90 dňová diéta. Máte s ňou skúsenosti?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte uz asi otrepana tema ale predsa. potrebovala by som zhodit takych 10kg ale ide to moc tazko. uz len preto ze pracujem v zahranici v McDonalde takze vsetko zakazane mam stale podnosom a free. kamoska mi poradila 90dnovu rozlisovaciu dietu. ze s nou zchudla viac ako 10kg. no neviem ci ozaj tak zchudla bo sme sa uz 2roky nevideli a len si piseme. ma s nou daktora z vas skusenosti. viete poratit dake typi ohladom tejto diety? vraj sa tam moze aj sladke. jo a poznate aj dake dobre cviky na brusko? som cerstvo zasnubena. este presne nemama termin svadby ale cas bezi rychlo a ja chcem byt krasna v ten den ako kazda jedna. a okrem toho je tu zas leto diky moc
Odpovedať
Tak bych to tak nehrála na tu dietu ;-). Spíš zkus jen dělit ty bílkoviny-sacharidy... a jez každé tři hodiny, k snídani to ovoce a když to půjde, cvič. 4 kila není nic, kvůli čemu bys měla tři měsíce trpět hlady ;-).
Odpovedať
Profilova fotka
No, uvidím jak to půjde. Dám vědět jak jsem byla statečná. :-) Jde jen o ty dvě ranní, pak už je to dobrý. V noci jíst neptřebuji a ve volnu to ohlídám. 8-)
Odpovedať
Tak jsem přitáhla z půdy běhací pás :-D. Problém je, že vydává takovej zvuk a neslyším u něj televizi :-D
Odpovedať
Téda holky, tady je teda účast :-N, s kým si mám sakra poplakat nad zítřejším vitaminovým dnem? ;-( :-D Budu muset jíst celý den třešně a jahody, pže nemám nic nakoupeno a je svátek :-D.
Odpovedať
Profilova fotka
:-) masti do přírody tam je líp ;-)
Odpovedať
ja mam banany... Ale este je len 11:40 a uz som to zabila Coca Colou...
Odpovedať
Já teď dělala dort a olizovala jsem krém |-| :-( :-N
Odpovedať
tak zajtra bielkoviny a poriadne! Obidve :)
Odpovedať
Profilova fotka
tak holky, zatím jsem statečně zbodla včera ráno čoko tyčinku :-( , ale pak jsem už jedla jen zelňačku k obědu i k véče a nic jiné. Ještě mi někdo prozraďte, co si mám představit pod pojmem jeden kúsok torty....já si hned představila větrník nebo tak něco a jeden jsem si teda k véče hned slupla. :-| Tak teda nevím co to udělá.
Odpovedať
Jj, taky si pod tím představuju zákusky -D. Já zatím teda o UH dnech dlabu k véče zmrzku :-N.
Odpovedať
Jako pravděpodobně si to jen namlouvám, ale zdá se mi, že mám malinko plošší břicho :-D. Hlavně mám takovej dobrej pocit, hned se sama sobě líbím víc, že něco dělám 8-):-D
Odpovedať
Profilova fotka
jéééééé tak to se máš..to moje je pořád stejný. Snad se mi taky smrskne :-) Se bojim, že to na mě fungovat nebude :-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
jo, zítra mám vámi oblíbený vitaminový den :-) koupila jsem si banány a žlutej meloun... 8-) Tak se uvidí ;-)
Odpovedať
Zítra si taky nakoupím meloun x-). Jako nevím, jestli dieta funguje :-D, spíš ty sklapovačky :-D
Odpovedať
hej baby, tak ako sa dari? Mne nic moc, ale nevzdavajme to!
Odpovedať
Taky se nevzdávám 8-). I když jsem večer zase zbouchla housku |-| . Už jste něco shodily? Dneska bude pizza 8-).
Odpovedať
já to vzdala:-) měla jsem při bílkovinových dnech strašnej hlad...:-D
Odpovedať
tiez som si vcera dala croissant. Dnes toasty na obed a na veceru cestoviny :)
Odpovedať
Profilova fotka
caute, ja som minulý rok celý týždeň s mamkou vydržala na červenom melóne, ona schudla 8 kil, vyzerala perfektne a ja? nič, ani kilo. A teraz riešim problém, že som 5 kil nabrala ani enviem ako, ale vlastne viem, proste som žralal ako sprostá a mám 57 kil a cítim sa strašne:-(( ale čo mám robiť keď som stále hladná? strašne, prepadáva ma vlčí hlad a zjedla by som všetko čo vidím...čo s tým? zo šalátiku sa nenajem...
Odpovedať
Já nevím, já teda hlad nemám :-). A když jo, tak si dám mezi jídly dopoledne malouna a odpoledne chřoupu pekingský zelí :-D. Nebo džus mě hodně zasytí... Nedržím to teda nějak přísně přesně podle knížky.
Odpovedať
já měla těstošky a večer dám špenátový taštičky:-D(a kus sladkýho:-D¨)
Odpovedať
a hlady rozhodně netrpím...už i snídaně zvládám v poho jen to vovoce...stačí mi jedno jabko a sem spoko:-) a občas si k véče dám jen a jen rajčatový juice..mnamx-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja neviem prečo som stále tak hladná....fakt, zjedla by som všetko čo vidím, už ďalej síce nepriberám ale nemôžem toľko jesť...šak ľudia na mňa pozerarú už mesiac či mi nešibe :-) baby ja vám závidím, ja by som sa zo zeleniny nenajedla....ale chcem schudnúť, ale ako?
Odpovedať
já bych se jen salátu taky nenajedla, ale když je k tomu krajíček celozrnného chleba nebo je tam maso nebo sýr tak mi to stačí:-) je to jen o zvykux-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ďakujem, len ja sa už aj ze cítim, ľudia mi síce hovoria že vyzerám oveľa zdravšie ako keď som mala 52 kil no ja sa cítim mizerne, vidím na sebe kopu tuku a sadla a je mi zo seba zle normáne, lenže keď vidím jedlo, tak neviem odolať ničomu:-( možno si to kompenzujem, dlho som fotila a musela som byť chrdá, no teraz som s tým prestala a fakt sa necítim dobre. A zas nechcem chudnúť nezdravo a rozhádzať si metabolizmus. Pozerám, že máš o chvílu svadbu, už máte všetko nachystané?
Odpovedať
jj už mám vše ready:-) jen objednat kytky a bude to:-) 52 kilo sem taky mívala a byla sem hodně hodně hubená:-) tedka nevypadám nijak zle..ale vím že bych mohla vypadat líp teda:-D tak spíš na to jdi jinak..jez všechno ale nandavej si jídlo na menší talíř a tím pádem i menší porci a pude to taky dolů:-)
Odpovedať
Profilova fotka
žeby? tak ďakujem pekne, skúsim to tak a dúfam že sa mi podarí dostať na svoju pôvodnú váhu...Tak ti prajem nech vám svadbička vyjde podľa vašich predstáv a aby ste boli spolu moooc šťastní a potom aj nejaké to baby ak ešte nemáte:-)
Odpovedať
díky díky:-) jj takhle určitě taky půjde váha dolů..prostě omezit porce... jíst polovinu..koupit malé talíře a mističky..:-)
Odpovedať
Sig, u tebe to nebude o váze ;-), spíš zkus zaposilovat a ten svůj "zdravý look" jen trochu zpvnit :-D, on zmizí tuk a vyrýsujou se svaly :-).
Odpovedať
Ahoj holky, tak jsem tady narazila na tu zázračnou knihu, už jsem si ji stáhla, vytiskla a svázala a přidávám se k vám. Dnes jsem začala první den, u jakého dne jste teď vy? Jak jste se cítily první den? Já jsem obědvala před třema hodinama a pořád ještě se cítím úplně plná!!! To mě překvapilo. Jo, a taky mě překvapilo, že mi ode dneška chutná voda :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?