90 dňová diéta. Máte s ňou skúsenosti?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte uz asi otrepana tema ale predsa. potrebovala by som zhodit takych 10kg ale ide to moc tazko. uz len preto ze pracujem v zahranici v McDonalde takze vsetko zakazane mam stale podnosom a free. kamoska mi poradila 90dnovu rozlisovaciu dietu. ze s nou zchudla viac ako 10kg. no neviem ci ozaj tak zchudla bo sme sa uz 2roky nevideli a len si piseme. ma s nou daktora z vas skusenosti. viete poratit dake typi ohladom tejto diety? vraj sa tam moze aj sladke. jo a poznate aj dake dobre cviky na brusko? som cerstvo zasnubena. este presne nemama termin svadby ale cas bezi rychlo a ja chcem byt krasna v ten den ako kazda jedna. a okrem toho je tu zas leto diky moc
Odpovedať
Já tedy hlad vůbec nemám :-). Ráno jsem si udělala ovocný salát, teď si ho půjdu dát k obědu, k svačině jsem měla ananas a ještě hlad nemám :-). Hodně piju, vypiju denně tak 2l čisté vody a 1l zeleného čaje...
Odpovedať
Dobré ránko ;-) tak jaký máte dnes den? Vlastně nj bílkoviny že? Tak držím pěstičky a už se těším na úterý jak začnu s váma ;-))
Odpovedať
Ahoj x-), už se těším na kuře x-)x-)x-). Tak včera jsem neměla vůbec hlad =-) . A kryž mě honily chutě, dala jsem si pár kostiček ananasovýho kompotu, jinak si vždycky připadám pěkně napucnutá :-D. A skvělý na tý dietě je, že se vždycky těším na další den :-D. Teď se těším na kuře, zítra na rizotko, pak na těstovinky... :-D x-) Jinak jsem se včera večer orientačně přeměřovala a prsa už mi slezly o 3cm :-N. V pase 2cm a boky bez rozdílu zatím. Ještě jsem se ale ani nezačala hýbat.
Odpovedať
Ahoj Em ;-) to je super, že se těšíš na další dny :-)) hmmm tak prsa bych ani moc nechtěla - by mi slezly .... ale zadek a pas to jo ;-) ale musím přidat cvičení, břuch sem měla vždy plochý - tak se musím hodit do formy x-) jinak, gratuluji k prvím úbytkům cm!!!
Odpovedať
Já prsa nemám žádný, až teď, když je ze mě koule, tak se tomu začaly přibližovat :-D. A je mi jasný, že jestli něco zhubnu, tak půjdou první :-S. No co, oběti musí být 8-).
Odpovedať
Tak ono si je vždy můžeš vycpat ponožkama :-D uvidíš, jak začneš cvičit tak to půjde dolů i z bříška a boků ;-))
Odpovedať
Doufám doufám :-D. Tak na žádný prsa jsem byla vždycky zvyklá, když dostanu zase "svojí" váhu, tak klidně budu do smrti plochá :-D
Odpovedať
Tak jsem se byla i zvážit - 67kg =-) :-. . No jako ještě tomu váhu nepřikládám :-D. Předtím jsem těch 70 navážila na jiný váze, ale na týhle jsem je měla taky, ale prostě jí moc nevěřím :-D
Odpovedať
Em, to je supééér x-) jen tak dál ;-)) !!! Váha nelže a metr nelže už vůbec, a podle metru máš méně přes prsa a bříško ;-)) ...
Odpovedať
Já zase nechci slavit každej centimetr :-D. Takhle si tělo skotačí i jen během MS cyklu, takže nechvalme dne před večerem :-D
Odpovedať
Nj ty cykly sou nejhorší :-(( to mám taky třebas +2kg a břuch jak balón a pak během dne splaskne :-( :-p
Odpovedať
To já zas ne :-), já teď budu řešit srovnávání, ale musím si hledat jinýho doktora, pže to nemám třeba 3 měsíce a pak jdu na injekci a tn můj mi akorát vždycky řekne, že je to normální 8-(. Ale moc se mi do toho nechce :-N. Ale v pondělí půjdu..
Odpovedať
Článok sa načítava...
tak som sa tesila na bielkovinovy den, vsera som to vydrzala, dnes som si sla kupit lososa a v tych potravinach ma ponukli gulickou cokoladovej zmrzliny a ja koza blba som ju samozrejme zjedla. Ale nic to, pokracujee dalej! Dnes losos, zajtra nejaka ryza, mozno sushi :) Este som sa nemerala, ale brucho mi stale trci. :(
Odpovedať
:-D :-D :-D :-D Neboj, to spálíš :-D. Kdo by v těch vedrech vydržel... :-D Já mám oběd až ve 14-15, tak to teď zapíjím zeleným čajem :-D
Odpovedať
Em, tak tohle rozhodně normální není - 3m bez cyklu. V pondělí peláši a vyměň doktora - pak ti to jednou bude ovlivńovat i případné těhu =-) Hudobnicka - neboooj, tak zhřešit můžeš - ale bez výčitek ;-))
Odpovedať
Ivi, já vím, vím to moc dobře :-S.
Odpovedať
Držím pěstičky by to dobře vyšlo a kápla jsi na někoho super!!! Já přešla k super mudře ;-)) už jsem u ní cca 6let ;-) před tím nic moc :-(
Odpovedať
No jo, tohle je fakt blb :-S. Když já předtím neměla moc možností, v Děčíně nikde neberou, ale teď mě vzali na školu, tak půjdu do Ústí, snad mě vezme :-).
Odpovedať
Tak mohl byl - pokud uvedeš jako důvod změnu pobytu (kvůli škole). Má mudra taky nebrala - ale já jí řekla, že ten doktor končí a že jaksi jak nemám kam jinam. Ale tenhle doktor byl fakt šikula ;-) nejen sympaťák, ale i vše vysvětlil. Ještě na vš sem měla opožděnou ms skoro přes měsíc, tak sem tam šla - před tím už za sebou 4těhu testy s / - takže sem si říkala těhu nejsem - to by se ukázalo. pak sem došla do ordinace mrkl na mě, já mu řekla co a jak, píchl mě vyvolávačku že do tří dnů ms příjde, la prda .. sem čekala ještě 14dní. a když sem se ptala proč? tak mi řekl - že to se prostě někdy stává - stres před zkouškama apod, životospráva - prostě jedno k druhému
Odpovedať
Když já bych to potřebvala začít řešit ještě u tohohle, protože do UL se dostanu až po prázdninách :-S. A zase nemůžu s léčením čekat další měsíce |-|
Odpovedať
A jak je UL daleko?
Odpovedať
No, dost :-N. Hlavně to dojíždění je na x hodin a tři přestupy. Nejblíž tam pojedu v srpnu k zápisu. Nechci tam teď jezdit třeba každý týden na kontroly, víš...
Odpovedať
Tak to chápu - ty přestupy jsou na prdlačku :-(
Odpovedať
Já se včera neudržela |-| , v jednu v noci jsem zbouchla DVA jogurty! ;-( Plnotučný :-N
Odpovedať
Ale dnes mám vynikající sóju s rýží x-), mňami x-) x-) x-) . Moje nejoblíbenější jídlo x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky devadesátdňovky...ráda bych se k vám přidala. ;-) .Knihu mám i s receptíky tak jsem dneska začala. Je fakt,|že moc zhubnout nepotřebuji, tak tři čtyři kilča, ale holky i jedno pitomý kilo je hrůza sundavat. :-| . Holky já asi nepochopila ten časovej odstup. Oběd jsem měla ve 14.00 tak kdy teda můžu véču? Asi jsem natvdlá tak mi to prosím někdo vysvětlete. :-D
Odpovedať
vigy, já to taky moc ještě nepochopila :-D, ale dávám si oběd ve 14-15 a véču v 19-20. Těch 4-5 hodin aby bylo mezi jídly :-). A o ovocném dni jím cca každý dvě hodiny.
Odpovedať
Profilova fotka
emmiili, prosím tě a v kolik snídáš? Já mám ještě jeden problém nevyřešenej...dělám na směny. Na ranní vstávám ve 3.30 . Tak nevím jak to mám udělat, abych neměla hlad. Mám dvě zasebou a pak mám dvě noční od 18.00 do 6.30 a pak 4 dny volno. :-|
Odpovedať
No jo :-S, to se pak může říkat jíst pravidelně, co? :-p Já si teď užívám poslední prázdniny, takže snídám když vstanu v 9-10 :-N. To teda nevím, jak bys to měla udělat, s tou noční je to blbý, asi prostě nějak sladit s prací a rozpočítat si to na svůj pracovní "den" po těch 4-5 hodinách cca =-)
Odpovedať
Profilova fotka
ty, jo... :-( no zítra jdu na ranní, to bude krize.To jsou dlouhé dni a na tři jídla , to bude fakt dost hustý. Domů se vracím kolem půl deváté tak si to považ od třech třiceti. ;-( umřu hlady ;-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?