90 dňová diéta. Máte s ňou skúsenosti?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte uz asi otrepana tema ale predsa. potrebovala by som zhodit takych 10kg ale ide to moc tazko. uz len preto ze pracujem v zahranici v McDonalde takze vsetko zakazane mam stale podnosom a free. kamoska mi poradila 90dnovu rozlisovaciu dietu. ze s nou zchudla viac ako 10kg. no neviem ci ozaj tak zchudla bo sme sa uz 2roky nevideli a len si piseme. ma s nou daktora z vas skusenosti. viete poratit dake typi ohladom tejto diety? vraj sa tam moze aj sladke. jo a poznate aj dake dobre cviky na brusko? som cerstvo zasnubena. este presne nemama termin svadby ale cas bezi rychlo a ja chcem byt krasna v ten den ako kazda jedna. a okrem toho je tu zas leto diky moc
Odpovedať
NO ved da sa na ten boj od 1 maja a uvidime.Keby si mala neake receptiky potesilo by ma keby si mi ich poslala lebo ja zatial nemam nic.A ake ja ta dieta z jablcnym octom??
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Aha...tak to asi ano stale papat to iste nieje to bohvie co...Ved ked nahodou zozeniem neake receptiky poslem ti ich a keby si ty zohnala mohla by si mi ich poslat...Ja som chcela zacat uz tento mesiac ale nedalo sa lebo som bola z detmi v skole prirode a tam som si nemohla vyberat co budem jest a co nebudem....takze sa dam na boj teraz...a aj si schdla neake to kilecko pri tej octovej diete?
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
caute baby , ja som uz niekolkokrat zacala, ale da sa to. ja mam v pondelok maso.
Odpovedať
ja mam najradsej UH, tesim sa na cestovinky, tie milujem. ale i skrobovy nie je zly. Aknedz, ja keby som mala stresmi schudnut, uz by som bola ako prutik az priesvitna. ja mam opacny efekt, ja priberem.
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Ahojte...Drzime ti palceky aby si to zvladla aknedz.Ano ja zacnem od maja a som zvedava kolko ty dotial zhodis :-) TAk to nebolo bohvie co ked si ani kilecko neschudla...ale teraz to hadam pojde lepsie...a neboj urcite aj ovocny dnik zvaldnes a bude dobre...len horsie bude ten 29den- voda :-(
Odpovedať
Ahoj,tak já se k Vám zítra přidávám,moc se mi nechce,ale za dva měsíce se vdávám a mám strach abych se vlezla do šatů,už mi byly docela těsný,tak musím dát ideálně 10 kg dolů. Budu držet po druhé,tak jsem zvědavá jak dopadnu a jestli vydržím :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Ahoj holky tak ja mam dnes 24 den...a 4 kg dolu....tak uvidim ako to bude dalej :)
Odpovedať
Profilova fotka
baby mozem vas poprosit o tuto dietu do ip?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Ahojte.Blizi si mi moj prvy dniiiiik :P len som trosku smutna lebo nemam ziadne receptiky:((takze neveim co budem papenkat a co si budem varit...:((( Aknedz ale musis sa 1.maja postavit na vahu aby si mi povedala kolko si nam schudla:)))Moze byt???
Odpovedať
Ahojky holky, mohla bych poprosit, jestli by mi někdo neposlal více o týhle dietě? děkuju moc.
Odpovedať
Profilova fotka
aknedz: vdaka za ip :-) som prekvapena, ze ten rozpis diety je taky strucny, myslela som, ze bude specifikovane, co kedy jest, recepty baby vy ako striedate tie dni?
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
a uz citis, ze nieco ide dole? ;-) nie si hladna? :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Ahojte kocky.Chcela by som sa spytat ci v ten prvy den sa musi vypit ten vyvar?ci to nejde bez toho. A mam este take male otazocky syr si mozem dat na obed v prvy den alebo ten nemozem nikdy???A este ze kedy si mozem dat rizu?DAkujem za skore odpovede.
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Dakujem ti velmi pekne....pomohlo mi to aspon trosku....skusam nieco povymyslat co by som papala aby som sa na to aspon trosku pripravila...
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
No hej len mne velmi polievocky nechutia ale nevadi pokusim sa nieco do seba naliat ...a uvidime...
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
ten vyvar sa nemusi vypit, ale zasyti to viac. ja som si ho dnes nedala. mam proteinovy den a mala som kuracie prsia dusene s uhorkou a redekvickou. ale na veceru mi nezostalo.musim nieco poriesit. dni sa musia stiredat ako je predpisane. jest by sa malo trikrat za den. a vela pit. tip :na skrobovy den je spenat s uvarenymi zemiakmi. uz sa tesim. na uhlohydratovy cestoviny. Ja si ich robim ze uvarene polejem olejom, osolim, korenie oregano, trochu pretlaku, kukuricu, olivy, alebo aj sampiony. uzasna chut.
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
babulky a tie dni maju ist tak je 1-bielkovinovy, 2-zeleninovo -strukovinovy, 3- sacharidovy, 4-ovocny?
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
ja nie som expert. ja mam tiez nejake nejasnosti. ten ovocny tusim nemozes jest kolko chces, ale musis mat odstupy 3 hod. ked si hladna si daj, ale neprehanat to. ovocie je ako sladkost. dni idu: bielkovinovy, skrobovy, uhlohydratovy a ovocny.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?