90 dňová diéta. Máte s ňou skúsenosti?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte uz asi otrepana tema ale predsa. potrebovala by som zhodit takych 10kg ale ide to moc tazko. uz len preto ze pracujem v zahranici v McDonalde takze vsetko zakazane mam stale podnosom a free. kamoska mi poradila 90dnovu rozlisovaciu dietu. ze s nou zchudla viac ako 10kg. no neviem ci ozaj tak zchudla bo sme sa uz 2roky nevideli a len si piseme. ma s nou daktora z vas skusenosti. viete poratit dake typi ohladom tejto diety? vraj sa tam moze aj sladke. jo a poznate aj dake dobre cviky na brusko? som cerstvo zasnubena. este presne nemama termin svadby ale cas bezi rychlo a ja chcem byt krasna v ten den ako kazda jedna. a okrem toho je tu zas leto diky moc
Odpovedať
Beru :-D No nevím, ty asi nemáš 163cm, co? :-D
Odpovedať
nie, mám také milé čísielko, že 158 :-) ....no, 5 cm hore-dole :-D
Odpovedať
:-D No tak to mi 68kil nepřijde až také zlaté :-D, já chci aspoň 10 dolů a na začátku by to mělo jít nejsnáz :-(.
Odpovedať
....mne zatiaľ áno, ale až ich budem mať, tak možno ani mne nepripadnú také zlaté :-D ja chcem dole 10 - 15....možno to závisí od toho, kto má aký metabolizmus...možno niekto schudne hneď na začiatku a potom ostane stáť na jednej váhe....možno, keď si sa teraz zastavila na 68, tak ti to pôjde dolu rýchlejšie neskôr.... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Emmili, z vlastní zkušenosti říkám, že lepší shodit pomalu, ale trvale, než shodit rychle a mít to zase brzy zpět. Z takového rychlého hubnutí jsem se už vyléčila.... ( myšleno že takovou rychlou dietu už bych nedržela a dlouhodobému efektu nevěřila ) Jen ale taky, jestli v tom nehrají roli ta tvoje čtecí "kakajíčka" :-N ;-) Obecně je optimální tak kilo týdně, možná i míň. Koukala jsem na ještě jiné servery a tam se některé holky radovaly, když byly 3kila za týden pryč a po 14ti dnech ukončují dietu, protože jsou na požadované váze . Ale podle mě to fakt není zdravé a navíc, my potřebujeme měnit ten metabolismus a ten se za měsíc nezmění.... Takže vydrž, zkus si dělat kakajíčko ( mmch, to taky miluju :-p ) jen v bílkovinný den a bude se vidět.... jinak co teda já si neodpustím, je kafe s mlékem. bez mléka to kafe nepozřu, ale když nemám kafe týden, tak mi to nevadí. Doma si na kafe nevzpomenu, ale jak jsem u našich nebo u kámošky, musí být. Sladím ale už roky kandisinem.
Odpovedať
...dnes si robím super obedíček..... 3 jablká som si rozdelila na štvrtinky, vyrezala jadro, potrela škoricou a natrela troškou jahodkového džemíka....dala na 180 stupňov na 15 min zapiecť, tak som zvedavá, že čo z toho vzíde :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky vsetky, ja som dnes tiez na vitaminoch x-) ....akurat mastim ananas z konzervy a nejaky ten bio studentsky mix orieskov k tomu. beruska vitaj medzi nami a t ;-) iez ti prajem aby sa ti podarilo zhodit dost kil na to aby si si mohla obliect tie vytuzene saty na svadbu. emmili, mne sa inac tiez zastavila vaha po dvoch kilach :-| co som zhodila, ale zatial som v klude, lebo sak este nic neni stratene a po druhe mam menzes, tak to pripisujem aj tomu, ze mam viacej vody v sebe ci co.. :-N adelunka, ak som si spravne precitala a pochopila, tak ti ides mat vodny den ani nie po tyzdny diety??? preco=-)
Odpovedať
Profilova fotka
Anelko, právě že já jsem se upsala, když jsem si zaváděla takový "soukromý" deníček o dietě. Prostě jsem jela datum po datumu a psala k němu, jaký den má být. a když jsem to měla napsané, zjistila jsem, že jsem tam napsala vodný den hned po týdnu. Ale protože se mi to nechce znova přepisovat ani posouvat, tak místo vodnýho dne si udělám bílkovinný a v sobotu si udělám zase bílkoviny. Tím se srovnám s deníčkem :-D a už pojedu normálně. Ten deníček mám proto, aby mě to trochu hecovalo, a taky abych nemusela pořád přemýšlet, co má být za den, kdy má být vážení a tááák ;-) Jinak dnešní ovocný den mě vůbec nebavil 8-( I když ovoce bylo dost... ráno jablko a 5 švestek, k obědu banán, 3 meruňky a 3 švestky, odpol sváča meruňky a večer pro úspěch, opět meruňky a kousek melounu se švestkami. Dneska se ale sytá moc necítím..... Ani přes tu hromadu ovoce co jsem měla.... Berusko, jak se ti oběd povedl?
Odpovedať
Berusko, taky by me zajimalo jak ti dopadl obed... No, ja jsem vcera nakonec dost porusila..snedla jsem cely bake rolls (ale drzela jsem se az do odpoledne :-D ) a vecer jsem snedla pulku horke cokolady s chilli a vypila pul lahve sektu (kdyz mi ho pritel prinesl k narozeninam-23. narozeniny mimochodem,tak co se dalo delat, ze? :-) ) No, ale co se mnou ten sekt po ovocnem dni udelal, to si neprejte vedet.... celou noc jsem prosedela na zachode :-D dneska jedu zase slavit, ale alkohol teda nechci ani videt :-D (vsechno zle je pro neco dobre, ze?)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak ja som mala vcera sortovy den... :-D .. mali sme volno s drahym a vonku bolo krasne, tak som ho vytiahla na kolieskove korcule... x-) vcera bol bielkovinovy den tak som si na obed dala v meste rybu a potom na veceru mi drahy urobil tiez rybu ale na grile, mnamka to bola ;-) ...ale nedalo mi ked si on ugriloval klobasku, tak som si polovicku uchmatla, vsak bielkoviny, nieee :-. :-N no a aby nebolo malo, tak po vecery sme si dali flasu sektu, uff... ale je to dietovanie krasne, ked takto porusujem pravidla.. :-p No ale podstatne je,ze za 18 dni odkedy drzim dietu som schudla 3 kg....aj napriek vsetkemu porusovaniu...(je toho viac... 8-) ) adelunka, tak uz teraz rozumiem preco ten vodny den.. ;-) :-D ...co uz... jasne ze nebudes prepisovat cely kalendar a radsej to vyriesis tak ako si vravela, to je najrozumnejsie. hudobnicka a ty ako??? islo uz nieco dole z tej vahy, ci nie?? a navrhla si drahemu tu moju radu so slovickami??? ;-) 8-) beruska uz nam napis co ten tvoj vitaminovy obedik???? ako to dopadlo, sme zvedave ci to chutilo??? x-) :-)
Odpovedať
zatial zislo 1 kilo, nic moc, ale predsa len. Skusam dalej, ak neschudnem, tak sa aspon budem zdravo stravovat :) Drahy suhlasil, za kazde kilo 10 slov, takze podme do toho! Dnes bola na obed ryza, na veceru budu asi zemiaciky :)
Odpovedať
Já mám dneska ovoce a právě jsme se vrátili z oslavy a padlo minimálně pět rajčatových chlebíčků |-| ]-( . Ale pořád se nevzdávám :-N. I když porušuju skoro denně :-S, pořád je ten režim zdravější, než jak jsem jedla předtím :-N... Anel, tédy, 3 kila :-. , to jsi asi nejúspěšnější :-D. Já mám dneska 20. den a váhově jsou dole pořád ty dvě... Ale třeba to je trošku tím, že jsem začala posilovat a zpevnila se mi svalová tkáň :-N. Doufejme... Každopádně v pase a přes stehna už je pár cm dole x-). Přes zadek bohužel 8-( . Ale prsa mě opustily spolehlivě :-D.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
nooo tak aspon kilecko x-) ...aj to uz je uspech, nie?? ja som obedovala zemiaky a na veceru bude ryza, cize opacne ako u teba, xixi ;-)
Odpovedať
radim oddelenu...ked chces posli v IP mail a poslem ti taky clanok... minuly rok pred promociami som s nou dala za cca 2 mesiace s obcasnim porusenim xixi 7 kil dole...o mesiac mame svadbu a snazim sa oddelene odkedy som prisla zo zahranicia dala som dole asi 4 kila a zevraj uz vidno...snad do svadby s behackami pojde aspon 5 dole... vsetkym vytrvalym dietovnickam drzim palce... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
emmili, to ze si zacala posilovat urcite posobi na vahu...teda budes menej badat ubytok na vahe, no zato sa ti telo pekne spevni... ;-) a o to aj ide, hm? x-) ja necvicim... :-( skoda...aj ked sa denne v praci nabeham po schodoch ajajaj....(robim zimmermadchen v hotely v Alpach) Ale kupila som si permanentku na plavaren, tak zacnem aspon plavat (bude to ulava aj pre chrbat) A s tym porusovanim je to u mna tiez take ako u teba.. :-D..vzdy si nieco navyse zobnem co v ten den nesmiem,xixi.. ale ako vravis je to zdravsie ako predtym. u mna pas a stehna tiez idu rychlejsie ako zadok (boky)...ale prsia mam stale ok, cize "C" dufka to je v podstate tiez taky druh delenej stravy....tu tiez nemozes v jeden den maso s ryzou, alebo syr so sunkou, atd... ale suhlasim ze aj delena strava je cool a da sa s nou pekne zhodit.
Odpovedať
Anel, tak to máš lepší jak já - naběháš se v práci, já se nehýbu takřka vůbec... Dělám si pořád věci na počítači. Takže jen posiluju a sem tam se donutím k pár minutám na pásu :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj spoludietnářky 8-) Zdravím Vás po víkendu. V pátek jsem bohužel nesehnala ani jedno kuřecí prso, takže jsem v sobotu vyrazila na vodu a nevezla jsem si jídlo vůbec žádné. Ale zvládla jsem to, co se týče diety, celkem obstojně ;-) K snídani 2 jablka, oběd polévka - vývar s nudličkami a 2 rohlíky ( musela jsem se něčím zahřát ). Večeře šopský salát a kuřecí směs se zeleninou, vídeňská káva ]-( . Je teda fakt, že jsme na lodi pili bílé víno s colou :-N , ale aby ne. Pršelo sotva jsme odrazili od břehu. Perličkou bylo, že 2 lodi ( z 5ti ) se udělaly hned na druhém jezu ( príma věc při 14°C :-S ), takže bohužel jsme výlet ještě v sobotu ukončili, kvůli dešti. No a včera jsem posnídala jablko, oběd brambory s lečem ( bez vejce a párku ), večeře to samé + první sklizené okurky ze zahrádky. dnes jsem si dala k snídani misku ostružin a misku meruněk. Oběd bude jen těstovinový ( chtěla jsem koupit lasagne, ale nestihla jsem to ) a ještě ráno před odchodem do práce jsem upekla koláč, abych měla na večeři. Jinak, včera jsem se vážila, ale váha mi kolísá normálně i bez diety, tak bych tomu nechtěla dávat žádný důraz. Nicméně 2,2Kg dole. Ale jak říkám. Stačilo by 2 dny dietu vynechat a věřím, že bych to měla okamžitě dole. V týdnu očekávám své dny... Další zkouška ohněm pro mě bude pátek - grilování kýty :-N Hudobničko, kilo dole, to je přece super. Vždyť ty hubneš málo kil, tak tohle je velký úspěch ;-)
Odpovedať
Tak jsem dnes opět selhala a místo sacharidů si dala znovu bílkoviny :-N - čekalo na mně takový nádherný šťavnatý prsíčko na pánvi, tak ho přece nenechám sežrat bráchovi :-N...
Odpovedať
Profilova fotka
emmili, to je jasná věc :-D Zítra se to určitě povede ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, můžu se k Vám přidat? Začínám právě dnes :-N
Odpovedať
Nemue, ahoj, jasně, držíme palce :-D. Mohla bys nám tu přidat trošku toho počátečního odhodlání :-D... Jéje, holky, já budu mít brzy vodný den =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Emm, díky. Jak dlouho ji držíš? Chci dát dolů aspon5kg do svatby, když to bude víc, zlobit se nebudu, ale dám si radši menší cíl ;-) A taky potřebuju trochu zpevnit ten rosol, co mám z neustálého sezení u PC a nicnedělání :-)
Odpovedať
Dnes mám 23. den :-) Jinak já taky provozuji jen nicnedělání a sezení u PC :-D. Je to hrozný, jak ty kila skáčou |-|
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj nemue a vitaj medzi nami....5 kg das urcite dole za 3 mesiace....ak teda nebudes mooooc porusovat jedalnicek.....ale to my vsetke z casu na cas (alebo pravidelne :-D ) robime.... veru, veru emmili tebe sa uz kazdym dnom blizi vodny den.. :-S a som zvedava ako ho zvladnes....ja neviem ci dokazem cely den nic ale naozaj nic nedat do ust okrem vody... :-p .. ja som si dnes v ramci bielkovinoveho dna dala mozzarellu s paradajkami aj na obed aj na veceru....vsak nemusim furt maso v bielkovinovom dni jest, nie??!! a bola som aj plavat, no ale riadne mi vytravilo, tak som si este dala pred chvilou za pohar mrkvovej stavy a knacebrot :-N 8-)
Odpovedať
Ahoj holky, tak já dnes oficiálně končím s 90-dnovkou, a to proto, že mi ta jídla přestala chutnat. Nejsem schopná do sebe nacpat ani škrobové recepty, ani uhlohydrátové už, to budu radši o hladu. Z vitamínů jsem taky přestala mít potěšení...no, než se trápit,to s tím radši seknu. Budu ale dál dělit stravu,tak doufám, že se mi moje úspěchy nezničí. Pro povzbuzení pro všechny, které by měly chuť s tím seknout ale napíšu svoje výsledky, které jsou podle mě úplně super a doufám, že vás budou motivovat! Takže po 14ti dnech držení 90-dnovky: Váha: pův. 66,5 kg, nová 63 kg (-3,5 kg) Pas: pův. 78 cm, nový 75 cm (-3 cm) Boky: pův. 101 cm, nový 97 cm (- 4 cm) Prsa: pův. 95 cm, nový 92 cm (-3 cm) Paže: pův. 31 cm, nový 29,5 cm (-1,5 cm) Stehno: pův. 60 cm, nový 57,5 cm (-2,5 cm)
Odpovedať
Profilova fotka
Ivinko, to je mi líto, že končíš z tohoto důvodu.... A ty jsi jela přímo podle těch receptů? Já podle nich vůbec nejedu, jen se řídím tím, co mám jíst. Zatím mi to vyhovuje.... Tak ať se Ti daří hubnout tak, jak si představuješ a hlavně, abys našla tu správnou dietu, která Ti bude vyhovovat. Dnes jsem se teda vážila ( já hloupá ) a mám dnes 64,5Kg, včera 63,7Kg. Mám to každou minutou dostat, tak se tím utěšuji..... Na řadě je dnes škrob. Sice jsem měla chuť na brambory, ale pak jsem objevila, že mám v lednici KERNOTTO, tak jsem si ho uvařila. Teď nad tím tak přemýšlím, jestli jsem to vůbec zařadila správně..... - do škorbu. Jestli to spíš nepatří do uhlohydrátů.... Ještě si nevím rady se sojou - plátky, pohankou no a to kernotto kdybyste některá věděla kam s ním....? Nemue, vítej. Já budu mít v sobotu 14dní za sebou. hrozně rychle mi to uteklo. Takhle dieta mi maximálně vyhovuje a doufám, že vydržím v pohodě, i po skončení dalších 90 udržovacích dní....
Odpovedať
Ahoj holky :-) Kernotto ani vůbec neznám :-D. Dnes mám bílkoviny, tak ještě uvidím, ale vidím to zas na vajíčka :-D. Ty já můžu x-). Zítra si udělám čínu ze sóji s rýží asi :-). Dělám jí klasicky jako nějakou masovou směs - uvařit sóju do měkka a pak opéct na pánvi se zeleninou, sojovou omáčkou...... Jinak podle receptů v dietě nejedu vůbec :-D. No a vlastně dennodenně porušuju |-|. K tomu teď nemám moc dobrý dny, takže se mi ani do cvičení příliš nechce... Ali Ivi, ty centimentry jsou obdivuhodný, snad zůstanou všechny dole :-).
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, mozem sa pridat aj ja? nejake male skusenosti uz z touto dietou mam - drzala som ju 14 dni - a dala dole 3 kg.. len potom som mala stresy a kadeco ine, tak som sa na to vykaslala.. ale dnes zacinam odznova.. budem velmi rada, ak mi budete moct poradit a hlavne potrebujem silu, aby som to zasa nenechala... :-) pozeram, ze niektore tu mate perfektne vysledky, obdivujem vas x-) inac mam kamarata, ktory od aprila vdaka tejto diete schudol 15 kil...
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Ivanqa: jsi trochu mimo mísu 8-( Běž si léčit komplexy někam jinam, prosím Holky, já ještě pořádně nezačala. Sice je to trochu výmluva, ale můj drahý je teď v práci sám a tak chodíme na obědy spolu do restaurace, kde se podle této diety stravovat nedá.. Snad od soboty.. kaktusik: přidej se, budem se tu vzájemně podporovat v úsilí :-) Ivinka: škoda, že končíš, ale centimetry jsou úctyhodné, gratuluju :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?