90 dňová diéta. Máte s ňou skúsenosti?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte uz asi otrepana tema ale predsa. potrebovala by som zhodit takych 10kg ale ide to moc tazko. uz len preto ze pracujem v zahranici v McDonalde takze vsetko zakazane mam stale podnosom a free. kamoska mi poradila 90dnovu rozlisovaciu dietu. ze s nou zchudla viac ako 10kg. no neviem ci ozaj tak zchudla bo sme sa uz 2roky nevideli a len si piseme. ma s nou daktora z vas skusenosti. viete poratit dake typi ohladom tejto diety? vraj sa tam moze aj sladke. jo a poznate aj dake dobre cviky na brusko? som cerstvo zasnubena. este presne nemama termin svadby ale cas bezi rychlo a ja chcem byt krasna v ten den ako kazda jedna. a okrem toho je tu zas leto diky moc
Odpovedať
Bystricanka, z toho si nic nedelej :-D Manza vodu nedrzel, on hubne, i kdyz to nedodrzuje uplne presne. Dokonce si vcera dal cokoladovou roladu a hle dnes mel opet o 1 kg mene. :-D Ten jeho denni prijem je mensi nez mel pred dietkou, takze hubne a hubne, i kdyz to nedodrzuje presne. Spisiacka, tak to fakt nevim. Zkus zajit za doktorem, snad ti pomuze.
Odpovedať
spisiacka- ja si tiez myslim, ze tie problemy s tym tocenim hlavy nemas z tejto diety. Nemas nahodou problemy s tlakom? Alebo mozno nejake ine... V kazdom pripade by som to nepodcenovala a radsej zasla na tvojom mieste k doktorovi, nech sa na teba mrkne pripadne sa porozpravate. Pricina moze byt rozna...mne sa vsak nezda, ze by to bolo prave z diety (aj ked mozno kazdy organizmus na nu reaguje inak) Je mozne, ze si niekde urobila mensiu "dietnu chybu" a teraz ta to drzi lebo si ju este neodstranila... Fakt neviem... Zabehni k lekarovi aby sa vylucili vaznejsie ochorenia...mozno je to fakt len nejaka prkotinka. Napravi sa to a budes mat pokoj. Uz si niekedy predtym mala taketo stavy?
Odpovedať
Profilova fotka
Děvčátka pošlete mi někdo na tuhle zázračnou dietu recept do IP moc prosííím... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte tak ja dnes škroby. Včera som varila zemiakový guláš, tak dnes si dám x-) baninka...tak muž chudne nejako zázračne. To je dobré. Len keby to aj tebe tak šlo dole, že? :-N spisiacka....no aj mne sa dosť točí hlava. Už veľakrát som skoro odpadla, ale nejako som to vždy predýchala. Mne vraveli, že to je nízkym tlakom. Aby som veľa pila.A dopovala sa kofeínom(káva,kola...) 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
No čo je? Dnes nik nechudne? =-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hihihi :-D dnes má kazdy volno a prehresky :-D ja som tu ;-) dneska mam skroby, spravila som si pecene zemiacky a vzala som si ich do skoly, a boli mnaaaamkovske x-) x-) inak na sobotu mi vychadza 2. voda :-( uz teraz ma z toho mrazi... a to tocenie hlavy som mala aj ja. a nechcem to zakriknut ale nejako to preslo, v poslednych dnoch je to fajn ;-)
Odpovedať
Ahojte baby, tak ako sa dari.....no ja odkedy som prestala, stale myslim na tu dietu, citim sa tak previnilo, ze som to nedotiahla dokonca, tak mi je z toho cudne..... Spisiacka tak dufam, ze to nenaberieme, aj mne je vsetko volne a hlavne prstene.... Tabarka tak ja som tu dietu drzala cca 60 dni a schudla som 12,5 kg......ja som uz teraz spokojna, len ma mrzi,ze som s tym skoncila, asi mi to dost chyba ta dieta.....ale to len preto, ze vsetci ma odhovarali..... Baninka ako vravis ty, nejako mi ta dietu nevadilo a najedla som sa vzdy celkom fajn.... No uvidim ako to pojde, dufam, ze nenaberiem spat...... Tak baby len sa drzte a bojujte dokonca..... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeina...pekné od teba, že si nás prišla pozrieť aj napriek tomu, že si skončila :-) michele...vidíš? Aj ja si nabudúce spravím pečené krumple :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jeinabe- a ako teraz papas? presla si na "normalnu stravu"? nemas chute maskrtit? x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj,holky Dá říct, že já s dietou taky skončila, ale pořád dopoledne jen ovoce (něčeho jeden kus), potom oběd mám někde normální a večeře je už podle diety...Myslela jsem,abych nezačala přibírat, ale je to vpohodě a váha šla ještě malinko dolů, takže budu tímto stylem pokračovat dál...Jak jsem psala dřív, nemůžu to kvůli škole stíhat. Ale od dubna jsem zase doma,takže budeme pokračovat v té další udržovací dietě...
Odpovedať
Profilova fotka
Dobré ránko takže už sa pomaly mi staré rozpadáme. Nejako to každý bud kvôli zdraviu alebo škole vzdal. Ja to ešte ako tak dodržujem, ale tiež to už nie je až tak zásadove ako zo začiatku :-|
Odpovedať
Profilova fotka
a inak . Ja mám dnes uh. Tak asi pizzu upečiem. Však je to najrýchlejšie a najchutnejšie :-p
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojte kocky,rada by som sa k Vam pridala.Keby ste mi niektora poradili kde tu dietu najdem :-N dik moc
Odpovedať
Maginka takze aj ty si uz skoncila a ako sa citis nechyba ti to? Mne velmi, vzdy ked nieco zjem tak mam pocit, ze priberiem....no samozrejme ze si dam aj uz ten nejaky keksik....zajtra sa chcem odvazit, uvidime ako som na tom....bystricanka tak len sa drz a nevzdavaj to, aspon ja ta podporim, uz vydrz tolko.....idem si asi tiez prestudovat tu rozlisovaciu dietku a uvidim..... ;-)
Odpovedať
Holky to zvladneme. Prece vetsina z nas jeste potrebujeme nejake to kilecko dat dolu. Je pravda, ze i ja mam na ucte nejake prohresky, ale uz se zase s prohreskama snazim zkoncovat. :-D Jeste me ceka dlouha cesta. Jinak ja mam dnes taky UH. Na obidek budou cinske nudle se zeleninkou a vecer nejaka dobrota. Nikdy se neumim rozhodnout co si na tu veceru dam. Miluju sladky a chybi mi uplne vsechny sladkosti ....hi hi Holky, kdo chcete dietku poslete mi do IP vas mail. Ja vam ji poslu
Odpovedať
čafte kočky! jeina, takže v pohoďke zvládaš "normálne" stravovanie?! maginka, tak vitaj v klube končiacich ;-), ale podobne aj ja ako ty budem opäť poriadne´jšie dodržiavať diétku hneď ako skončí semester... tak ja dnes fičím na cestovinách so špenátom x-)
Odpovedať
ahojte no nikdy som s tlakom problemy nemala mozno si pojdem dat zmerat. A pred dietou tiez nikdy to tocenie nebolo. Ale rozpravala som sa so "svokrou" a povedala mi ze to bude z toho ze som tak schudla teda nie z diety ale zo straty hmotnosti. Vraj mi isiel zrejme s tymi kilami aj tlak dole a to robi trosku problemy.
Odpovedať
Profilova fotka
jeinabe- no,já ani nevím, jestli mi to nějak chybí, zhubla jsem to co jsem chtěla a jsem spokojená, protože i přesto že občas si vezmu něco mimo dietu, tak šla váha ještě malinko dolů...tak uvidíme přítel drží dietu dál striktně a už má dole opravdu dost kg, jídlo mu vyhovuje, takže určitě budeme pokračovat v té další dietě...
Odpovedať
Profilova fotka
Spisiacka> ja som mala podobny problem ako pises, ked som malo jedla alebo schudla, neviem ci u teba je to tym, ale ked drzis dietu je to mozne t.j. tym ze ubudla hmotnost, este by si mohla napisat ci chudnes dlhsie alebo si schudla naraz viac kil a kolko je to spolu kil. Telo totiz nie vzdy sa vie vysporiadat s tym ze hmotnosti je menej resp. ked presahuje nejaku telu unosnu hranicu ten ubytok hmotnosti, ma urcity vnutorny system, a je mozne ze tymto ti signalizuje ze to asi s tym chudnutim nebude ok, moze mat nedostatok latok, zivin, vody.... atd. z toho vyplyva slabost organizmu /tocenie hlavy, zavrate, malatnost a podobne, kolisanie tlaku, slabost, busenie srdca. To je take prve varovanie, t.j. netreba podcenovat a nutne riesit.
Odpovedať
Ahoj holky x-) po delší době se ozývám (sakra píše se ozívám nebo ozývám? :-N). Teď o víkendu jsem dietku maličko porušila, přítel měl narozeniny a tak jsme slavili =-) Ale už jsem se zase vrátila do starých kolejí. Příští týden se zvážím a snad budu mít míň ;-) Přišla jsem si také pro radu. Koupila jsem si dneska šmakouna. Ten se jí v B den, že ano? A nemáte nějaký recept jak ho upravit? Děkuji předem :-)
Odpovedať
Bystricanka, já jsem tuuuu :-D Já pokračuji dál, neboj ;-) Holky já jsem dneska měla celozrnnou rýži s mraženou zeleninou smaženou na trošce oliv. oleje a na cibulce. Osolila jsem to, opepřila a dala tam trošku sojové omáčky, bylo to výborné, doporučuji :-)
Odpovedať
Ja som mala dnes bielkovinovy. zajtra si urobim pecene zemiaky s cesnakom.
Odpovedať
Vralen, peces je na sucho v troube?
Odpovedať
Baby ide vam na centrumu otvorit ta dieta? Lebo mne to vobec nechce otvorit a chcela som este tu rozlisovaciu dietu a neviem kde to mam.......alebo preposlite mi...budem vam vdacna....
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte jeina...ani mne to nejde :-S Ale idem kuk na moju stránku, či to tam náhodou nemam. vorlinka....no to som rada, že si to nevzdala. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeina....mám. Teda ak myslíš tú dalších 90dní? Ak hej, tak mi napiš mail do IP a pošlem ti ju ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jááj...a dnes mám ovocko a asi zomrem od hladu, lebo mám len 2 pomaranče a von asi nepôjdem, lebo to počasie je otras :-p
Odpovedať
ahojky holčiny, tak jsem se taky dala na 90-ti dňovku ;-) , zatím jsem u 3-tího dne ale musím říct že kdyby mi to nebylo blbé tak sežeru i ten monitor co mám před sebou. Jak ste to zvládaly ze začátku.. já mám tak neskutečnej hlad :-p ... ale přitom se řídím tím, co jsem si vytiskla z modrého koníka.cz - psala tam nějaká paní stručný popis této dietky.
Odpovedať
Profilova fotka
michalka....no zo začiatku som aj ja mala neskutočný hlad, ale nejako som si na to zvykla. Ked som bola hladná, vždy som sa napila a bolo dobré. Potom som šla do mesta a na hlad som rýchlo zabudla :-)
Odpovedať
bystricanka:jj, taky to řeším tak že hodně piju... včera sem zvládla 3 litry... ale to sem byla každých 5 min. na WC :-D .... chtěla jsem se zeptat.. jsou povolený nějaký svačinky? nebo jen ráno to ovoce, pak oběd a véča?.... Jak píšeš že jdeš do města a na hlad si ani nevzpomeneš, tak já to řešila včera podobně: doma jsem myslela že už hlady odpadnu, tak jsem šla na 3 hoďky na procházku a vrátila se naprosto plná energie, ale tady v práci to můžu takhle těžko řešit :-D ...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?