90 dňová diéta. Máte s ňou skúsenosti?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte uz asi otrepana tema ale predsa. potrebovala by som zhodit takych 10kg ale ide to moc tazko. uz len preto ze pracujem v zahranici v McDonalde takze vsetko zakazane mam stale podnosom a free. kamoska mi poradila 90dnovu rozlisovaciu dietu. ze s nou zchudla viac ako 10kg. no neviem ci ozaj tak zchudla bo sme sa uz 2roky nevideli a len si piseme. ma s nou daktora z vas skusenosti. viete poratit dake typi ohladom tejto diety? vraj sa tam moze aj sladke. jo a poznate aj dake dobre cviky na brusko? som cerstvo zasnubena. este presne nemama termin svadby ale cas bezi rychlo a ja chcem byt krasna v ten den ako kazda jedna. a okrem toho je tu zas leto diky moc
Odpovedať
Ivi :-D, to je dobrý :-D. Já teď mám UH - 11. den. Fíha, už jen 79 dní :-D. Taky se cítím pořád najedená :-D, měla jsem před hodinou dva kousky pizzy a ještě se cítím úplně narvaná :-D.
Odpovedať
Já diety fakt držet nemůžu, nemám vůli, ale při téhle mi vůbec nepřijde, že bych držela dietu. Dokonce ani nemám chuť na čokoládu, jak mám každé 4 dny kousek. A sem tam malinko zhřeším a něco uzobnu, ale neutápím se kvůli tomu ve výčitkách 8-). U mě je to dieta jen podle názvu =-)
Odpovedať
Já na diety taky moc nejsem, jakmile mám dvě kilíčka navíc, začnu se víc hýbat a je to... ale teď jsem se dva měsíce v kuse učila, dělala jsem devět zkoušek a završila to státnicema a za ty dva měsíce jsem přibrala 4 kila (a to jsem předtím měla už tři kila nahoře). Takže teď mám za úkol shodit 7 kilo a pak ještě dvě kila jako bonus (a dostat se tak na 58kg). Okolí mi říká,ať neblbnu s dietama a radši míň jím..jenže to nejde (prostě pořád zobu, i když nemám hlad). Já prostě potřebuju pevný řád a s receptama je to ideální! Takže si od 90ti denní diety slibuju hodně :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievcata, drzim vam palce pri dietovani a zhadzovani prebytocnych kil.Ja som si knihu kupila pred vyse rokom a zacala som s dietou, no po mesiaci som to musela nedobrovolne vzdat :-( , lebo som odchadzala pracovat do zahranicia a nemohla som dodrziavat jedalnicek. A pritom, za mesiac dietovania doma som mala 4 kg dole bez cvicenia. Moja sesternica ju drzala tiez a jej sa podarilo dat dolu 25 k!! Klobuk dole fakt, cvicila pri tom podctivo kalanetiku. No aj napriek tomu, ze stale pracujem v zahranici rozhodla som sa znovu zacat a aj ked nemozem dodrziavat presne jedalnicek, tak improvizujem a drzim dietu. Je to 9 dni co som zacala a prve vysledky badam aj na vahe aj na nohaviciach ;-) Aj ked kil co potrebujem zhodit (aby netrpela moja psychika) nie je vela cca 5kg. Takze este raz vela zdaru pri chudnuti a este viac zhodenych,nechcenych kil... :-) ;-) x-)
Odpovedať
Anelka, téda, sestřenku obdivuju... Kolik přibližně měla předtím? Ty jsi tedy hubeňourek, ale taky jsem si před 15 kg připadala, že musím nutně shodit aspoň 5 :-S .
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj emmili, sesternica mala pred chudnutim dost vela kil... :-S myslim ze sa to blizilo ku 90 kg.... Ja som zacala viac menej preto, ze sa nezmestim do svojich veci a leto je uz tu tak bikiny nech vyniknu :-D ...
Odpovedať
Anelka, tak to se dostala na krásnou váhu. Ale obdivuju i ty tvé 4kg ;-). Z nízké váhy se těžko shazuje... Taky bych se chtěla vejít do svých oblíbených kalhot :-(. Je to hroznej pocit, když jsem je ještě před dvěma lety oblíkla a připadala jsem si strašně tlustá :-N - a teď je nenatáhnu ani do půli stehen :-( .
Odpovedať
Profilova fotka
No emmili to by som ti vedela aj ja rozpravat.... Ked som prvy krat vycestovala do zahranicia ( cca 4 roky dozadu) tak som bola doslova kost, ale za necele 4 mesiace som nabrala cca 10 kil !!!a to tom od zufalstva nevedela co so sebou a skusala rozne diety.. V tom case som sa aj zoznamila so svojim sucastnym partnerom, pred ktorym som sa neskutocne hanbila za svoju postavu, ale presvedcil ma ze som ta najkrajsia na svete ( pre neho :-D ) Ale videl fotky z cias ked som bola stihla, tak som mu chcela dokazat ze na to mam a vratim sa k povodnej vahe....a viac menej som od vtedy dala dole takych 5 kil, ale este stale tych dalsich 5 kg sa ma drzi. Je to ako taky kolotoc....ked schudnem dve kila, tak sa mi vratia 4 naspat atd....typicky jojo efekt...ale s touto 90 dnovou verim, ze moj metabolizmus sa skludni a udrzim si zelanu vahu... x-)
Odpovedať
Anel, snad nejhorší je, když ta váha vylítne takhle rychle nepozorovaně, tak pak v sobě najít tu sílu dávat to dolů :-S. Tak jsem se právě přeměřila a výsledky: -2cm přes prsa -4cm v pase -2cm boky -2cm stehno -0,5cm ruka x-) Kéž by to šlo takhle rychle pořád x-)... Stejně mám pořád pocit, že se jen špatně měřím :-D
Odpovedať
tiez som sa zmerala... a nic!!! Ani centimeter! Ale som par dni pred menzesom, takze dufam, ze to bude z toho. Nevzdavam, idem dalej!
Odpovedať
Profilova fotka
emmili super x-) gratulujem k prvym uspechom.... hned je den krajsi, ze?? :-D hudobnicka - nezufaj, nie vzdy to ide lahko a kazda sme ina, takze na tebe to bude badatelne asi troska neskor, len pekne pokracuj a nevzdaj sa...drzim palce aj tebe... ;-) Ja nemam centimeter, ktorym sa mozem zmerat, takze ja len podla nohavic kontrolujem a podla vahy, tak tiez mi to ide pekne postupne dolu.... :-) hura...
Odpovedať
Tak co, holky? Jak se daří? Já potřebuju nutně nějakou morální podporu :-D. Vždycky si v noci čtu v kuchyni (abych nebudila milého) a k tomu si dám pěkně kakaíčko :-N. Pomóóóc :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahoj, jsem Adéla ( 158cm a 66Kg ) a na dietu - úpravu stravování- jsem natrefila v pátek a hned jsem se rozhodla, že do ní jdu. Můžu se k vám s diskutováním přidat? Nejdřív jsem si napsala pořadí dnů a myslela, že začnu až v pondělí, ale během toho sepisování ( a taky že jsem přečetla skoro včechny příspěvky k této diskuzi. No zabralo mi to dost času ) mi ruplo v bedně :-D a pustila jsem se do toho hned od soboty. Akorát, že jsem začala UH dnem, no holt mi to vycházelo co se týče surovin nejlíp. Včera jsem měla VIT a dnes Bílk. Dneska jsem v práci a přestože jsem si uvařila chutné jídlo, nemám tu MWT a nedá se to studené jíst :-( Teda jím to, ale nechutná mi to.
Odpovedať
Profilova fotka
Emilli, tak se na to čtení večer vyprdni a je po problému :-p U mě je trochu potíž se synkem. Zrovna včera baštil Kostíka a nevyškrábal ho úplně a já měla docela nutkání to udělat za něj a dojet to :-D Ale odolala jsem. Sama sebe překvapuji, s jakou vervou jsem se do toho hubnutí pustila. Zítra mám kontrolu se štítnou žlázou, ale zatím jsem jen sledovaná, bez léčby.Ale u té snížené fce šž je sklon k tloustnutí a já sama sobě chci dokázat, že dokážu zhubnout.... Nechci si dělat ideály, ale kdyby se mi porařila váha 60Kg, budu asi spokojená ( i když předotěhotněním jsem měla 54Kg, ale to už nikdy mít nebudu, s tím jsem už smířená :-S )
Odpovedať
Adel, vítej :-). Když já si to čtení cečer strašně užívám :-N, je to hnusný říct, ale nejlepší to je, když je přítel o víkendech u rodičů a já si můžu číst v posteli - to nežeru :-D. Jojo, s dětma je to špatný - nikdy nic nedojedí a přeci to nevyhodíme, že jo :-D. Já mám teda jen mimi ségru, ale i tak, když jí mám na starost, taky mám problém :-D. Já jsem teda zahanbená mamkou (38), ta je po těhu ještě hubenější, než kdy dřív :-S. A já kynu a kynu... Vždycky jsme mívaly stejnou velikost a ona má teď o 15 kilo míň. |-| Jak já bych pak vypadala v jejích letech a po třech dětech? :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Emmili, ta kila, to je trochu průšvih věku a stylu života, alespoň u mě. Dokud jsem pracovala jako sestra, měla jsem pohybu hafo. Denně jsem nestíhala vlak a pořád byla v poklusu. Co jsem ale doma, tak jsem vlastně chvíli hubla, chvíli tloustla a ten pohyb s dítětem, alespoň v mém případě, je hodně omezený.. Ještě rok potrvá, než si všichni vyrazíme na výlet na kole ( malému jsou teď 4 roky ), aby ten výlet nebyl jen kolem bloku :-D . Ale na starý kolena jsem začala chodit na latinskoam tance a i když váhově se to nehýbe, mám pocit, že tělo mám trošinku pevnější. Minimálně mě nebolí krční páteř. A protože už se mi to v hlavě trochu plete, zeptám se ... Dneska máš co za den a kolikátý? V plánu se mám vážit příští pondělí. O víkendu bych měla sjíždět řeku, tak toho se trošinku bojím... ( že bude hlad, chuť a povodní bufety nenabídnou to co budu potřebovat jíst.... a zase člověk si nemůže brát velké zásoby protože je omezen prostorem batohu - barelu ). Ale nějak to vymyslím. Jinak knížku diety nemám, jen netovou verzi. Občas musím nas slovenským výrazem přemýšlet, co vlastně v češtině znamená :-| ( tablička, hydine, chudé maso.. ) Podle receptů ale nepojedu. Pojedu si podle vlastních chutí a možností daného dne. A hlavně, vůbec mě nebaví vaření. Takže představa, že vařím klukovi +manželovi a pak mě extra, to mě trochu děsí :-N Mám za sebou taky několik diet, ale tohlemi v porovnání s ostatními ani jako dieta nepřijde. Fakt se mi to dost zamlouvá... Jinak končit bych měla někdy koncem října. No to je hrozná představa,ale pokud nevydržím, je to zpátky a to je pak průšvih... Omlouvám se za román :-x
Odpovedať
Profilova fotka
No budu mít ještě další dotaz, jsem si vzpomněla.... Jak to holky máte s tím vývarem? Děláte si? Z kostky a nebo poctivě ze surovin? Třeba dneska jsem měla hovězí se zeleninou a vývaru jsem měla dost ( teda krom toho, že studené to byl fakt humáč ), zbytek jsem klukům zahustila na omajdu. ale fakt ten vývar dodržujete? V receptech se píše, že je možné použít vývar z kostky, ale to potom mi postrádá smysl, jakou to hraje roli v té dietě. Jestli to je kvůli tukům????
Odpovedať
Profilova fotka
Ten vyvar z kocky vlastne naplni akoby zvysok zaludka, tak sa citis viacej najedena ako vlastne si.... a nema takmer ziadne kalorie... Ja si ho robim, len tak kocku zalejem vodou z kanvice.... je to super a aj mi to chuti... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Haluz x-) děkuji. Tak já to vyzkouším. Dneska teda už ne. Jsem v pondělky v práci do 17h a to už se večer vývar jíst nemá.... Ale rychlovarnou konvici v práci mám, tak vyzkouším..... Ještě mě napadlo, mám ráda sem tam jednou za čas, dát si čínskou polévku. Takových těch milion nudlí zalitých vodou. Tak to si dám až bude UH den. Mňam...
Odpovedať
Adel, dnes mám UH - 15. den. Já si vývar většinou nedělám :-N. Nemívám hlad... A když mám, taky taky jen přeliju kostku 8-). Taky nemám knížku, jen netovou verzi, a podle receptů nejedu, jedu prostě maso, vejce, tvaroh / brambory, rýže, luštěniny / těstoviny, pizza :-D a střídám to podle dní a prokládám spoustou zeleniny a k snídani ovoce a vypiju tak 3l (litr zel. čaje se sladidlem a 2l vody), někdy i víc. Tablička je kostička, jsme se shodly :-D. Na tu se večer těším x-)... A chudé maso je libové :-), hydina = drůbež... Taky si některými názvy nejsem hned jistá :-D, třeba dodnes mě mate kapusta a baklažán :-D.
Odpovedať
Tak já mám za sebou první čtyřdenní cyklus a celkem se to dá. Pravda je, že se cítím trochu unavená a slabá, ale včera mě kamarádka vytáhla na brusle a to jsem v pohodě přežila..takže je to možná jen pocit.. V sobotu jsem měla UH den, byla jsem na svatbě a docela jsem to tam zvládla :-) oběd jsem měla svůj (tu pizzu, co je v receptech-ostatní měli grilované kuře..ooou, to byl boj :-D ), ale odpoledne jsem měla místo jednoho kusu buchty asi pět a taky kafe (3 v 1) :-/ no, ale přesto to považuju za úspěch, protože sedět mezi chlebíčkama, brambůrkama a buchtama a dortama a dát si jen buchty a kafe a jinak pít vodu...to není jednoduchý, když se člověk dívá,jak se ostatní ládujou :-D jinak ten vývar..ten teda nedávám. ani náhodou. první den jsem vypila asi deci,ale bylo mi po tom moc špatně :-D Nooo, a jinak..asi bych si potřebovala někdy dát pribiňáčka..do jakého dne ho mám zařadit?
Odpovedať
Ivi, máš můj hluboký obdiv :-D Pribiňáčka bych dala asi do bílkovin =-) . No já každý den otevřu lednici, čapnu jogurt, kouknu na popisek - bílkovin je tam dost (pokud mám bílkovinný den) / no jo, samý sacharidy (pokud mám sacharidy) / popř. si ho dám klidně na UH nebo o ovocným k snídani :-D. Chjo, jsem prostě jogurtová :-(...
Odpovedať
Jojo, taky jsem to viděla do bílkovin...mno, bílkoviny probíhají dneska..a do obchodu se mi teda už fakt nechce, tak to bude muset ještě tři dny počkat ... jojo,jogurty, to mě moc chybí...až se dostanu na žádaných 60 kg, tak asi upustím od těch ovocných snídaní a vrátím se k müsli s jogurtem... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babule, tak ja mam dnes za sebou bielkovinovy den, uz som po vecery tak uz cusim az do rana a nedam uz nic do ust okrem vody... :-D 8-) ... Inac ten vyvar nepijem ani ja, to preto, ze mam obmedzene moznosti pri vybere jedla a musim improvizovat ako som uz spominala. Aj dnes sme mali na obed vyprazany rezen plneny syrom a sunkou....takze bielkoviny boli aj ked nanajvys v tej najnevhodnejsej forme... :-| co uz....jedla som ...vsak od hladu neskapem nie, xixi :-N Ja som inac tiez taky jogurtovy typ, kazde rano som zvykla jednu aktiviu zjest, ale teraz sa drzim a fakt len to ovocie si davam...ale mlieko do kavy si neviem odpustit, aj ked sa to neodporuca... :-p emmili, ja som pochopila, ze tablicka cokolady je jeden riadok cokolady, tak teraz neviem ,ze ako vlastne to je??? myslis, ze len jedna ta kocka??? ako ty pises ze "kosticka".. takze kto to vie nech sa ozve.... A ak by ste este potrebovali prelozit nejake tie vyrazy do cestiny, tak napiste ja sa to tak skromne pokusim prelozit... ;-)
Odpovedať
Anel, no já Slovenka nejsem, ale nějak to tu kdysi prý holky rozebíraly a došly k názoru, že je to jen jedna kostička :-N, ale mám-li být upřímná, já si dávám ty tři kostičky v řádku :-D.
Odpovedať
Profilova fotka
emmili, tak vies co kaslat na to ako to v skutocnosti je....ja si tiez davam jeden riadok (cize 3 kocky) horkej 74% horkej cokiny.... ;-) ...a voooobec nemam pri tom vycitky svedomia... :-D
Odpovedať
Já je právě docucala :-D - pěkně hořkou na vaření, mňááám, to je nejlepší x-) :-D.
Odpovedať
Profilova fotka
ano suhlasim, horka je mnam mnam... ;-) to ja si kupujem horku s mandlami, to na prilepsenie.. :-D ..ale zase na veceru si doprajem len taky light nanuk solero exotic ktory ma 99 kcal..... Aj ked pri poslednych UHL som si dala aj nanuk aj kusok kolaca a este aj tu cokoladu, uff...nemohla som inak ked mam pred menzesom...to tie...hormony nie ja =-) :-N :-x
Odpovedať
Anel, no samozřejmě :-D. Já to teda nějak tvrdě nedržím. Snažím se, ale že bych se kvůli každýmu prohřešku plácala přes ruku, to ne :-D. Nesmím nabýt dojmu, že nějak strádám, jinak bych s tím švihla :-D. Jé dneska ovocný den :-p...
Odpovedať
ja mam dnes tiez ovocny den, ale asi to predlzim na 4 ovocne dni, uz ma aj milovany upozornil, ze mam velke brucho a na plazi ma greenpeasaci chcu tahat naspat do vody ako velrybu.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?