90 dňová diéta. Máte s ňou skúsenosti?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte uz asi otrepana tema ale predsa. potrebovala by som zhodit takych 10kg ale ide to moc tazko. uz len preto ze pracujem v zahranici v McDonalde takze vsetko zakazane mam stale podnosom a free. kamoska mi poradila 90dnovu rozlisovaciu dietu. ze s nou zchudla viac ako 10kg. no neviem ci ozaj tak zchudla bo sme sa uz 2roky nevideli a len si piseme. ma s nou daktora z vas skusenosti. viete poratit dake typi ohladom tejto diety? vraj sa tam moze aj sladke. jo a poznate aj dake dobre cviky na brusko? som cerstvo zasnubena. este presne nemama termin svadby ale cas bezi rychlo a ja chcem byt krasna v ten den ako kazda jedna. a okrem toho je tu zas leto diky moc
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte holky, moooc prosím o poslání dietky na můj majlík kwjetus@seznam.cz. Děkuju! Pochopila jsem že to funguje na principu dělené stravy - to je super, je to to jediný, co na mě se cvičením funguje. :-p Je to mj. taky super kontrola na tím, co do sebe přes den nacpu... Tak ještě jednou předem moc díky. Katka
Odpovedať
Profilova fotka
michelle22: nápoj ze zeleného ječmene se dá najít a koupit na internetu, ale to bych ti nedoporučovala, protože i když ho seženeš za nízkou cenu, tak kvalita ani chuť není nic moc... ptej se ve svém okolí, kdo ho prodává. sama jsem ho dřív prodávala také (teď už bohužel neprodávám, ale kupuji si ječmínek přes kamaráku). Pomáhá pročistit tělo a taky po zdravotní stránce (tělo dostává vitamíny a stopové prvky, které pomáhají tělu se léčit samo). Poohlížej se po značce Green Ways ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Mohla bych taky poprosit o zaslání té dietky do mailu prosím?Moc děkuju:-) xsuzzi@centrum.cz
Odpovedať
No, ze drzis dietku uz 2 roky? To stridas 3 mesice podle prvni knizky a dalsi 3 mesice podle druhe knizky? Jen jsem zvedava :-)
Odpovedať
Profilova fotka
nie baninka...moje dieťa má dnes 2 roky :-D Ja viem, že to sem nepatrí, tu sa chudne :-N Prepáčte
Odpovedať
Profilova fotka
ktooo ma dnes ovocieee??? :-) :-) ;-) ...ja.... ;-( ahojte babulky, tak po prehresenom vikende som opat zapadla do starych internatnych kolaji...dneska teda ovocicko, jablcka, banan, zatial taketo surove, lebo sedim v skole... a co vy?
Odpovedať
Ja dnes skroby :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ránko ja mám dnes škroby. Mala som mať uh, ale som si to vymenila, aby som mohla zákusok :-N Tak dnes si spravim zemiakovú kašu.(pyré). Nič moc, ale dá sa aj z toho najesť :-) michele...tak to ty ani domov nebudeš môcť chodiť, ked takto zhrešíš. Ale ešteže to nie je každý víkend :-)
Odpovedať
Ja dnes UH, ale vcera kamoska donesla svatebni cukrovi, tak jsem hold neodolala ;-( . Dnes zatim jen ovocny juice.
Odpovedať
Profilova fotka
baninka...dnes môžeš cukrovi x-) x-)
Odpovedať
Ahojte baby.....tak co ako sa vam tu dari ? Ja hlasim, ze zatial mi kila nepribudaju, vsetko je OK.........dokonca aj som schudla este kilo, ale tak to skace, kilo hore kilo dole....tak som rada, ze sa to udrziava....ale niekedy mam take dni, ze presne idem zaradom ako v diete......... Bystricanka tak este stale fungujes na diete? Tak to je pekne a kolko si uz schudla?
Odpovedať
Profilova fotka
jeina....no ešte stále fachčím, ale už to fakt nedodržujem. Ráno si vždy poviem aký mám den ale papám čo príde pod ruku. Samozrejme s mierou. Zatial som nič nepribrala. Mám stále tých 9kg dole :-) a inak...dnes mám ovocie :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Bystricanko, Jeina..moc vam fandim, ja to s dietkou nevydrzela, asi nebyl spravny cas, snazim se snidat zeleninu a vecer take zeleninu, cvicim a kila nejdou dolu, budu se muset znovu premluvit a zacit. Kwjetus a Maili dietku mate v emailu, tak drzim palce.
Odpovedať
Profilova fotka
hstep....dakujeme si zlatá. Tam je dôležitá hlavne pevná vôla a ked ju nemáš, tak sa to nepodarí. Napr. ja som si nikdy nemyslela, že to zvládnem a aha. Tak proste sa treba zaťať a kilečká pôjdu dolu a ani sa nenazdáš a budeš sexica :-D
Odpovedať
ja som tiez po tyzdni skoncila, ale uz zase zacinam. mali sme same oslavy, svadbu... to sa neda pri tomto. Ale odo dneska idem.
Odpovedať
Profilova fotka
takže vralen od dnes začínaš? Ja už keby som začínala, tak asi od 1.4. by sa ti to lepšie pamätalo :-)
Odpovedať
Holky, ja mela pevnou vuli ten prvni mesic a to jsem vazne ani jednou neprohresila. Po prvni vode me chytla strasna zrava. Takze jsem si sem tam dala neco co jsem nemela. Vcera jsem z toho byla uz zoufala, protoze se vaha nehybla uz 2 tydny. A tak jsem nabrala dalsi odhodlani a rozhodla se jet podle pravidel. Tak snad mi to dlouho vydrzi :-) Chceme prece vypadat skvele ne? Tak pojdme do toho!
Odpovedať
Profilova fotka
baninka...máš pravdu. Musíme byť krásne ako pamela :-D :-D Ja som sa rozhodla, že ked túto skončím, idem na taku, že v jeden den rastlinný a druhý živočíšny. Takže asi od 1.4.začínam toto. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
bystricanka- ja by som sa najradsej za tie prehresky vyfackala :-| ale ked lubim sladke.... ;-( ;-( no ale aj tak to pocas diety riadne obmedzujem- u nas doma vsetci radi papaju sladke, ale na mne a mamke sa to odraza najviac, dokelu.... ]-( oco a brasko mozu zjest hory cokolady a nic... :-) dnes mam skroby a papala som pecene zemiaky- to je teraz moje "very best" x-) x-) a pojdem si dnes aj zacvicit, pre dobry pocit... banninka- s tou pevnou volou v prvy mesiac to bolo u mna rovnake, skoda ze to nejak odislo a nechce sa vratit ani za svet!!! :-) :-) bystricanka- pozeram ze na fotocke ti pribudol ten vikendovy oslavencek ;-) jeina- len tak dalej, budes nam pozitivnym vzorom ;-)
Odpovedať
Zdravim babenky.. Nechapem ako mozete zvladat tie krute diety.. Velmi vas vsetky obdivujem, ze sa dokazete takto tyrat a nedopriat si stale to, na co prave mate chut.. A mohla by som aj ja poprosit nejaku tu dietocku? :-D Neviem sice ci to zvladnem, ale aspon sa pokusim.. Uz som na seba strasne velmi nahnevana, ze som za posledny rok pribrala uz salenych 13 kg a nic s tym nerobim :-( To sa proste musi zmenit, lebo som uz zhrozena z pohladu do zrkadla.. Tie kilecka sa musia do 27. juna stratit, nechcem byt taka gulickova nevesta :-S Mam este 3 mesiace, aspon trosku potrebujem zhodit a nepomoze mi uz asi nic, len nejaka dieta :-N
Odpovedať
Profilova fotka
lienkaake- zacni s touto dietou a uvidis ze tu nejde o ziadne tyranie ;-) myslim ze je realne aby si do juna tie kilecka zhodila, drzim palceky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Upřímně si myslím, že "diety" jsou k ničemu, efektivní a přínosné je spíš změnit celkový životní styl. Když má někdo natolik pevnou vůli, že zvládne držet mnohdy přísnou dietu, proč ji nevyužije opravdu ve svůj prospěch? Existují třeba i sladkosti bez cukru, protože cukr je snad to nejhorší, čím se dnes krmíme, nejde zdaleka jen na kila, ale způsobuje i mnohé zdravotní komplikace. Lze nahradit obilnými slady či sirupy, občas kvalitním medem, též sladkosti se dají koupit ve speciálkách takto slazené. Takže dámy... netýrejte se třeba zákazem sladkostí. Sladkou chuť všichni potřebujeme, někdo víc, někdo méně, ale proč si občas nedat něco zdravého a zároveň slaďounkého? Pak samozřejmě i další věci... omezit na minimum zahleňující a cholesterolu plné mléko, které se špatně tráví a není zrovna zdravotní bombou, byť reklama dnes tvrdí pravý opak, ale zkuste jej vysadit a rozdíl brzy poznáte. Asi nemá cenu komukoliv radit, ale zkusila jsem to. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
vilka: Ahojky, vím přesně o čem tu teď mluvíš, byla jsem taky jedna z těch, co celej život držela diety, zhubla jsem 5 a pak nakynula o 10, od nového roku jsem se pokusila změnit svůj životní styl a má to úspěch, jím kdykoliv mám hlad, akorát, že jim zdravě. Opravdu nehladovim a pomalu a jistě hubnu. Než jsem začla, měla jsem nechutnejch 96 kg, nyní mám 84 a citím se líp, zatím nemám ani nějaké chutě a když mám hlad, tak jdu a najim se. Jsem zvědavá, jak to bude pokračovat dál, svatbičku máme v srpnu, takže bych byla opravdu ráda, kdybych ještě něco schodila, byť třeba jen na těch 80 i to člověka potěší.
Odpovedať
Profilova fotka
lien82: To člověk vždycky rád slyší, přeji, abys vytrvala... :-) Ale i tak vypadáš dobře, mohu-li objetivně posoudit. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ránko ja mám dnes mäsko.Svokrička mne aj môjmu dieťaťu uvarí, tak aspon môžem upratovať :-) lien...super si zhodila. A vidíš, nemusíš ani 90dnovku držať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jen úryvek z jedné hodnotné knihy o výživě ("Jak jsme klamáni, Průchová") o dělené stravě: http://img.fotoalba.centrum.cz/img1/1... Aneb není to jen o našich kilech, ale především o ZDRAVÍ. Nevím, jak si někdo může myslet, že cokoliv nevyváženého, extrémního, s důrazem na jednostrannost diety povede ke zdraví... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Vilka: Děkuji moc, člověka to potěší. Opadli ze mě pomalu i s kilkama každodenní deprese. Pořád jsem se stresovala tím, jak hrozně vypadám. Co mě přesvědčilo změnit svůj životní styl je mimčo, které do budoucna plánujem, je to pro mě i dost velká motivace a tak se fakt snažím. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte tak včera tu nebolo nikoho :-| No pekne. dnes mám škroby, tak som nám spravila šampinonové rizotko a vždy ked idem okolo sporáku, tak si dám :-D vilka...nestraš prosím ťa. :-S Ale ja už touto dietou končím. Ale aj tak si myslím, že táto dieta patrí k tým zdravším.
Odpovedať
Profilova fotka
cafte babulky, bystricanka- to rizoto by som si fakt dala, tusim aj ja by som zobala ako straka :-D ja mam dnes ovocko, zatial som na surovom ovocku, ale o chvilu si na intraku navarim nejaku zeleninovu polievocku, uz sa tesim x-) x-) aha! a dnes sa chystam behat :-) po 100 rokoch... tak dufam ze uz za prvym rohom neskolabujem :-) ale priprava bola na aerobiku, takze by to nemalo byt az take hrozitanske.... sak uvidime...no... zaciatky su vzdy tazke nie? ;-) a vilke mam len tolko- preco nevyvazenost a jednostrannost??? ked odbornici radia zdravo jest, myslim ze maju na mysli- vela ovocia, zeleniny, prestat jest tucne jedla a vzdat sa sladkosti a hlavne vela pit + pohyb ( co tiez radia v tej knizocke o 90 dnovke) a to ja v podstate v tejto diete dodrziavam uz 70 dni--tato dieta nie je o rastlinnej a zivocisnej strave, ved ku masku si kludne nalozim tolko zeleninky kolko mi chuti, takze tak ;-)
Odpovedať
lien82: můžu se zeptat za jakou dobu jsi shodila těch 12 kg ? a děláš nějaký sport?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?