska mám ovocný den - mám tu hrozny a nektarinky... Zatím dobrý, ale cítím trochu hlad, tak snad vydržím až do večera.. :-) A co Vy ostatní? Jak jste na tom?
Odpovedať
ajoj, ja mam dnes ryzu - zeleninove sushi a nejaku zeleninu. Ale teraz si robim vyvar z kocky, pretoze som strasne hladna a caka ma 3000 km v lietadle, no a mam nizky tlak, tak aby som im tam nepadla, kym bude obed :) Rano som sa vazila 54,5 - oproti tym 57 je to trosku rozdiel, dufam, ze to este pojde, lebo faldy este stale su, hlavne na bruchu... joooooj, kde su tie casy, ked som sa o polnoci obzierala nutelou a chipsami na intraku a stale som mala 48?
Odpovedať
Hudobnicka, ved ty si stihla ako lanka :-)!
Odpovedať
Profilova fotka
Veroni má pravdu, Hudobničko :-) . Co bych dala za tvoji váhu teď. Já mám 69kg a chci se dostat na 60kg, když to půjde víc, budu ráda :-)
Odpovedať
ahoj holky!Jsem tady nova..Potrebuju shodit uuuplne silene nutne!!!Prosim Vas ta 90dnovka ma nejakej presnej prubeh?Nebo si to urcujete kazda sama?Jak na to mam jit?Poradte prosim!!
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj marilko, dieta má přesný průběh, pořadí dnů se nesmí měnit..
Odpovedať
aha a kde ho sezenu?nebo jak to tedy vypada?
Odpovedať
Profilova fotka
Podívej se tady do diskuze o pár stránek dál, tam je emailová adresa i heslo, kde si to můžeš stáhnout..
Odpovedať
Článok sa načítava...
aha, dekuju mockrat
Odpovedať
Profilova fotka
Kdybys nenašla, písni do IP. Pošlu Ti ji z domu..
Odpovedať
neco jsem nasla.jsou to dva soubory...jeden "nez zacnu " a druhy uz s recepty je to ono?!..jestli ano, budu moc rada!
Odpovedať
Profilova fotka
To by mělo být ono.. ;-)
Odpovedať
super!!!tak to proctu a vrhnu se na to...dekuju moc! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Marilko, vítej mezi námi.... Vím, že jsem nedočkavec nedočkavá :-S , zase jsem se dneska zvážila :-N Cítila jsem se nějak "hubeně" :-D A JE TO TAK!!!! Dnes jsem navážila nejmíň za celou dobu. A to 63Kg, čili o 3Kg méně než když jsem začínala. Mám ohromnou radost. Dnes mám bílkoviny, ale nestačila jsem si připravit vůbec nic :-( Takže v poledne mám polední pauzu a půjdu kouknout, jestli tu nestojí takové to auto co griluje kuřata. Jestli tu stát nebude, půjdu si koupit nějakou šunku a alespoň rajčata. Se nedá nic dělat....
Odpovedať
adelunka:Děkuji moc za uvítání!!!Už se nemůžu dočkat!!! Držíte se holky přesně podle těch receptů?!?!Nebo si to maso atd co právě je za den chystáte i jinak, podle sebe??
Odpovedať
Profilova fotka
marilko, já se podle toho neřídím vůbec. Dnes bílkoviny.... maso jsem bohužel grilované nesehnala. Jedna restauračka měla pečené kuřecí už vyprodané a další restauračka měla dovču. Tak jsem vlítla do obchodu. Přestože by se neměly druhy bílkovin kombinovat, dnes to teda zkombinuji, protože prostě proto :-p Tak jsem si koupila šunku kladenku - chtěla jsem co nejvíc poctivého masa ( i když tohle maso bych mít asi neměla ), kus sýru niva a bílý jogurt, třeba na večer.... k tomu jsem si koupial tmavý rohlík ( neb plátek chleba neprodávají a celý chleba kupovat nechci, neb si kupuji pouze normálně lámankový chléb ). K tomu jsem si koupila fitness salát od Machlandu, tak jsem na něj zvědavá. Je to ve skle. minule jsem si dělala mozarellu, zeleninu. Jindy vejce buď zapečené s brokolicí, nebo jsem si udělala lečo. ale podle receptu jsem nejela ani jednou
Odpovedať
Aha, takze se staci ridit podle tedch bilkovin, uhlohydratu atak...jo?A vysledky vidis taky?Jak dlouho uz dietu drzis?
Odpovedať
Profilova fotka
Marilko, píšu to asi o stánku dozadu, ale neva. Necelý měsíc, 11.8. mě čeká vodní den. Dnes mám 63kg, začala jsem na 66Kg. jo a řídím se přesně jak říkáš. Jen těmi dny. A nemíchat 2 druhy škrobů ( jako oběd rýže a večer brambor, to ne ). Ale zase když není zbytí, namíchám to. Ale nemá se to dělat
Odpovedať
aha, děkuju moc:-)..gratuluji k výsledkům, od pondělka se na to vrhnu jedna radost...už se těšim:-)
Odpovedať
Adelunka, krasny vysledok, gratulujem :-)
Odpovedať
Ahojte :) Tak dnes som poriadne miesala, ale som vo Varsave a prist sem a nedat si zemiakove placky... hriech... ale zajtra ovocie, takze snad bude lepsie. Poobede asi pojdem do kina, aby sa mi nechcelo tolko jest. Mate to aj vy tak, ze ked ste mimo domu, akosi mate chut jest viac?
Odpovedať
Ahoj holky, jak vám to jde? Dneska jsem se ze zvědavosti měřila a porovnala to s mírama, než jsem začala s dietou, a pas -5cm, boky -4cm, stehno -4cm, váha -5kg. No jo, holt depky jsou asi nejlepší dieta :-p...
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, už jsem si říkala, kde to vázne.... Emmili, to je krásný výsledek. Gratuluji x-) . Ještě mi řekni, jak dlouho to je, co jsi začala.... měsíc a půl? Já mám dneska vodní den. Zatím piju jen vodu, ale v poledne si půjdu pro vodní meloun 8-) Včera mě potěšila jedna osůbka mužského pohlaví ( učím se na "stará" kolena latinskoamerické tance ). 14 dní jsme se neviděli a on mi hned říkal, že jsem zhubla, že je to vidět. Tím odemě získal velký plusbod :-D :-D :-D Tak jsem měla obrovskou radost. Na to konto mě pozval na kafe do cukrárny. Zatímco on se ládoval 2 laskonkami, 2 rakvičkami a snědl 5chlebíčků, já srkala laté a odolávala ;-) . Tak tomu říkám zkouška ohněm :-D Hudobničko, no mám pocit, že už opravdu nemusím moc jíst, ale převčírem mě honila mlsná a měla jsem UH a tak jsem snědla 2 řádky hořké čokošky. Mimo domov nevím jak to myslíš.... U kamarádky, u babičky a u našich mě chuť nebere a domu raději nic moc lákavého nekupuji. Poslední dobou se víc mimo domov nedostanu :-|
Odpovedať
Adel, je to tak měsíc a půl, co jsem začala, a tak tři týdny, co jsem přestala :-S...
Odpovedať
Profilova fotka
Em, já vím že teď zrovna je těžké pokračovat, ale pokud pak začneš jíst zase po stresech normálně, může se stát, že budeš zase na svém. pojď to ještě s námi vydržet... ;-) Pokračuj jako kdybys měla nějaký ten 40 den a pojeď do konce..... Dyť to není tak hrozné :-N ;-) Navíc ještě studuješ viď. Tak až přijdeš po prázdninách do školy, kluci budou valit bulvy a hned se bolavá dušička zahojí....
Odpovedať
Ako sa vam dari? Ja sa snazim, tak snad to zvladnem :) Ale v sobotu idem na tyzden do hor a tam to bude skuska ohnom, ked pojdeme na cely den liezt po skalach, chalani budu tlacit chleby so salamou a ja ovocie... :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?