90 dňová diéta. Máte s ňou skúsenosti?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte uz asi otrepana tema ale predsa. potrebovala by som zhodit takych 10kg ale ide to moc tazko. uz len preto ze pracujem v zahranici v McDonalde takze vsetko zakazane mam stale podnosom a free. kamoska mi poradila 90dnovu rozlisovaciu dietu. ze s nou zchudla viac ako 10kg. no neviem ci ozaj tak zchudla bo sme sa uz 2roky nevideli a len si piseme. ma s nou daktora z vas skusenosti. viete poratit dake typi ohladom tejto diety? vraj sa tam moze aj sladke. jo a poznate aj dake dobre cviky na brusko? som cerstvo zasnubena. este presne nemama termin svadby ale cas bezi rychlo a ja chcem byt krasna v ten den ako kazda jedna. a okrem toho je tu zas leto diky moc
Odpovedať
skusim v skratke tiez opisat nas porod... wild horses - mali sme to dost podobne :-) Takze - rano v sobotu pred 5 mi zacali kontrakcie, o 3 poobede sme dosli do porodneho domu, to uz boli po 5 minutach. Midwife bola fajn, chcela nas poslat domov, lebo som podla nej bola prilis v pohode na to, aby som rodila :-D ale ostali sme tam, dostali sme peknu porodnu salu s balonom, vanou zachodom, roznymi pomockami (pisem to preto, lebo na Slovensku by toto bol tazky nadstandard), pustili sme si hudbu, tancovala som brusne tance, predychavala kontrakcie, midwife nam uvarila caj (mala som specialny na kojenie este z domu) a priebezne nam nosila novy a toasty a lekvar :-D potom mi napustila vanu, vliezla som si do nej a bola to prijemna ulava (kontrakcie som mala strasne bolestive - pomahalo mi ich predychavat a pri vydychu robit hlboky zvuk "vuuuuu". A este mi velmi pomahalo, ze ma manzel stale masiroval - mali sme to nacvicene z predporodneho kurzu, takze vedel presne, co ma robit, bol uzasny.). Ozaj, jest neodporucam - ja som si len hryzla z mueslitycinky a hned som sa z toho povracala. :-S Ale pila som stale a vela. Potom, ked som tie bolesti uz nevedela vydrzat, poprosila som midwife, ci uz mozem ist do bazena a ona, ze este asi nie som dost otvorena, ale skontrolovala ma a zistila, ze uz som na 6 cm, tak hura do bazena :-D no a tam to bolelo este viac, neskor mi ponukla ten entonox, tak som ho skusila a bolo to super :-D som z toho bola uplne sfetovana :-D no hej a mala som fakt ten orgasmic birth, takze je to pravda, da sa to. (midwife bola dost prekvapena z toho, ako rychlo sa otvaram a ako dobre predychavam kontrakcie, mala som zo seba velmi dobry pocit, som jej vysvetlila, ze robim jogu ;-) ) Potom akurat nastal problem, ze babatko akosi nechcelo ist von, kedze bolo asi take obrovske. Medzitym sa vymenili midwife a to bolo super, lebo ta druha midwife bola uplne uzasna a uz sme ju poznali - ona ma prijimala. Najprv ma len pozorovala, radila mi, co mam robit a ked to neslo, vyhlasila, ze ideme z bazena von, tak sme sli na stolicku, tam sa mi podarilo nieco vytlacit, ale babatko to nebolo :-N (midwife ma velmi pochvalila a slo sa dalej), potom sme sli na postel a tlacila som v polosede, jednu nohu som mala zapretu do manzela a druhu do midwife. No a takto som tlacila asi 3 hodiny, lebo Zoranko asi cely cas spinkal :-D . Myslela som si, ze umriem, ze ho nevytlacim, ze budem musiet mat cisarsky, nastrih, zvon a neviem co este, no a nakoniec sa nam to podarilo :-D bol to ten najkrajsi pocit na svete, ked som pocitila, ze uz konecne ide von a potom, ked som ho uvidela - bol nadherny, najkrajsi na svete :-D . Manzel si musel sadnut, lebo toho bolo nanho trochu moc (videl viac ako ja :-D . Hned mi Zoranka polozili na brusko a prikryli nasim cervenym uterakom a tak sme tam nejaku dobu ostali a tesili sme sa. Potom mi pomohli prejst na stolicku, kde som vytlacila placentu (bez syntocinonu), midwife ju skontrolovala, ukazala nam ju (Zoranka medzitym drzal dojaty ocko). Potom som presla na postel, midwife ma skontrolovala, mala som male natrhnutie, ktore zasila (dala mi entonox a umrtvovaciu injekciu - vobec to nebolelo a bolo to hned). Potom mi prilozili Zoranka na prsia, ale cuckat sa mu nechcelo, tak sme sa len tak vytesovali. Potom som zaspala. Idem kojit - dokoncim neskor ;-)
Odpovedať
Ufff...sorry, ze tak dlho... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ssuu- kraaasne si to napisala, mas pochvalu ;-) a suhlasim s tebou, s tymi 80% si to tusim uz spominala a odvtedy sa toho drzim :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ssuu: Já jsem dietku dodržobvala do posledního puntíku. Neporušila jsem ani jednou. Pitný režim jsem také dodržovala - pila jsem min. 3 litry denně a víc. Při vodním jsem vypila 5 litrů. Přesto jsem si jistá, že obtíže jsem měla právě díky dietě. To člověk pozná. Přičítám to všechno tomu rychlému úbytku, to je jasné. Přesto ovšem jsem za tu dietku ráda. Protože jsem poznala, že opravdu funguje a shodila jsem, bez velkého mučení. Určitě je pravda, že někomu to prostě sedne a někomu ne...
Odpovedať
No ja bych potrebovala schodit jeste dve kg, abych mela 50kg, ale to asi nema smysl zavadet 90dnovou dietu:) proste ty 2 kg dolu nejdou a nepujdou...takze sem se s nimi smirila.)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky, tak jsem prostudovala tuhle dietku. Díky ssuu!!!Sice pro mě není ta pravá, denně do sebe musím naházet alespoň 120g sacharidů, ale přesto se na něco zeptám. Jak to proboha zvládáte?! :-o Vařit tolik pro sebe a určitě pro rodinu něco jiného?! Sice studuju a jsem skoro pořád doma, ale takhle bych trávila den jen v kuchyni. To jen tak ze zvědavosti ;-) Každopádně všem, co tohle zvládají, se hluboce klaním! :-)
Odpovedať
michelle22 ssuu no tak ja urcite nie som z tych co dodrzuju dietku uplne presne :-) mam slabu volu, a jednoducho neodolam niekedy :-) a to podotykam ze pracujem v restike a denne sa tu navari tolko dobrot ze chodim zaslintana az po kolena :D budem dufat ze coskoro sa vyliecim a budem moct pekne pokracovat dalej ;-) ps: aj pitny rezim dodrziavam a to je co p ovedat u mna
Odpovedať
Profilova fotka
janag: To vaření není tak hrozné. Já dělám na úřadu, takže jsem si musela vařit vždycky večer na druhý den a není to tak hrozné. Nehledě na to, že ta jídla jsou většinou poměrně rychlá a jednoduchá. To tě nemusí odradit.
Odpovedať
Profilova fotka
Ja v praci koncim o 21.00 a po prichode domov som este varila na nasledujuci den pre seba aj manzela, aj sme sa striedali :-), niekedy som toho varenia mala plne zuby, ale zvladli sme to, na vsetko treba len pevnu volu, ak som sa uz raz dala na dietu, ktora aj zaberala, bol by v tom cert, keby som ju nedotiahla do uspesneho konca :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby poslušne hlásim, že dnes sa mi končí 90dnovka. :-) Posledné 2 týždne som to už vôbec nedodržiavala. Dnes by som mala mať asi ešte vodný, ale už si ho nedám. Idem presedlať na inú dietoš. Jeden den rastlinný a druhý živočíšny. Je to asi ľahšie, lebo vynechám ovocie pri ktorom sa najviac "hladovalo". všetkým vám tu držím palce, aby ste to vydržali do konca. Aj ked prestanete skôr, nevadí. Však tu nejde o život, len o dobrý pocit. A ja ho už mám tak sa majte a občas sem nazrem, aby som videla ako sa vám darí ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
bystricanko, moc Ti gratuluji, žes to dokázala!!!!!! A jaké jsou konečné výsledky?
Odpovedať
Profilova fotka
Bystricanko gratuluji a drzim palce, at tva vaha zustane uz naporad dole ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
bystricanka- tak ty uz mas dobojovane ;-) mas pravdu, pre ten dobry pocit to robime- drzim palce aj dalej, a som aj zvedava ako sa ti bude darit v tej novej "diete", tak sem obcas kukni a poinformuj ;-) a inak pekny, konecne slnieckovsky den vsetkym! 8-) ;-)
Odpovedať
Holky a co vy ostatni? Dodrzujete to presne? Ja uz docela bojuju. Prvni mesic jsem mela odhodlani a sla do toho na plno. Ted uz skoro kazdy den zobnu do neceho, co bych v ten den nemela ;-( . Sice jsem zhubla uz hodne.... 8.5 kg, ale to zdaleka neni zaver. Jeste potrebuju vic. Tak se alespon snazim stale nejist minimalne tech 6 hodin pred spanim. Co vy?
Odpovedať
skusim v skratke tiez opisat nas porod... wild horses - mali sme to dost podobne :-) Takze - rano v sobotu pred 5 mi zacali kontrakcie, o 3 poobede sme dosli do porodneho domu, to uz boli po 5 minutach. Midwife bola fajn, chcela nas poslat domov, lebo som podla nej bola prilis v pohode na to, aby som rodila :-D ale ostali sme tam, dostali sme peknu porodnu salu s balonom, vanou zachodom, roznymi pomockami (pisem to preto, lebo na Slovensku by toto bol tazky nadstandard), pustili sme si hudbu, tancovala som brusne tance, predychavala kontrakcie, midwife nam uvarila caj (mala som specialny na kojenie este z domu) a priebezne nam nosila novy a toasty a lekvar :-D potom mi napustila vanu, vliezla som si do nej a bola to prijemna ulava (kontrakcie som mala strasne bolestive - pomahalo mi ich predychavat a pri vydychu robit hlboky zvuk "vuuuuu". A este mi velmi pomahalo, ze ma manzel stale masiroval - mali sme to nacvicene z predporodneho kurzu, takze vedel presne, co ma robit, bol uzasny.). Ozaj, jest neodporucam - ja som si len hryzla z mueslitycinky a hned som sa z toho povracala. :-S Ale pila som stale a vela. Potom, ked som tie bolesti uz nevedela vydrzat, poprosila som midwife, ci uz mozem ist do bazena a ona, ze este asi nie som dost otvorena, ale skontrolovala ma a zistila, ze uz som na 6 cm, tak hura do bazena :-D no a tam to bolelo este viac, neskor mi ponukla ten entonox, tak som ho skusila a bolo to super :-D som z toho bola uplne sfetovana :-D no hej a mala som fakt ten orgasmic birth, takze je to pravda, da sa to. (midwife bola dost prekvapena z toho, ako rychlo sa otvaram a ako dobre predychavam kontrakcie, mala som zo seba velmi dobry pocit, som jej vysvetlila, ze robim jogu ;-) ) Potom akurat nastal problem, ze babatko akosi nechcelo ist von, kedze bolo asi take obrovske. Medzitym sa vymenili midwife a to bolo super, lebo ta druha midwife bola uplne uzasna a uz sme ju poznali - ona ma prijimala. Najprv ma len pozorovala, radila mi, co mam robit a ked to neslo, vyhlasila, ze ideme z bazena von, tak sme sli na stolicku, tam sa mi podarilo nieco vytlacit, ale babatko to nebolo :-N (midwife ma velmi pochvalila a slo sa dalej), potom sme sli na postel a tlacila som v polosede, jednu nohu som mala zapretu do manzela a druhu do midwife. No a takto som tlacila asi 3 hodiny, lebo Zoranko asi cely cas spinkal :-D . Myslela som si, ze umriem, ze ho nevytlacim, ze budem musiet mat cisarsky, nastrih, zvon a neviem co este, no a nakoniec sa nam to podarilo :-D bol to ten najkrajsi pocit na svete, ked som pocitila, ze uz konecne ide von a potom, ked som ho uvidela - bol nadherny, najkrajsi na svete :-D . Manzel si musel sadnut, lebo toho bolo nanho trochu moc (videl viac ako ja :-D . Hned mi Zoranka polozili na brusko a prikryli nasim cervenym uterakom a tak sme tam nejaku dobu ostali a tesili sme sa. Potom mi pomohli prejst na stolicku, kde som vytlacila placentu (bez syntocinonu), midwife ju skontrolovala, ukazala nam ju (Zoranka medzitym drzal dojaty ocko). Potom som presla na postel, midwife ma skontrolovala, mala som male natrhnutie, ktore zasila (dala mi entonox a umrtvovaciu injekciu - vobec to nebolelo a bolo to hned). Potom mi prilozili Zoranka na prsia, ale cuckat sa mu nechcelo, tak sme sa len tak vytesovali. Potom som zaspala. Idem kojit - dokoncim neskor ;-)
Odpovedať
ja som cely tyden dodrzovala, ale dnes som uplne porusila. zajtra mam masko. dasm si zabijackove zelicko s maskom. to by som mohla. ale zda sa mi ze nejako sa to tu vyprazdnilo. uz to nie je ako inokedy.
Odpovedať
Profilova fotka
takže moje výsledky sú -9kg. Stačí to, ale bola by som radšej keby bolo viac. Už len si tuto váhu udržať ;-) a všetkým držím palčeky :-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
bystricanka: To je super. Obdivuiju, žes to dokázala dotahnout až do konce. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
evusinka..dakujem. Aj ty onedlho končíš, nie? :-.
Odpovedať
Ahojte babusky.Z dietkou chcem zacat aj ja...Len dufam ze sa od pondelku odhodla...Trosku sa toho obavam ale hadam to zvladnem.
Odpovedať
malalucka no zacinat pred velkou noucou... no neviem.... ja chcem zacat znovu kedze som prvu nedokoncila ale povedala som si ze az po sviatkoch... ;-)
Odpovedať
čawko ;-) aj ja držím túto diétu, teda snažím sa už 4 mesiace..ale v poslednom období dooosť porušujem...chcem sa zajtra vážiť a dúfam, že som nepribrala :-S
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj,holky ozývám se po delší odmlce:-) gratuluji všem k vydařeným výsledkům Já šla s váhou po dietě ještě skoro 2 kg dolů, což je paráda a jím všechno i sladké. Na snídani dodržuji pořád ovoce, pak si vezmu cokoliv na oběd a nějakou večeři.Pořád zeleninu,ale zařadila jsem i jogurty...Prostě mi tato dieta opravdu pomohla
Odpovedať
Ahojky.SPISIACKA no aj aj uvazujem ze az po velkej noci ale neviem ci aj to je premna vyhodou lebo potom idem s detmi do tabora a tam si vyberat jedlo nemozem:( takze neviem ci to nezostane az na zaciatok maja...chcela by som sa spytat ci pri tom chudnuti niekto aj podstivo cvici doma???
Odpovedať
Profilova fotka
bystricanka: Já už to vzdala dávno přeci. Už během prvního měsíce jsem shodila těch 8 kg, co jsem chtěla. Pak jsem s dietou skončila a doteď jsem pořád nepřibrala ani kilčo, takže je to docela fajn. :-)
Odpovedať
Ssuu, ja pracuju na nocni, takze snidam vetsinou kolem 11te rano, pak si dam obidek a veceri mam kolem 18.30. Spat chodim kolem 2he - 3ti rano. Takze takto to mam :-)
Odpovedať
Bystricanka tak srdecne ti blahozelam, zvladla si to, si fakt supeeeerrrr............ Ja uz papam normalne a zatial sa drzim.....raz kilo hore raz kilo dole, tak dufam, ze to tak pojde dalej....baby ale je to fakt dobra a zaujimava dieta......urcite ju este niekedy zacnem....mozno po prvom porode :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jeinabe: Po porodu do toho rozhodně taky půjdu. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
JEINABE, EVUSIK - taky se k ní někdy určitě vrátím, hned jak by mi váha přeskočila 65kg, dala jsem si takové předsevzetí
Odpovedať
Profilova fotka
maginka: Jojo, je dobré vědět, že to funguje. ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?