90 dňová diéta. Máte s ňou skúsenosti?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte uz asi otrepana tema ale predsa. potrebovala by som zhodit takych 10kg ale ide to moc tazko. uz len preto ze pracujem v zahranici v McDonalde takze vsetko zakazane mam stale podnosom a free. kamoska mi poradila 90dnovu rozlisovaciu dietu. ze s nou zchudla viac ako 10kg. no neviem ci ozaj tak zchudla bo sme sa uz 2roky nevideli a len si piseme. ma s nou daktora z vas skusenosti. viete poratit dake typi ohladom tejto diety? vraj sa tam moze aj sladke. jo a poznate aj dake dobre cviky na brusko? som cerstvo zasnubena. este presne nemama termin svadby ale cas bezi rychlo a ja chcem byt krasna v ten den ako kazda jedna. a okrem toho je tu zas leto diky moc
Odpovedať
Jeinabe, gratuluju ;-) . Jak dlouho si dietu držela? Já včera hřešila. Měli jsme oslavu. Měla jsem papat pouze masíčko, ale ty brambůrky vypadaly tak dobře.... Asi 5 jsem si jich dala :-N , taky pár tyčinek a drink taky padl... Dnes na sebe zuřím ]-( . Můj první prohřešek, dosud jsem byla vzorná, co se stravy týče. Dnes už opět v pohodě, přidám si pár cvičení navíc.... jejda, tak mě to štve a popravdě, to jídlo nestálo za to...., bylo dobré, ale zvládla bych to i bez něj.... Holky a jak vy se držíte, nehřešíte? Teď, v období plesů a různých zábav... Jste určitě lepší, než já.. Držím pěsti, zítra se vážím, tak napíšu... Žádná sláva to ale si nebude, vzhledem k včerejšku :-(
Odpovedať
No ja jsem zhresila predevcirem poprve. Citila jsem, ze mam nizky tlak a ja cerne kafe nemam rada. Mela jsem bilkoviny, takze jsem si dala maly salek kavicky se susenou smetanou a k tomu kousilinek cukru. To byl muj prvni a zatim jediny prohresek. Zitra mam mit tu vodu, ale mam svoje dny, tak si asi dam ovocicko a tu vodu si necham na sobotu. Snad to nebude nijak vadit. Driv jsem byla schopna vydrzet na vode treba 2 dny, ale ted se taky trosku obavam. Ale v tu sobotu to bude snad okay, kdyz budu doma. Lepsi nez kdybych musela byt v praci, to bych pak od hladu asi nebyla schopna nic ze sebe vyprodukovat :-|
Odpovedať
banninka, tak to jsi dobrá, že to držíš tak přísně. Já od zítra zase začínám být důsledná... Kolik už máš dole?
Odpovedať
Tabarka, cca 6,5 kg za 28 dni. Zitra misto vody dam bud ovoce nebo jen ovocne stavy. Takze budu mit dva dny vitaminky. Tak se mozna vaha jeste pohne dolu :-D Co ty Tabarka, kolik dni a kolik kg?
Odpovedať
Profilova fotka
Dobré ránko tak ja dnes ovocko. Celý den sa budem napchávať len čerstvým. Ja sušené moc nemusím. Pre mna je to dosť sladké :-p baninka....tak držím palce k dnešnej prvej vodičke. Nebooj zvládneš to.... ;-) Ked budeš fičať na džúsikoch, tak ani hladná nebudeš :-) vralen...tak vitaj medzi nami. Na tú stránku sa ani mne nedá dostať. Neviem prečo :-|
Odpovedať
Profilova fotka
michelle...no to je dobré, že si začala posilovať bruško. Ono to pôjde pomaly dole. :-)
Odpovedať
No tak vcera som porusila lebo maminka piekla, sestrenska piekla a este sme isla na oslavu. Tak vcera sa nekonal prvy den. Zacinam dneska. Na ranajky som mala dve kiwi. Na obed nejaku zeleninu a neviem s cim. Poradte dobry recept. Zajtra bude druhy den, co sa n´moze jest, lebo si to musim dneska nachystat idem lezat do nemocnice. Nezmenil nahodou niekto heslo na centrum?
Odpovedať
Ked mam dnes prvy bielkovinovy, mohla by som si dat i tunaka vo vlastnej stave a zeleninu? Zajtra by som si urobim do nemocnice uvarene zemiaky a potom ich pretlacim a hodim na cibulku a co k tomu? cervena repa zavarena, moze byt? alebo radsej zelenina obycajna? Musim tu dietu vydrzat, musim schudnut. budem sa snazit. ked ste to zvladli i vy, musim i ja.
Odpovedať
Profilova fotka
vralen...tak dnešný obed môžeš. Tuniak a zeleninka je fajn. :-) No a zajtra si môžeš dať k tým zemiakom aj tú repu....však je to tiež zelenina, tak to sa smie x-) vralen...a zvládneš to. Nie je to až tak hrozné. Však ja už ťahám nejaký 65den(myslím) a ešte žijem :-D
Odpovedať
Vralen, posli mi do IP tvuj mail a ja ti dietku poslu
Odpovedať
banninka, mám teprve 15.den, dole mám něco přes 5 kilo, jde mi to rychle, ale už se to zpomaluje. Jinak vitamínky mě čekají zítra. vralen - určitě to zvládneš ;-) . Taky se mi to zdálo zpočátku šílené, ale zvykneš si, uvidíš. Žádný problém mi to už nedělá....
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky ;-) dnes mam vitaminky- tak papam zatial v surovom stave, ked dojdem zo skoly urobim si nejaku zeleninovu polievocku x-) x-) inak uz prislo nakopnutie c. 2 :-D takze od dnes zacinam poctivo a bez prehreskov ]-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
No holky, vidim, ze nam to jde skvele. Ja mam dnes vodicku, ale jak uz jsem psala micham to s dzusem, protoze bych to asi nedala, zvlast kdyz budu v praci do pulnoci. Zitra se tesim na masicko. Zitra se zvazim a uvidim, jak se vaha hybla. Dnes uz to bylo 7kg dolu, manza 10kg dolu. Woohooo :-D Zitra dam vedet, jak jsem dopadla. Drzte se holky, zvladneme to.
Odpovedať
Jeinabe no v podstate sa nijako neobmedzujem a uz ani ovocie rano nejem ale napriklad jogurt alebo musli... a tak. A zatial som fakt nic nenabrala spat... takze mozno sa ten metabolizmus aj stihol upravit... :-D Keby som nemala tie problemy urcite by som pokracovala dalej lebo som chcela este 10 kil dat dole... ale zrejme si musim zvyknut naprv na tuto vahu a potom to skusim zvona... snad do svadby to este dole pojde.... Mimochodom ked si dam teraz obrucku na prstek tak mi je uz velka... :-) co neviem ci je dobra alebo zla sprava.... ;-)
Odpovedať
:-) Spisiacka, hlavne, ze se citis dobre a kdyz se nebudes prijidat, jist s rozumem a omezovat se vecer, tak urcite ty kilecka pujdou dolu.
Odpovedať
Profilova fotka
baby zhrešila som. Dala som si asi 5 merci čokoládok. A to ja dnes nemôôôžem. Ja mám ovocie ale včera bolo mdž a mne mužík toto priniesol. Aj som mu vravela, nech sa s tým prace, ale no proste neodolala som :-N baninka...tak sme zvedavé na zajtrajšie tvoje miery. A manžela chválime. -10kg, je úžasné x-)
Odpovedať
Tak jsem to dnes prezila bez vetsich problemu. Hold juicik me udrzel na nohou. Mam hlad jak hrom tak jdu radeji spat. Zitra dam vedet. Bystricanka, nic si z toho nedelej. Kazdy obcas zhresi ;-)
Odpovedať
Jaj ono uz je vlastne dneska :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ránko takže včerajšie zhrešenie musím riešiť. Idem si dať dnes ovocko a basta ]-( banninka....ty nemôžeš spávať? :-D Inak ja už zhreším každý den a to sa mi nepáči. Moja pevná vôla sa mi nejako vytratila. Ale to asi preto, že som už schudla ako som chcela a už to veľmi nedodržujem :-|
Odpovedať
Bystricanka ja spanek miluju :-D Spim denne tak 10 hodin. Pracuju na odpoledne, takze chodim domu pozde, ale za to rano muzu vyspavat, jak se mi zachce. Vetsinou pracuju od 4 odpoledne do pulnoci. Delam pro americkou spolecnost a musim komunikovat s nasich reditelstvi v NY a distrubutorama apod. Proto takova divna pracovni doba. Ale me to vyhovuje :-D Jinak po mym vcerejsim "tekutinovym" (protoze to nebyla jen voda) dnu hlasim 7.2 kg dole. To si myslim, ze de. Bystricanak, chapu te. Pokud bych dosahla sve vahy (jakoze k tomu mam jeste hodne daleko), tak bych asi zacala jist podle te druhe knizky. A pokud bych videla, ze nepribiram, tak bych zacala jist normalne, jen malo.
Odpovedať
No ale zase, pokud se ma ten organizmus zmenit, tak ti pokracuj dal.
Odpovedať
Profilova fotka
banninka...aj ja ľúbim spať, ale nemôžem si to dovoliť. Mám malé dieťa a on v noci zle spáva a cez den len chvíľku. Takže ani neviem čo je to spať aspon tých 8 hodín :-S a inak ku krásnemu ubytku ti blahoželám. A koľko dní už držíš dietos? :-D
Odpovedať
čafte kočky! tak hlásim sa zo školy, už konečne som aj tu onnline a bez šmírovania :-D čo sa mňa týka, tak jedávam tak spozvoľna, ale neprejedám sa a na raňajky mám ovocko, pečivo ani moc nie a večer tiež nejem. nakopnutie u mňa nie, síce len v tom, že idem chudnúť, bo vyzeám stršne, aj keď je 7 kíl dole :-N :-(. a čo sa spánku týka, tak rada spím, musím mať 8 hodín spánku a nižšie, ak spím viac ako 8 hodiek, tak som ako mechom buchnutá a mám na nič celý deň...
Odpovedať
baby a ešte som chcela s tými musli, kedy je to dobré jesť? lebo ja to v poslednej dobe jem namiesto sladkostí, ak ma prepadne sem-tam chuť na ne. a inak dnes si dám kuracie mäsko so zeleninou a asi meńšiu celozrnnú bagetku x-), už sa teším ako mi o chvíľu končí cviko... a rozmýšlam, že v nedeľu si dám vodu, len tak na prečistenie..., uvidíme či mi to odhodlanie vydrží...
Odpovedať
Ahoj holky, chtěla bych moc poprosit, kde přesně najdu návod 90dnové diety.. nebo teda nějaký popis? Zavítala jsem k vám poprvé a nechce se mi tu přečíst víc jak 100 stránek odpovědí, tak jestli byste mi neposlali nějaký konkrétní odkaz nebo kde to najdu popsané? Koncem března už musím začít, teď se na to psychicky připravím na dovolené,abych si tam ještě mohla užívat a pak začne dril,abych nebyla na svatbě jako koule ;-) Dopředu dík moc,jestli mě někam nanavigujete nebo poradíte... Mějte se fajn a hubnutí zdar.. x-)
Odpovedať
Bystricanka, vcera to byla moje prvni voda, takze dnes mam 30ty den. Murarka, posli mi tvuj emial to IP, ja ti dietku preposlu
Odpovedať
Profilova fotka
baninka...bože fakt. Ja som blbá. Však včera sme sa o tom bavili, že máš prvú vodu.....prepáč :-N A aj muž mal vodný den? Ako to zvládol?
Odpovedať
ahojky holky, co to znamena ta 90dnova dieta? V cem to spociva? kolik se pritom zhubne? děkuji
Odpovedať
alisha je to vlastne delena strava. Musis sa naucit ktore potraviny s ktorymi nemozes kombinovat. A schudnut by sa malo vraj od 18 do 25 kg... ale zatial ziadna z nas nie je az uplne na konci tak skutocne neviem. Ale za 50 dni 10 kil dole to mam vacsina odskusane ze to tak je.
Odpovedať
baninka no ved to ze sa necitim moc dobre. Psychicky ano ked sa na seba pozriem aj ked to este ani zdaleka nie je ono. Ale fyzicky stale to tocenie hlavy... hlavne ked sa rychlo otocim tak vtedy mam riadne tocaky... Uz neviem co s tym mam robit aby to preslo.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?