90 dňová diéta. Máte s ňou skúsenosti?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte uz asi otrepana tema ale predsa. potrebovala by som zhodit takych 10kg ale ide to moc tazko. uz len preto ze pracujem v zahranici v McDonalde takze vsetko zakazane mam stale podnosom a free. kamoska mi poradila 90dnovu rozlisovaciu dietu. ze s nou zchudla viac ako 10kg. no neviem ci ozaj tak zchudla bo sme sa uz 2roky nevideli a len si piseme. ma s nou daktora z vas skusenosti. viete poratit dake typi ohladom tejto diety? vraj sa tam moze aj sladke. jo a poznate aj dake dobre cviky na brusko? som cerstvo zasnubena. este presne nemama termin svadby ale cas bezi rychlo a ja chcem byt krasna v ten den ako kazda jedna. a okrem toho je tu zas leto diky moc
Odpovedať
caute, myslite ze ked mam dnes masko, moze sa za to povazovat i jaternica masova?
Odpovedať
Profilova fotka
no zaludna otazka. v jaternici je aj ryza alebo krupy. alebo robite jaternicu bez toho? potom by to mohlo byt masove. ja mam tiez maso a v robote mame spizy na obed. tak tam toho masa asi tiez velmi nebude :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
mne sa normalne ne to maso nechce po ovocnom dni. Myslela som, ze tie ovocne (zeleninove) dni budu pre mna trapenim, ale normalne si to vychutnavam. Dnes asi stavim na nejaky jogurt, alebo krevety so salatom. Mlady hovori, ze vidi, ze brucho ide trosku dole :) Ja neviem... a ako sa dari vam?
Odpovedať
dokelu, dokelu, dokelu... proteinovy den a ja som zozrala cele vrecko gumenych medvedikov Haribo, lebo som bola v strese.
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
zeleninu mozes kedykolvek a najme na ovocny den
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
aknedz to nie je len ovocny den, to je vitaminovy den..
Odpovedať
zajtra mam ovocko. tak by som si dala melon, no u nas maju za 2 eur za kilo. to je hruza. na ranajky som mala dnes banan nakrajany na kolieska a posypala som si ho skoricovym cukrom. viem ze cukor by sa nemal, ale aj v banane je cukor, tak aspon bola zmena, ale bolo to vyborne. opiste mi co jete na vitaminovy den na obed.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky. velmi rada by som sa k Vam pridala, lebo uz sa na seba nemozem pozerat. 90dnovku som uz vela krat zacinala, max. som vydrzala asi 2 tyzdne, ale uz aj vtedy som videla vysledky. teraz sa nejak neviem nastartovat, cez deń v pohodke ale ked pridem domov tak sa neviem udrzat. dufam ze s Vasou podporou sa mi to podari, lebo v oktobri je svadba a ja potrebujem dat dole nejakych 10kilieciek
Odpovedať
Článok sa načítava...
no tak som velmi smutna, ale dnesny den okolo ovocia ani neutekal, ranajky, obed aj ano ale potom.... hanbim sa, ale nedalo sa. mam svoje dni a tak vsetko co vidim.... Zajtra si dam to ovocko. Pegas174 drzim ti palce.
Odpovedať
preeeeeesne ta ista situacia, takze zajtra mame ovocie dve :)
Odpovedať
Profilova fotka
tri:(
Odpovedať
dnes sacharidy. Co uvarit?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky, ja som dnes na tretom dni, no trosku som porusovala :-( dnes si dam na obed cestovinky, mame ich v robote s nejakou mrkvovou omackou a na vecer som si kupila bebe keksy. kolko ste zatial baby schudli, a kedy sa Vam to tak najviac rozbehlo?
Odpovedať
mne sa to este nerozbehlo, aspon mam taky pocit, mozno kilo - dve. Ale dost som porusovala.
Odpovedať
ahojte, no ja dnes začínam asi už 4 krát v tomto roku, ale už fakt musím pomooooooooooc ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj sarah00, no ja som zacala uz asi po miliionty krat. tak ti drzim palce, aby si to vydrzala. tie zaciatky su asi najhorsie ale ked si zaludok zvykne tak to ide
Odpovedať
no práve som si uvarila na zajtra na obed rizotko s hríbikmi a s kukuricou, som zvedavá, dnes som celkom vydržala ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
sarah mnam take rizotko by bodlo. ja ma dnes ovocny den, zatial som zjedla 1 banan, ale pochybujem ze cez obed vydrzim na ovoci a salate, takze to trosicku porusim ;-)
Odpovedať
Ahojte a nemohla by mi niektora z Vas poslat neaku 90 dnovku aby som to mohla aj ja vyskusat,ide leto tak to pojde snad lepsie ako chudnut cez zimu. :-) :-) :-)
Odpovedať
prihlas sa na www.centrum.sk ako dieta90@centrum.sk, heslo dieta , je tam kniha v elektronickej podobe. Neviem, kto to tam vlozil, ale veeeeeeeeelke vdaky.
Odpovedať
Profilova fotka
dikes za tip hudobnicka, idem sa tam mrknut aj ja, lebo je to so mnou uz velmi biedne :-S musim sa znova nastartovat. ako sa vsetkym dari? ja som prave "dozula" kyslu kapustu a teraz uz len vydrzat do rana :-|
Odpovedať
hudobnicka,velmi pekne dakujem za pomoc
Odpovedať
ahojte dnes UH a na obed dukátové buchtičky :-| no neviem, nejak to musím ospravedlniť zajtra ovocie, som zvedavá =-) pegas, nedržala si 90 už minulý rok a nebola na fóre modrý koník? ja som dietu držala minulý rok, schudla som 13 kíl, ale takých 10 mám naspäť, lebo som hneď začala jesť normálne. a teraz pred svadbou by som chcela aspoň 5-6 kíl, tak dúfam, že to pôjde ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj sarah, 13 kil to je skvely vysledok. a kolko si ju drzala minuly rok? celych 90 dni? dodrzivala si to presne? to je hrozne, ze sa to na cloveka hned vsetko naspat nalepi. ja mam dnes maskovy, co je celkom v poho, az na tie mini porcie masa v zavodnej kantine. tak som gulas so zeleninou zajedla este aj jednym kuracim reznom. kolegovia na mne kukali, ze aka super dieta ... same masssoooo :-D teraz by som s kludom mohla do seba zasa nieco hodit :-| ach jaj
Odpovedať
Ja mam dnes ovocie. Na obed som si urobila dva banany na masle a posypala nerafinovanym trstinovym cukrom, ale dala by som si nieco super, nejake malinky a tak... hold smola, nemame...
Odpovedať
helabela, ty si na ktorom dni? lebo ja len na treťom :-D hej vydržala som celých 90 dní, aj ked ku koncu mi kilá išli dole asi kvôli stresu a možno aj to dopomohlo, že som hneď začala naberať, lebo to nešlo prirodzene dolu. ale kamarátka,ktorá so mnou držla, stále dodržuje raňajky ovocie a snaží sa stravu deliť, aj keď si dá na večeru úplne niečo iné ako na obed, len dodržuje zloženie stravy a stále sa drží a vyzerá fakt super, ona išla dolu nejak 10 kg no a ja som sa rozhodla, že na večeru mám zmrzlinu :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?